[ΕΚΛΕΙΣΕ] γυναικεία ρούχα, 2 ζώνες και τσαντάκι

Οι Κλειστές αγγελίες
Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
cactus
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1744
Εγγραφή: 17 Σεπ 2010, 23:15
Νομός κατοικίας: Ν. Ηρακλείου
Δήμος - Κοινότητα: Ηρακλείου Κρήτης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] γυναικεία ρούχα, 2 ζώνες και τσαντάκι

Δημοσίευση από cactus » 03 Απρ 2013, 15:43

1. Τζην σκούρο μπλε με σκισίμματα, φαρδιά γραμμή, νο 42, μέση 42 εκ., μάκρος 1,09, W32 L35

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

2. Παντελόνι υφασμάτινο καλοκαιρινό,νούμερο 44,μάρκας PULL & BEAR με ελαφρύ άνοιγμα στο τελείωμα, για κοπέλα μέχρι 1,70. Μέση 45 εκ. ΔΟΘΗΚΕ

Εικόνα

3. Μαύρο μακό μπλουζάκι, νούμερο XL, αλλά θα στρώνει καλύτερα σε L (κατά τη γνώμη μου), γιατί είναι λίγο κοντούλι

Εικόνα

4. Πασμίνα σιέλ, έχει 1 μικρή κίτρινη κηλίδα, αλλά πιστεύω με το πλύσιμο θα φύγει...

Εικόνα

Εικόνα Το σημείο που είναι η κιτρινίλα

5. Μαύρη μπλούζα λεπτό πλεκτό με μανίκια τύπου νυχτερίδα, νοL/XL. Μήκος από λαιμόκοψη έως κάτω 72 εκ. Μασχάλη με μασχάλη 41 εκ.

Εικόνα

Εικόνα

6. Μπλουζάκι τιραντέ μάρκας DIESEL νο S

Εικόνα

7. Καφέ μπλουζίτσα που πέφτει στους ώμους νο L, μάρκας ZARA. Το μόνο προβληματάκι είναι πως στην πίσω πλευρά κάνει κάποια νερά σαν δυσχρωμία, αλλά δεν είναι τόσο έντονα όσο στη φωτό

Εικόνα

Εικόνα

8. Φόρεμα ASSOS νο 10 με λάστιχο στη μέση, δένει στο λαιμό και η πλάτη έχει ένα μικρό άνοιγμα, με διαφάνεια από μετάξι με μπλε πεταλούδες. Μήκος από λαιμό έως κάτω 96 εκ., μασχάλη με μασχάλη 44 εκ., μέση 31 εκ. και με τεντωμένο λάστιχο 44εκ. Σαν νουμεράκι λέω ότι αντιστοιχεί σε Μ/L χωρίς να είμαι πολύ σίγουρη! ΔΟΘΗΚΕ


Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

9. Παντελόνι αδυνατίσματος, το είχα πάρει από άλλο μέλος αλλά δεν το φόρεσα ποτέ. Το μέλος είχε πει πως κάνει πολύ δουλειά γιατί προκαλεί εφίδρωση! Είναι ταλαιπωρημένα τα κορδονάκια του. Νο Μ/L

Εικόνα

Εικόνα

10. Φούξια μακό μπλουζάκι είναι κομμένη η λαιμόκοψη και λίγο τα μανίκια, μέγεθος Μ, έχε ένα μικρό σκίσιμμο στο ένα μανίκι. Έτσι το παρέλαβα από άλλο μέλος. ΧΩΡΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα


11. 2 ζώνες μια μάυρη μαλακή και μια καφέ λεπτή. Αφόρετες

Εικόνα

12. Τσαντάκι μικρό φούξια (το παρέλαβα έτσι από άλλο μέλος), έχει ένα μικρό ξήλωμα στο χερούλι, και στο πλάι αλλά φτιάχνεται πανεύκολα, κουμπώνει με ένα κουμπί

Εικόνα

Εικόνα


Δείτε μήπως θέλετε και κάτι άλλο από τις αγγελίες μου!

Πριν ζητήσετε κάτι διαβάστε την υπογραφή μου! Αν κάποιο μέλος ζητήσει κάτι, η αποστολή φακέλου/γραμματοσήμων να γίνει το αργότερο εντός 10 ημερών λόγω περιορισμένου χώρου και χρόνου! Για οποιαδήποτε διευκρίνηση είμαι στη διαθεση σας. Αν υπάρξει ζήτηση, θα μοιραστούν! Ευχαριστώ! :D
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος cactus την 11 Οκτ 2013, 18:34, έχει επεξεργασθεί 4 φορές συνολικά.
Με ΤΣΑΤΙΖΕΙ η ΑΓΕΝΕΙΑ και η ΑΣΥΝΕΠΕΙΑ!!!!!!!!!!! Όταν στέλνετε φάκελο να γράφετε username, τι ζητάτε και να συμπληρώνετε τα στοιχεία σας ΚΑΙ στον εσωτερικό φάκελο! Παρακαλώ η αποστολή φακέλων/γραμματοσήμων να γίνεται εντός 10 ημερών, αλλιώς το αντικείμενο θα δίνεται αλλού!

Έστειλα σε:

Περιμένω φάκελο από :


Περιμένω δέμα από:





Άβαταρ μέλους
athina d
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 15165
Εγγραφή: 09 Μάιος 2012, 18:31
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αγίου Δημητρίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: [ΧΑΡΙΖΩ] γυναικεία ρούχα

Δημοσίευση από athina d » 03 Απρ 2013, 16:01

Με ενδιαφέρει το 8, μήπως ξέρεις το 10 σε τι νούμερο αντιστοιχεί; Αν μπορείς να μετρήσεις στη μέση πόσους πόντους ειναι περίπου; Θέλω να ειναι ριχτο....



εχω web banking στην ALPHA BANK και στην ΕΘΝΙΚΗ
Στέλνω με ταχυδρομειο ως δεματα!!!!!
Αποστολές γίνονται καθε 15 μερες!!! ΟΧΙ ΟΜΑΔΙΚΕΣ δεν προλαβαινω

Άβαταρ μέλους
Τάνια
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 10884
Εγγραφή: 21 Οκτ 2011, 17:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: [ΧΑΡΙΖΩ] γυναικεία ρούχα

Δημοσίευση από Τάνια » 03 Απρ 2013, 16:06

Καλησπερα. Ενδιαφερομαι για το ν.5 αλλα θα μπορουσα να μαθω το μηκος της?.. Ευχαριστω.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Δεν χαριζω σε μελη που μονο ζητανε και δεν χαριζουν

Άβαταρ μέλους
madis5
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 2603
Εγγραφή: 27 Οκτ 2011, 17:06
Νομός κατοικίας: Ν. Χαλκιδικής
Δήμος - Κοινότητα: Ζακύνθου
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: [ΧΑΡΙΖΩ] γυναικεία ρούχα

Δημοσίευση από madis5 » 03 Απρ 2013, 16:09

Καλησπέρα!
Να ρωτήσω το φόρεμα με τις πεταλούδες σε τι νούμερο-κοινό- αντιστοιχεί;

Ευχαριστώ πολύ!
Φιλικά Ελένη
Το μέλος dimkar είναι η αδερφή μου!!
Επειδή οι υποχρεώσεις μου καθημερινά αυξάνονται όσο "ανοίγει" ο καιρός και συνεχώς έχω την αίσθηση ότι κάτι ξεχνάω, παρακαλώ πολύ αν ξεχάσω κάτι, είτε να απαντήσω σε αγγελία είτε να μετρήσω κάτι να μου το υπενθυμίσετε!
Δεν το κάνω επίτηδες αλλά ο χρόνος μου λιγοστεύει δραματικά μέρα με την μέρα!
Σας ευχαριστώ πολύ!

