[ΧΑΡΙΖΩ] Συγκενρωτική με - χωρίς ευχαριστώ

Οτιδήποτε δεν εμπίπτει στις παραπάνω κατηγορίες
Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους κανόνες για να αποφύγετε τη διαγραφή του λογαριασμού σας
Βοηθός για νέα μέλη Εδω
Άβαταρ μέλους
agganast
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1354
Εγγραφή: 26 Σεπ 2009, 17:14
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αμαρουσίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Συγκενρωτική με - χωρίς ευχαριστώ

Δημοσίευση από agganast » 31 Αύγ 2023, 10:59

Κατιακι έγραψε:
31 Αύγ 2023, 05:01
Καλημέρα,
Με ενδιαφέρουν αυτά στο 19 και το πρώτο στο 20 , αυτό που κουμπώνει μπροστά.
Απλά να διευκρυνήσω αν είναι και τα τρία χωρίς καθόλου μαξιλαράκια μέσα.
Ευχαριστώ
Καλημέρα!

κανένα από τα σουτιέν, που έχω βάλει στην αγγελία, δεν έχει ενίσχυση (μαξιλαράκια). Το μάυρο στο 19 είναι ελαφρώς γυαλιστερό.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Χαρίζω με την εξής προτεραιότητα: Προηγούνται τα μέλη που χαρίζουν και τα μέλη που μπορούν να παραλάβουν όσο πιο κοντά γίνεται στην περιοχή μου.

Άβαταρ μέλους
agganast
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1354
Εγγραφή: 26 Σεπ 2009, 17:14
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αμαρουσίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Συγκενρωτική με - χωρίς ευχαριστώ

Δημοσίευση από agganast » 31 Αύγ 2023, 11:04

SAB έγραψε:
31 Αύγ 2023, 10:35
Καλημερα σας.
Με ενδιαφερει το 1, 10, 13 οι δυο τομοι, 14, 19, 24, 25, 32, 33, 39 και απο το 48 το Δημοκρατια.
Ευχαριστω!!
Καλημέρα!

μόλις παρατήρησα ότι έχω κάνει λάθος στην αρίθμηση των αντικειμένων και λείπει το νούμερο 24. Αν θέλετε, ξαναγράψτε μου τα νούμερα των αντικειμένων, για τα οποία ενδιαφέρεστε. Ευχαριστώ!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Χαρίζω με την εξής προτεραιότητα: Προηγούνται τα μέλη που χαρίζουν και τα μέλη που μπορούν να παραλάβουν όσο πιο κοντά γίνεται στην περιοχή μου.

Άβαταρ μέλους
SAB
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 8312
Εγγραφή: 17 Σεπ 2016, 12:56
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περιστερίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Συγκενρωτική με - χωρίς ευχαριστώ

Δημοσίευση από SAB » 31 Αύγ 2023, 11:36

agganast έγραψε:
31 Αύγ 2023, 11:04
SAB έγραψε:
31 Αύγ 2023, 10:35
Καλημερα σας.
Με ενδιαφερει το 1, 10, 13 οι δυο τομοι, 14, 19, 24, 25, 32, 33, 39 και απο το 48 το Δημοκρατια.
Ευχαριστω!!
Καλημέρα!

μόλις παρατήρησα ότι έχω κάνει λάθος στην αρίθμηση των αντικειμένων και λείπει το νούμερο 24. Αν θέλετε, ξαναγράψτε μου τα νούμερα των αντικειμένων, για τα οποία ενδιαφέρεστε. Ευχαριστώ!
Με ενδιαφερει το 1, 10, 13 οι δυο τομοι, 14, 19, 23, 25, 32, 33, 39 και το 48 "Δημοκρατια".
Ευχαριστω!! :D
Ειμαστε μεγαλη οικογενεια, 8 παιδια :D
Προτιμω συναντησεις στον Αγιο Αντωνιο. Μπορω και σε αλλους σταθμους του μετρο της επιλογης σας.



ΧΑΡΙΖΩ ΣΕ ΜΕΛΗ ΜΕ ΑΥΞΗΜΕΝΗ ΖΗΤΗΣΗ ΜΟΝΟ ΠΑΙΔΙΚΑ
Στελνω με box now!

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
Κατιακι
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1274
Εγγραφή: 02 Απρ 2016, 09:07
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περάματος Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 35
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Συγκενρωτική με - χωρίς ευχαριστώ

Δημοσίευση από Κατιακι » 31 Αύγ 2023, 12:25

agganast έγραψε:
31 Αύγ 2023, 10:59
Κατιακι έγραψε:
31 Αύγ 2023, 05:01
Καλημέρα,
Με ενδιαφέρουν αυτά στο 19 και το πρώτο στο 20 , αυτό που κουμπώνει μπροστά.
Απλά να διευκρυνήσω αν είναι και τα τρία χωρίς καθόλου μαξιλαράκια μέσα.
Ευχαριστώ
Καλημέρα!

κανένα από τα σουτιέν, που έχω βάλει στην αγγελία, δεν έχει ενίσχυση (μαξιλαράκια). Το μάυρο στο 19 είναι ελαφρώς γυαλιστερό.
Ευχαριστώ για την απάντηση. Συνεχίζω το ενδιαφέρον μου.
Δείτε και τις υπόλοιπες αγγελίες μου, μήπως και συνδυαστούν αποστολές

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ


Χρωστάω: virginiabts 1ευρώ
Να στείλω δέμα:
Έστειλα δέμα:
Περιμένω ευχαριστώ:
Περιμένω δέμα:
Περιμένω κατάθεση:
Αναμένεται Συνάντηση :

Άβαταρ μέλους
george95ka
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
10
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: 23 Αύγ 2018, 15:09
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Καβάλας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Συγκενρωτική με - χωρίς ευχαριστώ

Δημοσίευση από george95ka » 31 Αύγ 2023, 16:59

καλησπέρα σας ενδιαφέρομαι για το βιβλίο της Βεφας (νηστήσιμα και υγιεινά) . Ευχαριστώ

Άβαταρ μέλους
Πανος22
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
15
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: 16 Αύγ 2023, 00:54
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 36
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Συγκενρωτική με - χωρίς ευχαριστώ

Δημοσίευση από Πανος22 » 31 Αύγ 2023, 21:41

Γεια σας
Ενδειαφερομαι. 19 20 39
Ευχαριστω

Άβαταρ μέλους
agganast
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1354
Εγγραφή: 26 Σεπ 2009, 17:14
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αμαρουσίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Συγκενρωτική με - χωρίς ευχαριστώ

Δημοσίευση από agganast » 31 Αύγ 2023, 22:44

Καλησπέρα!

με τα μέχρι τώρα δεδομένα, θα μοιράσω τα αντικείμενα ως εξής:

Τάνια : 21 (φουλάρι), 22 (φουλάρι), 43 (οδοντικά νήματα - δεν ξέρω πόσο έχουν μέσα), 45 (μεταλλικά κουτιά - επαναλαμβάνω ότι το μεγαλύτερο αριστερά είναι πολύ ταλαιπωρημένο)

ελενα20032003 : 9 (λάμπεςλάμπα - η μια είναι εντάξει, διόρθωσα και την αγγελία), 30 (ντοσιέ - είναι για χαρτιά Α4, με δυο κρίκους, δύο από τα ντοσιέ έχουν γραψίματα στην ράχη με μαρκαδόρο, τα οποία δεν κατάφερα να εξαφανίσω), 31 (πάνινες τσάντες), 42 (χαρτοκόπτης και κρητικό μαχαίρι - επαναλαμβάνω ότι ο χαρτοκόπτης αριστερά έχει πρόβλημα, δηλαδή στην άλλη πλευρά λείπει το μαύρο πλαστικό της λαβής - επιβεβαιώστε ότι το θέλετε)

xeniachr : 14 (βιβλία για τους ζωγράφους)

0Χρυσάνθη0 : 16 (κόκκινο τσαντάκι), 43 (makeup της Revlon - δεν ξέρω πόσο έχει μέσα, δείγματα αντρικής περιποίησης)

olem : 1 (set Κηροπηγίων), 2 (φόρμα για ζελέ), 3 (χριστουγεννιάτικη πιατέλα)

Κατιακι : 19 (σουτιέν με αποσπώμενες τιράντες), 20 (το πάνω μαύρο σουτιέν, που κουμπώνει μπροστά)

skrissos : 8 (δυο πανώ)

