[ΕΚΛΕΙΣΕ] ΑΙΜΑ 0 RHESUS ΑΡΝΗΤΙΚΟ

Εδώ είναι οι κλειστές αγγελίες

Συντονιστής: polvar

Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
chryssa77
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 4466
Εγγραφή: 31 Μαρ 2009, 17:23
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] ΑΙΜΑ 0 RHESUS ΑΡΝΗΤΙΚΟ

Δημοσίευση από chryssa77 » 31 Οκτ 2015, 19:26

Καλησπέρα σε όλους σας! πολλοί από εσάς,προφανώς έχετε διαβάσει την αγγελία ζήτησής μου για βρεφικά είδη και είδη εγκυμοσύνης κλπ.Αρκετοί με έχετε ήδη εξυπηρετήσει και σας ευχαριστώ για αυτό πάρα πολύ!
Εκτός από τα αντικείμενα που χρειάζομαι για το επερχόμενο νέο μέλος,τον γιο που ήδη έχω αλλά και για εμένα,χρειάζεται να προσκομίσω στο νοσοκομείο Αλεξάνδρα αίμα.
Λόγω σοβαρού προβλήματος στην εγκυμοσύνη μου,θα γεννήσω πρόωρα και με μεγάλο χειρουργείο.Στο τέλος του Νοεμβρίου θα μπω για παρακολούθηση στο μαιευτήριο μέχρις ώτου να έρθει και η ώρα του χειρουργείου.Οι γιατροί μου έχουν ζητήσει να προσκομίσω μερικές φιάλες αίμα (7-8,βέβαια και παραπάνω να είναι δεν είναι κακό),καθότι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να το χρειαστώ.
Το θέμα όμως είναι ότι ανήκω στην παραπάνω ομάδα η οποία είναι και η πιο σπάνια.Δυστυχώς ο μπαμπάς μου που έχουμε την ίδια ομάδα είναι καρδιοπαθής και ο γαμπρός μου που τυχαίνει κι εκείνος να έχει την ίδια ομάδα,έχει ένα αυτοάνοσο νόσημα.Πράγμα που σημαίνει πως κανένας από τους δυο τους δεν μπορεί να δώσει αίμα.
Από την αιμοδοσία του Αλεξάνδρα μου έχουν πει (και ξέρω ούτως ή άλλως),πως αν μπορώ να προσκομίσω την ομάδα αίματός μου έτσι ώστε να μείνει μόνο για εμένα μέχρι το χειρουργείο,θα ήταν ευχής έργον! έχουν τεράστια έλλειψη και βρίσκεται δύσκολα.
Γι'αυτό σας παρακαλώ όποιος θέλει και μπορεί φυσικά ας επικοινωνήσει μαζί μου για περισσότερες λεπτομέρειες.
Και πάλι σας υπέρ ευχαριστώ όλους σας :thank:


Μετά από μεγάλο διάστημα απουσίας επέστρεψα.Είχα πολλά σοβαρά οικογενειακά θέματα.Επανέρχομαι από σήμερα σιγά σιγά με πολλές αγγελίες, προς βελτίωση των στατιστικών μου,όμως παράλληλα έχω αρκετές ανάγκες να καλύψω κι εγώ,καθότι μονογονέας με δύο ανήλικα αγόρια.Παρακαλώ την κατανόησή σας.Ευχαριστώ θερμά!

Στην Αθήνα ΔΕΝ στέλνω με ΕΛΤΑ. Παραδίδω στο μετρό Σεπόλια.
Αποστολές ΜΟΝΟ εκτός Αττικής
.Αποστολές σε βαριά και ογκώδη αντικείμενα,δεν κάνω.


Άβαταρ μέλους
vayia81
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5808
Εγγραφή: 19 Φεβ 2014, 11:25
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: ΑΙΜΑ 0 RHESUS ΑΡΝΗΤΙΚΟ

Δημοσίευση από vayia81 » 31 Οκτ 2015, 21:17

Εαν τυχόν βρείς αίμα...και δεν το χρησιμοποιήσουν τελικά...ή χρησιμοποιήσουν κπς φιάλες μόνο...κάνε τα αδύνατα δυνατά ωστε να επιμείνεις και να τις πάρεις...μην τις αφήσεις εκεί...
Μπορείς να τις βάλεις στην τράπεζα για μελλοντική χρήση... (αλλα πρέπει να επιμείνεις πολύ γιατί θα σου πουν τάχα "οι κανόνες της αιμοδοσίας δεν το επιτρέπουν αυτό" ;) )

Υ.Γ Σε περίπτωση ανάγκης δανείζουν&απο την εκκλησία...αλλα σαφώς θα πρέπει να επιστραφούν.