Εχω και εγώ paypal!!
Προσωπικοι λογοι με κρατησαν εκτος πολυυυυ καιρο!!! Τωρα που σιγα σιγα ολα στρωνουν επιστρεφω δριμύτερη!!
Επειδη δεν θυμαμαι αν χρωσταω κατι σε καποιον παρακαλω πολυ να μου στειλει ενα μνμ!
Ευχαριστω πολυ και καλως σας ξαναβρηκα!!!!!!!

viktorial
Diamond Member
Diamond Member
32 33
Δημοσιεύσεις: 478
Εγγραφή: 14 Ιαν 2013, 12:34
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Παιανίας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: [ΧΑΡΙΖΩ] γυναικεία ρούχα, 2 ζώνες και τσαντάκι

Δημοσίευση από viktorial » 03 Απρ 2013, 16:36

Καλησπέρα αν δεν δοθει θα με ενδιεφερε πολυ το φορεμα με τις πεταλουδες...ευχαριστω πολυ!!
Κατα βάση οι συναλλαγές γίνονται με προπληρωμένο φακελο ή με γραμματόσημα αν δεν χωρούν τα αντικείμενα σε προπληρωμένο φάκελο....
Θα ήθελα να ζητησω την κατανόηση σας για τις αποστολές γιατι λόγω παιδιών και μωρού έχω περιορισμένο χρόνο...
Επίσης παρακαλώ όταν μου στέλνετε φακέλους/γραμματόσημα να γράφετε μέσα και το ψευδώνυμο, το ονοματεπώνυμο και ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ τα αντικείμενα που σας ενδιαφέρουν, για να μην γίνονται λάθη.
Όταν παραλαμβάνετε αυτό που σας στέλνω να ενημερώνετε στην αγγελία και να πατάτε το κουμπί ευχαριστώ.
Ευχαριστώωωωωωωω
ω

ευτυχια κοσμα
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1726
Εγγραφή: 01 Ιουν 2010, 18:20
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αριδαίας Πέλλας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: XXL
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: [ΧΑΡΙΖΩ] γυναικεία ρούχα, 2 ζώνες και τσαντάκι

Δημοσίευση από ευτυχια κοσμα » 03 Απρ 2013, 16:38

γεια σου!!!!μου αρεσει το 2...ειναι λευκο οπως φαινεται;;ευχαριστω :}
ΕΔΩ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

http://1gr.me/xPh7n

Άβαταρ μέλους
athina d
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 15165
Εγγραφή: 09 Μάιος 2012, 18:31
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αγίου Δημητρίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: [ΧΑΡΙΖΩ] γυναικεία ρούχα

Δημοσίευση από athina d » 03 Απρ 2013, 16:41

athina d έγραψε:Με ενδιαφέρει το 8, μήπως ξέρεις το 10 σε τι νούμερο αντιστοιχεί; Αν μπορείς να μετρήσεις στη μέση πόσους πόντους ειναι περίπου; Θέλω να ειναι ριχτο....
....και απο οτι διάβασα για το Νο.10, για τις διαστάσεις του, θα μου ειναι Οκ αν θέλεις να μου το χαρισεις! Ευχαριστω



εχω web banking στην ALPHA BANK και στην ΕΘΝΙΚΗ
Στέλνω με ταχυδρομειο ως δεματα!!!!!
Αποστολές γίνονται καθε 15 μερες!!! ΟΧΙ ΟΜΑΔΙΚΕΣ δεν προλαβαινω

Άβαταρ μέλους
madis5
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 2603
Εγγραφή: 27 Οκτ 2011, 17:06
Νομός κατοικίας: Ν. Χαλκιδικής
Δήμος - Κοινότητα: Ζακύνθου
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: [ΧΑΡΙΖΩ] γυναικεία ρούχα, 2 ζώνες και τσαντάκι

Δημοσίευση από madis5 » 03 Απρ 2013, 17:04

Αν λέω αν, στραβώσει κάτι με την Αθηνά με ενδιαφέρει και μένα!
Το μέλος dimkar είναι η αδερφή μου!!
Επειδή οι υποχρεώσεις μου καθημερινά αυξάνονται όσο "ανοίγει" ο καιρός και συνεχώς έχω την αίσθηση ότι κάτι ξεχνάω, παρακαλώ πολύ αν ξεχάσω κάτι, είτε να απαντήσω σε αγγελία είτε να μετρήσω κάτι να μου το υπενθυμίσετε!
Δεν το κάνω επίτηδες αλλά ο χρόνος μου λιγοστεύει δραματικά μέρα με την μέρα!
Σας ευχαριστώ πολύ!

