[ΕΚΛΕΙΣΕ] Τρόφιμα σε άπορες μητέρες

Εδώ είναι οι κλειστές αγγελίες

Συντονιστής: polvar

Άβαταρ μέλους
Roksi
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
64 78
Δημοσιεύσεις: 590
Εγγραφή: 27 Αύγ 2015, 23:19
Νομός κατοικίας: Ν. Κιλκίς
Δήμος - Κοινότητα: Κιλκίς
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 42
Μπλούζα: XXXL
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Τρόφιμα σε άπορες μητέρες

Δημοσίευση από Roksi » 10 Ιουν 2016, 15:52

Εγω λεω αγαπητη συντονιστρια και μελη να κανουμε ενα εγγραφο στην διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος ....να μαθουμε ποιος...τι;; και γιατι σε ολες τις αγγελιες ειναι κατω απο 30;;
θα στειλω πραγματα σε:
εστειλα πραγματα σε:
περιμενω πραγματα απο:
εκανα καταθεση:
περιμένω κατάθεση από :

ΟΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΗΝΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ ΜΟΥ..

Έχω ατομικό λογαριασμό στην ΠΕΙΡΑΙΩΣ

:welcome:



ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ


Άβαταρ μέλους
gia80
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
26 37
Δημοσιεύσεις: 509
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2013, 00:00
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ελληνικού Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Τρόφιμα σε άπορες μητέρες

Δημοσίευση από gia80 » 10 Ιουν 2016, 15:54

Roksi έγραψε:Εγω λεω αγαπητη συντονιστρια και μελη να κανουμε ενα εγγραφο στην διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος ....να μαθουμε ποιος...τι;; και γιατι σε ολες τις αγγελιες ειναι κατω απο 30;;
Θυμαστε εναν που χαριζε επιπλα και εδινε το τηλ του για συνεννοηση;;viewtopic.php?f=212&t=144373&hilit=%CE% ... E%BA%CE%B7Πολυ μου τον θυμιζει ο κυριος και ηταν κι αυτος Θεσσαλονικη.Βεβαι μπορει να κανω απλα λαθος.Αλλωστε κυκλοφορουν πολλοι μυστηριοι εκει εξω(κι εδω μεσα στο ιντερνετ).

Άβαταρ μέλους
Roksi
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
64 78
Δημοσιεύσεις: 590
Εγγραφή: 27 Αύγ 2015, 23:19
Νομός κατοικίας: Ν. Κιλκίς
Δήμος - Κοινότητα: Κιλκίς
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 42
Μπλούζα: XXXL
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Τρόφιμα σε άπορες μητέρες

Δημοσίευση από Roksi » 10 Ιουν 2016, 16:04

δεν την θυμαμαι αυτη την αγγελια .........αλλα το προφιλ μοιαζει τοσο πολυ!!!και συμφωνω απολυτα μμε ολους αυτους που κυκλοφορουν και ''παιζουν'' με τις δυσκολιες των αλλων....!!!
θα στειλω πραγματα σε:
εστειλα πραγματα σε:
περιμενω πραγματα απο:
εκανα καταθεση:
περιμένω κατάθεση από :

ΟΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΗΝΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ ΜΟΥ..

Έχω ατομικό λογαριασμό στην ΠΕΙΡΑΙΩΣ

:welcome:



ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
sofi1977
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1984
Εγγραφή: 03 Σεπ 2015, 00:52
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Χαλανδρίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XXL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Τρόφιμα σε άπορες μητέρες

Δημοσίευση από sofi1977 » 10 Ιουν 2016, 16:29

Δηλώνω ενδιαφέρον για την αγγελία....Νομιζω οτι ταχω τα προσοντα...Για να τα βαλω σε μια σειρα :mm: .....11)Ειμαι 40.........αλλα αισθάνομαι 25!!!!!!!, 2) παιδί εχω....οκ, 3)εργαζομαι :- ....μισο λεπτο ομως........(.........).....οκ ...πήρα τηλεφωνο στην δουλεια μου και παραιτηθηκα......, 4)το ψυγειο μου αδειο αυτη την στιγμη..........αρα θεωρητικα ειμαι απορη και 5)ειμαι παντρεμενη........μισο λεπτο ....(μιλαω με τον δικηγορο...δρομολογω το διαζυγιο........τιιιιιιιιιιι??????????? :yikes: έχουν απεργια οι δικηγοροι?????????????)Εποτε!!!!...Να χασω τετοια ευκαιρια .....απο μια παλιο απεργια??????? :wall:

Dr Steve , μηπως να κανατε μιαν εξαιρεση για μενα??????Εχω τα 4 απτα 5 προσοντα. :please:
Στελνω και δεχομαι ΑΜΕΣΑ μεσω ΕΛΤΑ. Εχω λογαριασμο στην εθνικη, στην Eurobank και στην alphabank.

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
mamaka35
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2722
Εγγραφή: 11 Ιαν 2016, 15:39
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Τρόφιμα σε άπορες μητέρες

Δημοσίευση από mamaka35 » 10 Ιουν 2016, 17:01

Νομιζω πρεπει να διαγραφουν οι αγγελιες του.. μην την πατησει καμια κοπελα που εχει πραγματικα αναγκη.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Μου χρωστάει το μέλος:
pgeorgo μια κατάθεση (1,50 ευρω) στην Eurobank.

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
MarilynThess
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 4946
Εγγραφή: 18 Φεβ 2013, 18:48
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Τρόφιμα σε άπορες μητέρες

Δημοσίευση από MarilynThess » 10 Ιουν 2016, 17:39

DrSteve έγραψε:@ ελενάκι,

Κρίμα, προσπάθησε σε παρακαλώ να βγάλεις φωτοτυπίες του Ε1, Ε2, οικογενειακής κατάστασης, της μητέρας, και αμέσως μετά θα βοηθήσω.
Δε νομίζω να έχει κάποιο κώλυμα, αν όλα είναι εντάξει.
Υπήρξε ήδη μεγάλη ανταπόκριση, μέσω π.μ.
Προφανώς αστειεύεστε DSteve!!
Κανείς και ποτέ δεν πρόκειται να σας δώσει ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα... Αυταπατάσθε και κατ΄εμέ ψεύδεστε!!
Εσείς λειτουργείτε και νιώθετε λες και κάνετε δωρεά κανένα ακίνητο ή κάποιο υψηλό χρηματικό ποσό! Που και σε τέτοια περίπτωση, δεν ζητάνε Ε1 κλπ...
Ποιος στοιχειδώς νοήμων άνθρωπος θα προβεί σε κινήσεις τέτοιου είδους μόνο και μόνο για ένα (ή και πολλά) καρότσι τρόφιμα???
Οι λόγοι που ασχολείστε με τέτοιο θέμα είναι ολοφάνερο διαφορετικοί και πιθανότατα επιλήψιμοι...
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Λόγω 4 μικρών παιδιών, ενδέχεται κάποιες φορές να καθυστερώ λίγο με τις συναλλαγές μου... Ζητώ την κατανόησή σας!

Μόνο μεμονωμένες αποστολές
gvtg : οφείλει 0.50
[/bΟφείλει 1.50 ευρώ η Arigata
Οφείλω :1.50 "xxristinoula

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39399
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Τρόφιμα σε άπορες μητέρες

Δημοσίευση από polvar » 10 Ιουν 2016, 17:57

Βάλατε δύο ίδιες αγγελίες, μια χθές στον νομό Θεσσαλονίκης και μια σήμερα στις "Αγγελίες για Κοινωνική δράση"
Επειδή
-δεν γίνεται να ανοίγουμε πάνω από μια αγγελία για το ίδιο θέμα
-πράγματα που ειπώθηκαν στην μια αγγελία πρέπει να διαβαστούν και στην άλλη για να μην λέμε τα ίδια
-ήδη στην πρώτη αγγελία και αμέσως μετά την δημοσίευση σας ανέφερα ότι δεν γίνεται να ζητιούνται πιστοποιητικά και βεβαιώσεις από τα μέλη και αντί να συμμορφωθείτε ζητάτε Ε1, Ε2 από την ελενακι και επιπλέον ανοίξατε και νέα αγγελία

οι δύο αγγελίες συγχωνεύονται και καλείστε να συμμορφωθείτε με τους όρους που σας έθεσα αλλιώς η αγγελία σας θα κλείσει!

