Ένα ευχαριστώ ανά μέλος που παίρνει και ανά αγγελία!

Εδω θα βρείτε διάφορους οδηγούς ΠΡΙΝ ρωτήσετε και γίνετε ενεργά μέλη διαβάστε !
Άβαταρ μέλους
Aria
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 23540
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011, 14:44
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περάματος Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από Aria » 28 Αύγ 2014, 12:16

Όχι, μετά θα βγαίνουν και άλλα μέλη και θα ζητάνε εξαιρέσεις και θα μας την λένε και από από πάνω ότι κάνουμε διακρίσεις. Οπότε ακολουθούμε τους κανόνες.

Άβαταρ μέλους
vadaris
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 6810
Εγγραφή: 21 Μαρ 2010, 13:49
Νομός κατοικίας: Ν. Ηρακλείου
Δήμος - Κοινότητα: Αρχανών Ηρακλείου
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από vadaris » 28 Αύγ 2014, 12:38

Σεβαστόν.. ;)
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
ΕΔΩ ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΤΗΛΕΚΑΡΤΕΣ

Δεν χαρίζω με σειρά προτεραιότητας. Κρατάω πάντα αναμονή 2-3 μέρες
Έχω Paypal και Πειραιώς

Μπορώ να σας βοηθήσω και σε αγορές από το ebay
Φιλικά Γιάννης


"Ποτέ μην τα βάζεις με έναν ηλίθιο.Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας"
:gr:

Χρωστάω 1,50€ σε Mishkalito και 0,50€ σε xeniachr

Άβαταρ μέλους
Κος Γιώργος
new member
new member
1 1
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: 17 Σεπ 2014, 19:21
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ζάρακα Λακωνίας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από Κος Γιώργος » 24 Σεπ 2014, 04:29

ar_ia έγραψε:Όχι, μετά θα βγαίνουν και άλλα μέλη και θα ζητάνε εξαιρέσεις και θα μας την λένε και από από πάνω ότι κάνουμε διακρίσεις. Οπότε ακολουθούμε τους κανόνες.

...Και βεβαίως "θα ζητάνε εξεραίσεις" τα μέλη, ξέρεις γιατί;;!..
Γιατί δεν "..στην λένε.." γιατί απλά έχεις το μαχαίρι και το πεπόνι, αλλά "νοιώθουν τη διάκρηση στο πετσί τους" ανήμποροι να αντιδράσουν, γιατί όλοι οι κανόνες σας βασίζονται πίσω απ' τις "εξεραίσεις" (σας)!!!....
Και "εξεραίσεις" που αφορούν εσάς που ΔΗΘΕΝ διαχειρίζεσται ακριβοδίκαια Το site, αλλά στην ουσία φοβάσται μήν κάποιος έχει να προσφέρει περισσότερα πράγματα από εσάς και σας ξεπεράσει..(σε μηλαράκια - ευχαριτίες - αριθμητική υπεροχή δωρηθέντων αντικειμένων κτλ.) και κάθεσται και συνχωνεύεται "νταηλίκι" τις πολλαπλές δωρεες των μελών (εις το όνομα της "οικονομίας" τάχα μου, αλλά "αλλού βαράει η καμπάνα"), για να μην πάρουν "1 ευχαριστώ ανά αντικείμενο" μπλοκάρωντας παράλληλα και τις ζητήσεις τους για τον ίδιο λογο, αποπροσανατολίζοντας τα μέλη από το αγαθό κοινωνικό τους έργο μαζεύοντας "δικαιώματα - συχωροχάρτια" για να ΔΩΣΟΥΝ!!!!...(άκουσον - άκουσον!!)... κάτι που ΔΕΝ χρειάζονται ή να ζητήσουν κάτι που ΕΧΟΥΝ πραγματικά ανάγκη, λες και αυτό βγαίνει απ' την τσέπη σας!!!!...
Και ποιά εισαι εσύ κοπελιά (ή ο/η κάθε εσύ), που θα κρίνει: "αν η ζήτηση μιας σπασμένης καρέκλας είναι φθηνή ή η ζήτηση ενός laptop είναι ακριβή;;!!"... Θα ανγκάσετε το κάθε μέλος να ζητήσει κάτι άλλο απ' αυτό που θέλει για να μην φανεί "κάτι στα μάτια των κανόνων σας;;;"... Να στο διατυπόσω και ανάποδα;;... Έχεις κάτσει ποτέ να φας το φαγητό σου στο πάτωμα χωρίς να το θέλεις;;... Αν πάς λοιπόν σε κάποιον που τρώει το φαγητό του στο πάτωμα χωρίς να το θέλει και του πεις: -" Έχω ενα laptop να σου χαρίσω το θές;..τελευταιας τεχνολογίας!"......... του είναι άχρηστο εντελώς, ένα αντικείμενο χωρίς καμία αξία γι' αυτόν!!!!... αλλά αν του προσφέρεις μια σπασμένη καρέκλα γι' αυτόν θα αξίζει πολλά περισσότερα από το παραπάνω laptop!!... Και στο κάτω - κάτω της γραφής, αν ο άλλος θέλει να διαθέσει ένα laptop, ΕΣΑΣ τι σας κόφτει;;!!...
Και ποιά εισαι εσύ κοπελιά (ή ο/η κάθε εσύ), που θα θυμίζει καθημερινά στον οποιοδήποτε, πόσο φτωχός είναι και πόσα πολλά του λείπουν,( αντί να τον αφήσετε να βρεί την τύχη του μέσα στην ατυχία του), τον Ωθείς Εξαναγκαστικά στο Περιθώριο του Κοινωνικού Σας Ρατσισμού κρυμένη πίσω απ' τους "κανόες σας" (που αύριο - μεθαύριο μπορεί να αλλάξουν πάλι μονομερώς σύμφωνα με την βολή σας), στην Καταδικαστική Απομόνωση του να συνεχίζει να "τρώει στο πάτωμα" για να παίζεται εσείς το παιχνίδι σας και τελικά στην Κατάθληψη αποτέλεσμα των παραπάνω και απ' το απλό και εύλογο ρητορικό ερώτημα: "δηλαδη ένας φτωχός, ούτε σ' ένα χαρισο-site δεν μπορεί να γίνει αποδεκτός;;!!".
Είσται ΠΟΛΥ Ερασιτέχνες κύριοι και κυρίες, που ξεσπάτε παίζοντας με ψυχές ανθρώπων χωρίς κανένα ίχνος πραγματικής κοινωνικής ευαισθησίας... απλά βαράτε κι όπου πάει... και βλέπουμε!!.
Μα θα μου πεις υπάρχουν κι άλλοι που δεν έχουν ανάγκη και το εκμεταλεύονται!.. "Ναι", συμφωνώ.. θα υπάρχουν κι αυτά. αλλά δεν θα μ' ένοιαζε καθόλου αν αύριο γινόταν ευτυχισμένο ακόμα ένα παιδάκι, από ένα σπασμένο παιχνιδάκι!!.
Αλλά ξέρεις και τι άλλο πρόσεξα;;!!..:
"Ο,τι αυτοί που ban-άρονται ή τους κόβουν ή τους ράβουν.. είναι αυτοί που δηλώνουν ό,τι δεν κάνουν ταχυ-αποστολές (ίσως ειδικότερα δεν κάνουν αποστολές από τοοο... χαρισο-post με 0,50 Euro).... Μα γιατί τέτοιος ρατσισμός;;!!.. επειδή δεν δίνουμε τον οβολό μας;;.. Γιατί;;;.. δίνετε δημόσιο προϋπολογισμό εσόδων - εξόδων στα μέλη;; Θα μου πεις τώρα τι ψυχή έχουν τα 0,50 Euro;... Ε.. και η Cosmote 0,50 Euro το έχει το μηνυματάκι αλλά κοίτα τι κολοσσός που είναι;!! Και το θέμα δεν είναι ακριβώς τα 0,50 Euro - να σας έδινα και 1,00 Euro να ερχόσασταν να τα παίρνατε κι απ το σπίτι μου, αλλά δεν γουστάρω ρε φίλε να δίνω τα στοιχεία μου στο διαδύκτιο, γιατί ξέρετε τα ονόματα μας, τα τηλέφωνα μας, πιθανόν και τα πρόσωπα μας, θα σας δώσουμε και τα στοιχεία του σπιτιού μας.... εεε δεν έμεινε και τίποτα άλλο παρά να σας αφήσουμε και το κλειδί κάτω απ' το χαλάκι να φτιάχνετε κανένα καφέ.. (Για τους καταλόγους βάσεις δεδομένων κουβέντα, γιατί αυτοί είναι πιο έτοιμοι απ' όλα!).
.....Μην συνεχίσω άλλο γιατί είδη η βαλίτσα του μυαλού μου ξέρει να πάει πολύ μακριά, μα δεν τείνει επ ουδενί να ξεφύγει απ' το θέμα... το θέμα είναι "οι κανόνες (σας)" που δημιουργούν αδικίες αλλά δεν μπορείτε ΟΥΤΕ να τους διορθώσετε, ΟΥΤΕ να τους παρακάμψετε!!.. Έτσι;;....
Κοπελιά μου, άκουσε ένα μοντέλο πιο χαλαρό και κατέθεσέ το στο τραπέζι της αξιολόγησης σας:... "

