Ενίσχυση κλεισίματος φακέλων με ταινία. Απαγορεύεται;

Άβαταρ μέλους
GIANNIS14
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 2825
Εγγραφή: 03 Σεπ 2009, 14:51
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ναρθακίου Λάρισας
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: περαια
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από GIANNIS14 » 28 Μάιος 2012, 16:58

LOUIZA MARIA έγραψε:ανοικοω και εγω σε ενα απο τα μελη που δεχτηκα αυτο το μυνημα γιατι εστειλα ενα προπληρωμεν για να μου στειλει τ μελος ενα νυχτικο!!! και πειτε μου σας παρακαλω τι βαρος μπορι να εχει το νυχτικο (σατεν)??????????εγω απαντησα στο μελος να κατεβασει την διαταγη των ελτα που αναφερεται στους προπληρωμενους και να παει στον υπαλληλο και να την κολλησει στη μουρι του!!!!!!!!! ΗΤΑΝ ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ!!!!!!!!!!!!!!! και βεβαια αρνουμε να πληρωσω επιπλεον για κατι τοσο ελαφρυ και δεν βλεπω τον λογο που θα πρεπει εγω (και καθε εγω) να αισθανομαι τηψεις!!!!!!!

για να μπορεσουμε να καταλαβουμε....σας ζητησε το μελος 5ε και εσας, η σας το εστειλε ακριβως το ιδιο copy paste???
και να ρωτησω και εγω με την σειρα μου αν ζητηθηκαν διευκρινησεις απο εσας, για το ποσο που σας αναλογη ;)


Άβαταρ μέλους
LOUIZA MARIA
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 1202
Εγγραφή: 13 Ιαν 2012, 17:20
Νομός κατοικίας: Ν. Μαγνησίας
Δήμος - Κοινότητα: Αλμυρού Μαγνησίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από LOUIZA MARIA » 28 Μάιος 2012, 17:02

Άσε, ότι να'ναι! Απλά βιαζόμουν σήμερα, γιατί είχα αφήσει την μικρή με τον άντρα μου στο σπίτι κ έπρεπε να γυρίσω γρήγορα για να πάει στη δουλειά, περίμενα κ μία ώρα για να έρθει το νούμερό μου να εξυπηρετηθώ κ δεν μπορούσα να κάνω την φασαρία που ήθελα!!! Παράθεση LOUIZA MARIARe: νυχτικάκι,μπιτζάμα γυν. κ ανδρ.
Αποστολή: Δευτ 28 Μάιος, 2012 2:14 pm
από τον LOUIZA MARIA

για μενα να το αναφερεις στα ελτα σου και επεισης στην ομαδα εδω!!!!!!συγνωμη κιολλας αλλα τι βαρος μπορει να εχει ενα νυχτικο!!!!!Παράθεση LOUIZA MARIARe: νυχτικάκι,μπιτζάμα γυν. κ ανδρ.
Αποστολή: Δευτ 28 Μάιος, 2012 2:13 pm
από τον LOUIZA MARIA

για μενα να το αναφερεις στα ελτα σου και επεισης στην ομαδα εδω!!!!!!συγνωμη κιολλας αλλα τι βαρος μπορει να εχει ενα νυχτικο!!!!!Παράθεση LOUIZA MARIARe: νυχτικάκι,μπιτζάμα γυν. κ ανδρ.
Αποστολή: Δευτ 28 Μάιος, 2012 2:12 pm
από τον LOUIZA MARIA

για μενα να το αναφερεις στα ελτα σου και επειση στην ομαδα εδω!!!!!!Παράθεση LOUIZA MARIARe: νυχτικάκι,μπιτζάμα γυν. κ ανδρ.
Αποστολή: Δευτ 28 Μάιος, 2012 2:11 pm
από τον LOUIZA MARIA

επειδη ειμαι στο σπιτι και δεν εχω τη διευθυνση των ελτα αμα μπεις στο ιντερνετ και κατεβασεις αυτο που λεει για τους προπληρωμενους κολλησε του το στη μουρι του υπαλληλου γιατι μας τα εχουν κανει ΝΑ (με το συμπαθειο) ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟ αυτο που εκανε!!!!!!Παράθεση ΓΙΩΤΑ Μ.Re: νυχτικάκι,μπιτζάμα γυν. κ ανδρ.
Αποστολή: Δευτ 28 Μάιος, 2012 2:01 pm
από τον ΓΙΩΤΑ Μ.

