Πρόταση για συνάντηση συλλεκτών

Εδώ θα κάνουν νεο θέμα οι συλλέκτες - Mελη του xariseto.gr με τις προσωπικές συλλογές που έχουν. Έτσι θα φαίνεται ποσο "συλλέκτης" είναι κάποιος.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
- Οι Συλλέκτες ΔΕΝ μπορούν να βάλουν αγγελία με πράγματα συλλογής στο xariseto για χάρισμα παρα μονο εδω.

- "Συλλεκτης" χωρις να εχει θεμα με την προσωπικη του συλλογη του παιρνει μονιμο αποκλεισμο , αν ζηταει σαν συλλεκτης
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
thanos....
Platinum Member
Platinum Member
12 18
Δημοσιεύσεις: 169
Εγγραφή: 09 Απρ 2009, 21:55
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Παπίγκου Ιωαννίνων
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: XS
Επικοινωνία:

Πρόταση για συνάντηση συλλεκτών

Δημοσίευση από thanos.... » 11 Μαρ 2013, 23:30

Προτείνω γιατί από ότι είδα είμαστε αρκετοί οι τρελοί με τις αρρώστιες μας !!! συλλογές νομισμάτων , χαρτονομισμάτων , γραμματοσήμων , τηλεκαρτών , χαρτοπετσετών , παντός τύπου παλιά και περίεργα ! και ρωτάω ποιοι είναι διατεθειμένοι να οργανώσουμε μια συνάντηση και να μιλήσουμε να δούμε από κοντά να συγκρίνουμε να ανταλλάξουμε να γελάσουμε και να χαρούμε με τα χάλια μας !! περιμένω και ελπίζω σε προτάσεις και να καταφέρουμε στο τέλος να το οργανώσουμε . :hapi: :hapi:
NAI! Eιμαι και εγω σχεδον σε ολα τα site πωλησεων!και δεν ξερω και που αλλου !ΑΠΟΦΕΥΓΩ και ΔΕΝ εχω πουλησει εως τωρα!ΕΧΩ αγορασει ομως παρα πολλα και νομιζω οτι αυτο μου δεινει και το δικαιωμα να π.ουλ.αω. νομιζω οτι μεχρι στιγμης εχω φωτογραφιση οτι ειχα πριν ξεκινησω να ζηταω και να ανταλασσω μεχρι σημερα απο το xariseto.gr ΘΕΛΩ ΦΑΚΕΛΟΥΣ ΜΕ ΤΑΧΥΔΡΟΜΗΜΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΤΟΥΣ ΠΡΟΠΛΗΡΟΜΕΝΟΥΣ ΕΠΙΣΗΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΖΗΤΑΩ ΤΟΝ ΦΑΚΕΛΟ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΠΗΣΩ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΟΡΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟ SITE ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΩΝ!Αν καποιος δεν συμφωνη με αυτους τον παρακαλω να μου το λεει πριν την συναλλαγη και να βρισκουμε λυση!


Απάντηση

Επιστροφή στο “ΣΥΛΛΟΓΕΣ & ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΣΥΛΛΕΚΤΩΝ”