Ζητάω συμβουλές για υφασμάτινες πάνες.

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Διαβάστε τους κανόνες της κατηγορίας
Αν βρείτε κάποιο θέμα που δεν ισχύει πλέον παρακαλούμε πατήστε την αναφορά για να το ελέγξουμε και να το σβήσουμε
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ΜΑΡΑΚΙ!
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5564
Εγγραφή: 13 Ιούλ 2013, 17:57
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Ζητάω συμβουλές για υφασμάτινες πάνες.

Δημοσίευση από ΜΑΡΑΚΙ! » 30 Ιαν 2014, 15:31

Καλησπέρα θα ήθελα όποια μανούλα γνωρίζει για υφασμάτινες πάνες...οποιαδήποτε πληροφορία...από αν είναι ευχαριστημένη ως και καταστήματα-ηλεκτρονικά καταστήματα που πουλάν οικονομικά...το σκεφτομαι να χρησιμοποιήσω αλλά δεν έχω ιδέα...ευχαριστώ... :D
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Προτιμώ να στέλνω ομαδικά, αν κάποιος βιάζετε ας με ενημερώσει. Ευχαριστώ.

''Το ένα χέρι νίβει το άλλο και τα δυο το πρόσωπο''



ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR
χρωστάω: freemaster- 0.34.


elaine84
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1460
Εγγραφή: 11 Σεπ 2012, 07:00
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Πυλαίας Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 41
Επικοινωνία:

Re: Ζητάω συμβουλές για υφασμάτινες πάνες.

Δημοσίευση από elaine84 » 30 Ιαν 2014, 16:21

Καλησπέρα! Απ όσο γνωρίζω πιο φθηνά θα πάρεις πάνες παραγγέλνοντας από το ebay, καθώς στο εξωτερικό είναι πιο διαδεδομένες. Χρησιμοποίησε την αναζήτηση (πχ Reusable Baby Cloth Diapers). Σίγουρα είναι πιο υγιεινές ειδικά για τα κοριτσάκια και οικονομικές, αλλά και πολύ κουραστικό να τις πλένεις και να τις αποστειρώνεις. Αυτά γνωρίζω εγώ...

Αν χρειαστείς βοήθεια με το ebay μπορείς να μου πεις! Φιλιά.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

- Αγαπητά νέα μέλη,μη ζητάτε κι εξαφανίζεστε!
- Η συλλογή μου με κανάτες και vintages διακοσμητικά: viewtopic.php?f=335&t=209575
- Η καθαριότητα είναι μισή αρχοντιά...

-Έχω έλλειψη χώρου. Τα αντικείμενα που χαρίζω μπορεί παράλληλα να τα πουλάω σε πλατφόρμα μεταχειρισμένων (vendora)(μόνο τα δικά μου αντικείμενα).

:poze:

Άβαταρ μέλους
NEAMANOULA
Platinum Member
Platinum Member
21 26
Δημοσιεύσεις: 233
Εγγραφή: 29 Φεβ 2012, 17:50
Νομός κατοικίας: Ν. Λάρισας
Δήμος - Κοινότητα: Κροκεών Λακωνίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Επικοινωνία:

Re: Ζητάω συμβουλές για υφασμάτινες πάνες.

Δημοσίευση από NEAMANOULA » 30 Ιαν 2014, 19:35

εγω πηρα αλλα δεν μου αρεσαν καθολου,,καταρχην επρεπε να εχω παρα πολλες γιατι αφου το παιδι επρεπε να το αλλαξω 8 με 10 φορες την ημερα κ δεν προλαβεναν να πλυθουν,επισης αργουσαν να στεγνωσουν κ παλι ενδιαμεσα βαζαμε παμπερς..κ με τετοιες προσφορες που εχουν οι πανες τωρα γλιτωνεις κ το πλυσιμο κ τον κοπο..ασε που απο τα κακακια δεν καθαριζουν καλα κ θελει στην χλωρινη ποσσες ωρες..

guzelina
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5096
Εγγραφή: 19 Σεπ 2010, 12:04
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Πιερίων Πιερίας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Ζητάω συμβουλές για υφασμάτινες πάνες.

Δημοσίευση από guzelina » 30 Ιαν 2014, 20:15

Εγω χρησιμοποιω με οργανικο βαμβακι, απο 3 ως 16 κιλα που ειναι πανα- βρακακι χρωματιστες.θα σου πω τα βασικα και οτι επιπλεον θελεις με ρωτας.Καταρχην εαν το αποφασισεις να παρεις καλης ποιοτητας και να ειναι all in one με κλιπς που ανοιγουν που τις φορα απο 3 μηνων ωσπου να σταματησει την πανα.Χρειαζεσαι 20 ( το κατωτερο)καλα ειναι 25 πανες.Βαζω και ενα βοδιασπωμενο χαρτι ειναι (πολυ φτηνο) καθε φορα που συγκρατα τις ακαθαρσιες και τα αφηνω λιγο σε νερο ελαχιστα και πλενονται πολυ ευκολα στους 40 δεν μενουν σημαδια καθολου ειναι σαν καινουργιες.Οντως αργουν να στεγνωσουν γι αυτο χρειαζεσαι τοσες αλλωστε οικονομια κανεις αρκετη γιατι πχ εμενα χρειαζοταν πολλες πανες /ημερα (εξαρταται το παιδι) οποτε γλιτωνω αρκετα χρηματα.Επιπλεον εαν κανεις και 2ο ή τριτο παιδι πολλαπλη οικονομια ξαναχρησιμοποιουνται μια χαρα.Επισης να τονισω οτι ειναι σαν υλικο πολυ καλυτερες απο τις απλες πανες λογω του βιολογικου βαμβακιου δεν κανουν αλλεργιες στα παιδια.Μονο τη νυχτα του φορω την κανονικη πανα για να μην σηκωνομαι και τον αλλαζω ή οταν λειψω αρκετες ωρες απο το σπιτι για ευκολια περισσοτερο.Προσεξε τη μαρκα θα παρεις ομως δεν ειναι ολες το ιδιο αγορασα 3-4 διαφορετικες για να δω και μκονο αυτη με ικανοποιησε.Ελπιζω να βοηθησα. :D
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
"Ο ΕΛΕΩΝ ΠΤΩΧΟΝ ΔΑΝΕΙΖΕΙ ΘΕΩ"
As you grow older you will discover that you have 2 hands.One for helping yourself,the other for helping others.

Εχω σοβαρο θεμα υγειας, παρακαλω υπομονη αν αργω.Στειλτε και πμ ,μπαινω βιαστικα και δεν εχω το χρονο να τσεκαρω ολες τις αγγελιες που δημοσιευω, επισης ξεχνω.
http://www.oramaelpidas.gr ΑΣ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΔΟΤΕΣ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΣΩΣΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΖΩΕΣ

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥΣ! ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΖΗΤΩ ΕΙΝΑΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑ, ΚΑΛΗ ΠΡΟΘΕΣΗ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΧΑΡΙΖΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΟΥΝ

Άβαταρ μέλους
ΜΑΡΑΚΙ!
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5564
Εγγραφή: 13 Ιούλ 2013, 17:57
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Ζητάω συμβουλές για υφασμάτινες πάνες.

Δημοσίευση από ΜΑΡΑΚΙ! » 30 Ιαν 2014, 23:24

NEAMANOULA έγραψε:εγω πηρα αλλα δεν μου αρεσαν καθολου,,καταρχην επρεπε να εχω παρα πολλες γιατι αφου το παιδι επρεπε να το αλλαξω 8 με 10 φορες την ημερα κ δεν προλαβεναν να πλυθουν,επισης αργουσαν να στεγνωσουν κ παλι ενδιαμεσα βαζαμε παμπερς..κ με τετοιες προσφορες που εχουν οι πανες τωρα γλιτωνεις κ το πλυσιμο κ τον κοπο..ασε που απο τα κακακια δεν καθαριζουν καλα κ θελει στην χλωρινη ποσσες ωρες..

ναι έχω στο νου μου να ξεκινήσω με λίγες και αν μου κανουν μετα πέρνω και άλλες...σίγουρα θα θέλει κόπο αλλά αφού μου μπήκε στο μυαλό θα το δοκιμάσω τουλάχιστο. Αυτό για τα κακάκια όταν μου λερώνονται τα ζιπουνάκια ειδικά όταν ήταν 1 εώς 2 μηνών και δεν εφάρμοζε καλά ή πάνα...τα έτριβα λίγο με απλό σαπουνάκι πριν τα πλύνω και δεν έμενε σημάδι...βεβαια θα μου πείς εκεί έχω να τρίιιβω θα μουλιάσουν τα χέρια μου....χαχαχα :) Ευχαριστώ για την εμπειρία σου.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Προτιμώ να στέλνω ομαδικά, αν κάποιος βιάζετε ας με ενημερώσει. Ευχαριστώ.

''Το ένα χέρι νίβει το άλλο και τα δυο το πρόσωπο''



ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR
χρωστάω: freemaster- 0.34.

Άβαταρ μέλους
ΜΑΡΑΚΙ!
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5564
Εγγραφή: 13 Ιούλ 2013, 17:57
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Ζητάω συμβουλές για υφασμάτινες πάνες.

Δημοσίευση από ΜΑΡΑΚΙ! » 30 Ιαν 2014, 23:29

guzelina έγραψε:Εγω χρησιμοποιω με οργανικο βαμβακι, απο 3 ως 16 κιλα που ειναι πανα- βρακακι χρωματιστες.θα σου πω τα βασικα και οτι επιπλεον θελεις με ρωτας.Καταρχην εαν το αποφασισεις να παρεις καλης ποιοτητας και να ειναι all in one με κλιπς που ανοιγουν που τις φορα απο 3 μηνων ωσπου να σταματησει την πανα.Χρειαζεσαι 20 ( το κατωτερο)καλα ειναι 25 πανες.Βαζω και ενα βοδιασπωμενο χαρτι ειναι (πολυ φτηνο) καθε φορα που συγκρατα τις ακαθαρσιες και τα αφηνω λιγο σε νερο ελαχιστα και πλενονται πολυ ευκολα στους 40 δεν μενουν σημαδια καθολου ειναι σαν καινουργιες.Οντως αργουν να στεγνωσουν γι αυτο χρειαζεσαι τοσες αλλωστε οικονομια κανεις αρκετη γιατι πχ εμενα χρειαζοταν πολλες πανες /ημερα (εξαρταται το παιδι) οποτε γλιτωνω αρκετα χρηματα.Επιπλεον εαν κανεις και 2ο ή τριτο παιδι πολλαπλη οικονομια ξαναχρησιμοποιουνται μια χαρα.Επισης να τονισω οτι ειναι σαν υλικο πολυ καλυτερες απο τις απλες πανες λογω του βιολογικου βαμβακιου δεν κανουν αλλεργιες στα παιδια.Μονο τη νυχτα του φορω την κανονικη πανα για να μην σηκωνομαι και τον αλλαζω ή οταν λειψω αρκετες ωρες απο το σπιτι για ευκολια περισσοτερο.Προσεξε τη μαρκα θα παρεις ομως δεν ειναι ολες το ιδιο αγορασα 3-4 διαφορετικες για να δω και μκονο αυτη με ικανοποιησε.Ελπιζω να βοηθησα. :D

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις τόσες πληροφορίες και το χρόνο που αφιέρωσες να μου τις μεταφέρεις...μόλις σήμερα είδα ότι έχει ενσωματωμένες και άλλες πάνες με επιθέματα...μήπως αν πάρω με επιθέματα στεγνώνουν πιο γρήγορα ? Θα σου στείλω μνμα να μου πεις αν θέλεις τη μάρκα που σε ικανοποίησε περισσότερο...πάνω από 40 βαθμούς δε μπένουν οι συγκεκριμένες και τις αποστείρωνες εσύ μετά το πλύσιμο ? Ευχααριστωωωω...
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Προτιμώ να στέλνω ομαδικά, αν κάποιος βιάζετε ας με ενημερώσει. Ευχαριστώ.

''Το ένα χέρι νίβει το άλλο και τα δυο το πρόσωπο''



ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR
χρωστάω: freemaster- 0.34.

guzelina
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5096
Εγγραφή: 19 Σεπ 2010, 12:04
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Πιερίων Πιερίας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Ζητάω συμβουλές για υφασμάτινες πάνες.

Δημοσίευση από guzelina » 31 Ιαν 2014, 10:02

Οχι μην παρεις αυτες με το επιθεμα μεσα πηρα μια και δοκιμασα δεν μου αρεσε καθολου δεν τοσο απορροφητικη ουτε σταθερη.Οχι δεν χρειαζονται αποστειρωση.Απλως οπως σου ειπα οταν λερωνονται που ειναι ελαχιστο γιατι βαζω και το βιοδιασπωμενο χαρτι μετα τις μουλιαζω λιγη ωρα σε μια λεκανιτσα με νερο λιγο να μεινουν ή τις ξεβγαζω η ιδια και μολις μαζευτουν αρκετες τις πλενω στους 40 και ειναι μια χαρα μοσχοβολανε.Εχω ενα μικρο καδο μονο για αυτες.Εαν τωρα εσυ εχεις στεγνωτηριο που στεγνωνουν γρηγορα και αποστειρωνονται κιολας ειναι το τελειο αλλα εγω δεν εχω ομως δεν ειναι απαραιτητο .Εαν θες θα βγαλω μια φωτογραφια που τις χρησιμοποιω τοσο καιρο να στη στειλω σε μην να δεις οτι ειναι σε αψογη κατασταση σαν καινουργιες.Σιγουρα παιζει ρολο η ποιοτητα της πανας
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
"Ο ΕΛΕΩΝ ΠΤΩΧΟΝ ΔΑΝΕΙΖΕΙ ΘΕΩ"
As you grow older you will discover that you have 2 hands.One for helping yourself,the other for helping others.

Εχω σοβαρο θεμα υγειας, παρακαλω υπομονη αν αργω.Στειλτε και πμ ,μπαινω βιαστικα και δεν εχω το χρονο να τσεκαρω ολες τις αγγελιες που δημοσιευω, επισης ξεχνω.
http://www.oramaelpidas.gr ΑΣ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΔΟΤΕΣ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΣΩΣΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΖΩΕΣ

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥΣ! ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΖΗΤΩ ΕΙΝΑΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑ, ΚΑΛΗ ΠΡΟΘΕΣΗ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΧΑΡΙΖΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΟΥΝ

Άβαταρ μέλους
ΜΑΡΑΚΙ!
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5564
Εγγραφή: 13 Ιούλ 2013, 17:57
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Ζητάω συμβουλές για υφασμάτινες πάνες.

