Προσφορά εργασίας με πολύ καλές αποδοχές (πυραμίδα EMGOLDEX)

Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
twilight
Platinum Member
Platinum Member
13 14
Δημοσιεύσεις: 189
Εγγραφή: 11 Μάιος 2010, 02:42
Νομός κατοικίας: Ν. Ημαθίας
Δήμος - Κοινότητα: Νάουσας Ημαθίας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Επικοινωνία:

Προσφορά εργασίας με πολύ καλές αποδοχές (πυραμίδα EMGOLDEX)

Δημοσίευση από twilight » 18 Ιουν 2014, 18:25

Καλησπέρα σας,

Πριν ξεκινήσω σας παρακαλώ θερμά να διαβάσετε προσεκτικά ότι έχω να σας πω. Μην βιαστείτε να βγάλετε γρήγορα συμπεράσματα.
Όλοι γνωρίζουμε πόσοι άνεργοι υπάρχουν στην Ελλάδα και πόσο έχει μειωθεί η αγοραστική δύναμη των Ελλήνων πολιτών.

Λοιπόν, πως θα σας φανεί αν κάποιος από σας βρει δουλειά; Θα χαρείτε έτσι δεν είναι; Το ίδιο άτομο σας λέει ότι μπορεί να βρει και για εσάς δουλειά. Σίγουρα θα θέλατε να τον ακολουθήσετε, εκτός και αν έχετε ήδη δουλειά... η έστω έχετε ήδη κάτι το οποίο δεν αποδίδει ικανοποιητικές αποδοχές.

Ένα τέτοιο άτομο είμαι λοιπόν εγώ. Είμαι πολύ καιρό γραμμένος, άσχετο βέβαια το ότι δεν έχω κάνει πολλές χαρισοανταλλαγές, απλά θέλω να πω ότι πολλοί ίσως υποτιμήσουν την πρόταση που κάνω εδώ λόγω της χαμηλής μου δραστηριότητας και θεωρήσουν αναξιόπιστη την πρότασή μου. Αυτοί που θέλουν να βοηθήσουν τον εαυτό τους και να αποκτήσουν εισόδημα, θα το κάνουν, θα βρουν έστω μια δουλίτσα... αυτοί που περιμένουν τον "σωτήρα" τους και βρίζουν πίσω από ένα πληκτρολόγιο, δεν πρόκειται να δουν άσπρη μέρα.

Ξέρω ότι έχουν δει πολλά τα μάτια σας και έχετε ακούσει άλλα τόσα, οπότε και κρατάτε την όποια επιφυλακτικότητα. Το θέμα είναι να κρατάμε τα μάτια και τα αυτιά μας ανοιχτά.

Έτσι λοιπόν σας προτείνω αρχικά να μου στείλετε ένα προσωπικό μήνυμα για να σας πω περί τίνος πρόκειται, να ανταλλάξουμε τηλέφωνα κτλ. Έτσι κι αλλιώς σταθερό σε σταθερό την σήμερον ημέρα δεν υπάρχει χρέωση... Δεν πρόκειται για κάτι με διαδικτυακό μάρκετινγκ... δεν πρόκειται για καλλυντικά, απορρυπαντικά ή ακόμη και βούρτσες!!! :rofl:

Πρόκειται για κάτι σοβαρό, μία μοναδική ευκαιρία που μπορείτε να έχετε ΟΛΟΙ σας...

Το μόνο που θέλω από εσάς είναι να μου στείλετε ένα προσωπικό μήνυμα... αν επιθυμούν οι διαχειριστές φυσικά μπορούν και οι ίδιοι να μου στείλουν.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Όρεξη να έχεις να δίνεις πράγματα.

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39708
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Προσφορά εργασίας με πολύ καλές αποδοχές

Δημοσίευση από polvar » 18 Ιουν 2014, 20:21

Οι διαχειριστές επιθυμούν να μιλάτε ΑΝΟΙΧΤΑ!

Έχουμε "πήξει" σε όλες τις εφημερίδες και τα site αγγελιών από αγγελίες που "τάζουν λαγούς με πετραχήλια"

Βασικός κανόνας του site είναι ότι τα πμ είναι μόνο για προσωπικά στοιχεία και όλα τα υπόλοιπα λέγονται ΔΗΜΟΣΙΑ!
Άλλωστε οι κανόνες της κατηγορίας στο κόκκινο πλαίσιο από πάνω μιλάνε για ΚΑΘΑΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ, με ΣΑΦΗ ΤΙΤΛΟ και σε ΠΟΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΥΠΑΡΧΕΙ

Δεν έχουμε λόγο να αμφισβητήσουμε τις προθέσεις σας αλλά κι εσείς πρέπει να καταλάβετε το ότι το site στηρίζει την ύπαρξη του και την όποια φήμη του στις ΚΑΘΑΡΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ, επομένως αυτό αποτελεί ΑΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΟ ΟΡΟ στις αγγελίες

Αν δεν γίνετε λοιπόν δημόσια σαφής, το θέμα αυτό, λυπούμαστε, αλλά θα διαγραφεί

Άβαταρ μέλους
twilight
Platinum Member
Platinum Member
13 14
Δημοσιεύσεις: 189
Εγγραφή: 11 Μάιος 2010, 02:42
Νομός κατοικίας: Ν. Ημαθίας
Δήμος - Κοινότητα: Νάουσας Ημαθίας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Επικοινωνία:

Re: Προσφορά εργασίας με πολύ καλές αποδοχές

Δημοσίευση από twilight » 18 Ιουν 2014, 23:31

Καλώς... απλώς δώστε μου λίγο χρόνο μέχρι αύριο ώστε να μπορέσω να αναπτύξω εδώ τα επιχειρήματά μου. Είμαι και γω υπέρ της διαφανούς διαδικασίας όσο αναφορά τέτοια θέματα.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Όρεξη να έχεις να δίνεις πράγματα.

Άβαταρ μέλους
kriari213
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 13648
Εγγραφή: 24 Σεπ 2010, 09:18
Νομός κατοικίας: Ν. Μαγνησίας
Δήμος - Κοινότητα: Αλμυρού Μαγνησίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Επικοινωνία:

Re: Προσφορά εργασίας με πολύ καλές αποδοχές

Δημοσίευση από kriari213 » 18 Ιουν 2014, 23:35

Για να δουμε...............!!!!
Αφορά μονο περιοχή της Νάουσας?
Φυσικά πιστεύω πως μ ενδιαφερει
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Προτιμώ αποστολή με BOX NOW


ΚΟΙΤΑΞΤΕ Κ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
twilight
Platinum Member
Platinum Member
13 14
Δημοσιεύσεις: 189
Εγγραφή: 11 Μάιος 2010, 02:42
Νομός κατοικίας: Ν. Ημαθίας
Δήμος - Κοινότητα: Νάουσας Ημαθίας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Επικοινωνία:

Re: Προσφορά εργασίας με πολύ καλές αποδοχές

Δημοσίευση από twilight » 19 Ιουν 2014, 01:11

polvar έγραψε:Οι διαχειριστές επιθυμούν να μιλάτε ΑΝΟΙΧΤΑ!


Βεβαίως και είναι απόλυτα σεβαστό αυτό... το forum έχει κάποιους κανόνες και η χρήση του προϋποθέτει την αυτόματη αποδοχή αυτών.

polvar έγραψε:
Έχουμε "πήξει" σε όλες τις εφημερίδες και τα site αγγελιών από αγγελίες που "τάζουν λαγούς με πετραχήλια"


