Παρακολούθηση θεμάτων και διακοπή όσων δεν μας ενδιαφέρουν

Εδω θα βρείτε διάφορους οδηγούς ΠΡΙΝ ρωτήσετε και γίνετε ενεργά μέλη διαβάστε !
Poudim
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2480
Εγγραφή: 29 Μάιος 2014, 10:03
Νομός κατοικίας: Ν. Μεσσηνίας
Δήμος - Κοινότητα: Λεύκτρου Μεσσηνίας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Προτάσεις βελτίωσης

Δημοσίευση από Poudim » 02 Ιουν 2015, 11:00

(1) Στην «Προβολή των νέων δημοσιεύσεων» , στις οποίες αναφέρεται και ο αριθμός τους , μόνον νέες δεν είναι , αφού περιέχουν αγγελίες με ημ/νίες πρό έτους , ακόμη και κλειστές . Αν ο server το σηκώνει , ίσως να διαχωρίζονται πχ στων 3 τελευταίων ημερών , μιάς εβδομάδος και ενός μηνός. Μόνον έτσι θα διευκολύνεται η παρακολούθησή τους .
(2) Στην «Προβολή μη αναγνωσμένων δημοσιεύσεων» , το...κοντέρ έχει κολλήσει στα 1001 και είναι άχρηστες .. Γνωρίζοντας τον πραγματικό αριθμό τους , ίσως έχουν κάποια χρησιμότητα .
(3) Στην «Προβολή των δημοσιεύσεών σας» ενώ αναγράφονται , στις δικές μου πχ 458 , μπορώ να δώ μόνο 3 σελίδες , που είναι μάξιμουμ 150 . Υπάρχει περίπτωση αλλαγών/βελτιώσεων ; Ευχαριστώ .
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Χαρίζω φυτά κάππαρης

Έχω win-bank μόνον στην Πειραιώς . Σε άλλες Τράπεζες πιστώνω το Α' 10ήμερο κάθε 2μήνου , ή 3μήνου .
Η προσεγμένη , ευπαρουσίαστη και ασφαλής συσκευασία του αντικειμένου που χαρίζουμε , δείχνει ΠΡΩΤΟΝ ότι δεν τόχουμε για τα σκουπίδια και ΔΕΥΤΕΡΟΝ ότι σεβόμαστε τον παραλήπτη !
Μην πλησιάσεις ποτέ τράγο από μπροστά , γάϊδαρο από πίσω και ηλίθιο από πουθενά .

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39579
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από polvar » 02 Ιουν 2015, 11:16

Κάτι έχετε μπερδέψει!
Όλες οι προβολές που αναφέρετε δείχνουν αγγελίες και όχι μεμονωμένες δημοσιεύσεις
(1) H προβολή των νέων δημοσιεύσεων είναι στο search.php?&sr=topics&search_id=newposts και περιλαμβάνει τις αγγελίες με δημοσιεύσεις που έγιναν από την προηγούμενη σύνδεση σας μέχρι την ώρα που τις βλέπετε
(2) Η προβολή των μη αναγνωσμένων δημοσιεύσεων δείχνει τις πιο πρόσφατες αγγελίες με μη αναγνωσμένες από εσάς δημοσιεύσεις και περιορίζεται από το λογισμικό στις 1001. Οι πιο πρόσφατες μη αναγνωσμένες προστίθενται στην αρχή της προβολής και φεύγουν οι πιο παλιές από το τέλος
(3) Στην προβολή των δημοσιεύσεων σας, εσείς βλέπετε τις αγγελίες στις οποίες έχετε δημοσιεύσει με χρονολογική σειρά σύμφωνη με την τελευταία δημοσίευση. Προφανώς στις περισσότερες αγγελίες έχετε δημοσιεύσει πάνω από 1 φορά

Poudim
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2480
Εγγραφή: 29 Μάιος 2014, 10:03
Νομός κατοικίας: Ν. Μεσσηνίας
Δήμος - Κοινότητα: Λεύκτρου Μεσσηνίας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Προτάσεις βελτίωσης(2)