Καλή τύχη και καλή γέννα! :}
Εικόνα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Παρακαλώ μη μου χαρίζετε τα σκουπίδια σας, ο κάδος ανακύκλωσης είναι πιο κοντά σας!Εικόνα

-Δεν κανω ομαδικές αποστολές
-Εχουμε γάτο πλέον :z

-Καμιά φορά πουλάω αντικείμενα δικά μας στo: Marketplace

Άβαταρ μέλους
chryssa77
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 4466
Εγγραφή: 31 Μαρ 2009, 17:23
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: ΑΙΜΑ 0 RHESUS ΑΡΝΗΤΙΚΟ

Δημοσίευση από chryssa77 » 31 Οκτ 2015, 21:35

vayia81 έγραψε:Εαν τυχόν βρείς αίμα...και δεν το χρησιμοποιήσουν τελικά...ή χρησιμοποιήσουν κπς φιάλες μόνο...κάνε τα αδύνατα δυνατά ωστε να επιμείνεις και να τις πάρεις...μην τις αφήσεις εκεί...
Μπορείς να τις βάλεις στην τράπεζα για μελλοντική χρήση... (αλλα πρέπει να επιμείνεις πολύ γιατί θα σου πουν τάχα "οι κανόνες της αιμοδοσίας δεν το επιτρέπουν αυτό" ;) )

Υ.Γ Σε περίπτωση ανάγκης δανείζουν&απο την εκκλησία...αλλα σαφώς θα πρέπει να επιστραφούν.

Καλή τύχη και καλή γέννα! :}
Το θέμα καταρχήν όπως λες είναι να βρεθεί! από εκεί και πέρα,το αίμα φυλάσσεται μόνο για 35 ημέρες.Μετά είναι άχρηστο έτσι κι αλλιώς.Οπότε αν δεν χρησιμοποιηθεί σε αυτό το διάστημα ούτως ή άλλως θα είναι άχρηστο.Γι'αυτό κιόλας,εάν δώσουν κάποιοι,θα πρέπει να είναι σε συγκεκριμένο χρονικό διάστημα μέχρι να γίνει το χειρουργείο.
Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου!


Μετά από μεγάλο διάστημα απουσίας επέστρεψα.Είχα πολλά σοβαρά οικογενειακά θέματα.Επανέρχομαι από σήμερα σιγά σιγά με πολλές αγγελίες, προς βελτίωση των στατιστικών μου,όμως παράλληλα έχω αρκετές ανάγκες να καλύψω κι εγώ,καθότι μονογονέας με δύο ανήλικα αγόρια.Παρακαλώ την κατανόησή σας.Ευχαριστώ θερμά!

Στην Αθήνα ΔΕΝ στέλνω με ΕΛΤΑ. Παραδίδω στο μετρό Σεπόλια.
Αποστολές ΜΟΝΟ εκτός Αττικής
.Αποστολές σε βαριά και ογκώδη αντικείμενα,δεν κάνω.

Άβαταρ μέλους
Aliki1984
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 2786
Εγγραφή: 30 Μαρ 2014, 01:22
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ζωγράφου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: ΑΙΜΑ 0 RHESUS ΑΡΝΗΤΙΚΟ

Δημοσίευση από Aliki1984 » 31 Οκτ 2015, 22:55

Έχεις φεισμπουκ; Αν ναι βγάλε κι εκεί ανακοίνωση. Αν όχι αν θες στείλε μου τα στοιχεία σου να τη βγάλω εγώ και να δίνω πληροφορίες με μήνυμα σε όποιον τυχόν μπορεί να δώσει!!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Εδώ οι συλλογές μου με νομίσματα, γραμματόσημα, αλληλογραφίες, κάρτες, κτλ

Προτιμώ το ταχυδρομείο λόγω φορτωμένου προγράμματος.
Έχω Πειραιώς. Μπορώ και Εθνική, αλλά πρέπει να βάλω άλλον.
Αν δείτε καθυστερώ κάποια αποστολή ή κατάθεση, σημαίνει το ξέχασα! Σας παρακαλώ στείλτε μου ένα πμ να μου το θυμίσετε! 'Ενα μυαλό είναι αυτό!
(να στείλω πιατάκι μπλε στο μέλος olem)
Κατά καιρους [απαγορευετε η πωληση] καποια πραγματα σε διαφορες σελιδες (χειροποίητα ή 2ο χερι ρουχα μου και παπουτσια)