SAB : 10 ("μαυροπίνακας" σε φύλλο), 13 (δύο τόμοι Εγκυκλοπαίδεια της Διακόσμησης), 23 (καλσόν - προσοχή είναι μέγεθος small), 25 (μακρυμάνικο, πορτοκαλί μπλουζάκι Artisti Italiani Medium - είναι κολλητό), 32 (έντεκα διαφανή κουτιά για CDs - DVDs), 33 (περιοδικά από την ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ για τους ζωγράφους), 39 (δυο σουτιέν Esmara - ΝΟΜΙΖΩ ότι είναι μέγεθος 80B) και 48 (βιβλίο για την Δημοκρατία)

george95ka και Πανος22 όπως έγραψα στην αρχή της ανάρτησής μου, καθώς και στην υπογραφή μου, προηγούνται μέλη που χαρίζουν

Πείτε μου δημοσίως αν συμφωνείτε με το μοίρασμα και θα συνεννοηθούμε στην συνέχεια με ΠΜ
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος agganast την 01 Σεπ 2023, 10:07, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Χαρίζω με την εξής προτεραιότητα: Προηγούνται τα μέλη που χαρίζουν και τα μέλη που μπορούν να παραλάβουν όσο πιο κοντά γίνεται στην περιοχή μου.

Άβαταρ μέλους
olem
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 5387
Εγγραφή: 27 Οκτ 2012, 23:09
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Χαλανδρίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Συγκενρωτική με - χωρίς ευχαριστώ

Δημοσίευση από olem » 31 Αύγ 2023, 23:28

Ευχαριστώ πάρα πολύ.

Βολεύει συνάντηση σε Μετρό Δουκίσης Πλακεντίας ή αποστολή με BOX NOW?

ευχαριστώ
Οφ.ευχαρ:
Περιμ.ευχαρ:
Οφ.χρήματα:bauhaus,give(0,56)
Περιμ.χρήματα:lenas(0,30ομ.)
Παραλαβή:ntoli
ntoli:παρέλαβε πράγματα για ανταλλαγή και δεν έστειλε ποτέ τπ,ούτε απάντησε στα μηνύματά μου

***Δεν μπορώ να κάνω ομαδική αποστολή,γιατί δεν στέλνω τα δέματα εγώ***
Εδώ τα χειροποίητα που φτιάχνω με πολύ μεράκι http://slvrforest.wixsite.com/jewelry/katigories

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

ελενα20032003
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: 14 Φεβ 2019, 18:29
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Συγκενρωτική με - χωρίς ευχαριστώ

Δημοσίευση από ελενα20032003 » 01 Σεπ 2023, 00:40

agganast έγραψε:
31 Αύγ 2023, 22:44
Καλησπέρα!

με τα μέχρι τώρα δεδομένα, θα μοιράσω τα αντικείμενα ως εξής:

Τάνια : 21 (φουλάρι), 22 (φουλάρι), 43 (οδοντικά νήματα - δεν ξέρω πόσο έχουν μέσα), 45 (μεταλλικά κουτιά - επαναλαμβάνω ότι το μεγαλύτερο αριστερά είναι πολύ ταλαιπωρημένο)

ελενα20032003 : 9 (λάμπες), 30 (ντοσιέ - είναι για χαρτιά Α4, με δυο κρίκους, δύο από τα ντοσιέ έχουν γραψίματα στην ράχη με μαρκαδόρο, τα οποία δεν κατάφερα να εξαφανίσω), 31 (πάνινες τσάντες), 42 (χαρτοκόπτης και κρητικό μαχαίρι - επαναλαμβάνω ότι ο χαρτοκόπτης αριστερά έχει πρόβλημα, δηλαδή στην άλλη πλευρά λείπει το μαύρο πλαστικό της λαβής - επιβεβαιώστε ότι το θέλετε)

xeniachr : 14 (βιβλία για τους ζωγράφους)

0Χρυσάνθη0 : 16 (κόκκινο τσαντάκι), 43 (makeup της Revlon - δεν ξέρω πόσο έχει μέσα, δείγματα αντρικής περιποίησης)

olem : 1 (set Κηροπηγίων), 2 (φόρμα για ζελέ), 3 (χριστουγεννιάτικη πιατέλα)

Κατιακι : 19 (σουτιέν με αποσπώμενες τιράντες), 20 (το πάνω μαύρο σουτιέν, που κουμπώνει μπροστά)

skrissos : 8 (δυο πανώ)

