Συναντηση μελων καθε μηνα ! τι λετε?

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ΧΡΥΣΑ
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 2115
Εγγραφή: 16 Απρ 2009, 01:22
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: ΑΝΩ-ΤΟΥΜΠΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Επικοινωνία:

Re: Συναντηση μελων καθε μηνα ! τι λετε?

Δημοσίευση από ΧΡΥΣΑ » 11 Δεκ 2009, 00:30

καλησπερα, ναι gogo εχεις δικιο τελευταια φορα που ειχαμε παει βραδυ τελος καλοκαιριου,ειχε πολυ δυνατα μουσικη ειμαστα 6 ατομα και δεν μπορουσαμε να μιλησουμε που να ειμασταν 30 τοτε θα υπειρχε ακομα μεγαλυτερο προβλημα.
-ΠΑΡΑΛΑΒΕΣ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΑΝΩ-ΤΟΥΜΠΑ Η ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΡΙΕΡ ΤΟΥ ΧΑΡΙΣΕΤΟ
-ΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ-
{ΜΕ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΕΞΟΔΑ}


Άβαταρ μέλους
Νάντια
Banned member !!
Banned member !!
90 55
Δημοσιεύσεις: 2910
Εγγραφή: 17 Μαρ 2008, 21:36
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Επικοινωνία:

Re: Συναντηση μελων καθε μηνα ! τι λετε?

Δημοσίευση από Νάντια » 11 Δεκ 2009, 01:42

Το συζητήσαμε κ με το Μάκη για να βρίσκαμε μια εναλλακτική
Στο καφέ που πάμε έχει παιδότοπο για τους γονείς, είναι κέντρο για να βολέυει κ τους "ανατολικούς" κ τους "δυτικούς", ενώ έχει κ χώρο ημι-εσωτερικό :roll: για να μπορούν ταυτόχρονα να είναι μαζί οι καπνιστές με τους μη καπνιστές κ ούτε να κρυώνουν, αλλά ούτε κ να... φλομώνουν
Αν είναι σε εντελώς εξωτερικό χώρο θα κάνει ψοφόκρυο, αν είναι σε εσωτερικό θα έχουν πρόβλημα οι μη καπνιστές κ το κυριότερο, τα παιδιά

Τώρα άντε να βγάλεις άκρη με όλα αυτά... :?
Παρακαλούμε, μόλις ολοκληρώνεται η κίνηση σε μια αγγελία, τα μέλη να επεξεργάζονται το [ΧΑΡΙΖΩ/ΖΗΤΑΩ] σε [ΕΚΛΕΙΣΕ] κ να την κλειδώνουν, προς διευκόλυνση της ομάδας συντονιστών.

(σημείωση: Αυτό θα πρέπει να γίνεται ΑΦΟΥ ευχαριστήσει το μέλος που παρέλαβε)

DEPI71
Banned member !!
Banned member !!
57 78
Δημοσιεύσεις: 1740
Εγγραφή: 06 Απρ 2009, 22:33
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Ν.Μηχανιωνα
Επικοινωνία:

Re: Συναντηση μελων καθε μηνα ! τι λετε?

Δημοσίευση από DEPI71 » 11 Δεκ 2009, 10:43

καλημερα απο την συνεφιασμενη μας Περαια.θα μου αρεσε στον κεδρινο λοφο αλλα δεν ξερω εαν εχει παιδοτοπο,γιετι εγω χωρις ενα τουλαχιστον παιδι δεν παω πουθενα :lol: :lol: :lol: επισης ωραια θα ητανε και προς τα Κωνσταντινοπολιτικα,παντα βεβαια σε συνδιασμο με παιδοτοπο,ακομα και η ιδεα της Κικης μουαρεσε(μαθε και πες μας που ειναι ακριβως)παιδια εγω δυσκολα θα ξανακατεβω κεντρο,πηγαινε ελα κανω 3 ωρες,οι οποιες μου ειναι πολυτιμες,να φανταστειτε εφυγα απο κεντρο στις 8.45 εφτασα στην Μηχανιωνα στις 10 και μετα ειχα να κανω και τα μαθηματα του γιου μου στην τριτη ταξη,των κοριτσιων μου τα εκανα μεταξυ 4.30 που γυρισαμε απο το σχολειο και 5.30 που φυγαμε για κεντρο,οποτε θα προτεινα για πιο δικαια να γινεται που και που και ανατολικα. :(

Άβαταρ μέλους
ΚΙΚΗ
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 1580
Εγγραφή: 07 Σεπ 2009, 14:10
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: ΣΥΚΙΕΣ
Επικοινωνία:

Re: Συναντηση μελων καθε μηνα ! τι λετε?

Δημοσίευση από ΚΙΚΗ » 11 Δεκ 2009, 10:57

Παιδια καλημερα
αν μου πειτε οτι ενδιαφερεστα οντως για την γνωμη μου φυσικα και θα μαθω ακριβη διευθυνση τηλ.πιο λεοφωρειο περναει
αν μπορουνε να δεχτουνε τοοοοοσα ατομα κτλ
το λεω γιατι ναι μεν ο χωρος των καπνιστω εχει τζαμαρια μπροστα και ξεχωριζεται απο το κατω επιπεδο των μη καπνιστων και του παιδοτοπου........αλλλα......τα σκαλια για να πας στον χωρο που παιζουνε τα παιδια και στο χωρο για μη καπνιστες ειναι ανοιχτος και δεν εχει καποια πορτα
Αν μαζευτουμε τοοοσοι σαν προχθες και ακομη περισσοτεροι και ιο περοσσοτεροι καπνιζουν ................μηπως ο καπνος πηγιενει και στον αλλο χωρο?Θα εχουμε τα παιδια μας εκει.....
Για υτο λεω αν κατασταλαξετε σε αυτην την αποψη ρωταμε και μαθαινουμε για εξαερισμο-καποιο παραθηρο ανοιχτο κτλ
ευχαριστω

Ελπιζω να μην τα εγραψα μπερδεμενα :lol: :lol: :lol:
[google][/google]
Οταν περνω γεμιζουν τα χερια μου
Οταν δινω γεμιζει η ψυχη μου


Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Εκδηλώσεις”