Άβαταρ μέλους
nik_kost
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1898
Εγγραφή: 06 Απρ 2015, 11:37
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πετρουπόλεως Αττικής
Φύλο: Οικογένεια
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: ΑΙΜΑ 0 RHESUS ΑΡΝΗΤΙΚΟ

Δημοσίευση από nik_kost » 31 Οκτ 2015, 23:06

Απευθυνθείτε στο στρατό ή την πυροσβεστικη (μεσω ισως καποιου γνωστού σςς φαντάρου η πυροσβεστη η ακόμα και πηγαίνοντας σε ενα στρατόπεδο εχει κάμποσα η Αθήνα) Δίνουν πάντα τα παιδιά απο εκεί. Οι δικοί μου σε τροχαίο που είχα εκεί απευθύνθηκαν γιατί χρειαζομουν πολλές φιάλες πολυ καιρο. Αν δεν βρείτε που το απευχομαι ας υπάρχει στο νου σας η λύση αυτη. Ολα να σας πανε καλά και να ειστε και οι δύο υγειεστατοι!
ΣΥΝΉΘΩΣ ΖΗΤΆΩ ΠΑΠΟΎΤΣΙΑ, ΡΟΎΧΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΕΊΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΆ ΜΟΥ ΛΌΓΟ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΝΑ ΚΑΛΥΨΏ ΑΥΤΈΣ ΤΙΣ ΑΝΆΓΚΕΣ

Άβαταρ μέλους
vayia81
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5808
Εγγραφή: 19 Φεβ 2014, 11:25
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: ΑΙΜΑ 0 RHESUS ΑΡΝΗΤΙΚΟ

Δημοσίευση από vayia81 » 31 Οκτ 2015, 23:13

chryssa77 έγραψε:
vayia81 έγραψε:Εαν τυχόν βρείς αίμα...και δεν το χρησιμοποιήσουν τελικά...ή χρησιμοποιήσουν κπς φιάλες μόνο...κάνε τα αδύνατα δυνατά ωστε να επιμείνεις και να τις πάρεις...μην τις αφήσεις εκεί...
Μπορείς να τις βάλεις στην τράπεζα για μελλοντική χρήση... (αλλα πρέπει να επιμείνεις πολύ γιατί θα σου πουν τάχα "οι κανόνες της αιμοδοσίας δεν το επιτρέπουν αυτό" ;) )

Υ.Γ Σε περίπτωση ανάγκης δανείζουν&απο την εκκλησία...αλλα σαφώς θα πρέπει να επιστραφούν.

Καλή τύχη και καλή γέννα! :}
Το θέμα καταρχήν όπως λες είναι να βρεθεί! από εκεί και πέρα,το αίμα φυλάσσεται μόνο για 35 ημέρες.Μετά είναι άχρηστο έτσι κι αλλιώς.Οπότε αν δεν χρησιμοποιηθεί σε αυτό το διάστημα ούτως ή άλλως θα είναι άχρηστο.Γι'αυτό κιόλας,εάν δώσουν κάποιοι,θα πρέπει να είναι σε συγκεκριμένο χρονικό διάστημα μέχρι να γίνει το χειρουργείο.
Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου!
αααα...δεν το ήξερα αυτό... Κοίτα να δεις...μου ξέφυγε...ωστε 35 ημέρες, ε? :mm:
Εικόνα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Παρακαλώ μη μου χαρίζετε τα σκουπίδια σας, ο κάδος ανακύκλωσης είναι πιο κοντά σας!Εικόνα

-Δεν κανω ομαδικές αποστολές
-Εχουμε γάτο πλέον :z

-Καμιά φορά πουλάω αντικείμενα δικά μας στo: Marketplace

Άβαταρ μέλους
chryssa77
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 4466
Εγγραφή: 31 Μαρ 2009, 17:23
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: ΑΙΜΑ 0 RHESUS ΑΡΝΗΤΙΚΟ