Άσε αυτόν τον "20 - 1" που κοιμάσαι μαζί του μέρα - νύχτα... το Cold face και αυτό το ψυχασθενικό avatar που κουβαλάς.. και κατέβα "εδώ, στο πάτωμα" να φάμε παρέα, γιατί μου φέναιτε ΟΛΟΙ απέχετε ΠΟΛΥ εκεί μέσα, απ' την πραγματική κατάσταση της Χώρας και σας έχει αποροφήσει παραπάνω απ' ό,τι θα έπρεπε το "0,50 Euro"!!....
Δεν είναι κακό να πληρώνεσται που εργάζεσται "εκεί μέσα", αλλά επίσης δεν είναι κακό να γνωρίζετε ό,τι άνθρωποι "εκεί έξω", νοικοκυραίοι, έχουν να δουλέψουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ καιρό και όταν το παιδάκι τους, ζητάει "0,50 Euro" για να πάρει μια τσιχλίτσα και πραγματικά δεν έχει να του δώσει, πηγαίνει κάπου έξω να κλάψει με μαύρο δάκρυ!!.
Κι αν έχετε και λιγάκι τσαγανό, τρέξτε αύριο πρωί - πρωί και ξεκλειδώστε του κοσμάκη τις ζητήσεις και για να μην νομίζεις ό,τι προσπαθώ να "ευλογίσω τα γέννια μου", την δική μου άσε την να παραμήνει κλειδωμένη... αλλά να ξέρεις/τε ΕΝΑ πράμα... "Ευχαριστώ", δεν είναι αυτά που μαζεύονται εδώ μέσα, γιατί μπορώ κι από έναν ή περισσότερους λογαριασμούς φίλων, να κάνω εικονικές δοσοληψίες και ευχαριστήρια!

"ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ" είναι να κάνεις ανθρώπους να νιώθουν πραγματικά "πιό άνθρωποι - πιο ανθρώπινα, να νιώθουν πως υπάρχει κάποιος δίπλα τους και δεν λάκκισαν όλοι (επειδή [κάποιοι] αποφάσιαν να μήνει χωρίς δουλειά ή χωρίς σύνταξη ή και χωρίς σπίτι) και πάνω απ' όλα να το δισκεδάζεις και να το υποστηρίζεις εσύ ο ίδιος"...
κι αν στην ηλικία του πατέρα σου, να σκήβουν να σου φιλήσουν το χέρι από ευγνομοσήνη και να αποτραβιέσαι αμήχανα!!.........


Υ/Γ Την Καλημέρα μου σε όλους!!...

Άβαταρ μέλους
Aria
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 23540
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011, 14:44
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περάματος Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Ένα ευχαριστώ ανά μέλος που παίρνει και ανά αγγελία!

Δημοσίευση από Aria » 24 Σεπ 2014, 09:48

Τι να πρωτοαπαντήσει κανείς σε αυτό το αψυχολόγητο παραλήρημα....

1ον
Το χαρισέτο ΔΕΝ κερδιζει ΤΙΠΟΤΑ από τις συναλλαγές των μελών (προφανώς κάτι άλλο έχετε στο μυαλό σας).

