ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗ ΠΙΤΑ 2010 XARISETO.GR ΑΤΤΙΚΗΣ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ΜΑΡΑΤΑ
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 1856
Εγγραφή: 15 Μάιος 2009, 12:04
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ζάρακα Λακωνίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XXXL
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ
Επικοινωνία:

Re: ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗ ΠΙΤΑ XARISETO.GR ΑΤΤΙΚΗΣ

Δημοσίευση από ΜΑΡΑΤΑ » 31 Ιαν 2010, 20:56

Ήταν πολύ καλά!!!Υπήρχαν πολλά ζεστά χαμόγελα και γενικά εύθυμο κλίμα!!!Λυπάμαι πολύ που δεν είχα το χρόνο να μιλήσω με όλους προσωπικά αλλά με όσους τα κατάφερα άξιζε κάθε δευτερόλεπτο!!!Κρίμα που δεν μπόρεσα να σας ακολουθήσω και εγώ στο μετά...δεν πειράζει έχουμε καιρό αρκεί να είμαστε καλά.Θα βρεθούν και άλλες ευκαιρίες...Ένα μεγάλο ευχαριστώ στα κορίτσια που το οργάνωσαν άψογα και φύγαμε όχι μόνο με γεμάτη την ψυχή μας αλλά πείραμε όλοι και το κάτι τι μας...Εγώ προσωπικά να σας ευχαριστήσω γιατί μου δώθηκε η ευκαιρία να βγώ λίγο...που είναι σπάνιο τον τελευταίο καιρό για εμένα :oops: μόνο για αγκαρίες...Να είστε πάντα καλά και πάντα τέτοια :thank:Περιμένω την επόμενη εκδήλωση...
Οι κανόνες υπάρχουν για να κάνουν τη συνεργασία μας καλύτερη.Ακολουθώντας τους κερδίζουμε όλοι!
Τα ΕΛΤΑ δεν στέλνουν πια προπληρωμένο χωρίς να το ζυγίσουν και επίσης δουλεύω μόνο και πάντα πρωί...Οπότε στο εξής χέρι με χέρι συναλλαγές στον Άγιο Αντώνιο ΜΟΝΟ!!!
Αν σας βολεύει...

ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους
sugar1111mak
Diamond Member
Diamond Member
31 69
Δημοσιεύσεις: 475
Εγγραφή: 09 Οκτ 2008, 17:49
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Σαρωνίδος Αττικής
Φύλο: Ζευγάρι
Τοποθεσία: ΛΑΓΟΝΗΣΙ
Επικοινωνία:

Re: ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗ ΠΙΤΑ XARISETO.GR ΑΤΤΙΚΗΣ

Δημοσίευση από sugar1111mak » 31 Ιαν 2010, 22:12

να ευχαριστησουμε κι εμεις με την σειρα μας ολους οσους ηλθαν και οσους δεν ηλθαν αλλα ειναι κοντα μας εστω και νοερα, μια και αυτοι οι ανθρωποι που γνωρισαμε σημερα και γνωριζουμε καθε μερα μεσα απο αυτο το σιτε ειναι ΑΝΘΡΩΠΟΙ με κεφαλαια. ευχες και τα πολλα μπραβο στην giorgina και στην mersinh για τις ενεργιες και τις πρωτοβουλιες τους αλλα και στους πανεξυπνους θεσσαλονικεις makis, gogo, κ.λ.π. για την ιδεα που ειχαν να ενωσουν αυτες τις ανθρωπινες ψυχες.περιμενουμε την επομενη συνευλεση.....ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΠΙΟΟΟΟ ΠΟΛΛΟΙ.
μακης-ρουλα
ΕΞ ΑΡΧΗΣ <<Ενας πολιτισμος χωρις παραφροσυνη, χωρις εγκληματιες,χωρις πολεμο, οπου ο ικανοι να μπορουν να προκοψουν, οπου τα εντιμα οντα να μπορουν να εχουν ισα δικαιωματα και οπου ο ανθρωπος να ειναι ελευθερος να ανεβει σε ψηλοτερα επιπεδα.>> Λ.ΡΟΝ ΧΑΜΠΑΡΝΤ ------ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΤΟΧΟΣ!!!!!
ΝΕΑ ΑΡΧΗ Μετα απο χρονια απραξιας επανερχομαι να διορθωσω τα λαθη μου. Λαθη και προς την ζωη μου αλλα και προς το site που μαζι σχεδον ειχαμε ξεκινησει...

arkοuda
Gold Member
Gold Member
19 15
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: 27 Οκτ 2009, 14:32
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗ ΠΙΤΑ XARISETO.GR ΑΤΤΙΚΗΣ

Δημοσίευση από arkοuda » 31 Ιαν 2010, 22:17

Ευχαριστούμε όλα τα μέλη που έτρεξαν για να περάσουμε εμείς καλά!
Εις το επανειδείν!Και του χρόνου μασκαρεμένοι όπως είπαμε...

