[ΧΑΡΙΖΩ] Συγκενρωτική με - χωρίς ευχαριστώ

Οτιδήποτε δεν εμπίπτει στις παραπάνω κατηγορίες
Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους κανόνες για να αποφύγετε τη διαγραφή του λογαριασμού σας
Βοηθός για νέα μέλη Εδω
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
agganast
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1354
Εγγραφή: 26 Σεπ 2009, 17:14
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αμαρουσίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Συγκενρωτική με - χωρίς ευχαριστώ

Δημοσίευση από agganast » 30 Αύγ 2023, 19:10

Χαρίζονται τα παρακάτω εικονιζόμενα αντικείμενα. Ισχύουν τα 5, 6, 12, 27, 29, 34, 35, 41, 43 (μερικά), 44 (μερικά) και 46.

Τα έχω χωρίσει σε δύο μεγάλες κατηγορίες: ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και ΧΩΡΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. Αρκετά από αυτά τα αντικείμενα είναι από παλαιότερες αγγελίες μου, τις οποίες έχω κλείσει.

Έχω προσπαθήσει να περιγράψω το κάθε αντικείμενο, όσο πιο καλά γίνεται. Αν χρειάζεστε περισσότερες πληροφορίες, παρακαλώ ρωτήστε με. Όλα τα ρούχα είναι ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ.

Παρατήρηση: Κατά λάθος δεν υπάρχει νούμερο 24 στην αρίθμηση των αντικειμένων.

Όπως γράφω και στο τέλος της ανάρτησής μου, πάντα προτιμώνται μέλη που χαρίζουν και μέλη που μπορούν να παραλάβουν χέρι με χέρι κοντά στην περιοχή μου.

ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

1) Set κηροπηγίων Royal Cavendish Silverware. Γράφει Silver Plated (επάργυρα). Ύψος 22 εκ. το μονό και 24 εκ το τριπλό. Έχουν μικροφθορές όχι από την χρήση, αφού δεν χρησιμοποιήθηκαν ποτέ, αλλά από την αποθήκευση. Δεν ξέρω αν αυτό διορθώνεται. Δεν υπάρχει η αρχική του συσκευασία.
Εικόνα

2) Φόρμα για ζελέ σε χρώμα χαλκού (μπορεί να είναι και χάλκινη, δεν ξέρω πώς να το διαπιστώσω). Έχει έτοιμες θέσεις, όπου μπορείτε να βάλετε τα φρούτα, αφού μισοκρυώσει το ζελέ, ώστε να φαίνονται ωραία στο ξεφορμάρισμα. Η φόρμα είναι ωραία και ως διακόσμηση της κουζίνας. Έχει πιαστράκι για να την κρεμάς στον τοίχο. Εξωτερική διάμετρος περίπου 31,5 εκ., εσωτερική διάμετρος περίπου 12 εκ.
Εικόνα
Εικόνα

3) Βαθιά πιατέλα σερβιρίσματος – Σαλατιέρα με χριστουγεννιάτικη διακόσμηση, 27,5 εκ.
Εικόνα

4) Το πάνω εικονιζόμενο τασάκι από όνυχα. 17x 12. Είναι πολύ βαρύ. Μόνο παράδοση στην περιοχή μου.
Εικόνα
Εικόνα

5) Άγιος Βασίλης. Ύψος περίπου 25 εκ. Στο δεντράκι που κουβαλάει στην πλάτη υπάρχουν κάτι πολύ μικρά φωτάκια, που ανάβουν. Δίνω και τις μπαταρίες
Εικόνα

6) Χριστουγεννιάτικο διακοσμητικό σε σχήμα μπάλας. Μάλλον πήλινο. Αρκετά βαρύ. (460 γραμμάρια). Σίγουρα δεν κάνει το κρεμάσετε στο δέντρο.
Εικόνα

7) Ξύλινες κορνίζες. Η αριστερή για φωτογραφία 13x18. Η δεξιά για φωτογραφία 10x15
Εικόνα

8) Πανώ για τον τοίχο που τα φωτίζεις με black light (μην με ρωτήσετε τί είναι αυτό, δεν ξέρω). 166x117 εκ αυτό με την κοπέλα. Έχει πιαστράκια στις τέσσερις γωνίες για να κρεμαστεί. 160x117 εκ αυτό με την θεότητα (; ). Έχει κρόσια, αλλά δεν έχει πιαστράκια. Μου τα έδωσαν για χάρισμα
Εικόνα
Εικόνα

9) ΛάμπεςΛάμπα. Γράφει Energy Saving. Ενεργειακή κλάση Α, αλλά δεν ξέρω αν είναι LED. Την τελευταία φορά που τις δοκίμασα λειτουργούσαν. Μόνο μια είναι εντάξει
Εικόνα

10) Blackboard Film («Μαυροπίνακας») σε ρολό. Περιλαμβάνονται κιμωλίες. Μπορείτε να κόψετε όσο θέλετε, το κολλάτε στον τοίχο και γράφετε. Μου το έδωσαν για χάρισμα. Από το Lidl. Δεν έχει ανοιχτεί ποτέ. Γράφει 45 εκ.x200 εκ.
Εικόνα
Εικόνα

11) CDs κλασσικής μουσικής. Είναι μια σειρά σαράντα τριών τεμαχίων. Τα έδινε παλιά η ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ. Πίσω γράφουν: Digital Recording, By Vienna Festival Orchestra, Licensed from INTERPHONE CLASSIC GERMANY - Τα έβαλα και σε άλλη ομάδα (χαριστική). Δόθηκαν εκτός
Εικόνα

12) Puzzle 40 τεμαχίων
Εικόνα

13) Δύο τόμοι «Εγκυκλοπαίδεια της Διακόσμησης», StewartWalton, Εκδόσεις Η. Μανιατέα και βιβλίο μαγειρικής της Βέφας Αλεξιάδου «Νηστήσιμα και Υγιεινά» ‘Α τόμος (από όσο ξέρω δεν βγήκε ποτέ Β’ τόμος)
Εικόνα

14) Οι τόμοι «Μιχαήλ – Άγγελος», «Ντα Βίντσι», «Ραφαήλ», «Τζότο» από την σειρά «ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΤΕΧΝΗΣ» της εφημερίδας Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ
Εικόνα

15) Ψάθινη καλοκαιρινή τσάντα. Ύψος 26 εκ. Την είχα πάρει από εδώ παλαιότερα, αλλά δεν νομίζω να την κράτησα παραπάνω από μια φοράΔόθηκε εκτός
Εικόνα

16) Μικρό, βραδινό, κόκκινο τσαντάκι 20x15. Έχει μια μικρή εσωτερική τσέπη. Κρατιέται ως clutch ή κρεμιέται από τον ώμο.
Εικόνα
Εικόνα

17) Ροζ chino παντελόνι. Marks and Spencer. Νο 10 Δόθηκε εκτός
Εικόνα

18) Θαλασσί ριγέ πουκάμισο. Zara Basic. Eur L/USA L/MEX 30. Εμένα μου φαίνεται πιο μικρό από Large Δόθηκε εκτός
Εικόνα

19) 2 σουτιέν (μαύρο και μπεζ), τα οποία έχουν αποσπώμενες τιράντες. Το μπεζ είναι το Nuage της Lejaby. Μέγεθος 75Β (34Β αγγλικό). Το μαύρο είναι Triumph. Μέγεθος 75B (34B αγγλικό). Χωρίς ενίσχυση
Εικόνα

20) 2 μαύρα σουτιέν Marks and Spencer. Μέγεθος 75Β (34Β αγγλικό). Το ένα κουμπώνει μπροστά. Χωρίς ενίσχυση. Μόνο το κάτω εικονιζόμενο είναι διαθέσιμο. Το κάτω εικονιζόμενο δόθηκε εκτός.
Εικόνα

21) Φουλάρι μπεζ με πράσινο σχέδιο. Leonard. 82x82. Made in Italy. 100% silk. Στεγνό καθάρισμα.
Εικόνα
Εικόνα

22) Φουλάρι μπλε. Renato Balestra. 86x86. 100% silk
Εικόνα
Εικόνα

23) Καλσόν στην συσκευασία του (έχει ανοιχτεί, αλλά δεν έχει φορεθεί)
Εικόνα

25) Μακρυμάνικο, πορτοκαλί μπλουζάκι Artisti Italiani. Medium. Το χρώμα είναι όπως φαίνεται στο κάτω μέρος και όχι στο επάνω, το οποίο φωτίζεται έντονα από το σποτ.
Εικόνα

26) Κοντομάνικο μπουφάν μηχανής Dainese. Με πάρα πολλές τσέπες. Large. Πολύ χρησιμοποιημένο, αλλά αντέχει ακόμα.Δόθηκε εκτός
Εικόνα
Εικόνα

27) Αντρικό πουκάμισο για καλό, σιέλ ανοιχτό, Νο 43. Γιαννέτος
Εικόνα

28) Μαύρο κοντομάνικο πουκάμισο με καραβάκια. Livergy (Lidl). Large 41/42
Εικόνα

ΧΩΡΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

29) Τα εικονιζόμενα. Αυτογραφικά. Δελτίo Αποστολής – Τιμολόγιo (Κωδικός 256) υπάρχουν 4, Τιμολόγιο Πώλησης (κωδικός 274) υπάρχουν 2 (το ένα έχει γραψίματα στο εξώφυλλο, αλλά αυτά πατιώνται από πάνω ή διαγράφονται), Απόδειξη Είσπραξης Ενοικίου υπάρχει ένα.
Εικόνα

30) 5 παλιά ντοσιέ Α4 με δυο κρίκους. Σε δύο από αυτά υπάρχει γράψιμο στην ράχη, το οποίο δεν κατάφερα να σβήσω
Εικόνα

31) Εννέα πάνινες τσάντες διαστάσεων 37,5 x 40. Μπορώ και να σας τις μοιράσω.
Εικόνα

32) Εννέα Έντεκα διαφανή κουτιά για CDs, DVDs
Εικόνα

33) Από την σειρά «Ε ΙΣΤΟΡΙΚΑ» «Οι πρωτοπόροι» της ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑΣ. Τεύχη 15, 25, 33, 44, 46, 47 και 48.
Εικόνα

34) Παλιά σφουγγαράκια πιάτων. Αν τα θέλει κάποιος, -α για να πλένει μπωλάκια σκύλου – γάτας ή να καθαρίζει το κλουβί του καναρινιού ή το αυτοκίνητο, ευχαρίστως να τα δώσω.
Εικόνα

35) Διάφορες πλαστικές συσκευασίες του super market. Τα αριστερά εικονιζόμενα είναι χωρητικότητας 500 ml.
Εικόνα

36) Πουκάμισο καρώ Nautica. Large. Έχει κάποια ξέφτια κοντά στον γιακά.Δόθηκε εκτός
Εικόνα

37) Μαύρο πουκάμισο Manetti. Large. Παλαιά μόδα.Δόθηκε εκτός
Εικόνα

38) T-shirt με ρίγες λευκές. Marks and Spencer. Νο 14. Μού φαίνεται πιο μικρό.Δόθηκε εκτός
Εικόνα

39) Δύο σουτιέν Esmara (Lidl). Γκρι και Μαύρο. Με μπανέλα, χωρίς ενίσχυση. Νομίζω ήταν μέγεθος 80B. Φορεμένα, αρκετά. Δεν είναι φθαρμένα.
Εικόνα

40) Ψαθάκι ΠΑΝΑΜΑ. Από το Jumbo. Χρησιμοποιημένο σε Απόκριες. Δεν πλένεται.Δόθηκε εκτός
Εικόνα

41) Δώδεκα (μια ντουζίνα) ζευγάρια άσπρες αθλητικές κάλτσες. Άλλα ζευγάρια είναι εντελώς αφόρετα, τα περισσότερα είναι χρησιμοποιημένα. Δεν θυμάμαι νούμερο, αλλά υποθέτω ότι είναι για 40 – 43 αντρικό.
Εικόνα

42) Ένας χαρτοκόπτης, από την λαβή του οποίου στο πίσω μέρος λείπει το μαύρο πλαστικό και ένα μαχαίρι κρητικό – σουβενίρ (από αυτά που γράφουν στιχάκια επάνω).
Εικόνα

43) Διάφορα καλλυντικά – είδη ατομικής υγιεινής. Στην πάνω σειρά από αριστερά: Revlon COLORSTAY Makeup για Normal/Dry Skin Ivory (μου το έδωσαν για χάρισμα, δεν ξέρω πόσο έχει μέσα), δύο οξειδωτικά γαλακτώματα 6% Schwarzkopf Palette, Οξειδωτική κρέμα GARNIER (μου την έδωσαν για χάρισμα, έχει το μισό μέσα), Sensitive Lotion Εντατική φροντίδα για το ευαίσθητο δέρμα της κεφαλής WELLA System Professional (μου την έδωσαν για χάρισμα, έχει περίπου το 1/3 μέσα), Sunshine Cream Spray Εντατική προστασία χρώματος WELLA System Professional (μου την έδωσαν για χάρισμα, έχει περίπου το μισό μέσα). Στην κάτω σειρά δυο δείγματα αντρικής περιποίησης (after shave balm Κορρέ και κρέμα ενυδάτωσης Apivita), δύο οδοντικά νήματα (δεν ξέρω πόσο έχουν μέσα) και μερικά σερβιετάκια Libresse (σχεδόν γεμάτο το κουτί)
Εικόνα