2ον
Η ζήτηση ενός λάπτοτ ναι, είναι ακριβή. Δεν είναι είδος πρώτης ανάγκης. Αν δεν είχατε να φάτε εσείς η τα παιδιά σας και ζητούσατε ρούχα και τρόφιμα σαφώς και θα σας δίναμε άδεια. Εσείς μόλις κάνατε εγγραφή ζητήσατε δύο λάπτοπ και άλλες ηλεκτρονικές συσκευές. Σε κάποιον που δεν έχει να φάει δεν νομίζω ότι του χρησιμεύουν σε τίποτα αυτά ώστε να γεμίσει το στομάχι του και να ζεσταθεί....
Αν είχατε μπει στον κόπο να διαβάσετε τους κανόνες κατά την εγγραφή σας (τους οποίους και αγνοήσατε) δεν θα χρειαζόταν αυτού του είδους το παραλήρημα.

3ον
Και βέβαια είμαστε ερασιτέχνες (και έτσι θα παραμείνουμε) στο χαρισέτο, αν είμασταν επαγγελματίες θα σας ζητούσαμε να μας πληρώνετε για τις συναλλαγές σας εφ όσον σας φιλοξενούμε στην κοινοτητά μας.

4ον
Ποιος σας είπε ότι πληρωνόμαστε? Απλά το φανταζόσαστε και την φαντασιωσή σας αυτή την κάνατε πραγματικότητα στο μυαλό σας, είναι προφανές!
Μάθετε λοιπόν πως ΚΑΝΕΝΑΣ συντονιστής ΔΕΝ πληρώνεται. Όλοι μας είμαστε εθελοντές που φροντίζουμε για την σωστή λειτουργία του site. Και είμαστε και απλά μέλη ταυτόχρονα.

5ον
Σε όλα τα υπόλοιπα επιλέγω να μην σας απαντήσω γιατί δεν αξίζει τον κόπο.

6ον
Και επειδή δεν έχετε κατανοήσει που είστε και όλος αυτός ο παραληρησμός σας είναι δυσφήμιση του site μας, και για να δώσω στην "βαλίτσα" του μυαλού σας λίγο χρόνο να σκεφτεί και λίγο παραπάνω, και επειδή έχω τσαγανό τόσο όσο χρειάζεται ώστε να φροντίζω να προστατεύω τα καλά μέλη από το "αρπακτικά", σας δίνω 1 μήνα αποκλεισμό (αν και θα έπρεπε μόνιμο) μήπως και διαβάσετε τους κανόνες του χώρου που σας φιλοξένησε και μπορέσετε και τους κατανοήσετε καλύτερα !

Άβαταρ μέλους
vadaris
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 6810
Εγγραφή: 21 Μαρ 2010, 13:49
Νομός κατοικίας: Ν. Ηρακλείου
Δήμος - Κοινότητα: Αρχανών Ηρακλείου
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Ένα ευχαριστώ ανά μέλος που παίρνει και ανά αγγελία!