Άβαταρ μέλους
giartemis
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
21 46
Δημοσιεύσεις: 298
Εγγραφή: 03 Δεκ 2008, 23:54
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗ ΠΙΤΑ XARISETO.GR ΑΤΤΙΚΗΣ

Δημοσίευση από giartemis » 31 Ιαν 2010, 23:06

Ηταν μια υπέροχη συνάντηση στην οποία προσωποποιήθηκαν επιτέλους τα ψευδόνυμα που γνώριζα από το site.
Περάσαμε οικογενειακώς πολύ ωραία . Τα παιδιά κατενθουσιάστηκαν με τα δωράκια.
Ευχαριστούμε πολύ για όλα και κυριότερα για το χρόνο των δύο κοριτσιών που φρόντισαν για τα περισσότερα, τη Μυρσίνη και τη georgina. Ηταν όλοι χαμογελαστοί και φιλικοί και ήταν μια ζεστή παρέα που σπάνια σήμερα κάποιος βρίσκει.
Ευχομαι να μην περάσει ένας χρόνος για να ξαναμαζευτούμε και να γίνει πιο σύντομα η επόμενη συνάντηση.
Χαίρομαι που είμαι σε μια τέτοια παρέα και νιώθω πολύ τυχερή που μου δώθηκε αυτή η ευκαιρία να σας γνωρίσω όλους.
Καλή εβδομάδα και καλή δύναμη.
Αρτεμις

trοmeros
Banned member !!
Banned member !!
14 6
Δημοσιεύσεις: 116
Εγγραφή: 22 Σεπ 2009, 13:14
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗ ΠΙΤΑ XARISETO.GR ΑΤΤΙΚΗΣ

Δημοσίευση από trοmeros » 31 Ιαν 2010, 23:19

Μπράβο στη Μυρσίνη και τη Μαρία που "έτρεξαν" την οργάνωση!Περάσαμε νομίζω όλοι αρκετά καλά!
Άντε και στα επόμενα...

Άβαταρ μέλους
gogo
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 5022
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 20:41
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Κατερίνης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Επικοινωνία:

Re: ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗ ΠΙΤΑ XARISETO.GR ΑΤΤΙΚΗΣ

Δημοσίευση από gogo » 01 Φεβ 2010, 01:24

sugar1111mak έγραψε:να ευχαριστησουμε κι εμεις με την σειρα μας ολους οσους ηλθαν και οσους δεν ηλθαν αλλα ειναι κοντα μας εστω και νοερα, μια και αυτοι οι ανθρωποι που γνωρισαμε σημερα και γνωριζουμε καθε μερα μεσα απο αυτο το σιτε ειναι ΑΝΘΡΩΠΟΙ με κεφαλαια. ευχες και τα πολλα μπραβο στην giorgina και στην mersinh για τις ενεργιες και τις πρωτοβουλιες τους αλλα και στους πανεξυπνους θεσσαλονικεις makis, gogo, κ.λ.π. για την ιδεα που ειχαν να ενωσουν αυτες τις ανθρωπινες ψυχες.περιμενουμε την επομενη συνευλεση.....ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΠΙΟΟΟΟ ΠΟΛΛΟΙ.
μακης-ρουλα
με καποιες συζητησεις που κανουμε ελπιζουμε το Μαιο να πραγματοποιησουμε παζαρι και στην Αθηνα οποτε θα ειναι μια ευκαιρια να γνωρισουμε πολλους απο εσας :D

γραψτε ομως κατω απο μια φωτο που φαινεστε ολοι ποιοι ειστε :)

Άβαταρ μέλους
giοrginaa
Banned member !!
Banned member !!
Δημοσιεύσεις: 2657
Εγγραφή: 14 Ιουν 2009, 02:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Τοποθεσία: Άλιμος
Επικοινωνία:

Re: ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗ ΠΙΤΑ XARISETO.GR ΑΤΤΙΚΗΣ

Δημοσίευση από giοrginaa » 01 Φεβ 2010, 09:46

γραψτε ομως κατω απο μια φωτο που φαινεστε ολοι ποιοι ειστε

το κείμενο το έγραψα δυο φορές...γιατί την πρώτη σβήστηκε...και μετά το μίκρυνα το έγραψα στο word και το μετέφερα.....έτσι και με τα ονόματα...έγραψα κάτω από μία φωτο στα σχόλια τα ονόματα αλλά έπαιρνε τα μισά...
Το μελος giorginaa εχει αποχωρίσει ,

Άβαταρ μέλους
giοrginaa
Banned member !!
Banned member !!
Δημοσιεύσεις: 2657
Εγγραφή: 14 Ιουν 2009, 02:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Τοποθεσία: Άλιμος
Επικοινωνία:

Re: ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗ ΠΙΤΑ XARISETO.GR ΑΤΤΙΚΗΣ

Δημοσίευση από giοrginaa » 01 Φεβ 2010, 14:24

εάν κάποιο μέλος έχει πιο κοντινές φωτογραφίες παρακαλώ ας τις δημοσιεύσει και ας αναφέρει και τα ονόματα των μελών...ευχαριστώ
Το μελος giorginaa εχει αποχωρίσει ,

evispir
Platinum Member
Platinum Member
17 17
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: 14 Νοέμ 2008, 16:43
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Τοποθεσία: Nεα Ιωνια Αθήνα

Re: ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗ ΠΙΤΑ XARISETO.GR ΑΤΤΙΚΗΣ

Δημοσίευση από evispir » 01 Φεβ 2010, 19:52

Συγχαρητηρια για τη διοργανωση κοριτσια! Περασα πολυ ωραια! Η πιτα μουρλια!Μπραβο Τζορτζινα, μπραβο Μυρσινη! :thank: :rofl:

Άβαταρ μέλους
Yannis
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
17 7
Δημοσιεύσεις: 165
Εγγραφή: 21 Ιούλ 2008, 16:24
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗ ΠΙΤΑ XARISETO.GR ΑΤΤΙΚΗΣ

Δημοσίευση από Yannis » 02 Φεβ 2010, 09:06

Αν και εφθασα μεχρι εκει, δεν παραβρεθηκα στην εκδηλωση λογω ατυχηματος που ειχα στο παρκινγκ. (Ευτυχως ολα καλα)
Ευχαριστω την Μερσινη που με αναζητησε τηλεφωνικως (το ειδα την επομενη μερα). Χαιρομαι που περασατε καλα, και ελπιζω να ειμαι τυχερος
την επομενη φορα. Γιαννης

Απάντηση

Επιστροφή στο “Εκδηλώσεις”