[ΕΚΛΕΙΣΕ] Φριτέζα TEFAL με αρτοπαρασκευαστή

Ανταλλαγές που έχουν κλείσει.

Συντονιστής: polvar

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
2) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ !
Κλειδωμένο
give
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: 24 Νοέμ 2015, 07:55
Νομός κατοικίας: Ν. Έβρου
Δήμος - Κοινότητα: Ορεστιάδας Έβρου
Φύλο: Οικογένεια
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Φριτέζα TEFAL με αρτοπαρασκευαστή

Δημοσίευση από give » 14 Ιαν 2016, 22:00

20160115_121909.jpg
20160114_180058.jpg
20160114_174937.jpg
Φριτέζα Tefal καινούρια στο κουτί της 1800w ανταλλάσσεται με αρτοπαρασκευαστή καινούριο στο κουτί του, με δύο κάδους κατά προτίμηση.
Για περισσότερες πληροφορίες - εικόνες: http://www.amazon.de/Tefal-7003-Fritteu ... B0009ERG3G
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος give την 25 Σεπ 2016, 15:43, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

give
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: 24 Νοέμ 2015, 07:55
Νομός κατοικίας: Ν. Έβρου
Δήμος - Κοινότητα: Ορεστιάδας Έβρου
Φύλο: Οικογένεια
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Φριτέζα TEFAL με αρτοπαρασκευαστή

Δημοσίευση από give » 27 Μαρ 2016, 09:15

Ισχύει ακόμα

give
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: 24 Νοέμ 2015, 07:55
Νομός κατοικίας: Ν. Έβρου
Δήμος - Κοινότητα: Ορεστιάδας Έβρου
Φύλο: Οικογένεια
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Φριτέζα TEFAL με αρτοπαρασκευαστή

Δημοσίευση από give » 05 Μάιος 2016, 09:45

Ισχύει ακόμα

give
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: 24 Νοέμ 2015, 07:55
Νομός κατοικίας: Ν. Έβρου
Δήμος - Κοινότητα: Ορεστιάδας Έβρου
Φύλο: Οικογένεια
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Φριτέζα TEFAL με αρτοπαρασκευαστή

Δημοσίευση από give » 04 Ιουν 2016, 16:51

Ισχύει ακόμα

give
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: 24 Νοέμ 2015, 07:55
Νομός κατοικίας: Ν. Έβρου
Δήμος - Κοινότητα: Ορεστιάδας Έβρου
Φύλο: Οικογένεια
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Φριτέζα TEFAL με αρτοπαρασκευαστή

Δημοσίευση από give » 21 Ιούλ 2016, 13:06

Ισχύει ακόμα

Άβαταρ μέλους
ισα
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5660
Εγγραφή: 28 Μαρ 2011, 17:49
Νομός κατοικίας: Ν. Ημαθίας
Δήμος - Κοινότητα: Αλεξάνδρειας Ημαθίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Φριτέζα TEFAL με αρτοπαρασκευαστή

Δημοσίευση από ισα » 27 Ιούλ 2016, 01:03

έχω αρτοπαρασκευαστή!
ανοίχτηκε μια φορά και εκανα ψωμί μια φορά μόνο δεν ξέρω να τον δουλέυω και τον άφησα στην άκρη !!!

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Εικόνα
Έχω λογαριασμό στην ΠΕΙΡΑΙΩΣ και στέλνω και ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΑ!

Καμιά φορά αργώ η ξεχνάω μένω σε χωριό οπότε οι μετακινήσεις μου είναι δύσκολες,έχω μια μικρή πριγκίπισσα και την μεγαλώνω μόνη μου !
Είμαι αδερφή με το μέλος peggouliny

give
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: 24 Νοέμ 2015, 07:55
Νομός κατοικίας: Ν. Έβρου
Δήμος - Κοινότητα: Ορεστιάδας Έβρου
Φύλο: Οικογένεια
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Φριτέζα TEFAL με αρτοπαρασκευαστή

Δημοσίευση από give » 29 Ιούλ 2016, 22:39

Καλησπέρα Ισαβέλλα, θα τον ήθελα! :) Και θα ήθελα να ξέρω αν υπάρχει κάτι που δε σου άρεσε στη λειτουργία του ή στο πως κάνει το ψωμί τη μια φορά που τον χρησιμοποίησες. Ελπίζω να έχει μέσα το βιβλιαράκι συνταγών και το ποτήρι-δοσομετρητή, ε; Επίσης, αν μπορεί κάποιος διαχειριστής να μας πει τι γίνεται σε περίπτωση που κάποια από τις δύο αντιμετωπίσει πρόβλημα με τη λειτουργία του αντικειμένου που θα πάρει παρόλο που τα δίνουμε σαν καινούρια και προφανώς λειτουργικά, δεν ξέρω τι ακριβώς ισχύει στις ανταλλαγές... ευχαριστώ!