Εχω και εγώ paypal!!
Προσωπικοι λογοι με κρατησαν εκτος πολυυυυ καιρο!!! Τωρα που σιγα σιγα ολα στρωνουν επιστρεφω δριμύτερη!!
Επειδη δεν θυμαμαι αν χρωσταω κατι σε καποιον παρακαλω πολυ να μου στειλει ενα μνμ!
Ευχαριστω πολυ και καλως σας ξαναβρηκα!!!!!!!

Άβαταρ μέλους
cactus
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1744
Εγγραφή: 17 Σεπ 2010, 23:15
Νομός κατοικίας: Ν. Ηρακλείου
Δήμος - Κοινότητα: Ηρακλείου Κρήτης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: [ΧΑΡΙΖΩ] γυναικεία ρούχα

Δημοσίευση από cactus » 03 Απρ 2013, 17:42

Τάνια έγραψε:Καλησπερα. Ενδιαφερομαι για το ν.5 αλλα θα μπορουσα να μαθω το μηκος της?.. Ευχαριστω.

Καλησέρα και συγνώμη για την καθυστέρηση. Λοιπόν μήκος από τη λαιμόκοψη έως κάτω 72 εκ. και μασχάλη με μασχάλη 41 εκ.

Φιλικά,

Μαριάννα
Με ΤΣΑΤΙΖΕΙ η ΑΓΕΝΕΙΑ και η ΑΣΥΝΕΠΕΙΑ!!!!!!!!!!! Όταν στέλνετε φάκελο να γράφετε username, τι ζητάτε και να συμπληρώνετε τα στοιχεία σας ΚΑΙ στον εσωτερικό φάκελο! Παρακαλώ η αποστολή φακέλων/γραμματοσήμων να γίνεται εντός 10 ημερών, αλλιώς το αντικείμενο θα δίνεται αλλού!

Έστειλα σε:

Περιμένω φάκελο από :


Περιμένω δέμα από:





Άβαταρ μέλους
cactus
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1744
Εγγραφή: 17 Σεπ 2010, 23:15
Νομός κατοικίας: Ν. Ηρακλείου
Δήμος - Κοινότητα: Ηρακλείου Κρήτης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: [ΧΑΡΙΖΩ] γυναικεία ρούχα

Δημοσίευση από cactus » 03 Απρ 2013, 17:46

athina d έγραψε:Με ενδιαφέρει το 8, μήπως ξέρεις το 10 σε τι νούμερο αντιστοιχεί; Αν μπορείς να μετρήσεις στη μέση πόσους πόντους ειναι περίπου; Θέλω να ειναι ριχτο....

Kαλησπέρα και συγνώμη για την καθυστέρηση! Λοιπόν μήκος από λαιμό έως κάτω 96 εκ., μασχάλη με μασχάλη 44 εκ., μέση 31 εκ. και με τεντωμένο λάστιχο 44εκ. Σαν νουμεράκι λέω ότι αντιστοιχεί σε Μ/L χωρίς να είμαι πολύ σίγουρη!

Φιλικά,

Μαριάννα
Με ΤΣΑΤΙΖΕΙ η ΑΓΕΝΕΙΑ και η ΑΣΥΝΕΠΕΙΑ!!!!!!!!!!! Όταν στέλνετε φάκελο να γράφετε username, τι ζητάτε και να συμπληρώνετε τα στοιχεία σας ΚΑΙ στον εσωτερικό φάκελο! Παρακαλώ η αποστολή φακέλων/γραμματοσήμων να γίνεται εντός 10 ημερών, αλλιώς το αντικείμενο θα δίνεται αλλού!

Έστειλα σε:

Περιμένω φάκελο από :


Περιμένω δέμα από:





Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ (Κλειστες Αγγελίες)”