[ΧΑΡΙΖΩ] Διακοσμητικά, τσαντάκια κι αλλα πολλα

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
kathytrolldoll
VIP Member
VIP Member
68 54
Δημοσιεύσεις: 837
Εγγραφή: 10 Ιουν 2012, 11:40
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέας Σμύρνης Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Διακοσμητικά, τσαντάκια κι αλλα πολλα

Δημοσίευση από kathytrolldoll » 05 Ιουν 2018, 15:51

Πολλα και διαφορά!



https://eikona.info/image/Kg5X2
https://eikona.info/image/KgRVi
https://eikona.info/image/KglNo


1-σακούλα με διαφορά μικροέπιπλα μια και πραγματάκια για παιχνιδι κουκλόσπιτο η και κατασκευές για παιδια μια γκριλ
2-κλαδί με αποξηραμένο κουκουνάρι και φύλλα διάκος,ηθικό
3- ομπρέλα σε καλούτσικη κατάσταση νομιζω με πράσινο και ρίγες
4- αυτοσχέδια γάντια για ταψί φούρνου σετακι με δυο
5- καπέλο κάπως ταλαιπωρημένο. Lakers
6 ροζ ανοιχτό προβατάκι λούτρινο
7- τσαντάκι πορτοφόλι φούξια τυπου λουι βίτον
8- καπνό θήκη μαυρη δερμάτινη με το ροζ πάνθηρα κλείνει με μαγνήτη το δέρμα της έχει ξεφτίσει σε καποια σημεία όμως
9- τσαντάκι ροζ ωμού παιδικό με γατιά και φερμουάρ
10- επιτραπέζιος καθρέπτης σε μέγεθος τετραδίου πχ, μπορεί να κρεμαστεί και σε τοίχο
11- πολλα μαγνητάκια με γράμματακαια
12- θήκη για κινητο μαυρη δερμάτινη νομιζω κάνει για κινητο τεσσάρων η 4.3 ιντσών σχεδον καινουρια
13- θήκη Σιντι απο αντρικό περιοδικό
14- δυο μπαλάκια πον πον για καμία κατασκευή η ενσωμάτωση σε σκουφί κλπ
15) τζαμάκι νομιζω για σιφόνι έξι αχρησιμοποίητο μεν αλλα έχει Ρώμη στη μια γωνία
16)τσαντάκι νεσεσερ κόκκινο
17) διακοσμητικό για κουρτίνα ξύλα απο το ΙΚΕα σε γαλάζιο χρώμα στη συσκευασία τους σετ των δυο
18)γάντια ροζ παιδικά η για ενήλικες ,ε μικρά χέρια
19) τρια η τέσσερα πακέτα με κεράκια γενεθλίων και βάσεις Τία να μπαίνουν σε τούρτα
20) λευκό πανάκι 30 χ 30 νομιζω δεν ξέρω γιατι

Ακολουθεί φωτό στο τέλος
Ζητήστε όσα θέλετε
Προσπαθώ οι φωτό να ειναι ακριβείς και η περιγραφή το ίδιο
Οτι διευκρίνιση μυνημα
Βλεπω συχνότερα μυνημα τα απο δημοσιεύσεις
:D
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
**
Ψάχνω Cookie Monster (μπλε μπισκοτοτέρας από Sesame Street), Βραδυποδες, πράγματα 80ς-90ς
**
Μυνηματα διαβάζω στα ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΑ,σπάνια μπαίνω να δω σχόλια στις αγγελίες άρα αν θέλετε να ρωτήσετε η ζητήσετε θα στέλνετε ΠΜ.Το γράφω χρονια κ εξακολουθούν άνθρωποι να μου κάνουν γκρίνιες και μανουρα που δν τους απάντησα ενώ γράφω ξεκάθαρα ότι βλέπω κυρίως INBOX κ οχι τα σχόλια. :oops:
**
Έχω άλφα,PayPal, στο πειπαλ δέχομαι πληρωμή μέσω "αποστολή χρημάτων σε φίλο" γτ η "αποστολή χρημάτων για αγαθά" έχει κράτηση προμηθειας από την PayPal.Οποίος προτιμά αγαθά θα επωμίζεται ο ίδιος την προμήθεια γιατί δεν μπορω να επιβαρύνομαι έξοδα,είμαι άνεργη.


Άβαταρ μέλους
Nasa
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2379
Εγγραφή: 11 Μαρ 2014, 23:20
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Αμπελόκηποι-Αθήνα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Διακοσμητικά, τσαντάκια κι αλλα πολλα

Δημοσίευση από Nasa » 05 Ιουν 2018, 17:28

Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι για τον καθρέπτη και όλα τα κεράκια (τα θέλω για τη δουλειά, κάνουμε πολλά γενέθλια στο εστιατόριο)
Πηγαίνω ταχυδρομείο και τράπεζα 1-2 φορές τη βδομάδα όταν έχω ρεπό. Ευχαριστώ για την κατανόηση.

vaggosdespina
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 4501
Εγγραφή: 28 Νοέμ 2014, 12:03
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευκαρπίας Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Διακοσμητικά, τσαντάκια κι αλλα πολλα

Δημοσίευση από vaggosdespina » 05 Ιουν 2018, 21:46

καλησπερα :} ενδιαφερομαι για το 1 (-σακούλα με διαφορά μικροέπιπλα μια και πραγματάκια για παιχνιδι κουκλόσπιτο η και κατασκευές για παιδια μια γκριλ)εχουμε ενα κουκλοσπιτο και θελουμε να το επιπλωσουμε!ειναι μεγαλη η σακουλα?

kathytrolldoll
VIP Member
VIP Member
68 54
Δημοσιεύσεις: 837
Εγγραφή: 10 Ιουν 2012, 11:40
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέας Σμύρνης Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Διακοσμητικά, τσαντάκια κι αλλα πολλα

Δημοσίευση από kathytrolldoll » 05 Ιουν 2018, 22:57

Καλησπέρα, οχι η σακούλα δεν περιέχει πολλα πραγματάκια ουσιαστικά θα μπορούσα να τα βάλω και στις μικρές του φαρμακείου που λέει ο λόγος, επισης δεν περιέχει ολοκληρωμένο σετακι επίπλων κλπ ειναι σκόρπια, σίγουρα έχει κομοδίνο, καλαθάκι κλπ, ίσως αύριο βρω τίποτα ακόμη για κουκλόσπιτο...
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
**
Ψάχνω Cookie Monster (μπλε μπισκοτοτέρας από Sesame Street), Βραδυποδες, πράγματα 80ς-90ς
**
Μυνηματα διαβάζω στα ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΑ,σπάνια μπαίνω να δω σχόλια στις αγγελίες άρα αν θέλετε να ρωτήσετε η ζητήσετε θα στέλνετε ΠΜ.Το γράφω χρονια κ εξακολουθούν άνθρωποι να μου κάνουν γκρίνιες και μανουρα που δν τους απάντησα ενώ γράφω ξεκάθαρα ότι βλέπω κυρίως INBOX κ οχι τα σχόλια. :oops:
**
Έχω άλφα,PayPal, στο πειπαλ δέχομαι πληρωμή μέσω "αποστολή χρημάτων σε φίλο" γτ η "αποστολή χρημάτων για αγαθά" έχει κράτηση προμηθειας από την PayPal.Οποίος προτιμά αγαθά θα επωμίζεται ο ίδιος την προμήθεια γιατί δεν μπορω να επιβαρύνομαι έξοδα,είμαι άνεργη.

vaggosdespina
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 4501
Εγγραφή: 28 Νοέμ 2014, 12:03
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευκαρπίας Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Διακοσμητικά, τσαντάκια κι αλλα πολλα

Δημοσίευση από vaggosdespina » 06 Ιουν 2018, 07:21

kathytrolldoll έγραψε:
05 Ιουν 2018, 22:57
Καλησπέρα, οχι η σακούλα δεν περιέχει πολλα πραγματάκια ουσιαστικά θα μπορούσα να τα βάλω και στις μικρές του φαρμακείου που λέει ο λόγος, επισης δεν περιέχει ολοκληρωμένο σετακι επίπλων κλπ ειναι σκόρπια, σίγουρα έχει κομοδίνο, καλαθάκι κλπ, ίσως αύριο βρω τίποτα ακόμη για κουκλόσπιτο...
α!τελεια :D επισης με ενδιαφερουν και οι κλωστες ραψιματος,ευχαριστω!

kathytrolldoll
VIP Member
VIP Member
68 54
Δημοσιεύσεις: 837
Εγγραφή: 10 Ιουν 2012, 11:40
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέας Σμύρνης Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Διακοσμητικά, τσαντάκια κι αλλα πολλα

Δημοσίευση από kathytrolldoll » 06 Ιουν 2018, 12:45

Αχ τι κριμα αν το ηξερα χθες θα σου ειχα και κλωστες υπηρχαν καπιιες που θελε να δωσει η μανα μ και δεν τις πηρα γτ δν τς χρειαζομουνα...
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
**
Ψάχνω Cookie Monster (μπλε μπισκοτοτέρας από Sesame Street), Βραδυποδες, πράγματα 80ς-90ς
**
Μυνηματα διαβάζω στα ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΑ,σπάνια μπαίνω να δω σχόλια στις αγγελίες άρα αν θέλετε να ρωτήσετε η ζητήσετε θα στέλνετε ΠΜ.Το γράφω χρονια κ εξακολουθούν άνθρωποι να μου κάνουν γκρίνιες και μανουρα που δν τους απάντησα ενώ γράφω ξεκάθαρα ότι βλέπω κυρίως INBOX κ οχι τα σχόλια. :oops:
**
Έχω άλφα,PayPal, στο πειπαλ δέχομαι πληρωμή μέσω "αποστολή χρημάτων σε φίλο" γτ η "αποστολή χρημάτων για αγαθά" έχει κράτηση προμηθειας από την PayPal.Οποίος προτιμά αγαθά θα επωμίζεται ο ίδιος την προμήθεια γιατί δεν μπορω να επιβαρύνομαι έξοδα,είμαι άνεργη.

Άβαταρ μέλους
LEFT21
Gold Member
Gold Member
6
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: 01 Φεβ 2018, 23:50
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πειραιά
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Καμίνια
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Διακοσμητικά, τσαντάκια κι αλλα πολλα

Δημοσίευση από LEFT21 » 07 Ιουν 2018, 16:20

Καλησπέρα σας Kathy!

Aπό ότι είδα τα επιπλάκια κλπ είναι τα περισσότερα σε μέγεθος για Playmοbil, κάποια κιόλας είναι Playmοbil.

Αν το μέλος που τα ζήτησε τα ήθελε για παιχνίδι με κούκλες μεγέθους Barbie, θα του είναι μικρά έως πολύ μικρά (πχ λουκάνικα με μπριζόλα) :lol: .
Αν έχει κατανοήσει το μέγεθος, τότε εγώ κάνω πίσω. :)
Αν δεν είχε καταλάβει, και εξακολουθεί και τα θέλει, επίσης κάνω πίσω. :)

Διαφορετικά τα θέλω εγώ πάρα πάρα πολύ! :up: :up:
Και βρισκόμαστε την άλλη εβδομάδα στη γνωστή στάση κοντά σας (εφόσον μπορείτε).

Λευτέρης

kathytrolldoll
VIP Member
VIP Member
68 54
Δημοσιεύσεις: 837
Εγγραφή: 10 Ιουν 2012, 11:40
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέας Σμύρνης Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Διακοσμητικά, τσαντάκια κι αλλα πολλα

Δημοσίευση από kathytrolldoll » 08 Ιουν 2018, 16:09

Νασα τα κερακια κ ο καθρεπτης δικα σου,δες αν σ αρεσει και τιποτα αλλο! Vaggosdespoina τα επιπλακια ειναι μικρα αλλα δικα σας αν σας αρεσουν κλωστες ισως εχω καποιες σε μωβ αποχρωση που δεν εδωσε η μητερα μου αν σας ενδιαφερουν!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
**
Ψάχνω Cookie Monster (μπλε μπισκοτοτέρας από Sesame Street), Βραδυποδες, πράγματα 80ς-90ς
**
Μυνηματα διαβάζω στα ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΑ,σπάνια μπαίνω να δω σχόλια στις αγγελίες άρα αν θέλετε να ρωτήσετε η ζητήσετε θα στέλνετε ΠΜ.Το γράφω χρονια κ εξακολουθούν άνθρωποι να μου κάνουν γκρίνιες και μανουρα που δν τους απάντησα ενώ γράφω ξεκάθαρα ότι βλέπω κυρίως INBOX κ οχι τα σχόλια. :oops:
**
Έχω άλφα,PayPal, στο πειπαλ δέχομαι πληρωμή μέσω "αποστολή χρημάτων σε φίλο" γτ η "αποστολή χρημάτων για αγαθά" έχει κράτηση προμηθειας από την PayPal.Οποίος προτιμά αγαθά θα επωμίζεται ο ίδιος την προμήθεια γιατί δεν μπορω να επιβαρύνομαι έξοδα,είμαι άνεργη.

Άβαταρ μέλους
Nasa
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2379
Εγγραφή: 11 Μαρ 2014, 23:20
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Αμπελόκηποι-Αθήνα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Διακοσμητικά, τσαντάκια κι αλλα πολλα

Δημοσίευση από Nasa » 08 Ιουν 2018, 17:19

kathytrolldoll έγραψε:
08 Ιουν 2018, 16:09
Νασα τα κερακια κ ο καθρεπτης δικα σου,δες αν σ αρεσει και τιποτα αλλο! Vaggosdespoina τα επιπλακια ειναι μικρα αλλα δικα σας αν σας αρεσουν κλωστες ισως εχω καποιες σε μωβ αποχρωση που δεν εδωσε η μητερα μου αν σας ενδιαφερουν!
Ευχαριστώ, τα γάντια για ταψί φούρνου μου είναι επίσης χρήσιμα αν θέλεις να μου τα προσθέσεις, ευχαριστώ πολύ, στέλνω πμ.
Πηγαίνω ταχυδρομείο και τράπεζα 1-2 φορές τη βδομάδα όταν έχω ρεπό. Ευχαριστώ για την κατανόηση.

Άβαταρ μέλους
LEFT21
Gold Member
Gold Member
6
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: 01 Φεβ 2018, 23:50
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πειραιά
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Καμίνια
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Διακοσμητικά, τσαντάκια κι αλλα πολλα

Δημοσίευση από LEFT21 » 10 Ιουν 2018, 16:48

vaggosdespina έγραψε:
05 Ιουν 2018, 21:46
καλησπερα :} ενδιαφερομαι για το 1 (-σακούλα με διαφορά μικροέπιπλα μια και πραγματάκια για παιχνιδι κουκλόσπιτο η και κατασκευές για παιδια μια γκριλ)εχουμε ενα κουκλοσπιτο και θελουμε να το επιπλωσουμε!ειναι μεγαλη η σακουλα?
Καλησπέρα σας!

Τελικά σας κάνουν τα επιλάκια κλπ, που είναι μικρά σε μέγεθος;

Ρωτάω γιατί δεν έχετε απαντήσει δημόσια.

Έχω κάποιες φιγούρες Playmοbil για να τα συνδυάσω, πιθανότατα να έχετε και εσείς, αν όμως δεν έχετε δε θα είναι ταιριαστά για μεγάλες κούκλες.

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κλειστές αγγελίες)”