Πώς μπορώ να διαγράψω τον λογαριασμό μου;

Εδω θα βρείτε διάφορους οδηγούς ΠΡΙΝ ρωτήσετε και γίνετε ενεργά μέλη διαβάστε !
Απάντηση
Ramo
new member
new member
1
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 05 Ιαν 2016, 12:13
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Κερατσινίου Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Πώς μπορώ να διαγράψω τον λογαριασμό μου;

Δημοσίευση από Ramo » 14 Ιαν 2016, 10:30

Καλημερα,
ειχα γραφτει στο site για να χαρισω κατι παιδικα πραγματα, για να μη πανε χαμενα αφου το παιδι μου μεγαλωσε. Καταρχην οι κανονες ειναι πολυ περιπλοκοι, αν και μπορει να χρησιμοι. Για μενα ειναι μεγαλη απαγοητευση επειδη επελεξα καποια ατομα να χαρισω τα πραγματα, αλλα καποια δεν επικοινωνησαν ποτε μαζι μου, καποια μου ζητησαν να περιμενω μεχρι να βρουν μεταφορικο μεσον η αναλογα με διαφορους παραγοντες. Επομενως για μενα δε λειτουργησε. Επρεπε να υπαρχει η δυνατοτητα διαγραφης πιστευω. Σας παρακαλω να με αποκλεισετε.


Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39418
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Πώς μπορώ να διαγράψω τον λογαριασμό μου;

Δημοσίευση από polvar » 16 Ιαν 2016, 10:58

Είναι σχετικά δύσκολο να βρεθούν κοινές ελεύθερες ώρες και κοινός τόπος συνάντησης. Μερικές φορές μάλιστα η δυσκολία είναι τέτοια που η συναλλαγή ακυρώνεται. Συνήθως όμως βρίσκεται μετά κάποιο άλλο μέλος που ενδιαφέρεται.
Γι αυτό συστήνουμε υπομονή, όλοι κάπως έτσι ξεκινήσαμε.
Αν δεν μπορείτε να κάνετε υπομονή και αυτά που λένε οι κανόνες, τότε κλείνετε την αγγελία σας και απλά σταματάτε να μπαίνετε στο site
Φροντίστε όμως πριν να μην εχετε εκκρεμότητες με μέλη (οφειλή αποστολών, εξόδων αποστολής ή πάτημα του 'ευχαριστώ')
Αποκλεισμούς αποφεύγουμε πλέον να κάνουμε γιατί κάποτε μπορεί να δείτε αλλιώς τα πράγματα και να ξαναγίνετε ενεργή
Διαγραφές μελών δεν κάνουμε γιατί έτσι χάνεται το ιστορικό σας.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Βοήθεια λειτουργίας”