Απλά θα πω ότι το συγκεκριμένο αντικείμενο δεν έχει καμία απολύτως ομοιότητα με ότι έχει εμφανιστεί μέχρι τώρα. Αυτό δεν πρόκειται ούτε σε εφημερίδα ούτε σε site υπό μορφή αγγελιών να το δείτε γιατί πρόκειται για κάτι σοβαρό. Η πεποίθηση του ότι "τάζουν λαγούς με πετραχήλια" έχει σχηματιστεί από το γεγονός ότι εκείνοι οι άνθρωποι εμφανίζουν το αντικείμενό τους παρουσιάζοντας πρώτα τα καλά στοιχεία και ύστερα σε εμφανίζουν τις όποιες προϋποθέσεις συμμετοχής οι οποίες δεν αρέσουν στους περισσότερους ή απλά αποδίδουν λίγο.

polvar έγραψε:
Βασικός κανόνας του site είναι ότι τα πμ είναι μόνο για προσωπικά στοιχεία και όλα τα υπόλοιπα λέγονται ΔΗΜΟΣΙΑ!
Άλλωστε οι κανόνες της κατηγορίας στο κόκκινο πλαίσιο από πάνω μιλάνε για ΚΑΘΑΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ, με ΣΑΦΗ ΤΙΤΛΟ και σε ΠΟΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΥΠΑΡΧΕΙ


Επειδή είναι κάτι καινούριο και επειδή ο κόσμος φοβάται το καινούριο, γι' αυτό και μόνο τον λόγο ήθελα να το αναπτύξω την ιδέα αυτήν σε κάτι πιο άμεσο και προσωπικό όπως είναι το τηλέφωνο ή έστω το προσωπικό μήνυμα.

polvar έγραψε:
Δεν έχουμε λόγο να αμφισβητήσουμε τις προθέσεις σας αλλά κι εσείς πρέπει να καταλάβετε το ότι το site στηρίζει την ύπαρξη του και την όποια φήμη του στις ΚΑΘΑΡΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ, επομένως αυτό αποτελεί ΑΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΟ ΟΡΟ στις αγγελίες

Αν δεν γίνετε λοιπόν δημόσια σαφής, το θέμα αυτό, λυπούμαστε, αλλά θα διαγραφεί



Επιτρέψτε μου τότε να σας αναπτύξω από αυτό το σημείο και πέρα...

Εδώ και 5000 χρόνια ένα μόνο πράγμα δεν έχει χάσει την αξία του. Και όποιος έχει αυτό, έχει πάντοτε και λεφτά. Πρόκειται για κάτι το οποίο υπάρχει στην φύση ακόμα και στην φυσική του μορφή, δεν αλλοιώνεται και έχει ευρεία χρήση σε ότι εφαρμογή μπορούμε να φανταστούμε.

Και δεν είναι κανένα άλλο από το πολυτιμότερο μέταλλο, τον ΧΡΥΣΟ δηλαδή... ΞΕΚΑΘΑΡΙΖΩ από τώρα ότι δεν πρόκειται για κάτι πυραμιδικό και μπορώ να εξηγήσω το γιατί...

Πρόκειται για μάρκετινγκ συστάσεων και διαφήμισης από στόμα σε στόμα...

Η εταιρία στην οποία αναφέρομαι λέγεται EMGOLDEX, έχει την έδρα της στο Μόναχο της Γερμανίας και εμπορεύεται πλάκες χρυσού καθαρότητας 99.9% Για όσους γνωρίζουν, υπάρχει σχετική οδηγία της Ευρωπαϊκής Ένωσης από το 1998 κιόλας, και στην οποία υπέγραψε και η χώρα μας! Περισσότερες λεπτομέρειες μπορούν να διαβάσουν οι ενδιαφερόμενοι εδώ: http://www.forologikanea.gr/pages/displ ... ou-xrusou/ Επιπλέον η εταιρία εκδίδει πιστοποιητικά και αποδείξεις για όποια πώληση η διακίνηση χρυσού πραγματοποιείται.

Οι υποψήφιοι πελάτες της μπορούν να αποκτήσουν χρυσό είτε αγοράζοντας τον απευθείας με δικά τους χρήματα, είτε συμμετέχοντας σε ένα πρόγραμμα bonus και στην συνέχεια το μόνο που έχουν να κάνουν είναι να βρουν δύο νέους πελάτες που θα κάνουν το ίδιο, δηλαδή να συμμετέχουν σε αυτό το πρόγραμμα. Η εταιρία δηλαδή ανταμείβει την προσπάθεια αυτήν που κάνουμε ώστε να μπορέσει να επεκταθεί.