Δημοσίευση από Poudim » 02 Ιουν 2015, 12:42

Ακολούθησα το search.php?&sr=topics&search_id=newposts , που μου γράψατε για την «Προβολή των νέων δημοσιεύσεων» και στην 1η σελίδα(δεν προχώρησα παρακάτω) – έχει αγγελίες , Πέμ 06 Νοέμ, 2014 ,Πέμ 25 Σεπ, 2014 , 02 Αύγ, 2014 και 24 Ιουν, 2013 ! Όπως ήδη έχω γράψει , ακόμα και το λογισμικό κάνει ζαβολιές και χρειάζεται επιδιορθώσεις . Μην ταλαιπωρείσθε να απαντήσετε , αν μπορεί να βελτιωθεί έχει καλώς . Ευχαριστώ .
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Χαρίζω φυτά κάππαρης

Έχω win-bank μόνον στην Πειραιώς . Σε άλλες Τράπεζες πιστώνω το Α' 10ήμερο κάθε 2μήνου , ή 3μήνου .
Η προσεγμένη , ευπαρουσίαστη και ασφαλής συσκευασία του αντικειμένου που χαρίζουμε , δείχνει ΠΡΩΤΟΝ ότι δεν τόχουμε για τα σκουπίδια και ΔΕΥΤΕΡΟΝ ότι σεβόμαστε τον παραλήπτη !
Μην πλησιάσεις ποτέ τράγο από μπροστά , γάϊδαρο από πίσω και ηλίθιο από πουθενά .

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39579
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από polvar » 02 Ιουν 2015, 12:49

Εσείς κοιτάτε την αρχική δημοσίευση των αγγελιών και μπερδεύεστε
Η προβολή των αγγελιών και στις 3 παραπάνω περιπτώσεις γίνεται με βάση την τελευταία δημοσίευση (από προεπιλογή)
Μήπως έχετε αλλάξει την ρύθμιση στο κάτω μέρος της σελίδας και τα βλέπετε αλλιώς;

Poudim
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2480
Εγγραφή: 29 Μάιος 2014, 10:03
Νομός κατοικίας: Ν. Μεσσηνίας
Δήμος - Κοινότητα: Λεύκτρου Μεσσηνίας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΟΡΙΟ ΖΗΤΗΣΗΣ ΑΓΓΕΛΙΩΝ και ΒΑΘΜΟΙ/ΟΜΑΔΕΣ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟΥ

Δημοσίευση από Poudim » 18 Ιουν 2015, 13:55

Στην αγγελίοα μου "Χαρίζω 10 ανδρικές ζώνες" ψιλομπερδεύτηκα καί θέλω να δώ όλα τα δημόσια μηνύματα , δικά μου καί των άλλων μελών , τα οποία όμως δεν βγαίνουν όλα μαζί . Τί κάνω ; Ευχαριστώ .
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Χαρίζω φυτά κάππαρης

Έχω win-bank μόνον στην Πειραιώς . Σε άλλες Τράπεζες πιστώνω το Α' 10ήμερο κάθε 2μήνου , ή 3μήνου .
Η προσεγμένη , ευπαρουσίαστη και ασφαλής συσκευασία του αντικειμένου που χαρίζουμε , δείχνει ΠΡΩΤΟΝ ότι δεν τόχουμε για τα σκουπίδια και ΔΕΥΤΕΡΟΝ ότι σεβόμαστε τον παραλήπτη !
Μην πλησιάσεις ποτέ τράγο από μπροστά , γάϊδαρο από πίσω και ηλίθιο από πουθενά .

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39579
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από polvar » 18 Ιουν 2015, 19:24

Τι ακριβώς εννοείτε με το "όλες μαζί";
Να μην βγαίνουν σε σελίδες των 10 δημοσιεύσεων; Εγώ αυτό καταλαβαίνω...