SAB : 10 ("μαυροπίνακας" σε φύλλο), 13 (δύο τόμοι Εγκυκλοπαίδεια της Διακόσμησης), 23 (καλσόν - προσοχή είναι μέγεθος small), 25 (μακρυμάνικο, πορτοκαλί μπλουζάκι Artisti Italiani Medium - είναι κολλητό), 32 (έντεκα διαφανή κουτιά για CDs - DVDs), 33 (περιοδικά από την ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ για τους ζωγράφους), 39 (δυο σουτιέν Esmara - ΝΟΜΙΖΩ ότι είναι μέγεθος 80B) και 48 (βιβλίο για την Δημοκρατία)

george95ka και Πανος22 όπως έγραψα στην αρχή της ανάρτησής μου, καθώς και στην υπογραφή μου, προηγούνται μέλη που χαρίζουν

Πείτε μου δημοσίως αν συμφωνείτε με το μοίρασμα και θα συνεννοηθούμε στην συνέχεια με ΠΜ
Συμφωνώ, ευχαριστώ πολύ

Άβαταρ μέλους
0Χρυσάνθη0
Diamond Member
Diamond Member
Δημοσιεύσεις: 520
Εγγραφή: 28 Σεπ 2018, 01:56
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πετρουπόλεως Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Συγκενρωτική με - χωρίς ευχαριστώ

Δημοσίευση από 0Χρυσάνθη0 » 01 Σεπ 2023, 00:56

agganast έγραψε:
31 Αύγ 2023, 22:44
Καλησπέρα!

με τα μέχρι τώρα δεδομένα, θα μοιράσω τα αντικείμενα ως εξής:

Τάνια : 21 (φουλάρι), 22 (φουλάρι), 43 (οδοντικά νήματα - δεν ξέρω πόσο έχουν μέσα), 45 (μεταλλικά κουτιά - επαναλαμβάνω ότι το μεγαλύτερο αριστερά είναι πολύ ταλαιπωρημένο)

ελενα20032003 : 9 (λάμπες), 30 (ντοσιέ - είναι για χαρτιά Α4, με δυο κρίκους, δύο από τα ντοσιέ έχουν γραψίματα στην ράχη με μαρκαδόρο, τα οποία δεν κατάφερα να εξαφανίσω), 31 (πάνινες τσάντες), 42 (χαρτοκόπτης και κρητικό μαχαίρι - επαναλαμβάνω ότι ο χαρτοκόπτης αριστερά έχει πρόβλημα, δηλαδή στην άλλη πλευρά λείπει το μαύρο πλαστικό της λαβής - επιβεβαιώστε ότι το θέλετε)

xeniachr : 14 (βιβλία για τους ζωγράφους)

0Χρυσάνθη0 : 16 (κόκκινο τσαντάκι), 43 (makeup της Revlon - δεν ξέρω πόσο έχει μέσα, δείγματα αντρικής περιποίησης)

olem : 1 (set Κηροπηγίων), 2 (φόρμα για ζελέ), 3 (χριστουγεννιάτικη πιατέλα)

Κατιακι : 19 (σουτιέν με αποσπώμενες τιράντες), 20 (το πάνω μαύρο σουτιέν, που κουμπώνει μπροστά)

skrissos : 8 (δυο πανώ)

SAB : 10 ("μαυροπίνακας" σε φύλλο), 13 (δύο τόμοι Εγκυκλοπαίδεια της Διακόσμησης), 23 (καλσόν - προσοχή είναι μέγεθος small), 25 (μακρυμάνικο, πορτοκαλί μπλουζάκι Artisti Italiani Medium - είναι κολλητό), 32 (έντεκα διαφανή κουτιά για CDs - DVDs), 33 (περιοδικά από την ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ για τους ζωγράφους), 39 (δυο σουτιέν Esmara - ΝΟΜΙΖΩ ότι είναι μέγεθος 80B) και 48 (βιβλίο για την Δημοκρατία)

george95ka και Πανος22 όπως έγραψα στην αρχή της ανάρτησής μου, καθώς και στην υπογραφή μου, προηγούνται μέλη που χαρίζουν

Πείτε μου δημοσίως αν συμφωνείτε με το μοίρασμα και θα συνεννοηθούμε στην συνέχεια με ΠΜ
Συμφωνώ κι εγώ, ευχαριστώ πολύ!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Στέλνω κυρίως με Box Now, εκτός κι αν βολεύει να έρθετε στην περιοχή μου να παραλάβετε, ειδικά αν πρόκειται για βαριά/μεγάλα και εύθραυστα αντικείμενα.

Η συλλογή μου με φωτογραφικές μηχανές

Απάντηση

Επιστροφή στο “(Αττική) Διάφορα”