Άβαταρ μέλους
VickyV
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 18029
Εγγραφή: 02 Σεπ 2012, 15:59
Νομός κατοικίας: Ν. Καρδίτσας
Δήμος - Κοινότητα: Καρδίτσας
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Φριτέζα TEFAL με αρτοπαρασκευαστή

Δημοσίευση από VickyV » 30 Ιούλ 2016, 10:15

Εμείς ως συντονιστές δεν μπορούμε να αμφισβητήσουμε την εντιμότητά σας αλλά δεν μπορούμε να εξασφαλίσουμε και την κατάσταση των ανταλλασσομένων αντικειμένων (ιδιαίτερα όταν πρόκειται για μεταχειρισμένα αντικείμενα).
Επειδή όμως
- αν κάτι συμβεί, όλοι τα βάζουν με το site ή τέλος πάντων ζητάνε να επιβληθεί από το site κάποια "ποινή", αν και το site δεν φέρει καμιά ευθύνη για τις συναλλαγές και την ποιότητα των αντικειμένων, το έχετε αποδεχτεί αυτό όταν γραφτήκατε.
- δεν μας αρέσουν ούτε κι εμάς καταλήξεις αγγελιών όπως στη http://xariseto.gr/viewtopic.php?f=304&t=91335
- δεν μπορούμε να εκτιμήσουμε την αξία ενός αντικειμένου εξαιτίας του ότι κάτι τέτοιο είναι τελείως υποκειμενικό, χρειάζεται αυτοψία του αντικειμένου και εξειδικευμένες γνώσεις
γι αυτό ζητάμε επιπλέον εξασφαλίσεις (τα αντικείμενα να είναι κατά το δυνατόν καινούργια, με αποδείξεις αγοράς ώστε να φαίνεται η πραγματική αξία τους και να καλύπτονται από κάποια εγγύηση και η όποια ανταλλαγή να γίνει χέρι με χέρι εφόσον είναι εφικτό για να επιβεβαιωθεί η κατάστασή τους από τον ενδιαφερόμενο πριν είναι αργά).

Οπότε αν μπορείτε να διεκπεραιώστε την αγγελία σας με αυτούς τους όρους ή όσο το δυνατόν πιο κοντά σε αυτούς, τότε έχει καλώς. Αλλιώς να ξέρετε ότι η ευθύνη της αγγελίας περιέρχεται αποκλειστικά σε εσάς και όποιο μέλος συναλλαγεί μαζί σας χωρίς να έχετε την απαίτηση να επιληφθεί το site σε τυχόν παρατυπίες στην συναλλαγή ή κακής ποιότητας αντικείμενα.

Κατόπιν αυτών, αν θέλετε να κλείσει η αγγελία σας μπορείτε να το κάνετε σύμφωνα με το http://xariseto.gr/viewtopic.php?f=305&t=28315
θα στειλω πραγματα σε:
εστειλα πραγματα σε:
περιμενω πραγματα απο:
εκανα καταθεση :
θα παρω πραγματα απο:
----------------------------------------------------------------------------------------------

εχω λογαριασμο εθνικη
δεν κανω ομαδικες, δεν προλαβαινω

give
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: 24 Νοέμ 2015, 07:55
Νομός κατοικίας: Ν. Έβρου
Δήμος - Κοινότητα: Ορεστιάδας Έβρου
Φύλο: Οικογένεια
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Φριτέζα TEFAL με αρτοπαρασκευαστή

Δημοσίευση από give » 30 Ιούλ 2016, 19:19

Ευχαριστώ Βίκυ! Η ανταλλαγή δεν μπορεί να γίνει χέρι με χέρι οπότε... Ισαβέλλα αν μπορείς να μου εγγυηθείς ότι είναι λειτουργικός, καθαρός και έχει μέσα όλα τα εξαρτήματα χωρίς να έχει πειραχτεί-χαλάσει κάτι από τη μια φορά που χρησιμοποιήθηκε, θα σε εμπιστευτώ! :) Περιμένω απάντηση εδώ και μετά μιλάμε σε πμ για τις αποστολές.

Άβαταρ μέλους
ισα
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5660
Εγγραφή: 28 Μαρ 2011, 17:49
Νομός κατοικίας: Ν. Ημαθίας
Δήμος - Κοινότητα: Αλεξάνδρειας Ημαθίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Φριτέζα TEFAL με αρτοπαρασκευαστή

Δημοσίευση από ισα » 30 Ιούλ 2016, 20:33

Αγοράστηκε μόνο για να κάνει ψωμί η μαμά μου αλλα ως γυναικά με παλιά δεδομένα θέλει να κάνει στο φούρνο στο ταψί ψωμί !
εκανε μια φορά και αυτο γιατι την ελεγα εγώ και δεν μπορεί να τον λειτουργήσει εγω δεν ασχολούμε καθόλου οπότε έμεινε στην άκρη...
πατάτες τρώμε πολύ και πολύ τηγανιτές ...τρώνε όλοι και μιλάμε για πολλά άτομα!!!αυτον τον είχαμε στο κουτί ...δεν είναι πάλιο μοντέλο όμως δεν έχει καιρό που τον πήραμε.!!!!!!!

σου έβγαλα και άλλες φωτο να τις δείς ,δεν έχει επισκευαστεί ποτε εννοείτε δουλέυει κανονικά χωρίς κανενα πρόβλημμα,επίσης αν θελεις να με ρωτήσεις κατι αλλο μπορείς δεν έχω πρόβλημμα και εγώ θελω η φριτέζα να δουλέυει γιατι οικονομικα δεν έχω να πάρω άλλη....τωρα μπορούμε με ΕΛΤΑ ως ευθραυστα να φύγουν για να μην γίνει τιποτα στη μεταφορά
:
Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα


οτι είχε μέσα στο έβγαλα φωτο !!!!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Εικόνα
Έχω λογαριασμό στην ΠΕΙΡΑΙΩΣ και στέλνω και ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΑ!

Καμιά φορά αργώ η ξεχνάω μένω σε χωριό οπότε οι μετακινήσεις μου είναι δύσκολες,έχω μια μικρή πριγκίπισσα και την μεγαλώνω μόνη μου !
Είμαι αδερφή με το μέλος peggouliny

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΤΑΛΛΑΓΩΝ”