[ΕΚΛΕΙΣΕ] Τρόφιμα σε άπορες μητέρες

Εδώ είναι οι κλειστές αγγελίες

Συντονιστής: polvar

Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
gia80
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
26 37
Δημοσιεύσεις: 509
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2013, 00:00
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ελληνικού Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Τρόφιμα σε άπορες μητέρες

Δημοσίευση από gia80 » 10 Ιουν 2016, 23:21

katerinagiota έγραψε:δεν υπάρχει κοινωνική βοήθεια που να μην ζητάει 100 χαρτιά που μέχρι να μαζεβεις τέλιονι ψυχή κε δύναμη, με την γνώση οτι θέλει αυτα τα δικαωλογιτικα και την σύμφωνια δεν νομίζω ότι έχει πρόβλημα με την αγγελια, τουλάχιστον αυτή τι μελη καθόλου.. .
βέβαια εσείς ξέρετε τι επειτρεπετε στο χαρεισετω, θεωρώ ότι οποίον δεν σύμφωνη με το τρόπο του Dr. Steve, να μην επικινονειση μαζί του, εμένα είναι μεγάλη ελπίδα!
Με όλλο το σεβασμό την ομάδα που προσπαθείσετε να μας πρόσθεπσετε από απάτια και συγνώμη για τα σπαστα ελληνικά μου...
Αν είσαι ανεργη ανασφαλιστη έως 29 χρονών σε ασφαλίζει ο οαεδ στον εοπυ....Δε χρειάζεσαι την "ευγενικη" προσφορά κανενός.


Άβαταρ μέλους
MarilynThess
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 4946
Εγγραφή: 18 Φεβ 2013, 18:48
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Τρόφιμα σε άπορες μητέρες

Δημοσίευση από MarilynThess » 10 Ιουν 2016, 23:32

DrSteve έγραψε:
MarilynThess έγραψε: Ποιος στοιχειδώς νοήμων άνθρωπος θα προβεί σε κινήσεις τέτοιου είδους μόνο και μόνο για ένα (ή και πολλά) καρότσι τρόφιμα???
Οι λόγοι που ασχολείστε με τέτοιο θέμα είναι ολοφάνερο διαφορετικοί και πιθανότατα επιλήψιμοι...

Τα κίνητρα μου είναι αγνά, φιλανθρωπικά.
Κάνεις λάθος να με κατηγορείς, χωρίς στοιχεία.
Πολλοί συνάνθρωποι μας έχουν ανάγκη από ένα καρότσι ψώνια σούπερ μάρκετ, κάθε βδομάδα, πίστεψε με.

Φροντίζω απλά η βοήθεια να φτάσει εκεί που πρέπει, κι όχι σε μεσάζοντες/εμπόρους/επιτήδειους/συγγενείς/κτλ.
Κακό είναι να προσέχω που δίνω τα λεφτά μου;
Μη γίνω και το μεγαλύτερο κορόιδο του xariseto.gr έτσι;
Υπάρχει μία διαφορά αγαπητέ φιλάνθρωπε... Ο αληθινός φιλάνθρωπος με αγνά κίνητρα δεν πολυ - ψάχνει που θα δώσει, ούτε ζητάει τεκμήρια. Δημιουργείς ερωτήματα και αμφιβολίες. Κάνε το καλό και ρίξε το στο γιαλό δεν λένε?? Αν είναι να το ψάχνεις τόσο πολύ, καλύτερα κράτησε τα λεφτά σου..
Ενημερωτικά, έχε υπόψιν σου οτι αποτελεί μη νόμιμη ενέργεια (και βεβαίως εν δυνάμει επικίνδυνη) να ζητάς και να σου δίνονται δημόσια προσωπικά έγγραφα για τον απλούστατο λόγο οτι αυτό μπορεί να γίνει (νομίμως) μόνο μεταξύ κρατικού φορέα/υπηρεσίας και πολίτη.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Λόγω 4 μικρών παιδιών, ενδέχεται κάποιες φορές να καθυστερώ λίγο με τις συναλλαγές μου... Ζητώ την κατανόησή σας!

