2η Συνάντηση μελών στη Αθήνα

Κλειδωμένο

Θα ερθετε στον Καφε

Το δημοψήφισμα λήγει την 26 Οκτ 2009, 22:23

Ναι
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Οχι
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Δεν ξερω ακομα
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων: 0

αser
VIP Member
VIP Member
23 8
Δημοσιεύσεις: 1098
Εγγραφή: 31 Δεκ 2008, 22:16
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Τοποθεσία: Αθηνα-Κεντρο
Επικοινωνία:

Re: 2η Συνάντηση μελών στη Αθήνα

Δημοσίευση από αser » 14 Νοέμ 2009, 21:10

Αυτη την φορα ημασταν λιγο περισσοτερη, ελπιζω στην επομενη να ειμαστε ποιο πολυ.

Χαρηκα που γνωρισα τα μελη απο κοντα, evispir βαμμενη που ησουν δεν μπορουσα να σε αναγνωρισω με τιποτα :) αγνωριστη ησουν.

Ελπιζω να βρεθουμε και στης επομενες.
:gr:
Για τους ενδιαφερόμενους από τις αγγελίες μου.
Δεν στέλνω ταχυδρομικά παρά μόνο σε πιστοποιημένα μέλη, ανάλογα με το είδος του αντικειμένου.
Παραλαβή απο μετρό Συγγρού φιξ!


Μπείτε στο chat να γνωριστούμε! ->> Chat

Άβαταρ μέλους
gogo
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 5022
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 20:41
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Κατερίνης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Επικοινωνία:

Re: 2η Συνάντηση μελών στη Αθήνα

Δημοσίευση από gogo » 14 Νοέμ 2009, 23:56

ωραια ελπιζω να περασατε καλα αντε την επομενη φορα θα ειστε πιο πολυ να παρετε και το διπλα το τραπεζακι :D :D :D :D

Άβαταρ μέλους
ΜΑΡΑΤΑ
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 1856
Εγγραφή: 15 Μάιος 2009, 12:04
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ζάρακα Λακωνίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XXXL
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ
Επικοινωνία:

Re: 2η Συνάντηση μελών στη Αθήνα

Δημοσίευση από ΜΑΡΑΤΑ » 15 Νοέμ 2009, 09:44

Άντε και στην επόμενη θα είμαι σίγουρα :) Αρχίζουμε δειλά,δειλά την φρουτόκρεμα και θα μπορώ να είμαι λίγο πιο χαλαρά αν μάθουμε να τρώμε λιγάκι :roll: :roll: :roll: Μακάρι... γιατί δεν την βλέπω να τα συμπαθεί τα φρούτα και πολύ :roll: Αυτή δεν αλλάζει το θηλασμό εύκολα :roll: :roll: Αλλά η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία :roll: :roll: :roll:
Οι κανόνες υπάρχουν για να κάνουν τη συνεργασία μας καλύτερη.Ακολουθώντας τους κερδίζουμε όλοι!
Τα ΕΛΤΑ δεν στέλνουν πια προπληρωμένο χωρίς να το ζυγίσουν και επίσης δουλεύω μόνο και πάντα πρωί...Οπότε στο εξής χέρι με χέρι συναλλαγές στον Άγιο Αντώνιο ΜΟΝΟ!!!
Αν σας βολεύει...

ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους
Yannis
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
17 7
Δημοσιεύσεις: 165
Εγγραφή: 21 Ιούλ 2008, 16:24
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: 2η Συνάντηση μελών στη Αθήνα

Δημοσίευση από Yannis » 15 Νοέμ 2009, 10:07

giorginaa έγραψε:Από αριστερά προς τα δεξιά είναι τα μέλη: katterin, doreen, aser,σύζυγος mersinis, mersini, evispir, giorginaa,Green Horse(νέο μέλος...έκανε εγγραφή σήμερα στις 3 το μεσημέρι...αρθρογραφεί και μας υποσχέθηκε να γράψει άρθρο σε τοπική εφημερίδα της Αττικής), egor. Παρευρέθη επίσης ο σύζυγος της maristef αλλά την ώρα της φωτογράφησης είχε φύγει.Φωτογράφος ο μπαμπάς της doreen.....προσέξτε επάνω στο τραπέζι υπάρχει πινακίδα που γράφει xariseto.gr....βρισκόμαστε στην καφετέρια του Μουσείου της Ακρόπολης...όλοι μας κοίταζαν περίεργα με τις τσάντες μας...μερικοί συνέχισαν για φαγητό......μπράβο στον aser που το οργάνωσε
Εφθασα με καθυστερηση και περιορισμενο χρονο στη διαθεση μου - δυστυχως ! Προτιμησα να δω το μουσειο τροχαδην, μια φευγαλεα ματια στο εκθετηριο - ακριβως
πισω σας και επιστροφη στις υποχρεωσεις! Την επομενη φορα θα φροντισω να ειμαι εγκαιρα εκει. Γιαννης

