[ΕΚΛΕΙΣΕ] Για βάπτιση αγοριού ρούχα,παπούτσια κτλ

Αγγελίες που έχουν κλείσει. Μην ζητάτε από αυτές !
Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39418
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Για βάπτιση αγοριού ρούχα,παπούτσια κτλ

Δημοσίευση από polvar » 06 Απρ 2018, 00:23

Απο 30/3 εως και 2/4 ηταν τραπεζικη αργια εξαιτιας του Πασχα των καθολικων επομενως δεν υπηρχε περιπτωση να γινει η μεταβιβαση των χρηματων πριν της 3/4.
Ολες οι τραπεζες το εγραφαν στα site τους και το ειπαν και στις ειδησεις επομενως οφειλατε να το ξερατε και οι δυο και να μην τραβαγατε το διαλογο στα ακρα χωρις λογο.
Και φυσικα alexiaprev ειναι δικαιωμα του καθενα να ζητα την επιβεβαιωση της καταθεσης αφου δεν την βλεπει στο λογαριασμο του και εσεις οφειλατε να δωσετε τον αριθμο και οχι να υποχρεωνετε να πεισθει μονο απο το λογο σας. Ομως το οτι η ΛΑΡΙΣΑ σας εστειλε το δεμα πριν δει τη καταθεση φανερωνει οτι σας εμπιστευτηκε
Επομενως μαλωνετε χωρις σημαντικο λογο κι εγω προτεινω να ζητησετε συγνωμη η μια απο την αλλη και να παραληφθει το δεμα οπως πρεπει και να ληξει το θεμα σαν να μην εγινε


Άβαταρ μέλους
ΛΑΡΙΣΑ
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 8510
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2013, 18:48
Νομός κατοικίας: Ν. Άρτας
Δήμος - Κοινότητα: Άρτας
Φύλο: Οικογένεια
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Για βάπτιση αγοριού ρούχα,παπούτσια κτλ

Δημοσίευση από ΛΑΡΙΣΑ » 06 Απρ 2018, 17:19

Καλησπέρα!
Δεν κρατάω κακία σε κανέναν,διότι είναι εναντίον της πίστης μου!
Εκ μέρος μου ζητάω συγνώμη από μέλος alexiaprev,αν την προκάλεσα οργή και θυμό,λόγου που την ζήτησα επιβεβαίωσή κατάθεσης.
Από την στιγμή που ρούχα,οποια έχω στειλει βρίσκετε σε άριστη και σε πολύ κατάσταση,ζητάω να παραλάβει μέλος alexiaprev το δέμα,που την έχω στειλει,διότι σύμφωνα με τις κανόνες του σάιντ,επιστρέφονται αντικείμενα πίσω στον αποστολέα μονάχα,αν έχουν ελαττώματα.
Αν μέλος alexiaprev δεν θέλει να κρατήσει τα ρούχα,οποια ζήτησε και την έστειλα,μπορεί να το χαρίσει μέσα στο σάιντ η εκτός,θα είναι εντελώς η επιλογή της.
Καλό Πάσχα και Καλή Ανάσταση!!!
Εικόνα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ


Έχω 3 γιους,είμαστε 5 μέλη οικογένειας.
Μετακομίσαμε στο χωριό,οποίο απέχει 3 χιλιόμετρα από την πόλη.
:oups: Στο χωριό δεν υπάρχει ταχυδρομείο και επειδή εργάζομαι καθημερινά από το πρωί ως το
βράδυ και δεν έχω σχεδόν καθόλου ελεύθερο χρόνο η αποστολη&παραλαβή με ΕΛΤΑ Θα γίνει μια φορά σε
2-3 εβδομάδες.
:arrow: Μερικές φορές ζητάω αντικείμενα για τους ανθρώπους που τα έχουν ανάγκη και έχουν οικονομικές δυσκολίες :idea:

Άβαταρ μέλους
Alexiaprev
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1652
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2017, 18:08
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Αθηνα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Για βάπτιση αγοριού ρούχα,παπούτσια κτλ

Δημοσίευση από Alexiaprev » 06 Απρ 2018, 19:59

polvar έγραψε:
06 Απρ 2018, 00:23
Απο 30/3 εως και 2/4 ηταν τραπεζικη αργια εξαιτιας του Πασχα των καθολικων επομενως δεν υπηρχε περιπτωση να γινει η μεταβιβαση των χρηματων πριν της 3/4.
Ολες οι τραπεζες το εγραφαν στα site τους και το ειπαν και στις ειδησεις επομενως οφειλατε να το ξερατε και οι δυο και να μην τραβαγατε το διαλογο στα ακρα χωρις λογο.
Και φυσικα alexiaprev ειναι δικαιωμα του καθενα να ζητα την επιβεβαιωση της καταθεσης αφου δεν την βλεπει στο λογαριασμο του και εσεις οφειλατε να δωσετε τον αριθμο και οχι να υποχρεωνετε να πεισθει μονο απο το λογο σας. Ομως το οτι η ΛΑΡΙΣΑ σας εστειλε το δεμα πριν δει τη καταθεση φανερωνει οτι σας εμπιστευτηκε
Επομενως μαλωνετε χωρις σημαντικο λογο κι εγω προτεινω να ζητησετε συγνωμη η μια απο την αλλη και να παραληφθει το δεμα οπως πρεπει και να ληξει το θεμα σαν να μην εγινε
Εγώ εξήγησα στο μέλος οτι δεν μπορω να στείλω αποδεικτικό διότι μπαινω απο κινητό κ οχι απο υπολογιστη. Απο κει κ περα θα μπορουςε να περιμένει μεχρι να δει την κατάθεση κ μετα να στείλει το δέμα κ οχι να με προσβάλει λέγοντας πως ειμαι ψεύτρα. Αν λοιπον το ολο προβλημα ειναι το παραλάβω το δέμα, οκ κανενα προβλημα, απλως θα το χαρίσω απευθείας! Καλές γιορτες σε ολους!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

ενδιαφέρομαι κυριως για ρούχα για αγοράκι 4 ετων.

Παρακαλω ρίξτε μια ματια κ στις άλλες αγγελίες μου μηπως βρείτε κατι να σας ενδιαφερει διότι δεν μπορω να κραταω τα πραγματα για πολυ καιρο κ αναγκαστικά θα τα κατεβάζω στο δρομο αν δε δίνονται σχετικά γρηγορα.

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39418
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Για βάπτιση αγοριού ρούχα,παπούτσια κτλ

Δημοσίευση από polvar » 06 Απρ 2018, 21:22

Δεν χρειαζοταν να στειλετε το αποδεικτικο, αρκουσε και μονο να γραψετε τον αριθμο καταθεσης.
Το 'ψευτρα' που λετε δεν το ειδα καπου, αν ειπωθηκε ,ακομα και εκτος δημοσιας θεας, κακως ειπωθηκε, ιδιαιτερα για μελη που εχουν αποδειξει οτι δεν ειναι εδω για απατεωνιες

Άβαταρ μέλους
Alexiaprev
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1652
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2017, 18:08
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Αθηνα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Για βάπτιση αγοριού ρούχα,παπούτσια κτλ

Δημοσίευση από Alexiaprev » 11 Απρ 2018, 16:08

Το δέμα παραλήφθηκε
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

ενδιαφέρομαι κυριως για ρούχα για αγοράκι 4 ετων.

Παρακαλω ρίξτε μια ματια κ στις άλλες αγγελίες μου μηπως βρείτε κατι να σας ενδιαφερει διότι δεν μπορω να κραταω τα πραγματα για πολυ καιρο κ αναγκαστικά θα τα κατεβάζω στο δρομο αν δε δίνονται σχετικά γρηγορα.

Άβαταρ μέλους
ΛΑΡΙΣΑ
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 8510
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2013, 18:48
Νομός κατοικίας: Ν. Άρτας
Δήμος - Κοινότητα: Άρτας
Φύλο: Οικογένεια
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Για βάπτιση αγοριού ρούχα,παπούτσια κτλ

Δημοσίευση από ΛΑΡΙΣΑ » 11 Απρ 2018, 16:22

Alexiaprev έγραψε:
11 Απρ 2018, 16:08
Το δέμα παραλήφθηκε
:thank: :-D
Εικόνα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ


Έχω 3 γιους,είμαστε 5 μέλη οικογένειας.
Μετακομίσαμε στο χωριό,οποίο απέχει 3 χιλιόμετρα από την πόλη.
:oups: Στο χωριό δεν υπάρχει ταχυδρομείο και επειδή εργάζομαι καθημερινά από το πρωί ως το
βράδυ και δεν έχω σχεδόν καθόλου ελεύθερο χρόνο η αποστολη&παραλαβή με ΕΛΤΑ Θα γίνει μια φορά σε
2-3 εβδομάδες.
:arrow: Μερικές φορές ζητάω αντικείμενα για τους ανθρώπους που τα έχουν ανάγκη και έχουν οικονομικές δυσκολίες :idea:

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΑΡΤΑΣ (Κλειστές Αγγελίες)”