Δημοσίευση από ΜΑΡΑΚΙ! » 31 Ιαν 2014, 13:50

Καλησπέρα οκ θα παρω κ εγω πρωτα μονο για δοκιμη κ μετα αρκετες μου ειπαν οτι σε λιγο καιρο θα εχει κ γιορτη υφασματινης πανας και θα εχουν εκπτωσεις η θα παραγγείλω απο e bay με τη βοήθεια της φίλης μας. Αυτό με το χαρτί με απασχολει γιατι η μικρη θηλαζει αποκλειστικα κ τα κακακια της ειναι πολυ νερουλα τι θα συγξρατει το χαρτι?!!!...Αργοτερα στη στερεα τροφη μαλλον θα χρειαστει. Βεβαια κανει κακάκια παρα μερα κ καποιες φορες κ τη 3η ημερα. Ο γιατρος λεει ειναι φυσιολογικο αυτό απο το θηλασμο συμβαίνει. Δεν εχω στεγνωτηριο κ ενα θεμα ειναι που μου πηρε η πεθερα 8 κιλο πλυντηριο πρόσφατα εγω την ειπα για να μπαινουν κ οι κουβερτες να βγαλω το αχτι μου...οποτε δε θα το γεμιζω με τις πανες...θα σε παρακαλουσα αν μπορεις να μου πεις τη μαρκα που χρησιμοποιεις με πμ αν δε θελεις εδω...ποσο τις πηρες, απο που και αν μπορώ να τις πλένω σε παραπανω βαθμους η αν εχει σε λευκες τις ιδιες. Αν θελεις δωσε μου ενα τηλ να μη σε κουραζω με τα γραπτα... :thank: :thank: :thank:
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Προτιμώ να στέλνω ομαδικά, αν κάποιος βιάζετε ας με ενημερώσει. Ευχαριστώ.

''Το ένα χέρι νίβει το άλλο και τα δυο το πρόσωπο''



ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR
χρωστάω: freemaster- 0.34.

κουκουτσάκι
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3689
Εγγραφή: 14 Οκτ 2013, 21:02
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Ζευγάρι
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Ζητάω συμβουλές για υφασμάτινες πάνες.

Δημοσίευση από κουκουτσάκι » 31 Ιαν 2014, 16:17

εγώ πραγματικά πιστεύω ότι είναι πολύ καλύτερα η μιας χρησης πανες...εμείς κράταμε τα κουπόνια και μόλις βάλει προσφορά τις αγοράζουμε και βγαίνουν πολύ φθηνές...οι άλλες οι πάνες έχουν πολύ φασαρία και εφόσον δε στεγνώνουν και γρήγορα δε νομίζω ότι φτάνουν 20 που λέει η κοπέλα η άλλη ...εγώ προσωπικά δε θέλω να μπλέκω με νερά και λεκάνες έξτρα στο μπάνιο ...άντε μούλιασε άντε τρίψε έστω και λίγο...και έχεις σκεφτεί ότι εκτός από αυτά θα καις ρεύμα και απορρυπαντικά και νερό για 10 πάνες κάθε φορά... δηλαδή θα βάζεις σε λειτουργία 8κιλο πλυντήριο για σκάρτο ένα κιλό κάθε μέρα; γιατί τουλάχιστόν εμείς χαλάμε 8 πάνες το 24 ωρο...και άπλωνε και μαζευε και σιδέρωνε...αππααπα...κουράστηκα και που το σκέφτηκα...
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

είμαι μέλος σε κάποιες χαριστικές ομάδες όπως επίσης και σε κάποιες ομάδες πωλήσεων στο facebook

Άβαταρ μέλους
ΜΑΡΑΚΙ!
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5564
Εγγραφή: 13 Ιούλ 2013, 17:57
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Ζητάω συμβουλές για υφασμάτινες πάνες.

Δημοσίευση από ΜΑΡΑΚΙ! » 31 Ιαν 2014, 16:38

ωχ...ωχ...απογοητεύτηκα αλλά θα το δοκιμάσω εστω με λίγες για αρχη...
ευχαριστώ για την άποψη :D
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Προτιμώ να στέλνω ομαδικά, αν κάποιος βιάζετε ας με ενημερώσει. Ευχαριστώ.

''Το ένα χέρι νίβει το άλλο και τα δυο το πρόσωπο''



ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR
χρωστάω: freemaster- 0.34.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σπίτι - χόμπι - διασκέδαση”