Δημοσίευση από chryssa77 » 31 Οκτ 2015, 23:25

Aliki1984 έγραψε:Έχεις φεισμπουκ; Αν ναι βγάλε κι εκεί ανακοίνωση. Αν όχι αν θες στείλε μου τα στοιχεία σου να τη βγάλω εγώ και να δίνω πληροφορίες με μήνυμα σε όποιον τυχόν μπορεί να δώσει!!
Καλησπέρα.Έχω facebook και είχα αναρτήσει κι εκεί.Τώρα χρειάζεται να το κάνω εκ νέου βέβαια μιας και έχει περάσει καιρός και στενεύουν τα περιθώρια.Δεν έχω πρόβλημα να σου δώσω τα στοιχεία μου.Αυτή είναι η σελίδα μου στο facebook :
https://www.facebook.com/chryssa.siopa


Μετά από μεγάλο διάστημα απουσίας επέστρεψα.Είχα πολλά σοβαρά οικογενειακά θέματα.Επανέρχομαι από σήμερα σιγά σιγά με πολλές αγγελίες, προς βελτίωση των στατιστικών μου,όμως παράλληλα έχω αρκετές ανάγκες να καλύψω κι εγώ,καθότι μονογονέας με δύο ανήλικα αγόρια.Παρακαλώ την κατανόησή σας.Ευχαριστώ θερμά!

Στην Αθήνα ΔΕΝ στέλνω με ΕΛΤΑ. Παραδίδω στο μετρό Σεπόλια.
Αποστολές ΜΟΝΟ εκτός Αττικής
.Αποστολές σε βαριά και ογκώδη αντικείμενα,δεν κάνω.

Άβαταρ μέλους
chryssa77
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 4466
Εγγραφή: 31 Μαρ 2009, 17:23
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: ΑΙΜΑ 0 RHESUS ΑΡΝΗΤΙΚΟ

Δημοσίευση από chryssa77 » 31 Οκτ 2015, 23:27

vayia81 έγραψε:
chryssa77 έγραψε:
vayia81 έγραψε:Εαν τυχόν βρείς αίμα...και δεν το χρησιμοποιήσουν τελικά...ή χρησιμοποιήσουν κπς φιάλες μόνο...κάνε τα αδύνατα δυνατά ωστε να επιμείνεις και να τις πάρεις...μην τις αφήσεις εκεί...
Μπορείς να τις βάλεις στην τράπεζα για μελλοντική χρήση... (αλλα πρέπει να επιμείνεις πολύ γιατί θα σου πουν τάχα "οι κανόνες της αιμοδοσίας δεν το επιτρέπουν αυτό" ;) )

Υ.Γ Σε περίπτωση ανάγκης δανείζουν&απο την εκκλησία...αλλα σαφώς θα πρέπει να επιστραφούν.

Καλή τύχη και καλή γέννα! :}
Το θέμα καταρχήν όπως λες είναι να βρεθεί! από εκεί και πέρα,το αίμα φυλάσσεται μόνο για 35 ημέρες.Μετά είναι άχρηστο έτσι κι αλλιώς.Οπότε αν δεν χρησιμοποιηθεί σε αυτό το διάστημα ούτως ή άλλως θα είναι άχρηστο.Γι'αυτό κιόλας,εάν δώσουν κάποιοι,θα πρέπει να είναι σε συγκεκριμένο χρονικό διάστημα μέχρι να γίνει το χειρουργείο.
Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου!
αααα...δεν το ήξερα αυτό... Κοίτα να δεις...μου ξέφυγε...ωστε 35 ημέρες, ε? :mm:
Ναι δυστυχώς υπάρχει κι εκεί ημερομηνία λήξεως.


Μετά από μεγάλο διάστημα απουσίας επέστρεψα.Είχα πολλά σοβαρά οικογενειακά θέματα.Επανέρχομαι από σήμερα σιγά σιγά με πολλές αγγελίες, προς βελτίωση των στατιστικών μου,όμως παράλληλα έχω αρκετές ανάγκες να καλύψω κι εγώ,καθότι μονογονέας με δύο ανήλικα αγόρια.Παρακαλώ την κατανόησή σας.Ευχαριστώ θερμά!

Στην Αθήνα ΔΕΝ στέλνω με ΕΛΤΑ. Παραδίδω στο μετρό Σεπόλια.
Αποστολές ΜΟΝΟ εκτός Αττικής
.Αποστολές σε βαριά και ογκώδη αντικείμενα,δεν κάνω.

Άβαταρ μέλους
chryssa77
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 4466
Εγγραφή: 31 Μαρ 2009, 17:23
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: ΑΙΜΑ 0 RHESUS ΑΡΝΗΤΙΚΟ

Δημοσίευση από chryssa77 » 31 Οκτ 2015, 23:30

nik_kost έγραψε:Απευθυνθείτε στο στρατό ή την πυροσβεστικη (μεσω ισως καποιου γνωστού σςς φαντάρου η πυροσβεστη η ακόμα και πηγαίνοντας σε ενα στρατόπεδο εχει κάμποσα η Αθήνα) Δίνουν πάντα τα παιδιά απο εκεί. Οι δικοί μου σε τροχαίο που είχα εκεί απευθύνθηκαν γιατί χρειαζομουν πολλές φιάλες πολυ καιρο. Αν δεν βρείτε που το απευχομαι ας υπάρχει στο νου σας η λύση αυτη. Ολα να σας πανε καλά και να ειστε και οι δύο υγειεστατοι!
Δεν το ήξερα πως μπορείς να απευθυνθείς κι εκεί.Ναι,γιατί όχι? τώρα για το αν βρω τί να πώ?! αν λάβω υπόψη μου πως αυτή την ομάδα την έχει μόλις το 14% του παγκόσμιου πληθυσμού,δεν είμαι πάρα πολύ αισιόδοξη! :z
Πάντως σε ευχαριστώ :}


Μετά από μεγάλο διάστημα απουσίας επέστρεψα.Είχα πολλά σοβαρά οικογενειακά θέματα.Επανέρχομαι από σήμερα σιγά σιγά με πολλές αγγελίες, προς βελτίωση των στατιστικών μου,όμως παράλληλα έχω αρκετές ανάγκες να καλύψω κι εγώ,καθότι μονογονέας με δύο ανήλικα αγόρια.Παρακαλώ την κατανόησή σας.Ευχαριστώ θερμά!

Στην Αθήνα ΔΕΝ στέλνω με ΕΛΤΑ. Παραδίδω στο μετρό Σεπόλια.
Αποστολές ΜΟΝΟ εκτός Αττικής
.Αποστολές σε βαριά και ογκώδη αντικείμενα,δεν κάνω.

Άβαταρ μέλους
nik_kost
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1898
Εγγραφή: 06 Απρ 2015, 11:37
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πετρουπόλεως Αττικής
Φύλο: Οικογένεια
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: ΑΙΜΑ 0 RHESUS ΑΡΝΗΤΙΚΟ

Δημοσίευση από nik_kost » 31 Οκτ 2015, 23:52

chryssa77 έγραψε:
nik_kost έγραψε:Απευθυνθείτε στο στρατό ή την πυροσβεστικη (μεσω ισως καποιου γνωστού σςς φαντάρου η πυροσβεστη η ακόμα και πηγαίνοντας σε ενα στρατόπεδο εχει κάμποσα η Αθήνα) Δίνουν πάντα τα παιδιά απο εκεί. Οι δικοί μου σε τροχαίο που είχα εκεί απευθύνθηκαν γιατί χρειαζομουν πολλές φιάλες πολυ καιρο. Αν δεν βρείτε που το απευχομαι ας υπάρχει στο νου σας η λύση αυτη. Ολα να σας πανε καλά και να ειστε και οι δύο υγειεστατοι!
Δεν το ήξερα πως μπορείς να απευθυνθείς κι εκεί.Ναι,γιατί όχι? τώρα για το αν βρω τί να πώ?! αν λάβω υπόψη μου πως αυτή την ομάδα την έχει μόλις το 14% του παγκόσμιου πληθυσμού,δεν είμαι πάρα πολύ αισιόδοξη! :z
Πάντως σε ευχαριστώ :}
Φυσικά και μπορείς και να σου πω κατι τα φανταρακια βολεύονται γιατί με καθε αιμοδοσία περνουν άδεια. Μην το αφήσεις!! Ολα καλα θα πανε!! ;) :}
ΣΥΝΉΘΩΣ ΖΗΤΆΩ ΠΑΠΟΎΤΣΙΑ, ΡΟΎΧΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΕΊΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΆ ΜΟΥ ΛΌΓΟ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΝΑ ΚΑΛΥΨΏ ΑΥΤΈΣ ΤΙΣ ΑΝΆΓΚΕΣ

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Αρχείο κοινωνικής δράσης”