[ΧΑΡΙΖΩ] Βάση τοίχου για TV ή άλλη συσκευή

Οτιδήποτε δεν εμπίπτει στις παραπάνω κατηγορίες
Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους κανόνες για να αποφύγετε τη διαγραφή του λογαριασμού σας
Βοηθός για νέα μέλη Εδω
Απάντηση
vya
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1889
Εγγραφή: 14 Μαρ 2011, 15:19
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Χαλανδρίου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 44
Μπλούζα: XL
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Βάση τοίχου για TV ή άλλη συσκευή

Δημοσίευση από vya » 06 Απρ 2024, 21:44

Χαρίζω αυτήν τη βάση τοίχου, που η τυπική χρήση της ήταν για τις παλιές τηλεοράσεις καθοδικού σωλήνα 14'' έως 16'', αλλά εγώ την χρησιμοποιούσα πολύ περιστασιακά ως βάση για ένα ελαφρύ laptop στο γραφείο μου για αρκετά χρόνια. Παρά την ηλικία της είναι σε πολύ καλή κατάσταση και δεν έχει ταλαιπωρηθεί. Μπορεί να είναι χρήσιμη είτε για κάποια τέτοια τηλεόραση που έχετε ακόμα είτε για κάποια άλλη συσκευή που θέλετε να βάλετε κοντά σε τοίχο ή κάπου πιο ψηλά, π.χ. projector, ηχείο. Αν θυμάμαι καλά η μέγιστη αντοχή της ήταν 25 ή 30 κιλά (εφόσον βάλετε τις σωστές βίδες και ούπα στον τοίχο). Κάπου πρέπει έχω και τον ιμάντα της, αυτόν που έδεναν την τηλεόραση για λόγους ασφαλείας και αν τον χρειάζεστε θα ψάξω να τον βρω. Ο μαρκαδόρος δεν συμπεριλαμβάνεται :}

Παραλαβή στο Χαλάνδρι. Δεν είμαι σίγουρος αν μπορώ να την αποσυναρμολογήσω για αποστολή και δεν έχω πια και το κουτί της.

Εικόνα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
  • Αν δεν έχετε χαρίσει ποτέ ούτε ένα αντικείμενο στο xariseto.gr και δεν έχετε ενεργές αγγελίες χαρίσματος, μην κάνετε καν τον κόπο να μου ζητήσετε κάτι. Επίσης δεν δίνω σε ζήτουλες.
  • Μην μου στέλνετε ΠΜ ζητώντας κάτι αν δεν επικοινωνήσω πρώτα εγώ μαζί σας. Αν ζητάτε κάτι που χαρίζω, απαντήστε στην αγγελία και θα σας στείλω πρώτα εγώ ΠΜ ή θα απαντήσω στην αγγελία. Μπορεί και να μην απαντήσω καθόλου αν δώσω το αντικείμενο σε άλλο μέλος.
  • Άμα αργώ να απαντήσω μπορεί να είμαι πνιγμένος στη δουλειά ή να λείπω σε ταξίδι.
  • Παρακαλώ ελέγχετε συχνά τα "Εισερχόμενα" σας, διότι αν έχει γεμίσει ο φάκελος ΔΕΝ θα λάβετε τα ΠΜ που σας έχω στείλει για συνεννόηση!

Απάντηση

Επιστροφή στο “(Αττική) Διάφορα”