Ουφουφουφ!!! Ζητώ συγνώμη, εκ των προτέρων για όσα θα διαβάσεις, αλλά είμαι έξαλλη!!! Όχι με σένα φυσικά, αλλά με τον υπάλληλο των ΕΛΤΑ, που πήγα σήμερα να δώσω δυο τρεις προπληρωμένους φακέλους που είχα κ κάτι άλλους κ μου χρέωσε στους προπληρωμένους γραμματόσημα! Βέβαια στην αρχή δεν το πρόσεξα, γιατί τα πήρε όλα μαζί κ τα κολλούσε μόνος του κ μετά μου λέει : Θέλω 5 ευρώ. Τι λέτε; λέω εγώ κ μου εξηγεί! Μα του λέω είναι προπληρωμένοι οι φάκελοι για να μην χρειάζονται γραμματόσημα. Όχι, λέει αυτός, πρέπει να τους ζυγίσω κι αν υπερβαίνουν το όριο θέλουν κ γραμματόσημα ... Τέλος πάντων, για να μην στα πολυλογώ... επειδή βιαζόμουν κ να γυρίσω σπίτι, τα πλήρωσα κι έφυγα! Το είχα το 5 ευρω κ για την κρέμα του μωρού ! Τώρα, αν θέλεις να μου στείλεις τα γραμματόσημα πίσω, καλώς! Τι να πω κι εγώ!!!Ουφ!

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝΤΑΛΛΑΞΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΜΕΛΟΣ
ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ ΜΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ Η ΦΩΤΟ ΜΟΥ - εχω να κανω χρηση του site σχεδον ενα χρονο!!!!

Άβαταρ μέλους
GIANNIS14
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 2825
Εγγραφή: 03 Σεπ 2009, 14:51
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ναρθακίου Λάρισας
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: περαια
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από GIANNIS14 » 28 Μάιος 2012, 17:07

ειναι προφανες πως το μελος εχει κανει copy paste..... ας περιμενουμε απο την ιδια της διευκρινησεις της.....της εχω στειλει μνα και περιμενω απαντηση....ας μη το συνεχισουμε αλλο.

παντως καλο θα ηταν να δειτε την ανακοινωση των ελτα για το εξτρα βαρος ;)

Άβαταρ μέλους
pisicasissy
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5016
Εγγραφή: 21 Μαρ 2011, 06:57
Νομός κατοικίας: Ν. Μαγνησίας
Δήμος - Κοινότητα: Φερών Μαγνησίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από pisicasissy » 28 Μάιος 2012, 17:12

Το μηνημα ειναι ακριβως ιδιο με το δικο μου.....
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

- Εχω στο μελος spyros_tazz 1,50Ε για μελλωντικη συναλλαγη (απο τα ρολογια).

Άβαταρ μέλους
ΓΙΩΤΑ Μ.
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 5409
Εγγραφή: 09 Δεκ 2011, 15:03
Νομός κατοικίας: Ν. Ημαθίας
Δήμος - Κοινότητα: Βέροιας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από ΓΙΩΤΑ Μ. » 28 Μάιος 2012, 18:47

Λοιπόν, για να μην υπάρχει παρεξήγηση ... Σήμερα πήγα στα ΕΛΤΑ της πόλης μου να στείλω τρεις προπληρωμένους φακέλους με πράγματα που μου ζήτησαν τρία διαφορετικά μέλη. Ο υπάλληλος ζύγιζε τους φακέλους κ μου έδωσε να κολλήσω γραμματόσημα στους προπληρωμένους φακέλους λέγοντάς μου ότι χρωστάω 5 ευρώ. Εγώ του είπα ότι δεν χρειάζονται γραμματόσημα, αφού είναι προπληρωμένοι φάκελοι κι εκείνος επέμενε ότι αφού ξεπερνούν κάποιο συγκεκριμένο βάρος, χρειάζονται κ γραμματόσημα. Έτσι είπε γίνεται. Επειδή περίμενα μία ώρα μέχρι να φτάσει το νούμερό μου να εξυπηρετηθώ κι επειδή ο άντρας μου ήταν με το μωρό στο σπίτι κ έπρεπε να επιστρέψω γρήγορα για να πάει εκείνος στη δουλειά, τα πλήρωσα χωρίς να το ψάξω ή να κάνω φασαρία εκείνη την ώρα! Έπειτα έστειλα πμ στα τρία συγκεκριμένα μέλη, εξηγώντας τους τι έγινε κ ζητώντας τους αν μπορούν να μου στείλουν τα ανάλογα γραμματόσημα για τα έξοδα που έκανα. Δεν ζήτησα τα 5 ευρώ, απλά αν γίνεται τα γραμματόσημα που ξόδεψα για να στείλω τους προπληρωμένους φακέλους. Κ αν θέλουν. Αυτό έγινε ...