DrSteve
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: 02 Μαρ 2016, 11:50
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Καλαμαριάς Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Τρόφιμα σε άπορες μητέρες

Δημοσίευση από DrSteve » 10 Ιουν 2016, 20:39

@ aria,

Ως ατομική εταιρία, έχω δικαίωμα να ζητώ στοιχεία, γιατί οι δωρεές είναι επιλέξιμες δαπάνες που εκπίπτουν από το φορολογητέο εισόδημα.
Καταθέτω τα έγγραφα στη λογίστρια μου, κι αυτή τα χρησιμοποιεί στη φορολογική μου δήλωση.

Ως θέμα αρχής, δεν πρόκειται ποτέ να προχωρήσω σε φιλανθρωπίες, αν τα άτομα δεν έχουν πραγματική ανάγκη, υπάρχουν πολλοί μεσάζοντες κι επιτήδιοι.

Αν δε σας ικανοποιούν οι όροι μου, είστε ελεύθερος/η να σβήσετε την ανάρτηση μου, δεν έχω κανάνα κώλυμα.
Κάνοντας το όμως, στερείτε πολλά μέλη σας από την πολύτιμη μου βοήθεια.

Το κρίμα πάνω σας.
Εγώ θα συνεχίσω να βοηθώ, όσο μπορώ.

DrSteve
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: 02 Μαρ 2016, 11:50
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Καλαμαριάς Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Τρόφιμα σε άπορες μητέρες

Δημοσίευση από DrSteve » 10 Ιουν 2016, 20:56

MarilynThess έγραψε: Ποιος στοιχειδώς νοήμων άνθρωπος θα προβεί σε κινήσεις τέτοιου είδους μόνο και μόνο για ένα (ή και πολλά) καρότσι τρόφιμα???
Οι λόγοι που ασχολείστε με τέτοιο θέμα είναι ολοφάνερο διαφορετικοί και πιθανότατα επιλήψιμοι...

Τα κίνητρα μου είναι αγνά, φιλανθρωπικά.
Κάνεις λάθος να με κατηγορείς, χωρίς στοιχεία.
Πολλοί συνάνθρωποι μας έχουν ανάγκη από ένα καρότσι ψώνια σούπερ μάρκετ, κάθε βδομάδα, πίστεψε με.

Φροντίζω απλά η βοήθεια να φτάσει εκεί που πρέπει, κι όχι σε μεσάζοντες/εμπόρους/επιτήδειους/συγγενείς/κτλ.
Κακό είναι να προσέχω που δίνω τα λεφτά μου;
Μη γίνω και το μεγαλύτερο κορόιδο του xariseto.gr έτσι;

Άβαταρ μέλους
katerinagiota
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
61 80
Δημοσιεύσεις: 769
Εγγραφή: 19 Μάιος 2016, 22:11
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Τρόφιμα σε άπορες μητέρες

Δημοσίευση από katerinagiota » 10 Ιουν 2016, 23:10

δεν υπάρχει κοινωνική βοήθεια που να μην ζητάει 100 χαρτιά που μέχρι να μαζεβεις τέλιονι ψυχή κε δύναμη, με την γνώση οτι θέλει αυτα τα δικαωλογιτικα και την σύμφωνια δεν νομίζω ότι έχει πρόβλημα με την αγγελια, τουλάχιστον αυτή τι μελη καθόλου.. .
βέβαια εσείς ξέρετε τι επειτρεπετε στο χαρεισετω, θεωρώ ότι οποίον δεν σύμφωνη με το τρόπο του Dr. Steve, να μην επικινονειση μαζί του, εμένα είναι μεγάλη ελπίδα!
Με όλλο το σεβασμό την ομάδα που προσπαθείσετε να μας πρόσθεπσετε από απάτια και συγνώμη για τα σπαστα ελληνικά μου...

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Αρχείο κοινωνικής δράσης”