Poudim
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2480
Εγγραφή: 29 Μάιος 2014, 10:03
Νομός κατοικίας: Ν. Μεσσηνίας
Δήμος - Κοινότητα: Λεύκτρου Μεσσηνίας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από Poudim » 18 Ιουν 2015, 19:45

Ακριβώς αυτό , πατάω στην αρχική αγγελία "[ΧΑΡΙΖΩ] 10 ανδρικές ζώνες" καί βγαίνουν μηνύματα μέχρι "Τετ 17 Ιουν, 2015 5:06 pm" . Πατάω στην τελευταί ανάρτρηση της "Τάνια" καί βγαίνει μέχρι "Πέμ 18 Ιουν, 2015 10:22 am" , χωρίς όμως να έχει το σύνολο των προηγούμενων μηνυμάτων . Κάνω κάτι λάθος ; Ευχαριστώ .
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Χαρίζω φυτά κάππαρης

Έχω win-bank μόνον στην Πειραιώς . Σε άλλες Τράπεζες πιστώνω το Α' 10ήμερο κάθε 2μήνου , ή 3μήνου .
Η προσεγμένη , ευπαρουσίαστη και ασφαλής συσκευασία του αντικειμένου που χαρίζουμε , δείχνει ΠΡΩΤΟΝ ότι δεν τόχουμε για τα σκουπίδια και ΔΕΥΤΕΡΟΝ ότι σεβόμαστε τον παραλήπτη !
Μην πλησιάσεις ποτέ τράγο από μπροστά , γάϊδαρο από πίσω και ηλίθιο από πουθενά .

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39579
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από polvar » 18 Ιουν 2015, 20:40

Πάνω από την 1η δημοσίευση της αγγελίας και κάτω από την τελευταία δημοσίευση σας στις 17 Ιουν 2015, 18:06, προς τα δεξιά, λέει:

Σελίδα 1 από 2 και δίπλα έχει δύο τετραγωνάκια με αρίθμηση 1 και 2

Αν πατήσετε με το ποντίκι τον αριθμό 2 θα δείτε την 2η σελίδα με όλες τις δημοσιεύσεις που ακολουθούν αυτήν της 17 Ιουν 2015, 18:06

Αλλά και απλά αν πατήσετε από το "Προβολή των δημοσιεύσεων σας" το κουτάκι που είναι δίπλα από το όνομα Τάνια που δημοσίευσε τελευταία στην αγγελία σας, θα σας προβληθεί μεν αυτή η δημοσίευση αλλά πιο πάνω βρίσκονται οι άλλες δημοσιεύσεις της 2ης σελίδας

Poudim
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2480
Εγγραφή: 29 Μάιος 2014, 10:03
Νομός κατοικίας: Ν. Μεσσηνίας
Δήμος - Κοινότητα: Λεύκτρου Μεσσηνίας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από Poudim » 18 Ιουν 2015, 22:43

Ευχαριστώ .
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Χαρίζω φυτά κάππαρης

Έχω win-bank μόνον στην Πειραιώς . Σε άλλες Τράπεζες πιστώνω το Α' 10ήμερο κάθε 2μήνου , ή 3μήνου .
Η προσεγμένη , ευπαρουσίαστη και ασφαλής συσκευασία του αντικειμένου που χαρίζουμε , δείχνει ΠΡΩΤΟΝ ότι δεν τόχουμε για τα σκουπίδια και ΔΕΥΤΕΡΟΝ ότι σεβόμαστε τον παραλήπτη !
Μην πλησιάσεις ποτέ τράγο από μπροστά , γάϊδαρο από πίσω και ηλίθιο από πουθενά .

Άβαταρ μέλους
vadaris
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 6810
Εγγραφή: 21 Μαρ 2010, 13:49
Νομός κατοικίας: Ν. Ηρακλείου
Δήμος - Κοινότητα: Αρχανών Ηρακλείου
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από vadaris » 20 Αύγ 2016, 12:49

Καλησπέρα. ΠΑλαιότερα υπήρχε επιλογή παρακολουθησης κάποιας δημοσίσευσης χωρίς να χρειαστεί να γράψουμε στη δημοσίευση. Με τις αλλαγες δεν υπάρχει πλέον. Μπορεί να επανέλθει;;
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
ΕΔΩ ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΤΗΛΕΚΑΡΤΕΣ

Δεν χαρίζω με σειρά προτεραιότητας. Κρατάω πάντα αναμονή 2-3 μέρες
Έχω Paypal και Πειραιώς

Μπορώ να σας βοηθήσω και σε αγορές από το ebay
Φιλικά Γιάννης


"Ποτέ μην τα βάζεις με έναν ηλίθιο.Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας"
:gr:

Χρωστάω 1,50€ σε Mishkalito και 0,50€ σε xeniachr

Απάντηση

Επιστροφή στο “Βοήθεια λειτουργίας”