[ΧΑΡΙΖΩ] ΡΟΥΧΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΜΕΓΑΛΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΓΙΑ ΙΔΡΥΜΑ

Εδώ είναι οι κλειστές αγγελίες

Συντονιστής: polvar

Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
Telia
Platinum Member
Platinum Member
41 24
Δημοσιεύσεις: 343
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2010, 20:00
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] ΡΟΥΧΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΜΕΓΑΛΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΓΙΑ ΙΔΡΥΜΑ

Δημοσίευση από Telia » 03 Αύγ 2010, 13:47

Καλησπέρα σας...έχω αρκετά ρούχα που ήταν γιαγιας μου.Είναι σε άριστη κατάσταση και τα περισσότερα είναι πολύ καλής ποιότητας.Θα χαιρόμουν πολύ αν με βοηθούσατε να βρω κάποιο ίδρυμα ή κάποιον ιδιώτη που πραγματικά τα έχει ανάγκη.Ευχαριστώ πολύ.
Το καλύτερο κομμάτι στη ζωή ενός ανθρώπου είναι οι μικρές, ανώνυμες, αξέχαστες πράξεις καλοσύνης και αγάπης....
Ευτυχισμένος δεν είναι ο άνθρωπος που απολαμβάνει πολλά υλικά αγαθά αλλά εκείνος που αρκείται σε αυτά που έχει...


Υ.Γ ολες οι αποστολες έχουν γινει!με οποιον-α έχω εκκρεμμότητες παρόδοσης πραγμάτων απο κοντά ας με τηλεφωνήσει η ας στείλει ενα πμ γιατι δεν θυμάμαι τι είναι για ποιον!Συγχωρήστε με!φταει η πιεση των ημερων η εξεταστική ,η δουλειά κτλ....


Άβαταρ μέλους
arial
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 7068
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2008, 11:36
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Τοποθεσία: Aγιος Δημητριος, Αθηνα
Επικοινωνία:

Re: [ΧΑΡΙΖΩ] ΡΟΥΧΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ

Δημοσίευση από arial » 03 Αύγ 2010, 13:52

Μιας και εισαι Θεσσαλονικη, θα μπορουσες να τα πας σε καποιο παζαρι που διοργανωνται και απο το χαρισετο :)
Δειτε Ολες τις Ενεργες Αγγελιες Μου

http://tinyurl.com/33ltqpa

Άβαταρ μέλους
Telia
Platinum Member
Platinum Member
41 24
Δημοσιεύσεις: 343
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2010, 20:00
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Επικοινωνία:

Re: [ΧΑΡΙΖΩ] ΡΟΥΧΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ

Δημοσίευση από Telia » 03 Αύγ 2010, 13:57

Επειδή είμαι νέο μέλος θα μπορούσες να μου πεις που διοργανώνεται το παζάρι αν είναι να τα πάω εκεί!!!
Το καλύτερο κομμάτι στη ζωή ενός ανθρώπου είναι οι μικρές, ανώνυμες, αξέχαστες πράξεις καλοσύνης και αγάπης....
Ευτυχισμένος δεν είναι ο άνθρωπος που απολαμβάνει πολλά υλικά αγαθά αλλά εκείνος που αρκείται σε αυτά που έχει...


Υ.Γ ολες οι αποστολες έχουν γινει!με οποιον-α έχω εκκρεμμότητες παρόδοσης πραγμάτων απο κοντά ας με τηλεφωνήσει η ας στείλει ενα πμ γιατι δεν θυμάμαι τι είναι για ποιον!Συγχωρήστε με!φταει η πιεση των ημερων η εξεταστική ,η δουλειά κτλ....

Άβαταρ μέλους
arial
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 7068
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2008, 11:36
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Τοποθεσία: Aγιος Δημητριος, Αθηνα
Επικοινωνία:

Re: [ΧΑΡΙΖΩ] ΡΟΥΧΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ

Δημοσίευση από arial » 03 Αύγ 2010, 14:00

Mπορεις να ρωτησεις τον Μακη ή την Γωγω, αλλα βγαζουν και σχετικες ανακοινωσεις οταν ειναι να διοργανωθει καποιο παζαρι :)
Δειτε Ολες τις Ενεργες Αγγελιες Μου

http://tinyurl.com/33ltqpa

Άβαταρ μέλους
Telia
Platinum Member
Platinum Member
41 24
Δημοσιεύσεις: 343
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2010, 20:00
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Επικοινωνία:

Re: [ΧΑΡΙΖΩ] ΡΟΥΧΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ

Δημοσίευση από Telia » 03 Αύγ 2010, 14:17

Τέλεια!! :thank:
Το καλύτερο κομμάτι στη ζωή ενός ανθρώπου είναι οι μικρές, ανώνυμες, αξέχαστες πράξεις καλοσύνης και αγάπης....
Ευτυχισμένος δεν είναι ο άνθρωπος που απολαμβάνει πολλά υλικά αγαθά αλλά εκείνος που αρκείται σε αυτά που έχει...


Υ.Γ ολες οι αποστολες έχουν γινει!με οποιον-α έχω εκκρεμμότητες παρόδοσης πραγμάτων απο κοντά ας με τηλεφωνήσει η ας στείλει ενα πμ γιατι δεν θυμάμαι τι είναι για ποιον!Συγχωρήστε με!φταει η πιεση των ημερων η εξεταστική ,η δουλειά κτλ....

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39399
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: [ΧΑΡΙΖΩ] ΡΟΥΧΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΜΕΓΑΛΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΓΙΑ ΙΔΡΥΜΑ

Δημοσίευση από polvar » 29 Σεπ 2012, 17:53

Παρακαλούμε ενημερώστε για την κατάσταση της αγγελίας ή κλειδώστε την

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Αρχείο κοινωνικής δράσης”