[ΧΑΡΙΖΩ] "Όπλα" Nerf

Οτιδήποτε δεν εμπίπτει στις παραπάνω κατηγορίες
Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους κανόνες για να αποφύγετε τη διαγραφή του λογαριασμού σας
Βοηθός για νέα μέλη Εδω
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Frumbpt
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
25 40
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] "Όπλα" Nerf

Δημοσίευση από Frumbpt » 02 Δεκ 2019, 18:07

Ξέθαψα μερικά "όπλα" Nerf... τα λέω "όπλα" γιατί δεν είμαι σίγουρος πώς αλλοιώς να τα πώ.

Συνήθως, κάθε Nerf "όπλο" έχει κάτι σαν περιοριστική βαλβίδα, ώστε να περιορίζει τον αέρα που βγαίνει από το πιστόνι. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα, αφ'ενός τα πλαστικά μέρη να μην κοπανιούνται τόσο σφοδρά όταν γίνεται βολή χωρίς να υπάρχει βελάκι μέσα, αλλά αφ'εταίρου να έχει περιορισμένη εμβέλεια. Αφαιρόντας την, βελτιονόταν η εμβέλεια αλλά το "όπλο" γίνεται πιο θορυβόδες. Κάποια τα έχω τροποποιήσει, αλλά δε θυμάμαι ποιά. Θα τα κοιτάξω μέσα στη βδομάδα και θα δώ.

Υπάρχουν τα παρακάτω μοντέλα (και φωτό ανέβηκαν).

1) Firestrike

2) Rampage (γεμιστήρα 25 βελάκια)

3) Strongarm

4) Magnus

5) CrossBolt (γεμιστήρα 15 12 βελάκια): το λάστιχο έχει φθαρεί λίγο, αλλά ακόμα κρατάει.

6) Υπάρχει και ένας μαρκαδόρος του paintball. Κάποτε πούλαγε κάτι τέτοιους "μαρκαδόρους" της πλάκας το Jumbo, που ήταν πολύ αδύναμοι και πολλές φορές οι μπαλίτσες δεν έσπαγαν. Το αστείο είναι ότι είχαν τα χρώμματα των Nerf (μπλε και πορτοκαλί).

Υπάρχουν 37 βελάκια μπλε και τρια κόκκινα (τα τελευταία θα δωθούν μαζί με το Magnus). Εννοείται μαζί δίνονται και γεμιστήρες.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Frumbpt την 03 Δεκ 2019, 14:36, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Η (μικρή) συλλογή μου με PDA viewtopic.php?f=335&t=168322

Γενικά, προτιμώ να μην ανακατεύομαι με ταχυδρομεία. Στέλνω μόνο μικρά αντικείμενα και μόνο υπό περίπτοση. Που σημαίνει ότι προτεραιότητα έχει όποιος μπορεί να παραλάβει το αντικείμενο/-α χέρι με χέρι.

Κάποιες φορές πουλάω πράγματα στο insomnia.gr και xe.gr. Μπωρεί να δώσω εδώ πράγματα που είχα προς πώληση.

Άβαταρ μέλους
olem
VIP Member
VIP Member
Δήμος - Κοινότητα: Χαλανδρίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: "Όπλα" Nerf

Δημοσίευση από olem » 02 Δεκ 2019, 18:25

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ πολύ, έχω βάλει αγγελία ζήτησης, γιατί μου ζητάνε και τα δύο μου αγόρια.

Θα ήθελα να δω φωτογραφίες και να σας πω για ποια ενδιαφερόμαστε.

ευχαριστώ
Οφ.ευχαρ:
Περιμ.ευχαρ:
Οφ.χρήματα:bauhaus,give(0,56)
Περιμ.χρήματα:lenas(0,30ομ.)
Παραλαβή:ntoli
ntoli:παρέλαβε πράγματα για ανταλλαγή και δεν έστειλε ποτέ τπ,ούτε απάντησε στα μηνύματά μου

***Δεν μπορώ να κάνω ομαδική αποστολή,γιατί δεν στέλνω τα δέματα εγώ***
Εδώ τα χειροποίητα που φτιάχνω με πολύ μεράκι http://slvrforest.wixsite.com/jewelry/katigories

Άβαταρ μέλους
chryssa77
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από chryssa77 » 02 Δεκ 2019, 18:41

Καλησπέρα! Ενδιαφέρομαι για το 1 και το 4 για τους δύο γιους μου αντίστοιχα. Ευχαριστώ πολύ!
Μετά από μεγάλο διάστημα απουσίας επέστρεψα.Είχα πολλά σοβαρά οικογενειακά θέματα.Επανέρχομαι από σήμερα σιγά σιγά με πολλές αγγελίες, προς βελτίωση των στατιστικών μου,όμως παράλληλα έχω αρκετές ανάγκες να καλύψω κι εγώ,καθότι μονογονέας με δύο ανήλικα αγόρια.Παρακαλώ την κατανόησή σας.Ευχαριστώ θερμά!

Παραδόσεις εντός Αθήνας,κάνω με συνάντηση.
Αποστολές μόνο εκτός Αττικής.Αποστολές σε βαριά και ογκώδη αντικείμενα,δεν κάνω εκτός αν έχετε κάποιον δικό σας να παραλάβει από τον χώρο μου και να το κάνει για εσάς.Αλλιώς με courier.

Άβαταρ μέλους
Frumbpt
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
25 40
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Frumbpt » 03 Δεκ 2019, 07:34

olem έγραψε:
02 Δεκ 2019, 18:25
ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ πολύ, έχω βάλει αγγελία ζήτησης, γιατί μου ζητάνε και τα δύο μου αγόρια.

ευχαριστώ
Φωτό θα βάλω σήμερα το απόγευμα.

Γενικά, προτιμώ να μην ανακατεύομαι με ταχυδρομεία. Στέλνω μόνο μικρά αντικείμενα και μόνο υπό περίπτοση. Που σημαίνει ότι προτεραιότητα έχει όποιος μπορεί να παραλάβει το αντικείμενο/-α χέρι με χέρι.

Κάποιες φορές πουλάω πράγματα στο insomnia.gr και xe.gr. Μπωρεί να δώσω εδώ πράγματα που είχα προς πώληση.

Άβαταρ μέλους
chrysos
Diamond Member
Diamond Member
62 69
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από chrysos » 03 Δεκ 2019, 07:41

Αποσύρω ευχαριστώ

Ζητάω χαλασμένα smartphones

Τα αντικείμενα που χαρίζω τα βάζω και σε άλλες πλατφόρμες
Δίνω προτεραιότητα στα μέλη που έχουν δώσει πράγματα

Άβαταρ μέλους
Frumbpt
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
25 40
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Frumbpt » 03 Δεκ 2019, 14:36

olem έγραψε:
02 Δεκ 2019, 18:25

ευχαριστώ
Ανέβασα φωτογραφίες.

Άβαταρ μέλους
olem
VIP Member
VIP Member
Δήμος - Κοινότητα: Χαλανδρίου Αττικής
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από olem » 03 Δεκ 2019, 15:36

Εμείς θα θέλαμε πάρα πολύ το
2 (rampage), 3(strongarm) και αν δεν ζητηθεί θα θέλαμε και το 4 (magnus)

ευχαριστούμε πολύ
Οφ.ευχαρ:
Περιμ.ευχαρ:
Οφ.χρήματα:bauhaus,give(0,56)
Περιμ.χρήματα:lenas(0,30ομ.)
Παραλαβή:ntoli
ntoli:παρέλαβε πράγματα για ανταλλαγή και δεν έστειλε ποτέ τπ,ούτε απάντησε στα μηνύματά μου

***Δεν μπορώ να κάνω ομαδική αποστολή,γιατί δεν στέλνω τα δέματα εγώ***
Εδώ τα χειροποίητα που φτιάχνω με πολύ μεράκι http://slvrforest.wixsite.com/jewelry/katigories

Άβαταρ μέλους
chryssa77
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από chryssa77 » 03 Δεκ 2019, 15:51

chryssa77 έγραψε:
02 Δεκ 2019, 18:41
Καλησπέρα! Ενδιαφέρομαι για το 1 και το 4 για τους δύο γιους μου αντίστοιχα. Ευχαριστώ πολύ!
Συνεχίζω το ενδιαφέρον με μια μικρή τροποποίηση μιας και τα είδαν τα παιδιά. 4,3 θα ήθελαν.Και καλοδεχούμενο και το πρώτο αν μείνει.Ευχαριστώ!
Μετά από μεγάλο διάστημα απουσίας επέστρεψα.Είχα πολλά σοβαρά οικογενειακά θέματα.Επανέρχομαι από σήμερα σιγά σιγά με πολλές αγγελίες, προς βελτίωση των στατιστικών μου,όμως παράλληλα έχω αρκετές ανάγκες να καλύψω κι εγώ,καθότι μονογονέας με δύο ανήλικα αγόρια.Παρακαλώ την κατανόησή σας.Ευχαριστώ θερμά!

Αποστολές μόνο εκτός Αττικής.Αποστολές σε βαριά και ογκώδη αντικείμενα,δεν κάνω εκτός αν έχετε κάποιον δικό σας να παραλάβει από τον χώρο μου και να το κάνει για εσάς.Αλλιώς με courier.

Άβαταρ μέλους
Frumbpt
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
25 40
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Frumbpt » 03 Δεκ 2019, 22:22

olem έγραψε:
03 Δεκ 2019, 15:36
Εμείς θα θέλαμε πάρα πολύ το
2 (rampage), 3(strongarm) και αν δεν ζητηθεί θα θέλαμε και το 4 (magnus)

ευχαριστούμε πολύ
Δικά σας, αλλά λόγω πιεσμένου προγράμματος μπορώ να παραδώσω μόνο σε κοντινούς μου σταθμούς ΗΣΑΠ/ΜΕΤΡΟ (συγκεκριμένα, ΣΤ. ΛΑΡΙΣΣΗΣ, ΑΤΤΙΚΗ, ΣΕΠΟΛΙΑ, ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ, ΟΜΟΝΟΙΑ, ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ)

Άβαταρ μέλους
chryssa77
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από chryssa77 » 03 Δεκ 2019, 22:38

chryssa77 έγραψε:
03 Δεκ 2019, 15:51
chryssa77 έγραψε:
02 Δεκ 2019, 18:41
Συνεχίζω το ενδιαφέρον με μια μικρή τροποποίηση μιας και τα είδαν τα παιδιά. 4,3 θα ήθελαν.Και καλοδεχούμενο και το πρώτο αν μείνει.Ευχαριστώ!
Εγώ σε περίπτωση που αποφασίσετε να μας τα χαρίσετε,μπορώ να παραλάβω από το μετρό Σεπόλια και αύριο το απόγευμα.

Απάντηση

Επιστροφή στο “(Αττική) Διάφορα”