Μόνο μεμονωμένες αποστολές
gvtg : οφείλει 0.50
[/bΟφείλει 1.50 ευρώ η Arigata
Οφείλω :1.50 "xxristinoula

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

Άβαταρ μέλους
katerinagiota
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
61 80
Δημοσιεύσεις: 769
Εγγραφή: 19 Μάιος 2016, 22:11
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Τρόφιμα σε άπορες μητέρες

Δημοσίευση από katerinagiota » 11 Ιουν 2016, 00:04

gia80 έγραψε:
katerinagiota έγραψε:δεν υπάρχει κοινωνική βοήθεια που να μην ζητάει 100 χαρτιά που μέχρι να μαζεβεις τέλιονι ψυχή κε δύναμη, με την γνώση οτι θέλει αυτα τα δικαωλογιτικα και την σύμφωνια δεν νομίζω ότι έχει πρόβλημα με την αγγελια, τουλάχιστον αυτή τι μελη καθόλου.. .
βέβαια εσείς ξέρετε τι επειτρεπετε στο χαρεισετω, θεωρώ ότι οποίον δεν σύμφωνη με το τρόπο του Dr. Steve, να μην επικινονειση μαζί του, εμένα είναι μεγάλη ελπίδα!
Με όλλο το σεβασμό την ομάδα που προσπαθείσετε να μας πρόσθεπσετε από απάτια και συγνώμη για τα σπαστα ελληνικά μου...
Αν είσαι ανεργη ανασφαλιστη έως 29 χρονών σε ασφαλίζει ο οαεδ στον εοπυ....Δε χρειάζεσαι την "ευγενικη" προσφορά κανενός.
είμαι 30:(...ξένη με ληγμενω ευροπαικη κάρτα ασφάλειας, απο Σεπτέμβριο ανεργη, νωρίτερα εγγιος .... μόνη μητέρα δεν με ψωνιζει οαεδ κε ούτε μπορώ να καταφερω να παρω επιδομα εδώ κε 9 μήνες.. .( οπια εινε 44 ευρώ το μήνα) ζωη μου εφαγε τη διαδικασία με τα χαρτιά κε ούτε ξέρουν η πεφτεινη τι λύση υπάρχουν!
εμενα έμεινε να Ελπίζω ότι υπάρχει καπιος με καροτζι... καλύτερα να ανχονεις για οποιονδήποτε κε των αυτό σου τι να φαι πάρα να ανχονεσε για το μωρό.. ..ας να ελπειζω....

Άβαταρ μέλους
gia80
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
26 37
Δημοσιεύσεις: 509
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2013, 00:00
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ελληνικού Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Τρόφιμα σε άπορες μητέρες

Δημοσίευση από gia80 » 11 Ιουν 2016, 00:12

Λάθος αυτό που σου έγραψα μιας και η συγκεκριμένη αγγελια εδώ είναι για τρόφιμα και όχι για εξέταση.

Να πας στην εκκλησία της ενορία σου.Να ζητήσεις να σε βοηθήσουν κι εσένα και το μωρό σου.Επισης στο πικπα της περιοχής σου θα σε βοηθήσουν με ρούχα κλπ όπως και με παιδίατρο για εμβόλια φυσικά.Αφου παίρνεις το επίδομα απροστατευτου τέκνου μιλάς με τη προνοια της περιοχής. Μάθε για τα δικαιώματα σου και μη περιμένεις να σου έρθουν από αγγελιες.Επισης σε όσους παίρνουν το συγκεκριμένο επίδομα θα δωθουν κουπόνια για ψώνια από τη λαϊκή.Ψαξου!!Δεν έχει νόημα να κλαίμε τη μοίρα μας αλλά να αγωνιζόμαστε.

Άβαταρ μέλους
Fatsaki
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1153
Εγγραφή: 07 Οκτ 2015, 19:01
Νομός κατοικίας: Ν. Αχαΐας
Δήμος - Κοινότητα: Πάτρας
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Πάτρα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Τρόφιμα σε άπορες μητέρες

Δημοσίευση από Fatsaki » 11 Ιουν 2016, 01:35

Παρατραβηξε αυτο το αστειο!!! Αν θελεις να βοηθησεις σηκω απο την πλουσιοπαροχη καρεκλα σου ως γυναικολογος,δερματολογος και δεν ξερω και τι αλλο ,βγες εξω ,ασε την λογιστρια, παρε τα τροφιμα και πηγαινε μονος σου να δεις ποιος εχει πραγματικη αναγκη!!!!!!!!!!!
Πιστευω σαν μελος εδω μεσα οτι πρεπει να διαγραφει αυτο το μελος!προσβαλει την νοημοσυνη και την αξιοπρεπεια γυναικων που εχουν μεγαλες αναγκες και για να ταισουν τα αγγελουδια πεφτουν σε κατι επιτηδιους σαν και αυτον!!!!!

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39399
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Τρόφιμα σε άπορες μητέρες

Δημοσίευση από polvar » 11 Ιουν 2016, 01:50

DrSteve συνεχίζετε να μην συμμορφώνεστε σε όσα είπα, η αγγελία σας κλείνει και άλλη παρόμοια δεν πρόκειται να αφήσουμε να αναρτηθεί

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Αρχείο κοινωνικής δράσης”