[ΧΩΡΙΣ ΕΥΡΩ] ΕΡΓΑΣΙΑ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΜΩΝ ΜΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ

Ανταλλαγές που έχουν κλείσει.

Συντονιστής: polvar

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
2) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ !
Κλειδωμένο
MADMAN
new member
new member
1
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 21 Σεπ 2017, 15:17
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περιστερίου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΧΩΡΙΣ ΕΥΡΩ] ΕΡΓΑΣΙΑ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΜΩΝ ΜΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ

Δημοσίευση από MADMAN » 21 Σεπ 2017, 21:02

ΕΡΓΑΣΙΑ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΜΩΝ ΜΕ ΟΤΙΔΙΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΊ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΣΕ ΣΧΕΤΙΚΗ ΑΞΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΧΙ(ΓΙΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥς ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΓΚΗ) ...
Υ.Γ.ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΕΓΩ

Άβαταρ μέλους
chryssa77
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 4464
Εγγραφή: 31 Μαρ 2009, 17:23
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΧΩΡΙΣ ΕΥΡΩ] Re: ΕΡΓΑΣΙΑ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΜΩΝ ΜΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ

Δημοσίευση από chryssa77 » 22 Σεπ 2017, 09:59

Ενδιαφέρομαι.Στέλνω πμ.


Μετά από μεγάλο διάστημα απουσίας επέστρεψα.Είχα πολλά σοβαρά οικογενειακά θέματα.Επανέρχομαι από σήμερα σιγά σιγά με πολλές αγγελίες, προς βελτίωση των στατιστικών μου,όμως παράλληλα έχω αρκετές ανάγκες να καλύψω κι εγώ,καθότι μονογονέας με δύο ανήλικα αγόρια.Παρακαλώ την κατανόησή σας.Ευχαριστώ θερμά!

Στην Αθήνα ΔΕΝ στέλνω με ΕΛΤΑ. Παραδίδω στο μετρό Σεπόλια.
Αποστολές ΜΟΝΟ εκτός Αττικής
.Αποστολές σε βαριά και ογκώδη αντικείμενα,δεν κάνω.

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39602
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

[ΧΩΡΙΣ ΕΥΡΩ] Re: ΕΡΓΑΣΙΑ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΜΩΝ ΜΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ

Δημοσίευση από polvar » 22 Σεπ 2017, 11:40

chryssa77 έγραψε:
22 Σεπ 2017, 09:59
Ενδιαφέρομαι.Στέλνω πμ.
Δημόσια πρέπει να λέτε τι προσφέρετε και όχι με πμ
Γενικά όλοι οι διάλογοι να γίνονται δημόσια, εκτός από τα προσωπικά στοιχεία

Άβαταρ μέλους
chryssa77
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 4464
Εγγραφή: 31 Μαρ 2009, 17:23
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΧΩΡΙΣ ΕΥΡΩ] Re: ΕΡΓΑΣΙΑ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΜΩΝ ΜΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ

Δημοσίευση από chryssa77 » 25 Σεπ 2017, 01:24

polvar έγραψε:
22 Σεπ 2017, 11:40
chryssa77 έγραψε:
22 Σεπ 2017, 09:59
Ενδιαφέρομαι.Στέλνω πμ.
Δημόσια πρέπει να λέτε τι προσφέρετε και όχι με πμ
Γενικά όλοι οι διάλογοι να γίνονται δημόσια, εκτός από τα προσωπικά στοιχεία
Ναι σωστά έχετε δίκιο.Έστειλα λοιπόν προσωπικό μήνυμα στο μέλος γράφοντάς του τί μπορώ εγώ να προσφέρω.Μεταξύ άλλων,τρόφιμα,είδη βρεφανάπτυξης,παιδικά ρούχα,παπούτσια κλπ.Το μέλος μου απάντησε θετικά,μου έστειλε το κινητό του τηλέφωνο και τον κάλεσα να συνεννοηθούμε.Αυτό έγινε στις 22 του μήνα.Μάλιστα αύριο το πρωί είχαμε δώσει ραντεβού στον χώρο μου για να δει για ποιες εργασίες πρόκειται και να κανονίσουμε να ξεκινήσουμε.Παραθέτω και το αρχικό μου μήνυμα:
MADMAN έγραψε:
21 Σεπ 2017, 21:02
ΕΡΓΑΣΙΑ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΜΩΝ ΜΕ ΟΤΙΔΙΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΊ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΣΕ ΣΧΕΤΙΚΗ ΑΞΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΧΙ(ΓΙΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥς ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΓΚΗ) ...
Υ.Γ.ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΕΓΩ
Καλημέρα σας!!! είδα χθες αργά το βράδυ την δημοσίευσή σας και με ενδιαφέρει πάαααααααααρα πολύ!!! απάντησα και δημόσια προ ολίγου αλλά δεν φαίνεται ακόμη νομίζω.Θέλω να βάψω το μπαλκόνι μου με τα κάγκελα μαζί.Έω πάρει όλα τα υλικά (έτσι νομίζω τουλάχιστον).Αυτό που μπορώ να προσφέρω εγώ είναι κυρίως τρόφιμα (μακράς διαρκείας - ζυμαρικά,γάλα εβαπορέ-όσπρια κλπ),παιχνίδια αν έχετε μωρό, ίσως κάποιες λίγες πάνες (πάλι σε περίπτωση που έχετε μωρό και ρούχα ή και παπούτσια _παιδικά πάντα εννοώ.)Επίσης κάποια βρεφικά είδη όπως πάρκο,καρεκλάκι φαγητού κλπ.Δυστυχώς δεν έχω κάτι άλλο που θα μπορούσα να προσφέρω.Α μπορεί και κάποια χριστουγεννιάτικα είδη αν ενδιαφέρεστε.Δεν ξέρω αν σας καλύπτει κάτι από τα παραπάνω.΄Όμως παρακαλώ πολύ απαντήστε μου άμεσα,καθότι επείγομαι...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
[/quote]



Η απάντηση του κυρίου:

ok
Διαγραφή μηνύματος Αναφορά προσωπικού μηνύματος Παράθεση μηνύματος
Αποστολή: Παρ Σεπ 22, 2017 11:07 am
Από: MADMAN
Προς: chryssa77

698..... giorgos

Προ ολίγου και επαναλαμβάνω,αφότου έχουμε συμφωνήσει καθότι αποδέχτηκε αυτά που εγώ μπορώ να προσφέρω,έλαβα μήνυμα που λέει το εξής :
MADMAN έγραψε:
24 Σεπ 2017, 12:51
Δυστυχώς αυτά που προσφέρεται δεν χριαζωνται σε εμάς
... αν έχετε να προσφέρετε κάτι άλλο μπορούμε να κάνουμε συμφωνία. ... πάρτε τηλ για οτιδήποτε. ...
Λυπάμαι πάρα πολύ.Έχασα πολύτιμο χρόνο που δεν διαθέτω.Βασίστηκα σε έναν άνθρωπο κατόπιν επικοινωνίας εννοείται,που καθώς φαίνεται δεν έπρεπε.Προφανώς ο κύριος ψάχνει κάτι συγκεκριμένο και απλά δεν το ζητάει.Δυστυχώς κρίνω το μέλος ως αναξιόπιστο και παντελώς ανεύθυνο στις συναλλαγές του.Ίσως θα έπρεπε να υπάρχουν αυστηρότερα κριτήρια για να γίνει κάποιος μέλος της κοινότητας.Ευχαριστώ και με συγχωρείτε για τον τόνο γραφής μου,αλλά πραγματικά μου δημιουργήθηκε μεγάλο πρόβλημα.