Το τονίζω ότι σε καμιά περίπτωση δεν ζήτησα τα 5 ευρώ απ'τα μέλη, όπως με κατηγόρησε το μέλος GIANNIS14 σε πμ ... Παρακάτω είναι το κείμενο, όπως ακριβώς το έστειλα στα τρία μέλη. Το ίδιο το έκανα αντιγραφή κάθε φορά κ το έστειλα κ στους τρεις :
"Ουφουφουφ!!! Ζητώ συγνώμη, εκ των προτέρων για όσα θα διαβάσεις, αλλά είμαι έξαλλη!!! Όχι με σένα φυσικά, αλλά με τον υπάλληλο των ΕΛΤΑ, που πήγα σήμερα να δώσω δυο τρεις προπληρωμένους φακέλους που είχα κ κάτι άλλους κ μου χρέωσε στους προπληρωμένους γραμματόσημα! Βέβαια στην αρχή δεν το πρόσεξα, γιατί τα πήρε όλα μαζί κ τα κολλούσε μόνος του κ μετά μου λέει : Θέλω 5 ευρώ. Τι λέτε; λέω εγώ κ μου εξηγεί! Μα του λέω είναι προπληρωμένοι οι φάκελοι για να μην χρειάζονται γραμματόσημα. Όχι, λέει αυτός, πρέπει να τους ζυγίσω κι αν υπερβαίνουν το όριο θέλουν κ γραμματόσημα ... Τέλος πάντων, για να μην στα πολυλογώ... επειδή βιαζόμουν κ να γυρίσω σπίτι, τα πλήρωσα κι έφυγα! Το είχα το 5 ευρω κ για την κρέμα του μωρού ! Τώρα, αν θέλεις να μου στείλεις τα γραμματόσημα πίσω, καλώς! Τι να πω κι εγώ!!!Ουφ!"

Άβαταρ μέλους
GIANNIS14
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 2825
Εγγραφή: 03 Σεπ 2009, 14:51
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ναρθακίου Λάρισας
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: περαια
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από GIANNIS14 » 28 Μάιος 2012, 19:41

δεν σας κατηγορησα οπως ευκολα ισχυριζεστε το μνα που σας εστειλα ειναι αυτο ακριβως
Re: νυχτικάκι,μπιτζάμα γυν. κ ανδρ.
Μόνιμος αποκλεισμός αν ζητήσετε με πμ αν πρώτα δεν ζητήσετε δημόσια!

Αποστολή: Δευτ Μάιος 28, 2012 5:55 pm
Από: GIANNIS14
Προς: ΓΙΩΤΑ Μ.
καλησπερα, εχει δημιουργηθει ενα σοβαρο θεμα, στειλατε ενα μνα σε 3 διαφορετικα ατομα ζητωντας τους 5ε.... παρακαλω για να ληξη το θεμα ορθα, μπειτε και γραψτε ακριβως τι εχει συμβει


αυτο που επρεπε να κανετε ειναι το εξης, να στειλετε ενα μνα και στα 3 μελη με το ποσο που τους αναλογη, και οχι το συνολικο που εσεις πληρωσατε,και απλα αρκεστηκατε στο ευκολο copy paste, και δημιουργησατε ενα θεμα το οποιο δεν θα ειχε γινει αν ειχατε ενημερωση τα μελη για την εξτρα χρεωση.
θα επρεπε να παρετε πρωτα το οκ απο τα μελη οτι δεχονται και μετα να κανετε την αποστολη!!!!

Άβαταρ μέλους
ΓΙΩΤΑ Μ.
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 5409
Εγγραφή: 09 Δεκ 2011, 15:03
Νομός κατοικίας: Ν. Ημαθίας
Δήμος - Κοινότητα: Βέροιας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από ΓΙΩΤΑ Μ. » 28 Μάιος 2012, 22:52

Στο τελευταίο έχετε δίκαιο. Θα έπρεπε πρώτα να ρωτήσω τα μέλη, αν δέχονται κ μετά. Ίσως αυτό μόνο θα έπρεπε να μου γράψετε κι εσείς, γιατί πουθενά στο μην. μου δε λέω: ζητάω να μου δώσετε τα 5 ευρώ που έδωσα. Εσείς είπατε ότι το έκανα όμως: ... στειλατε ενα μνα σε 3 διαφορετικα ατομα ζητωντας τους 5ε, έτσι γράφει το μην σας. Στο δικό μου μην όμως έγραψα: αν θέλεις να μου στείλεις τα γραμματόσημα πίσω, καλώς! Κ δεν έγραψα στο κάθε μέλος το ποσό που τους ανολογεί, γιατί δεν ξέρω ποιο είναι! Ο υπάλληλος μου είπε 5 ευρώ για όλα, γι' αυτό κι εγώ τους είπα αν θέλουν να μου στείλουν τα ανάλογα γραμματόσημα που θα έχει επάνω ο φάκελος στον καθένα. Απ'τα νεύρα μου κ τη βιασύνη μου δεν κάθησα να δω των πόσο γραμματόσημα έβαλε στον καθένα ... γι' αυτό !

Άβαταρ μέλους
GIANNIS14
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 2825
Εγγραφή: 03 Σεπ 2009, 14:51
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ναρθακίου Λάρισας
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: περαια
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από GIANNIS14 » 28 Μάιος 2012, 23:15

νομίζω πως έχεις ξεφύγει τελείως τώρα, προσπάθησες να καλύψεις αυτό που έκανες, μπορεί να ήταν λάθος διατύπωση, μπορεί να έγινε εσκεμμένα πολλά μπορεί να σκεφτεί κάποιος........γιατί το μνα σου μέσα δεν γράφει πουθενά για πoσο που σας αναλογεί....αλλά για τα 5ε, οπότε όποιος θέλει μπορεί να καταλάβει οτι θέλει!!!!!!!!!!τώρα λες ότι ζητάς από τα μέλη και καλά να σου στείλουν αυτό που τους αναλογεί.......αλλά πιο είναι το ποσό ούτε και εσύ το ξέρεις, μας δουλεύεις τώρα????????
καλά θα κάνεις τα τυχόν νεύρα σου να τα κρατήσεις εκτός σιτε και να προσπαθήσεις εντος του σιτε να είσαι συνεπής και σωστή απέναντι σε όλα τα μέλη.........

Άβαταρ μέλους
cactus
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1744
Εγγραφή: 17 Σεπ 2010, 23:15
Νομός κατοικίας: Ν. Ηρακλείου
Δήμος - Κοινότητα: Ηρακλείου Κρήτης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από cactus » 28 Μάιος 2012, 23:47

Παιδιά ψυχραιμία!!! Δεν γνωρίζω κανέναν από τους 2 σας και ούτε έτυχε να έχω κάποια συναλλαγή με κανέναν από τους 2, το τονίζω για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις ότι υποστηρίζω κάποιον! Θα εκφέρω την προσωπική μου άποψη καθώς διάβασα τι έχει συμβεί...

1ον ο υπάλληλος στα ΕΛ.ΤΑ είναι για κλάμματα... (δεν λέω την άλλη έκφραση γιατί....) δεν ήταν καθόλου ενημερωμένος και στη θέση της Γιώτας, αν και βιαζόταν, εγώ θα πήγαινα την επομένη αν δεν μπορούσα την ίδια μέρα και θα τον έκανα ρόμπα τον άσχετο! Και θα του ζητούσα να μου επιστρέψει και το ποσό που χρεώθηκα από δικό του λάθος!

2ον Το λάθος της Γιώτας ήταν που δεν ενημέρωσε τα μέλη από πριν κάνει την αποστολή, ότι θα υπάρξει έξτρα χρέωση δηλαδή, για να μπορέσει και ο παραλήπτης αν θέλει να συνεχίσει την συναλλαγή ή όχι. Και άντε αυτό έγινε θα μου πεις, καλύτερα θα ήταν να κοιτούσε πόσα γραμματόσημα κόλλησε ο άσχετος (ωχ, συγνώμη! Ο υπάλληλος ήθελα να πω!) πάνω σε κάθε φάκελο για να ξέρει να πει στο κάθε μέλος ξεχωριστά... Αλλά έστειλε μήνυμα. Ναι μεν πολύ γενικό και με copy paste αλλά δυστυχώς αντί να ενημερώσει τα μέλη, τα μπέρδεψε περισσότερο...!

3ον Το μέλος GIANNIS14 ορθά σαν συντονιστής έστειλε πμ στη Γιώτα και ζήτησε διευκρινήσεις επί του θέματος, αλλά απ´ ότι είδα το θέμα μετά έγινε προσωπικό και υπήρχε ένας τόνος ειρωνίας και νεύρων...

Εγώ αυτό που κατάλαβα καθότι ξανθιά κατά το ήμισυ (γιατί είμαι καστανόξανθη, χαχαχα) το μέλος Γιώτα ζήτησε αν θέλουν τα μέλη να στείλουν τα έξτρα γραμματόσημα που πλήρωσε (στο σύνολο 5€ και όχι ατομικά στον καθένα). Αλλά πάλι θα μου πείτε πως θα ξέρει ο καθένας τι να στείλει, αφού η Γιώτα πάνω στα νεύρα της δεν είδε;

Εδώ βάζω τη λογική και λέω πως αν ήμουν το 1 από τα 3 μέλη που τους έγινε η αποστολή, όταν θα παραλάμβανα τον προπληρωμμένο θα έβλεπα και πόσα γραμματόσημα είχε πάνω και θα τα έστελνα. Αν όμως δεν έβλεπα πάνω γράμματόσημα, τότε θα μπορούσα να το ψάξω περισσότερο μην τυχόν συμβαίνει κάτι άλλο... Και μέσω πμ στους admin ή σε κάποιο mod και όχι δημόσια και στο ΕΔΩ ΒΟΗΘΕΙΑ!!! Υπάρχει ανάλογο ποστ http://xariseto.gr/viewtopic.php?f=264&t=1583&hilit=


Το θεωρώ ότι χειροτερο να περνάει κάποιος λαικό δικαστήριο μέσω post σε forum!

Συγνώμη αν σας κούρασα και ελπίζω να μην παρεξηγηθώ! Είπα απλά την προσωπική μου άποψη και τίποτε παραπάνω.

Φιλικά πάντα,

Μαριάννα
Με ΤΣΑΤΙΖΕΙ η ΑΓΕΝΕΙΑ και η ΑΣΥΝΕΠΕΙΑ!!!!!!!!!!! Όταν στέλνετε φάκελο να γράφετε username, τι ζητάτε και να συμπληρώνετε τα στοιχεία σας ΚΑΙ στον εσωτερικό φάκελο! Παρακαλώ η αποστολή φακέλων/γραμματοσήμων να γίνεται εντός 10 ημερών, αλλιώς το αντικείμενο θα δίνεται αλλού!

Έστειλα σε:

Περιμένω φάκελο από :


Περιμένω δέμα από:





Άβαταρ μέλους
LOUIZA MARIA
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 1202
Εγγραφή: 13 Ιαν 2012, 17:20
Νομός κατοικίας: Ν. Μαγνησίας
Δήμος - Κοινότητα: Αλμυρού Μαγνησίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από LOUIZA MARIA » 29 Μάιος 2012, 08:38

συγνωμη που θα ξανα καταχραστω την σελιδα αυτη αλλα επειδη ειμαι ενα απο τα 3 μελη που εσταλει αυτο το μυνημα θα ηθελα να αναφερω (και το εχω αναφερει και πιο πανω) οτι δεν πιστευω οτι το μελος ηθελε απο τον ακθενα μας 5 ευρω απλα δεν το διατυπωσε σωστα, αλλωστε ο ακθενας που θα παραλαβει το δεμα θα διαπιστωσει το ποσο των γραμματοσημων!!! την ευθυνη την αποδιδω πρωτα στον υπαλλυλο που θεωρω οτι ειναι παρανομο αυτο που εκανε!!!!! ο φακελο περιειχε ενα σατεν νυχτικο τι βαρος μπορει να ειχε λοιπον?????? τωρα εαν ειχε νευρα (ο υπαλληλος) δεν θα επρεπε σε καμια περιπτωση να ξεσπαει στον καθε ανθρωπο!!! και κατα δευτερον ρειχνω ευθυνη στην γιωτα εφοσον δεν μας ενημερωσε (αν και οπως μας εξηγησε δεν προλαβαινε και την εφερε προ τετελεσμενο γεγονος ο υπαλληλος)
τωρα ειναι στη διαθεση του καθενος για το τι θα κανει για αυτο το ποσο των 5 ευρω (συνολικα) ας μην το συνεχιζουμε οντως το θεμα τουλαχιστον οχι μεταξυ μας 9ολοι εχουμε ενα σκοπο εδω ο ενας να βοηθαει τον αλλον) τον υπαλληλο ομως γωτα μου καλο ειναι να τον αναφερεις διοτι θα εχεις προβληματα συνεχεια ........
ευχαριστω και παλι δια την διαθεση του χωρου και του χρονου σας :D
ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ ΜΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ Η ΦΩΤΟ ΜΟΥ - εχω να κανω χρηση του site σχεδον ενα χρονο!!!!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Βοήθεια για δέματα και έξοδα αποστολής”