[ΕΚΛΕΙΣΕ] Εξυπηρέτηση με μεταφορά

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
0Χρυσάνθη0
Diamond Member
Diamond Member
Δημοσιεύσεις: 520
Εγγραφή: 28 Σεπ 2018, 01:56
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πετρουπόλεως Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Εξυπηρέτηση με μεταφορά

Δημοσίευση από 0Χρυσάνθη0 » 28 Νοέμ 2022, 23:37

Γεια σε όλους!
Έχω 5-6 μικρές κούτες με πράγματα που είναι για χάρισμα(τα περισσότερα τα έχω ανεβάσει κι εδώ σε αγγελίες μου), τα οποία θα ήθελα να τα δώσω στη φιλοζωική Χαλανδρίου για το μηνιαίο bazaar της. Το επόμενο είναι αυτό το Σάββατο(9.00 με 17.00), αλλά δεν ξέρω αν θα μπορέσω να τα πάω και, δυστυχώς, δεν υπάρχει χώρος για να τα κρατήσω άλλον έναν μήνα μέχρι το επόμενο bazaar. Ρώτησα αν μπορεί κάποιος να παραλάβει ή αν μπορώ εγώ να τα πάω νωρίτερα, αλλά μου είπαν την ημέρα του bazaar μόνο. Φυσικά, αν κάποιος προσφερθεί να έρθει να τα παραλάβει και να τα μεταφέρει εκεί, μπορεί να κρατήσει ό, τι τυχόν βρει και τον ενδιαφέρει ή θέλει να το δώσει κάπου αλλού, και τα υπόλοιπα τα πηγαίνει στο bazaar.
Τώρα, αν κάποιος ξέρει και κάποια άλλη φιλοζωική ομάδα με αντίστοιχα bazaar, ας με ενημερώσει να επικοινωνήσω και μαζί τους μήπως είναι πιο ευέλικτοι.
Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων 🙃
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος 0Χρυσάνθη0 την 30 Νοέμ 2022, 18:15, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Στέλνω κυρίως με Box Now, εκτός κι αν βολεύει να έρθετε στην περιοχή μου να παραλάβετε, ειδικά αν πρόκειται για βαριά/μεγάλα και εύθραυστα αντικείμενα.

Η συλλογή μου με φωτογραφικές μηχανές

Άβαταρ μέλους
Secret Agent
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1990
Εγγραφή: 20 Ιαν 2019, 11:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Παιανίας Αττικής
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Εξυπηρέτηση με μεταφορά

Δημοσίευση από Secret Agent » 29 Νοέμ 2022, 00:22

Καλησπέρα, μπορώ να βοηθήσω, την Τετάρτη θα έρθω στην Πετρούπολη και μένω πολύ κοντά στο Χαλάνδρι, αν θέλετε στείλτε μου π.μ. για να το κανονίσουμε.
ΔΕΝ ΧΑΡΙΖΩ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΧΑΡΙΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ
ΖΗΤΑΩ
Εξαρτήματα ή οχήματα (ποδήλατο-πατίνι) ηλεκτροκίνησης
Παντός είδους κόμικς παλιά ή και νεότερα
GTX 750Ti
Intel Core2 Quad Q9650
Μητρική Socket LGA 775 DDR3, 16GB RAM
DDR3 μνήμη, για υπολογιστή desktop τουλάχιστον 4GB στα 1600MHz (4 ή 8GB ανά μνήμη
)
Αν χρειάζεστε κάτι από αυτά που έχω στις ενεργές μου αγγελίες μην διστάσετε να μου το ζητήσετε.

Άβαταρ μέλους
0Χρυσάνθη0
Diamond Member
Diamond Member
Δημοσιεύσεις: 520
Εγγραφή: 28 Σεπ 2018, 01:56
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πετρουπόλεως Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Εξυπηρέτηση με μεταφορά

Δημοσίευση από 0Χρυσάνθη0 » 29 Νοέμ 2022, 05:37

Ευχαριστώ πολύ! Σας έχω στείλει.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Στέλνω κυρίως με Box Now, εκτός κι αν βολεύει να έρθετε στην περιοχή μου να παραλάβετε, ειδικά αν πρόκειται για βαριά/μεγάλα και εύθραυστα αντικείμενα.

Η συλλογή μου με φωτογραφικές μηχανές

Άβαταρ μέλους
0Χρυσάνθη0
Diamond Member
Diamond Member
Δημοσιεύσεις: 520
Εγγραφή: 28 Σεπ 2018, 01:56
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πετρουπόλεως Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Εξυπηρέτηση με μεταφορά

Δημοσίευση από 0Χρυσάνθη0 » 30 Νοέμ 2022, 18:15

Ευχαριστώ πολύ το μέλος Secret Agent για τη βοήθειά του. Η εξυπηρέτηση έγινε, οπότε κλείνω την αγγελία.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Στέλνω κυρίως με Box Now, εκτός κι αν βολεύει να έρθετε στην περιοχή μου να παραλάβετε, ειδικά αν πρόκειται για βαριά/μεγάλα και εύθραυστα αντικείμενα.

Η συλλογή μου με φωτογραφικές μηχανές

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κλειστές αγγελίες)”