Μετά από μεγάλο διάστημα απουσίας επέστρεψα.Είχα πολλά σοβαρά οικογενειακά θέματα.Επανέρχομαι από σήμερα σιγά σιγά με πολλές αγγελίες, προς βελτίωση των στατιστικών μου,όμως παράλληλα έχω αρκετές ανάγκες να καλύψω κι εγώ,καθότι μονογονέας με δύο ανήλικα αγόρια.Παρακαλώ την κατανόησή σας.Ευχαριστώ θερμά!

Στην Αθήνα ΔΕΝ στέλνω με ΕΛΤΑ. Παραδίδω στο μετρό Σεπόλια.
Αποστολές ΜΟΝΟ εκτός Αττικής
.Αποστολές σε βαριά και ογκώδη αντικείμενα,δεν κάνω.

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39602
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

[ΧΩΡΙΣ ΕΥΡΩ] Re: ΕΡΓΑΣΙΑ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΜΩΝ ΜΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ

Δημοσίευση από polvar » 25 Σεπ 2017, 09:26

Δεν μπορεί να γίνει κάποιος έλεγχος κατά την εγγραφή των μελών
Ο καθένας κρίνεται εκ των υστέρων από αυτά που λέει και αυτά που κάνει
Γι αυτό λέμε να τα γράφετε όλα δημόσια ώστε να αποκαλύπτονται οι προθέσεις

MADMAN
new member
new member
1
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 21 Σεπ 2017, 15:17
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περιστερίου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΧΩΡΙΣ ΕΥΡΩ] Re: ΕΡΓΑΣΙΑ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΜΩΝ ΜΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ

Δημοσίευση από MADMAN » 25 Σεπ 2017, 15:29

ΑΠΛΆ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΈΡΕΙ ΈΝΑ ΔΕΝ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟΎΓΕΝΝΑ 7 ΜΈΤΡΩΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΎΜΕ ΝΑ ΤΟ ΦΆΜΕ. .. ΑΝΆΓΚΗ ΔΕΝ ΈΧΕΙΣ ΏΣΤΕ ΝΑ ΒΑΨΩ ΔΩΡΕΆΝ ΚΑΛΌ ΝΑ ΒΑΦΤΊΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑ ΚΙ ΣΟΥ ΕΓΏ ΔΕΝ ΜΠΟΡΏ ΝΑ ΣΕ ΒΩΗΘΗΣΩ ΌΠΩΣ ΚΑΙ ΖΉΤΗΣΕ ΝΑ ΤΟ ΒΆΛΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΌΜΟΡΦΟ ΓΙΑ ΤΑ ΒΑΥΤΗΣΙΑ. ΕΠΊΣΗΣ ΈΧΩ ΠΕΙ Η ΑΝ ΤΑ ΛΆΚΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΙΣΆΞΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΊΑ. ΚΑΙ ΔΩΡΕΆΝ ΣΕ ΑΠΟΡΟΎΣ. ΤΕΙ ΜΈΡΕΣ ΕΡΓΑΣΊΑ ΜΕ ΈΝΑ ΔΕΝΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΡΩΓΕΤΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΛΥΠ ΤΕΙ ... ΕΓΏ ΕΊΜΑΙ ΈΝΤΙΜΟ ΣΕ ΑΥΤΆ ΠΟΥ ΈΓΡΑΨΑ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΉΣΑΜΕ ΣΤΟ ΤΗΛ ΣΟΥ ΕΊΠΑ ΝΑ ΡΩΤΉΣΩ ΤΗΝ ΓΥΝΑΊΚΑ ΜΟΥ ΑΝ ΘΈΛΕΙ ΔΕΝΡΤΟ. .. Ε ΔΕΝ ΘΈΛΕΙ ΜΕ ΤΟ ΖΩΡΙ;

MADMAN
new member
new member
1
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 21 Σεπ 2017, 15:17
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περιστερίου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΧΩΡΙΣ ΕΥΡΩ] Re: ΕΡΓΑΣΙΑ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΜΩΝ ΜΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ

Δημοσίευση από MADMAN » 25 Σεπ 2017, 20:52

συγνωμι για τα κυνεζικα εγραφα απο κηνιτο ... παιδια εμενα δεν με ενδιαφερει σαν ανταλαγη ενα δεντρο καποιων μετρων....
Α. δεν τρωγεται Β δεν θελω κατι τετοιο για το σπιτι μου... να κατσω να βαψω ενα σπιτι δωρεαν που δεν εχει πραγματικα αναγγη , οχι δεν το κανω (εχω να διαθεσω στο σπιτι μου τον χρονο αυτο). εγω δεν ειπα στο τηλεφωνω στην εν λογο κυρια οτι κλησαμε ειπα θα ερθω να δω τι παιζει και να συζιτισουμε τι γεινετε, μου πρτινε ενα δεντρο χριστουγενων και καποια τροφιμα μακρας διαρκειας (ποσοτητα ακομα δεν γνωριζω)... οπος ακουστικε στο τηλ η εργασια μου θα ηταν τρεις μερες (καγγελα και προσοψη τοχος ) αυτα που μου προσφερε και ενω αναφερα στο τηλ οτι θα συνενοιθω με την γυναικα μου (που αυτη διακοσμει και το σπιτι) αν τα θελουμε , τελικος αποφασισαμε αρνητικα . στην αγγελεια εχω αναγραψει ανταλαγη με οτιδιποτε σε αναλογια της εργασια και δωρεαν σε απορες οικογενειες ... αυτο δεεν σημενει οτι ειμαι αναγκασμενος να παρω οτιδιποτε δεν μου αρεσει αλιος θα γεμισει η αποθηκη με αχριστα για μενα πραγματα ... τωρα γιατι εγεινα αναξιοπιστος ...?
καλα να ειναι η κυρια και να χερετε σε λιγες μερες το παιδακι της που βαφτιζει ... εγω δεν επηθιμω την συνεργασια γιατι διαφωνω στην ανταλαγη ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΠΟΣ ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ΟΤΙ ΖΙΤΑΩ ΚΑΤΙ ΣΥΓΓΕΚΡΙΜΕΝΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΖΗΤΗΣΑ!!!!! ( μου ειναι αχριστο...) τωρα αν θημωσε γιατι ειθελε να δουν οι επησκεπτες βαμενα καγγελα και τοιχο αυτο δεν με κανει αναξιοποιστο , και καλο ο θημος ειναι να συμβαδιζει με την λογικη (εστο οταν μιλαμε για ανθρωπους που δεν ξερουμε) και να μην μιλαει αυτος αλλα η λογικη.
ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΣΠΑΤΑΛΗΣΑ ...

ΥΓ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟΝ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ ...ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΘΕΛΕ ΝΑ ΒΑΨΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΒΑΦΤΗΣΙΑ ΤΟ ΧΡΟ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΓΓΕΛΑ ΑΠΛΑ ΕΞΑΡΧΕΙΣ ΘΑ ΕΙΧΕ ΨΑΧΤΕΙ ΓΙΑ ΜΑΣΤΟΡΑ... ΤΙ ΕΙΧΕΣ ΤΙ ΕΧΑΣΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΘΥΜΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΛΑΣΠΟΛΟΓΕΙΣ?

Άβαταρ μέλους
chryssa77
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 4464
Εγγραφή: 31 Μαρ 2009, 17:23
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΧΩΡΙΣ ΕΥΡΩ] Re: ΕΡΓΑΣΙΑ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΜΩΝ ΜΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ

Δημοσίευση από chryssa77 » 26 Σεπ 2017, 00:42

Μάλιστα....στο πμ που σας έστειλα δεν βλέπω να προσφέρω κάτι που θεωρητικά δεν είχατε ανάγκη.Για το δέντρο σας είπα συμπληρωματικά στο τηλέφωνο.Κατά τα άλλα,δεν γνωρίζετε κύριε την οικονομική μου κατάσταση για να ξέρετε αν έχω ανάγκη ή όχι.Και τί είχα και τί έχασα αφήστε να το ξέρω εγώ.Παρεπιμπτόντως αν και δεν είμαι υποχρεωμένη να απαντήσω,ακριβώς επειδή η οικονομική μου κατάσταση δεν μου το επιτρέπει,προσπαθώ εδώ και καιρό να βάψω το σπίτι μου μόνη μου.Εντελώς.Η δική σας προσφορά ήταν μια ευκαιρία να ασχοληθώ και με τις υπόλοιπες δουλειές που έχω αφήσει στην μέση.Και όχι δεν θα έπαιρνα μάστορα αγαπητέ,καθότι είμαι μονογονέας με 2 ανήλικα και αμοίβομαι με 300 ευρώ μηνιαίως.Αυτά και καλή σας συνέχεια.


Μετά από μεγάλο διάστημα απουσίας επέστρεψα.Είχα πολλά σοβαρά οικογενειακά θέματα.Επανέρχομαι από σήμερα σιγά σιγά με πολλές αγγελίες, προς βελτίωση των στατιστικών μου,όμως παράλληλα έχω αρκετές ανάγκες να καλύψω κι εγώ,καθότι μονογονέας με δύο ανήλικα αγόρια.Παρακαλώ την κατανόησή σας.Ευχαριστώ θερμά!

Στην Αθήνα ΔΕΝ στέλνω με ΕΛΤΑ. Παραδίδω στο μετρό Σεπόλια.
Αποστολές ΜΟΝΟ εκτός Αττικής
.Αποστολές σε βαριά και ογκώδη αντικείμενα,δεν κάνω.

Άβαταρ μέλους
chrismother
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 2705
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2010, 22:33
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Κατερίνης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 52
Επικοινωνία:

[ΧΩΡΙΣ ΕΥΡΩ] Re: ΕΡΓΑΣΙΑ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΜΩΝ ΜΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ

Δημοσίευση από chrismother » 26 Σεπ 2017, 08:59

MADMAN έγραψε:
21 Σεπ 2017, 21:02
ΕΡΓΑΣΙΑ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΜΩΝ ΜΕ ΟΤΙΔΙΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΊ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΣΕ ΣΧΕΤΙΚΗ ΑΞΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΧΙ(ΓΙΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥς ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΓΚΗ) ...
Υ.Γ.ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΕΓΩ
Δηλαδή απο ότι κατάλαβα θέλετε προϊόντα π.χ. απο το σούπερ μάρκετ ισάξια με την εργασία σας..
Μπορείτε να ενημερώσετε την αγγελία σας για ένα μπαλκόνι και τα κάγκελά του, τί προϊόντα θέλετε ή για ένα υπνοδωμάτια τί προϊόντα θέλετε ή για ένα σαλόνι?...γιατί αναφέρατε στην αγγελία σας με οτιδήποτε μπορεί να προσφέρει ο καθένας αλλα παρακατω είδα οτι υπήρξε παραξήγηση...για αποφυγή παρεξηγήσεων μπορείτε να μας ενημερώσετε τα μέλη;
Δεν ειναι σωστό να στεναχωριέστε εσείς αλλα και με την σειρά σας να στεναχωρειτε ανθρώπους γιατί εσείς γράψατε απο λάθος της στιγμής, μη ξεκάθαρη αγγελια προσφορά και ζήτησης.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Έκανα τέστ υπομονής και βγήκε αρνητικό.https://postimg.cc/BjgsZm1D

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39602
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

[ΧΩΡΙΣ ΕΥΡΩ] Re: ΕΡΓΑΣΙΑ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΜΩΝ ΜΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ

Δημοσίευση από polvar » 26 Σεπ 2017, 11:08

Η λέξη "οτιδήποτε" μπορεί να τα περιλαμβάνει όλα αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι είναι υποχρεωμένο το μέλος και να αποδεχτεί οτιδήποτε, αλλά σύμφωνα με τις ανάγκες του την συγκεκριμένη στιγμή

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΤΑΛΛΑΓΩΝ”