[ΖΗΤΑΩ] πληροφοριες για συγκεκριμενο καναπε

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Διαβάστε τους κανόνες της κατηγορίας
Αν βρείτε κάποιο θέμα που δεν ισχύει πλέον παρακαλούμε πατήστε την αναφορά για να το ελέγξουμε και να το σβήσουμε
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
zoe2401
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1669
Εγγραφή: 07 Ιούλ 2014, 12:45
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Γλυφάδας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] πληροφοριες για συγκεκριμενο καναπε

Δημοσίευση από zoe2401 » 06 Απρ 2017, 12:45

καλημερα σας,επειδη πολα μελη ειναι απο την αγαπημενη μου Θεσσαλονικη, θελω να ρωτησω καποιον που ενδεχομενως εχει αγορασει το συγκεκριμενο προιον
επειδη το σπιτι μας ειναι πολυ μικρο ,και λογω κρισης δεν προβλεπεται μετακομιση συντομα, το υπνοδωματιο εχει μετατραπει σε παιδικο και κοιμομαστε στο σαλονι,εχω λοιπον μεγαλο προβλημα με τον καναπε,κι επειδη δεν μπορω να βρω καποιον εδω και πολυυυ καιρο σκεφτομαι να αγορασω αυτον που εχει καλες κριτικες αλλα ειναι πολυ οικονομικος αρα φοβαμαι μην πανε πεταμενα τα λεφτα που θα δωσουμε
μηπως τον εχει παρει καποιος και μπορει να μου πει απο πρωτο χερι αν αξιζει τα λεφτα του?
ειναι αυτος
http://www.polihome.gr/saloni-gwnia-kre ... 15c259v906

ευχαριστω
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Τωρα πια εχουμε τρια παιδακια!!!! Γι αυτο ισως καθυστερω λιγο την αποστολη η την αναγνωση μηνυματων
Απο δω και περα θα κανω σπανια αποστολες γιατι η κατασταση στα ελτα της περιοχης μου εχει ξεφυγει απο τα ορια και δε μπορω να καθομαι με τις ωρες να περιμενω να εξυπηρετηθω ενω κλαιει το μικρο και να μη δεχονται και ομαδικες αποστολες κιολας

Άβαταρ μέλους
skrissos
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 6537
Εγγραφή: 15 Μαρ 2010, 14:12
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Καβάλας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: πληροφοριες για συγκεκριμενο καναπε

Δημοσίευση από skrissos » 06 Απρ 2017, 13:47

καλησπέρα
Έχω ακριβώς το ίδιο σε ζαχαρί χρώμα. Για μένα είναι άχρηστο κομμάτι γιατί όσες φορές το άνοιξα και προσπάθησα να κοιμίσω φιλοξενούμενους την άλλη μέρα ήταν όλοι άυπνοι γιατί τη νύχτα καθώς γυρνούσαν τα κομμάτια άνοιγαν ακριβώς εκεί στην ένωση και σκουντούσανε να τα ξαναενώσουν ώστε να κοιμηθούνε. Συνέβη σε πολλούς φίλους μου γι'αυτό τώρα μπαίνοντας το καλοκαίρι το χαρίζω και θα πάρω μονοκόμματο καναπέ που γίνεται διπλό κρεβάτι. Αυτά από μένα η απόφαση δική σου.
ΧΑΡΙΖΩ σ'ολους τους νομους ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΩ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ εξυπηρετω και χαριζω μονο σε φιλικα προς εμενα προσωπα απο εδω μεσα γιατι η γαιδουρια ορισμενων μελων δεν εχει ορια. ΔΙΑΤΗΡΩ BLACK LIST... Δε σκαω πλεον αλλα χαριζω επιλεκτικα εκει που θελω..........................................................ΔΕ ΚΑΝΩ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ Εικόνα Εικόνα

Άβαταρ μέλους
zoe2401
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1669
Εγγραφή: 07 Ιούλ 2014, 12:45
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Γλυφάδας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: πληροφοριες για συγκεκριμενο καναπε