Άβαταρ μέλους
giοrginaa
Banned member !!
Banned member !!
Δημοσιεύσεις: 2657
Εγγραφή: 14 Ιουν 2009, 02:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Τοποθεσία: Άλιμος
Επικοινωνία:

Re: 2η Συνάντηση μελών στη Αθήνα

Δημοσίευση από giοrginaa » 15 Νοέμ 2009, 12:09

Yannis έγραψε:
giorginaa έγραψε:Από αριστερά προς τα δεξιά είναι τα μέλη: katterin, doreen, aser,σύζυγος mersinis, mersini, evispir, giorginaa,Green Horse(νέο μέλος...έκανε εγγραφή σήμερα στις 3 το μεσημέρι...αρθρογραφεί και μας υποσχέθηκε να γράψει άρθρο σε τοπική εφημερίδα της Αττικής), egor. Παρευρέθη επίσης ο σύζυγος της maristef αλλά την ώρα της φωτογράφησης είχε φύγει.Φωτογράφος ο μπαμπάς της doreen.....προσέξτε επάνω στο τραπέζι υπάρχει πινακίδα που γράφει xariseto.gr....βρισκόμαστε στην καφετέρια του Μουσείου της Ακρόπολης...όλοι μας κοίταζαν περίεργα με τις τσάντες μας...μερικοί συνέχισαν για φαγητό......μπράβο στον aser που το οργάνωσε
Εφθασα με καθυστερηση και περιορισμενο χρονο στη διαθεση μου - δυστυχως ! Προτιμησα να δω το μουσειο τροχαδην, μια φευγαλεα ματια στο εκθετηριο - ακριβως
πισω σας και επιστροφη στις υποχρεωσεις! Την επομενη φορα θα φροντισω να ειμαι εγκαιρα εκει. Γιαννης
δυστυχώς δεν σε είδαμε...είδες πόσο εντυπωσιακό είναι το Μουσείο;...φρόντισα να είμαι νωρίς για να το απολαύσω...επίσης όσοι επισκεφθούν την Πάτρα ας επισκεφθούν το νέο αρχαιολογικό μουσείο...εγκαινιάσθηκε μόλις το καλοκαίρι κ βρίσκεται στην είσοδο της πόλης.......
Το μελος giorginaa εχει αποχωρίσει ,

evispir
Platinum Member
Platinum Member
17 17
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: 14 Νοέμ 2008, 16:43
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Τοποθεσία: Nεα Ιωνια Αθήνα

Re: 2η Συνάντηση μελών στη Αθήνα

Δημοσίευση από evispir » 15 Νοέμ 2009, 12:14

Παιδια, χτες περασα πολυ ομορφα! Γνωρισα αξιολογους ανθρωπους και ελπιζω και ευχομαι να τα ξαναπουμε!
acer ειδες τι κανει το μακιγιαζ? Μεταμορφωνει! Προς το καλυτερο η το χειροτερο, ειναι ενα ερωτημα!

Άβαταρ μέλους
EGor
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
10 11
Δημοσιεύσεις: 435
Εγγραφή: 05 Οκτ 2009, 13:18
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Τοποθεσία: Ζωγράφου
Επικοινωνία:

Re: 2η Συνάντηση μελών στη Αθήνα

Δημοσίευση από EGor » 15 Νοέμ 2009, 17:30

Αν και έφτασα καθυστερημένη αφήνοντας πίσω τη δουλειά, πέρασα πολύ όμορφα στο "after" της συνάντησης: περιπλανηθήκαμε στα σοκακια της Πλάκας... μιλήσαμε για ιστορίες, εμπειρίες και βιώματα, χορτάσαμε φαγητό -αλλά κυρίως κουβέντα- σε μία παραδοσιακή ταβέρνα.
Θα χαρώ να τα ξαναπούμε!
Φιλικά,

