Παρακολούθηση θεμάτων και διακοπή όσων δεν μας ενδιαφέρουν

Εδω θα βρείτε διάφορους οδηγούς ΠΡΙΝ ρωτήσετε και γίνετε ενεργά μέλη διαβάστε !
Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39579
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από polvar » 20 Αύγ 2016, 13:21

Εξακολουθεί να υπάρχει
Πατάτε κάτω κάτω τα "Εργαλεία θέματος" (εικονίδιο με ένα κλειδί γερμανικό μαστορικό)
Εικόνα
και επιλέγετε είτε "Εναρξη συνδρομής θέματος" (οπότε θα σας έρχεται ειδοποίηση όποτε κάποιος δημοσιεύσει) είτε "Προσθήκη σε σελιδοδείκτες" (οπότε βρίσκετε εύκολα την αγγελία στον Πίνακα Ελέγχου σας αλλά δεν σας έρχεται ειδοποίηση)


Άβαταρ μέλους
vadaris
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 6808
Εγγραφή: 21 Μαρ 2010, 13:49
Νομός κατοικίας: Ν. Ηρακλείου
Δήμος - Κοινότητα: Αρχανών Ηρακλείου
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από vadaris » 20 Αύγ 2016, 16:05

Δεν το είχα παρατηρήσει καν το κουμπί..... :oops: Ευχαριστώ πολύ.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
ΕΔΩ ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΤΗΛΕΚΑΡΤΕΣ

Δεν χαρίζω με σειρά προτεραιότητας. Κρατάω πάντα αναμονή 2-3 μέρες
Έχω Paypal και Πειραιώς

Μπορώ να σας βοηθήσω και σε αγορές από το ebay
Φιλικά Γιάννης


"Ποτέ μην τα βάζεις με έναν ηλίθιο.Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας"
:gr:

Χρωστάω 1,50€ σε Mishkalito και 0,50€ σε xeniachr

Poudim
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2480
Εγγραφή: 29 Μάιος 2014, 10:03
Νομός κατοικίας: Ν. Μεσσηνίας
Δήμος - Κοινότητα: Λεύκτρου Μεσσηνίας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από Poudim » 11 Σεπ 2016, 16:02

Υπάρχει τρόπος να "διαγράφουμε" από την ενότητα "οι δημοσιεύσεις σας" αγγελίες που δεν μας ενδιαφέρουν πλέον . Δηλαδή , ή κάποιες που ολοκλήρωσαν τον κύκλο τους , ή άλλες που εκδηλώσαμε ενδιαφέρον και στη συνέχεια το ακυρώσαμε , ή δεν είχε αίσιο τέλος ; Μαζεύονται τόσο πολλές που με ζαλίζουν . Ευχαριστώ .
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Χαρίζω φυτά κάππαρης

Έχω win-bank μόνον στην Πειραιώς . Σε άλλες Τράπεζες πιστώνω το Α' 10ήμερο κάθε 2μήνου , ή 3μήνου .
Η προσεγμένη , ευπαρουσίαστη και ασφαλής συσκευασία του αντικειμένου που χαρίζουμε , δείχνει ΠΡΩΤΟΝ ότι δεν τόχουμε για τα σκουπίδια και ΔΕΥΤΕΡΟΝ ότι σεβόμαστε τον παραλήπτη !
Μην πλησιάσεις ποτέ τράγο από μπροστά , γάϊδαρο από πίσω και ηλίθιο από πουθενά .

Άβαταρ μέλους
melomakarono
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 5234
Εγγραφή: 06 Νοέμ 2014, 17:02
Νομός κατοικίας: Ν. Αιτωλοακαρνανίας
Δήμος - Κοινότητα: Ναυπάκτου Αιτωλοακαρνανίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από melomakarono » 11 Σεπ 2016, 18:00

Poudim έγραψε:Υπάρχει τρόπος να "διαγράφουμε" από την ενότητα "οι δημοσιεύσεις σας" αγγελίες που δεν μας ενδιαφέρουν πλέον . Δηλαδή , ή κάποιες που ολοκλήρωσαν τον κύκλο τους , ή άλλες που εκδηλώσαμε ενδιαφέρον και στη συνέχεια το ακυρώσαμε , ή δεν είχε αίσιο τέλος ; Μαζεύονται τόσο πολλές που με ζαλίζουν . Ευχαριστώ .
Εχω ρωτησει το ιδιο στο παρελθον, για τον ιδιο λογο...
Η απαντηση ειναι οτι δεν γινεται κατι τετοιο, δυστυχως..

Poudim
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2480
Εγγραφή: 29 Μάιος 2014, 10:03
Νομός κατοικίας: Ν. Μεσσηνίας
Δήμος - Κοινότητα: Λεύκτρου Μεσσηνίας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από Poudim » 11 Σεπ 2016, 18:39

melomakarono έγραψε:
Poudim έγραψε:Υπάρχει τρόπος να "διαγράφουμε" από την ενότητα "οι δημοσιεύσεις σας" αγγελίες που δεν μας ενδιαφέρουν πλέον . Δηλαδή , ή κάποιες που ολοκλήρωσαν τον κύκλο τους , ή άλλες που εκδηλώσαμε ενδιαφέρον και στη συνέχεια το ακυρώσαμε , ή δεν είχε αίσιο τέλος ; Μαζεύονται τόσο πολλές που με ζαλίζουν . Ευχαριστώ .
Εχω ρωτησει το ιδιο στο παρελθον, για τον ιδιο λογο...
Η απαντηση ειναι οτι δεν γινεται κατι τετοιο, δυστυχως..
Ευχαριστώ .
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Χαρίζω φυτά κάππαρης

Έχω win-bank μόνον στην Πειραιώς . Σε άλλες Τράπεζες πιστώνω το Α' 10ήμερο κάθε 2μήνου , ή 3μήνου .
Η προσεγμένη , ευπαρουσίαστη και ασφαλής συσκευασία του αντικειμένου που χαρίζουμε , δείχνει ΠΡΩΤΟΝ ότι δεν τόχουμε για τα σκουπίδια και ΔΕΥΤΕΡΟΝ ότι σεβόμαστε τον παραλήπτη !
Μην πλησιάσεις ποτέ τράγο από μπροστά , γάϊδαρο από πίσω και ηλίθιο από πουθενά .

Άβαταρ μέλους
Daffodil
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
60 30
Δημοσιεύσεις: 650
Εγγραφή: 17 Ιουν 2017, 20:37
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αγίας Βαρβάρας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Επικοινωνία:

Πρόταση να σώζουμε αγγελίες για να τις απαντήσουμε αργότερα

Δημοσίευση από Daffodil » 11 Ιούλ 2017, 19:49

Είχα μία σκέψη πως χρήσιμο θα ήταν να υπήρχε δυνατότητα να σώζουμε μια αγγελία και να μπορούμε να τη βρούμε εύκολα αργότερα χωρίς απαραίτητα να την απαντήσουμε. Μου έχει τύχει πολλές φορές να σερφάρω και να βρίσκω αγγελίες ζήτησης που πιθανόν να έχω τα πράγματα που ζητάνε αλλά που θα πρέπει να το σιγουρέψω πρώτα αργότερα. Θα ωφελούσε από την άποψη ότι θα γλίτωνε ο σέρβερ από ορισμένα αχρείαστα μηνύματα και ότι δε θα προκαλούσαμε προσδοκίες στον αγγελιοδότη.

Βέβαια δε γνωρίζω τι κόστος θα είχε σε εργατοώρες και λογισμικό για να πραγματοποιηθεί αυτό. Μπορεί τελικά να προκαλούσε περισσότερο μπελά απ'ότι θα επέφερε διευκόλυνση. Είπα παρ'όλα αυτά να αφήσω εδώ την πρότασή μου μήπως κάποιος διαχειριστής/συντονιστής τη βρει ενδιαφέρουσα.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Παράδοση χέρι χέρι Αγία Βαρβάρα / Πειραιά, ή ταχυδρομείο.
Έχω Paypal και λογαριασμό Eurobank, HSBC και Πειραιώς.
Το μέλος piano123 είναι η μητέρα μου.

Ψάχνω περιοδικά Witch από το τεύχος #55 και έπειτα, εκτός των τευχών 57, 58, 59, 62, 63, 68,70, 73, 74, 84, 87. Δείτε τις αγγελίες μου

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39579
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Πρόταση να σώζουμε αγγελίες για να τις απαντήσουμε αργότερα

Δημοσίευση από polvar » 11 Ιούλ 2017, 20:20

Υπάρχει η δυνατότητα να τα προσθέσετε σε σελιδοδείκτες όπως έχω γράψει παραπάνω

Άβαταρ μέλους
chryssa77
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 4464
Εγγραφή: 31 Μαρ 2009, 17:23
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από chryssa77 » 30 Σεπ 2018, 12:20

Καλημέρα! παρακαλώ ήθελα να ρωτήσω πως μπορώ να διαγράψω τις παλιές μου αγγελίες από το προφίλ μου,οι οποίες είναι πλέον κλειδωμένες.Δεν θέλω να εμφανίζονται στις " ενεργές αγγελίες μου ".Θα ήθελα όμως να έχω ένα αρχείο των αγγελιών που έχω εγώ δημιουργήσει.Να υπάρχει δηλαδή σε κάποια άλλη ενότητα,ώστε να μπορώ να ανατρέξω κάποια στιγμή αν θέλω.Επίσης πως γίνεται να μην έρχονται συνεχώς ειδοποιήσεις στα θέματα τα οποία έχω απαντήσει ; Αν για παράδειγμα πάρω κάποιο αντικείμενο από κάποια αγγελία και τακτοποιήσω και το "ευχαριστώ",δεν επιθυμώ να έρχονται ειδοποιήσεις συνεχώς από Post που κάνουν άλλα μέλη.Υπάρχει αυτή η δυνατότητα ;; ή γενικά τελοσπάντων,μπορούμε εμείς να ρυθμίζουμε από ποια θέματα θα λαμβάνουμε ειδοποιήσεις ;
Ευχαριστώ!


Μετά από μεγάλο διάστημα απουσίας επέστρεψα.Είχα πολλά σοβαρά οικογενειακά θέματα.Επανέρχομαι από σήμερα σιγά σιγά με πολλές αγγελίες, προς βελτίωση των στατιστικών μου,όμως παράλληλα έχω αρκετές ανάγκες να καλύψω κι εγώ,καθότι μονογονέας με δύο ανήλικα αγόρια.Παρακαλώ την κατανόησή σας.Ευχαριστώ θερμά!

Στην Αθήνα ΔΕΝ στέλνω με ΕΛΤΑ. Παραδίδω στο μετρό Σεπόλια.
Αποστολές ΜΟΝΟ εκτός Αττικής
.Αποστολές σε βαριά και ογκώδη αντικείμενα,δεν κάνω.

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39579
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από polvar » 01 Οκτ 2018, 20:07

Οι κλειδωμένες αγγελίες θα φύγουν από το δικό σας "ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ" όταν κάποιος συντονιστής τις πάει στο αρχείο

Για να δείτε όλες τις αγγελίες που έχετε δημιουργήσει θα κάνετε τα βήματα που περιγράφονται στο viewtopic.php?f=305&t=142657&start=10#p1348069 αρκεί να βάλετε στο 1 το δικό σας username και στο 2 όλες τις κατηγορίες του νομού σας , μαζί και το αρχείο

Για να έρχονται ειδοποιήσεις από όλα τα θέματα στα οποία συμμετείχατε , θα έχετε ενεργοποιήσει το "Να ενημερώνομαι μετά από απαντήσεις ως προεπιλογή" στο ucp.php?i=ucp_prefs&mode=post. Αυτό θα πρέπει να το απενεργοποιήσετε. Μετά όμως, για να έρχονται ειδοποιήσεις από τα θέματα που εσείς θέλετε, κάντε αυτό που λέω στο viewtopic.php?f=305&t=70194&start=40#p1442440

Intruder
Gold Member
Gold Member
7 11
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: 19 Δεκ 2018, 01:01
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Τριανδρίας Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Σχετικά με τις ειδοποιήσεις

Δημοσίευση από Intruder » 12 Αύγ 2019, 15:16

Δε ξέρω τι πιστεύουν οι άλλοι και κατά πόσο είναι σημαντικό, αλλά εγώ προσωπικά θα προτιμούσα να έρχεται ειδοποίηση κάθε φορά που κάποιος/α απαντάει σε ένα από τα θέματα μου. Ώστε να μη χρειάζεται κάθε φορά να μπαίνω στο προφίλ μου και να ψάχνω αν υπάρχει κάτι καινούργιο.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Βοήθεια λειτουργίας”