[ΧΑΡΙΖΩ] Φωτογραφική μηχανή για φιλμ

Οτιδήποτε δεν εμπίπτει στις παραπάνω κατηγορίες

Συντονιστής: polvar

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους κανόνες για να αποφύγετε τη διαγραφή του λογαριασμού σας
Βοηθός για νέα μέλη Εδω
Απάντηση
vya
VIP Member
VIP Member
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Χαλανδρίου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 44
Μπλούζα: XL
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Φωτογραφική μηχανή για φιλμ

Δημοσίευση από vya » 22 Ιουν 2022, 12:39

Χαρίζω αυτήν τη φωτογραφική μηχανή που λειτουργεί με κλασσικό φιλμ. Με φλας και χειρολαβή, καθότι είναι λίγο βαριά. Αναγράφει "SONY" αλλά δεν είναι. Απλή μηχανή σε πολύ καλή κατάσταση, την οποία πήρα κάποτε από εδώ αλλά δεν τη δοκίμασα, οπότε δεν μπορώ και να εγγυηθώ ότι λειτουργεί. Ακόμα και ως διακοσμητική όμως ή ως παιχνίδι, είναι ενδιαφέρουσα. Δεν είναι reflex. Τη δίνω μαζί με ένα σκληρό κουτί που δεν είναι δικό της, αλλά της ταιριάζει και την προστατεύει καλά.

Προτιμώ παραλαβή από Χαλάνδρι. Εναλλακτικά, αποστολή με ΕΛΤΑ (κόστος 3,50€) με κάποιο ρίσκο όμως.

Πριν ζητήσετε παρακαλώ διαβάστε τους όρους κάτω από τη δημοσίευση.

Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
  • Αν δεν έχετε χαρίσει ποτέ ούτε ένα αντικείμενο στο xariseto.gr και δεν έχετε ενεργές αγγελίες χαρίσματος, μην κάνετε καν τον κόπο να μου ζητήσετε κάτι. Επίσης δεν δίνω σε ζήτουλες.
  • Μην μου στέλνετε ΠΜ ζητώντας κάτι αν δεν επικοινωνήσω πρώτα εγώ μαζί σας. Αν ζητάτε κάτι που χαρίζω, απαντήστε στην αγγελία και θα σας στείλω πρώτα εγώ ΠΜ ή θα απαντήσω στην αγγελία. Μπορεί και να μην απαντήσω καθόλου αν δώσω το αντικείμενο σε άλλο μέλος.
  • Άμα αργώ να απαντήσω μπορεί να είμαι πνιγμένος στη δουλειά ή να λείπω σε ταξίδι.
  • Παρακαλώ ελέγχετε συχνά τα "Εισερχόμενα" σας, διότι αν έχει γεμίσει ο φάκελος ΔΕΝ θα λάβετε τα ΠΜ που σας έχω στείλει για συνεννόηση!

Απάντηση

Επιστροφή στο “(Αττική) Διάφορα”