Ελίζα
Είμαι πολυ πιεσμένη χρονικά αυτήν την περίοδο και θα πρέπει να κάνετε υπομονή για να παραλάβετε ό.τι δικό μου σας ενδιαφέρει. Στείλτε μου e-mail αν χρειάζεστε κάτι άμεσα.
Φιλικά,
ΕGor

Άβαταρ μέλους
katterin
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
43 23
Δημοσιεύσεις: 531
Εγγραφή: 23 Φεβ 2009, 10:39
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Μεταμορφώσεως Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: 2η Συνάντηση μελών στη Αθήνα

Δημοσίευση από katterin » 16 Νοέμ 2009, 20:43

EGor έγραψε:Αν και έφτασα καθυστερημένη αφήνοντας πίσω τη δουλειά, πέρασα πολύ όμορφα στο "after" της συνάντησης: περιπλανηθήκαμε στα σοκακια της Πλάκας... μιλήσαμε για ιστορίες, εμπειρίες και βιώματα, χορτάσαμε φαγητό -αλλά κυρίως κουβέντα- σε μία παραδοσιακή ταβέρνα.
Θα χαρώ να τα ξαναπούμε!
Φιλικά,

Ελίζα

Ας μην πούμε και για τον μπακλαβά, ε; (Κυριολεκτικά) ήταν ΟΛΑ τα λεφτά :lol:

Κι εγώ πέρασα πανέμορφα και χάρηκα που γνώρισα τόσους ανθρώπους :)

Άβαταρ μέλους
EGor
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
10 11
Δημοσιεύσεις: 435
Εγγραφή: 05 Οκτ 2009, 13:18
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Τοποθεσία: Ζωγράφου
Επικοινωνία:

Re: 2η Συνάντηση μελών στη Αθήνα

Δημοσίευση από EGor » 17 Νοέμ 2009, 23:04

katterin έγραψε:
EGor έγραψε:Αν και έφτασα καθυστερημένη αφήνοντας πίσω τη δουλειά, πέρασα πολύ όμορφα στο "after" της συνάντησης: περιπλανηθήκαμε στα σοκακια της Πλάκας... μιλήσαμε για ιστορίες, εμπειρίες και βιώματα, χορτάσαμε φαγητό -αλλά κυρίως κουβέντα- σε μία παραδοσιακή ταβέρνα.
Θα χαρώ να τα ξαναπούμε!
Φιλικά,

Ελίζα

Ας μην πούμε και για τον μπακλαβά, ε; (Κυριολεκτικά) ήταν ΟΛΑ τα λεφτά :lol:

Κι εγώ πέρασα πανέμορφα και χάρηκα που γνώρισα τόσους ανθρώπους :)
Δε θέλω να ξαναφάω μπακλαβά.... Μου δημιουργήθηκε τραυματικός συνειρμός... χαχαχαχ \
Το είπα για να δώσω πάσα στο "χορτάσαμε κυρίως κουβέντα".
Ολοκληρώθηκαν σήμερα τα δύο μεγάλα γυρίσματα που είχα αναλάβει.. Κι ήρθαν και η Giorginaa και η Virginiabts στο πλατό!
Οι φιλίες του "ΧάρισέΤο" εξαπλώνονται! Η Βιργινία μου έφερε και 2 ταινίες που είχε διπλές και μία κασετίνα καθώς και κάποια κοσμήματα για το μέλος Evispir. Οπότε μέσα στις επόμενες μέρες θα ταχυδρομήσω ό,τι πρέπει να σταλεί (γιατί μέχρι σήμερα ήμουν πολύ πιεσμένη). Θα σας κρατώ ενήμερους! Μέχρι την επόμενη συνάντηση, λοιπόν.

Φιλικά,
Ελίζα
Είμαι πολυ πιεσμένη χρονικά αυτήν την περίοδο και θα πρέπει να κάνετε υπομονή για να παραλάβετε ό.τι δικό μου σας ενδιαφέρει. Στείλτε μου e-mail αν χρειάζεστε κάτι άμεσα.
Φιλικά,
ΕGor

trοmeros
Banned member !!
Banned member !!
14 6
Δημοσιεύσεις: 116
Εγγραφή: 22 Σεπ 2009, 13:14
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: 2η Συνάντηση μελών στη Αθήνα

Δημοσίευση από trοmeros » 19 Νοέμ 2009, 19:12

Ήμουν από 16:55 έξω από το μουσείο,αλλά δυστυχώς δεν αναγνώρισα κάποιον/α και αναχώρησα κατά τις 17:40... :?
Egor σου χρωστάω το βιβλίο...

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Εκδηλώσεις”