44) Διάφορα (λίτζες – φρίτζες τα έλεγε η μάνα μου :D ). Αριστερά κορδέλες. Πάνω σειρά από αριστερά: μπαλάκι για στεγνωτήριο, μικρό διχτάκι, έξι κουτιά για card visit, πλαστικά καπάκια για ποτήρια φραπέ, δυο χριστουγεννιάτικα κεράκια. Κάτω σειρά από αριστερά: βελόνες από σύριγγες μιας χρήσης (δεν μπορώ να φανταστώ αν χρησιμεύουν σε κάποιον), πλαστική θήκη γυαλιών, μικρό πορσελάνινο μπωλάκι (έχει εσωτερική ρωγμή, κάνει μόνο για κασπώ), λαβή από ξεσκονόπανο Swiffer, πλαστικά γάντια μιας χρήσης από βαφές
Εικόνα

45) Δυο μεταλλικά κουτιά (το αριστερό πολύ ταλαιπωρημένο, το δεξί παμπάλαιο)
Εικόνα

46) Καλούμπα για χαρταετό
Εικόνα

47) Τα εικονιζόμενα CDs. Δεν έχω τις θήκες τους
Εικόνα

48) Τα εικονιζόμενα (βιβλίο για τον Ζάχο Χατζηφωτίου από το ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ, περιοδικό ΓΕΩτρόπιο από την ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ και βιβλίο για την ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ, τόμος Α’, από την ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ).
Εικόνα
Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος agganast την 07 Μαρ 2024, 00:00, έχει επεξεργασθεί 22 φορές συνολικά.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Χαρίζω με την εξής προτεραιότητα: Προηγούνται τα μέλη που χαρίζουν και τα μέλη που μπορούν να παραλάβουν όσο πιο κοντά γίνεται στην περιοχή μου.

Άβαταρ μέλους
Τάνια
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 10883
Εγγραφή: 21 Οκτ 2011, 17:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Συγκενρωτική με - χωρίς ευχαριστώ

Δημοσίευση από Τάνια » 30 Αύγ 2023, 19:39

Καλησπέρα Αγγελική.
Δηλώνω ενδιαφέρον για τα φουλάρια 21 και 22 (με προτεραιότητα στο ν. 22).
Ύστερα θα μ' ενδιέφεραν απο το ν.43 τα οδοντικά νήματα και τα κουτάκια στο ν.45.
Ευχαριστώ.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Δεν χαριζω σε μελη που μονο ζητανε και δεν χαριζουν

ελενα20032003
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: 14 Φεβ 2019, 18:29
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Συγκενρωτική με - χωρίς ευχαριστώ

Δημοσίευση από ελενα20032003 » 30 Αύγ 2023, 19:51

Καλησπέρα, με ενδιαφέρουν: 9, 30,31,42. Ευχαριστώ πολύ.

Άβαταρ μέλους
xeniachr
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 6736
Εγγραφή: 28 Μάιος 2010, 20:59
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Συγκενρωτική με - χωρίς ευχαριστώ

Δημοσίευση από xeniachr » 30 Αύγ 2023, 20:49

καλησπέρα....ενδιαφέρομαι για το 14.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Exω PAYPAL - Πειραιως

Λόγω έλλειψης χώρου θα ήθελα να γίνονται γρήγορα οι συναλλαγές μας ! :-D

Άβαταρ μέλους
0Χρυσάνθη0
Diamond Member
Diamond Member
Δημοσιεύσεις: 520
Εγγραφή: 28 Σεπ 2018, 01:56
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πετρουπόλεως Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Συγκενρωτική με - χωρίς ευχαριστώ

Δημοσίευση από 0Χρυσάνθη0 » 30 Αύγ 2023, 22:09

Γεια σας.
Δηλώνω ενδιαφέρον για το κόκκινο τσαντάκι στο 16 και από το 43 το Revlon Colorstay και τα 2 δείγματα αντρικής περιποίησης Κορρέ και Αpivita.
Ευχαριστώ!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Στέλνω κυρίως με Box Now, εκτός κι αν βολεύει να έρθετε στην περιοχή μου να παραλάβετε, ειδικά αν πρόκειται για βαριά/μεγάλα και εύθραυστα αντικείμενα.

Η συλλογή μου με φωτογραφικές μηχανές

Άβαταρ μέλους
olem
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 5387
Εγγραφή: 27 Οκτ 2012, 23:09
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Χαλανδρίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Συγκενρωτική με - χωρίς ευχαριστώ

Δημοσίευση από olem » 30 Αύγ 2023, 23:19

Καλησπέρα σας.
Με ενδιαφέρουν τα 1,2 και 3

ευχαριστώ
Οφ.ευχαρ:
Περιμ.ευχαρ:
Οφ.χρήματα:bauhaus,give(0,56)
Περιμ.χρήματα:lenas(0,30ομ.)
Παραλαβή:ntoli
ntoli:παρέλαβε πράγματα για ανταλλαγή και δεν έστειλε ποτέ τπ,ούτε απάντησε στα μηνύματά μου

***Δεν μπορώ να κάνω ομαδική αποστολή,γιατί δεν στέλνω τα δέματα εγώ***
Εδώ τα χειροποίητα που φτιάχνω με πολύ μεράκι http://slvrforest.wixsite.com/jewelry/katigories

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

ilias iliopoulos
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2919
Εγγραφή: 22 Μάιος 2012, 16:10
Νομός κατοικίας: Ν. Ηλείας
Δήμος - Κοινότητα: Πύργου Ηλείας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 44
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Συγκενρωτική με - χωρίς ευχαριστώ

Δημοσίευση από ilias iliopoulos » 31 Αύγ 2023, 00:10

Καλησπέρα με ενδιαφέρει το 14 ευχαριστω
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Οπως λένε στην Αμερική,''one person garbage is another person treasure''(το σκουπίδι του ενός είναι ο θησαυρός του άλλου)

Στο λογαριασμό μπαίνει και απαντάει και η αδερφή μου.

Άβαταρ μέλους
Κατιακι
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1274
Εγγραφή: 02 Απρ 2016, 09:07
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περάματος Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 35
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Συγκενρωτική με - χωρίς ευχαριστώ

Δημοσίευση από Κατιακι » 31 Αύγ 2023, 05:01

Καλημέρα,
Με ενδιαφέρουν αυτά στο 19 και το πρώτο στο 20 , αυτό που κουμπώνει μπροστά.
Απλά να διευκρυνήσω αν είναι και τα τρία χωρίς καθόλου μαξιλαράκια μέσα.
Ευχαριστώ
Δείτε και τις υπόλοιπες αγγελίες μου, μήπως και συνδυαστούν αποστολές

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ


Χρωστάω: virginiabts 1ευρώ
Να στείλω δέμα:
Έστειλα δέμα:
Περιμένω ευχαριστώ:
Περιμένω δέμα:
Περιμένω κατάθεση:
Αναμένεται Συνάντηση :

Άβαταρ μέλους
skrissos
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 6538
Εγγραφή: 15 Μαρ 2010, 14:12
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Καβάλας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Συγκενρωτική με - χωρίς ευχαριστώ

Δημοσίευση από skrissos » 31 Αύγ 2023, 08:34

καλημέρα
θα ήθελα τα δυο πανώ στο 8 και τις δυο λάμπες στο 9
ΧΑΡΙΖΩ σ'ολους τους νομους ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΩ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ εξυπηρετω και χαριζω μονο σε φιλικα προς εμενα προσωπα απο εδω μεσα γιατι η γαιδουρια ορισμενων μελων δεν εχει ορια. ΔΙΑΤΗΡΩ BLACK LIST... Δε σκαω πλεον αλλα χαριζω επιλεκτικα εκει που θελω..........................................................ΔΕ ΚΑΝΩ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ Εικόνα Εικόνα

Άβαταρ μέλους
SAB
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 8313
Εγγραφή: 17 Σεπ 2016, 12:56
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περιστερίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Συγκενρωτική με - χωρίς ευχαριστώ

Δημοσίευση από SAB » 31 Αύγ 2023, 10:35

Καλημερα σας.
Με ενδιαφερει το 1, 10, 13 οι δυο τομοι, 14, 19, 24, 25, 32, 33, 39 και απο το 48 το Δημοκρατια.
Ευχαριστω!!
Ειμαστε μεγαλη οικογενεια, 8 παιδια :D
Προτιμω συναντησεις στον Αγιο Αντωνιο. Μπορω και σε αλλους σταθμους του μετρο της επιλογης σας.



ΧΑΡΙΖΩ ΣΕ ΜΕΛΗ ΜΕ ΑΥΞΗΜΕΝΗ ΖΗΤΗΣΗ ΜΟΝΟ ΠΑΙΔΙΚΑ
Στελνω με box now!

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Απάντηση

Επιστροφή στο “(Αττική) Διάφορα”