Δημοσίευση από vadaris » 24 Σεπ 2014, 10:16

Μιας και δεν είμαι διαχειριστής , συντονιστής , Δερβεν - Αγάς ή όπως αλλιώς μπορείτε να το θέσετε στο μυαλό σας νας σας πω και γω τη γνώμη μου.
Πέραν των όσων είπε η συντονίστρια που με κάλυψαν πλήρως, θα σας πώ όσο πιο ευγενικά μπορώ ότι είναι τουλάχιστον ΑΝΟΗΤΟ ενώ είστε εγγεγραμμένος μόλις 6 μέρες :- να βγαίνετε και να κάνετε υποδείξεις στον καθένα και ειδικά στους συντονιστές και διαχειριστές. ΠΑΝΤΟΥ υπάρχουν κανόνες και οφείλουμε να τους σεβόμαστε όντες μέλη μια κοινωνίας. Εδώ έχετε την πολυτέλεια αν δε σας αρέσουν οι κανόνες να αποχωρήσετε. Έίμαι από αυτούς που έχουν εκφράσει πολλές φορές την αντίρηση τους ώς προς το σύστημα των "ευχαριστω" αλλά δεν προσβάλλω κανένα και σέβομαι τους κανονισμούς. Αλίμονο αν ο "κάθενας" έρχεται από το πουθενά να κάνει υποδείξεις στον τρόπο λειτουργίας εδώ ή και γενικά στο χώρο εργασίας μας. (Συμβαινει συνεχώς)
Γιατί ως Έλληνες έχουμε και αυτό το "προνόμιο". Γνωρίζουμε πολύ καλύτερα από αυτόν που εργάζεται κάπου την "εργασία" και φυσικά αν είμασταν στη θέση του θα το κάναμε πολύ καλύτερα...
ΕΧΕΙ ΓΕΜΙΣΕΙ Η ΕΛΛΑΔΑ ΞΕΡΟΛΕΣ , ΤΙΠΟΤΕΣ και ΠΟΥΘΕΝΑΔΕΣ.
Και φυσικά αντιλαμβανόμενοι τα προβλήματα που έχουμε ατομικά ως ανθρωποι και συλλογικά ως Χώρα ας μην προσβάλλουμε χωρίς λόγο και τόσο εύκολα κάποιον που προσπαθεί να κάνει τη δουλεία του είτε εδώ αμισθεί είτε κάπου αλλού με πολύ λίγες παροχές από το κράτος και με ΠΟΛΥ ΦΙΛΟΤΙΜΟ από μερους του...
ΑΡΚΕΤΑ ΠΙΑ...
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
ΕΔΩ ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΤΗΛΕΚΑΡΤΕΣ

Δεν χαρίζω με σειρά προτεραιότητας. Κρατάω πάντα αναμονή 2-3 μέρες
Έχω Paypal και Πειραιώς

Μπορώ να σας βοηθήσω και σε αγορές από το ebay
Φιλικά Γιάννης


"Ποτέ μην τα βάζεις με έναν ηλίθιο.Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας"
:gr:

Χρωστάω 1,50€ σε Mishkalito και 0,50€ σε xeniachr

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6723
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από makis » 24 Σεπ 2014, 13:23

Κος Γιώργος έγραψε:
"Ο,τι αυτοί που ban-άρονται ή τους κόβουν ή τους ράβουν.. είναι αυτοί που δηλώνουν ό,τι δεν κάνουν ταχυ-αποστολές (ίσως ειδικότερα δεν κάνουν αποστολές από τοοο... χαρισο-post με 0,50 Euro).... Μα γιατί τέτοιος ρατσισμός;;!!.. επειδή δεν δίνουμε τον οβολό μας;;.. Γιατί;;;.. δίνετε δημόσιο προϋπολογισμό εσόδων - εξόδων στα μέλη;; Θα μου πεις τώρα τι ψυχή έχουν τα 0,50 Euro;... Ε.. και η Cosmote 0,50 Euro το έχει το μηνυματάκι αλλά κοίτα τι κολοσσός που είναι;!! Και το θέμα δεν είναι ακριβώς τα 0,50 Euro - να σας έδινα και 1,00 Euro να ερχόσασταν να τα παίρνατε κι απ το σπίτι μου, αλλά δεν γουστάρω ρε φίλε να δίνω τα στοιχεία μου στο διαδύκτιο, γιατί ξέρετε τα ονόματα μας, τα τηλέφωνα μας, πιθανόν και τα πρόσωπα μας, θα σας δώσουμε και τα στοιχεία του σπιτιού μας....

0,50€ το κιλο για αποστολη δεματος , αν υποθεσουμε οτι πανε στην τσεπη μας (μιας και δεν θα καθησω να εξηγισω που δινετε αυτα τα χρηματα και γιατι) .
Απλα θα ρωτησω ξερεις καποιον αλλο πιο οικονομικο τροπο αποστολης δεματος , αν ναι τοτε ναι , "χρεωνουμε" πολλα χρηματα στα μελη για αποστολη δεματος !

Εχεις ενα δικιο παντως με αυτο το 0,50€ το κιλο σε λιγες μερες θα γινουμε σαν την cosmote !
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6723
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ΕΞΥΠΝΟΙ

Δημοσίευση από makis » 24 Σεπ 2014, 13:38

Εχω πει χιλιαδες φορες οτι μας ψεκαζουν , αλλα γιατι ο ψεκασμος πιανει μονο σε καποια ατομα !