Δημοσίευση από zoe2401 » 06 Απρ 2017, 14:01

skrissos έγραψε:
06 Απρ 2017, 13:47
καλησπέρα
Έχω ακριβώς το ίδιο σε ζαχαρί χρώμα. Για μένα είναι άχρηστο κομμάτι γιατί όσες φορές το άνοιξα και προσπάθησα να κοιμίσω φιλοξενούμενους την άλλη μέρα ήταν όλοι άυπνοι γιατί τη νύχτα καθώς γυρνούσαν τα κομμάτια άνοιγαν ακριβώς εκεί στην ένωση και σκουντούσανε να τα ξαναενώσουν ώστε να κοιμηθούνε. Συνέβη σε πολλούς φίλους μου γι'αυτό τώρα μπαίνοντας το καλοκαίρι το χαρίζω και θα πάρω μονοκόμματο καναπέ που γίνεται διπλό κρεβάτι. Αυτά από μένα η απόφαση δική σου.
καταλαβα...βασικα αυτο δε θα ναι προβλημα γιατι τον εχω μετρησει τον χωρο και μπαινει ακριβως σε μια εσοχη του τοιχου αρα δε θα εχει χωρο να μετακινηθει,το θεμα ειναι ομως ειναι καλος σαν καναπες? η τελειως ψευτικος?
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Τωρα πια εχουμε τρια παιδακια!!!! Γι αυτο ισως καθυστερω λιγο την αποστολη η την αναγνωση μηνυματων
Απο δω και περα θα κανω σπανια αποστολες γιατι η κατασταση στα ελτα της περιοχης μου εχει ξεφυγει απο τα ορια και δε μπορω να καθομαι με τις ωρες να περιμενω να εξυπηρετηθω ενω κλαιει το μικρο και να μη δεχονται και ομαδικες αποστολες κιολας

Άβαταρ μέλους
skrissos
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 6537
Εγγραφή: 15 Μαρ 2010, 14:12
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Καβάλας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: πληροφοριες για συγκεκριμενο καναπε

Δημοσίευση από skrissos » 06 Απρ 2017, 17:38

Το ύφασμα απλό δεσίματα και ενόματα αρκετά απλά που δεν είναι για πολλά ζορίσματα αν έχεις παιδάκια. Νομίζω ότι ταιριάζει περισσότερο σε εργένη και μοναχικό άτομο παρά σε οικογένεια. Δε θέλω να σε απελπίσω αλλά είναι ένα απλό προϊόν καλό για τη τιμή του.
ΧΑΡΙΖΩ σ'ολους τους νομους ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΩ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ εξυπηρετω και χαριζω μονο σε φιλικα προς εμενα προσωπα απο εδω μεσα γιατι η γαιδουρια ορισμενων μελων δεν εχει ορια. ΔΙΑΤΗΡΩ BLACK LIST... Δε σκαω πλεον αλλα χαριζω επιλεκτικα εκει που θελω..........................................................ΔΕ ΚΑΝΩ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ Εικόνα Εικόνα

Άβαταρ μέλους
zoe2401
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1669
Εγγραφή: 07 Ιούλ 2014, 12:45
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Γλυφάδας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: πληροφοριες για συγκεκριμενο καναπε

Δημοσίευση από zoe2401 » 06 Απρ 2017, 22:23

skrissos έγραψε:
06 Απρ 2017, 17:38
Το ύφασμα απλό δεσίματα και ενόματα αρκετά απλά που δεν είναι για πολλά ζορίσματα αν έχεις παιδάκια. Νομίζω ότι ταιριάζει περισσότερο σε εργένη και μοναχικό άτομο παρά σε οικογένεια. Δε θέλω να σε απελπίσω αλλά είναι ένα απλό προϊόν καλό για τη τιμή του.
χαχαχα καλα το εθεσες....απελπιστικο
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Τωρα πια εχουμε τρια παιδακια!!!! Γι αυτο ισως καθυστερω λιγο την αποστολη η την αναγνωση μηνυματων
Απο δω και περα θα κανω σπανια αποστολες γιατι η κατασταση στα ελτα της περιοχης μου εχει ξεφυγει απο τα ορια και δε μπορω να καθομαι με τις ωρες να περιμενω να εξυπηρετηθω ενω κλαιει το μικρο και να μη δεχονται και ομαδικες αποστολες κιολας

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σπίτι - χόμπι - διασκέδαση”