Γιατι παντα να υπαρχει ενα ατομο οποια και αν ειναι η τιμη για αποστολη δεματος, να πιστευει οτι τα χρηματα τα παιρνουμε ΜΟΝΟ εμεις και οτι ειναι "αισχροκερδεια" !!!!

Υπαρχει ατομο που πιστευει οτι το 0,50€ το κιλο για αποστολη δεματος ΕΛΤΑ το παιρνουμε εμεις και ειναι μεγαλο ποσο !!!!
Δηλαδη υπαρχει κατι ποιο οικονομικο και δεν το ξερω ;

Δεν θα ασχοληθω για το πουνε τα χρηματα για τα δεματα !!!!! :yikes: :wall:


Μηπως να πρεπει να ενα μελος για να κανει εγγραφη να περναει ενα "τεστ εξυπναδας" ;

Να σας θυμησω οσα ατομα ειναι απο θεσσαλονικη οτι απο Παρασκευη 26/09/14 ξεκινανε οι εργασιες για το ΝΕΟ χαρισομαγαζο
Οπου και εκει υπαρχουν ατομα που πιστευουν οτι βγαζουμε χρηματα !!!
Αλλα η πραγματικοτητα ειναι οτι ΔΕΝ βγαζουμε χρηματα , και γιαυτο θελουμε βοηθεια ΜΟΝΟ απο τα ΕΞΥΠΝΑ μελη μας !
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Elef
Diamond Member
Diamond Member
45 29
Δημοσιεύσεις: 676
Εγγραφή: 15 Σεπ 2013, 19:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αγίας Παρασκευής Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από Elef » 24 Σεπ 2014, 14:32

Κος Γιώργος έγραψε:Και το θέμα δεν είναι ακριβώς τα 0,50 Euro - να σας έδινα και 1,00 Euro να ερχόσασταν να τα παίρνατε κι απ το σπίτι μου,
:roll:
???
http://www.elta.gr/Portals/0/pdf/timoka ... n_2014.pdf
Τι σχέση έχει το xariseto με τον τιμοκαταλογο των ελτά;;;
http://www.zougla.gr/greece/article/elt ... li-dematon

metropontix
Platinum Member
Platinum Member
6 13
Δημοσιεύσεις: 221
Εγγραφή: 19 Μάιος 2012, 21:20
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ακάνθου-Σταγείρων Χαλκιδικής
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: Ένα ευχαριστώ ανά μέλος που παίρνει και ανά αγγελία!

Δημοσίευση από metropontix » 24 Σεπ 2014, 14:59

vadaris έγραψε:...θα σας πώ όσο πιο ευγενικά μπορώ ότι είναι τουλάχιστον ΑΝΟΗΤΟ ενώ είστε εγγεγραμμένος μόλις 6 μέρες :- να βγαίνετε και να κάνετε υποδείξεις στον καθένα...
Αφού πολλά νέα μέλη είναι παλιά μέλη. :P Δεν νομίζω να καταλάβει αυτό που έγραψες. :P

Άβαταρ μέλους
lanciateo
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2367
Εγγραφή: 03 Αύγ 2012, 23:31
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης
Φύλο: Οικογένεια
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Βιτσι
Επικοινωνία:

Re: ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ΕΞΥΠΝΟΙ

Δημοσίευση από lanciateo » 24 Σεπ 2014, 16:39

Ειπαμε δεν υπαρχει γιατρεια!!!!
Δεν θέλω χαρίσματα από elenica.
viewtopic.php?p=1478261#p1478261

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

--Για παραλαβη απο τον χωρο σας, κατοπιν συννενοησης, πιθανον να υπαρχουν καθυστερησεις λόγω δουλειας!!!...Και αν δειτε οτι καθυστερω παααρα πολυ, στειλτε ενα μηνυμα.!!!
--Οσο αφορα σε αποστολες, δεχομαι και στελνω μονο δεματα.

Η συλλογη απο Zippo εδω
Η συλλογή από κινητά εδώ

Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Βοήθεια λειτουργίας”