Επειδή όπως είπα πρόκειται για κάτι καινούριο και το οποίο μπορεί να δώσει λανθασμένες εντυπώσεις όταν προσπαθεί κάποιος, όπως καλή ώρα εγώ, να το αποδώσει με γραπτό λόγο μέσα σε λίγους παραγράφους, εδώ δημόσια, δεν γνωρίζω αν θα μπορέσει ο εκάστοτε ενδιαφερόμενος να καταλάβει.

Αφήνω από εδώ και πέρα το θέμα στην κρίση των διαχειριστών.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Όρεξη να έχεις να δίνεις πράγματα.

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39708
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Προσφορά εργασίας με πολύ καλές αποδοχές

Δημοσίευση από polvar » 19 Ιουν 2014, 08:54

Αν μιλάμε για επένδυση σε χρυσό, πρέπει ο καθένας που θα προβεί σε αυτήν να ξέρει ότι ως μέταλλο υπόκειται σε σκαμπανεβάσματα της τιμής επομένως αναλαμβάνει το ρίσκο.
Πχ το 2005 είχε $500 η ουγγιά, το 2011 έφθασε τα $1850 και σήμερα είναι στα $1277
Εικόνα

Η εργασία στην οποία αναφέρεστε αφορά το bonus της εγγραφής 2 επιπλέον ατόμων, αν κατάλαβα καλά. Καλώς. Όμως θα πρέπει να αναφερθούν λεπτομέρειες του τι κερδίζει αυτός που θα ασχοληθεί και τι και πώς θα πρέπει να κάνει.
Ή πείτε τα εδώ ή παραθέστε ένα link που να εξηγεί


Πάντως εγώ έχω ήδη βρει το http://www.emgoldexgreece.com/ στο οποίο είδα διάφορα βίντεο και διάβασα αρκετά πράγματα. Επειδή δεν υπάρχει καμιά επιχείρηση που να χαρίζει λεφτά και τίποτα που να είναι όλοι ευχαριστημένοι και όλοι να πληρώνονται χωρίς κανένας να πληρώνει, το συμπέρασμά μου είναι ότι αφορά καθαρά ένα ακόμα σύστημα πυραμίδας απλά αναμεμιγμένο με το χρυσό που από την μια θαμπώνει τα μάτια (για να προσελκύσει κοινό) και από την άλλη έχει και αρκετά μεγάλη προμήθεια 7% στην αγορά/πώληση και στηρίζει οικονομικά την ύπαρξη της εταιρίας για αρκετό διάστημα.

Σε κάποια στιγμή λοιπόν, όταν θα γραφτούν πολλοί και δεν θα βρίσκονται άλλοι να γραφτούν, η πυραμίδα αυτή όπως και όλες οι προηγούμενες θα "σκάσει" και όσοι θα έχουν δώσει 540€ για να γραφτούν χωρίς να έχουν κερδίσει ακόμα το bonus, θα μείνουν με άδεια χέρια ως κορόιδα
Οι υπόλοιποι που θα έχουν συμπληρώσει τα €7000, αν δεν τα έχουν πάρει εγκαίρως και σε φυσική μορφή χρυσού στα χέρια τους αλλά θα τα έχουν αφήσει για να τα κάνουν περισσότερα εξαιτίας της απληστίας τους ή για να τους τα "φυλάξει" η εταιρία, θα είναι ακόμα μεγαλύτερα κορόιδα

Έτσι έχουν τα πράγματα λοιπόν, όποιος έχει αντίρρηση είναι ελεύθερος να την εκφράσει αφού όμως έχει μελετήσει τα συστήματα "πυραμίδας" καλά.
Μην βγει δηλαδή να μου πει κανείς ότι ο τάδε πήρε τόσα λεφτά κλπ.
Ναι, σε όλες τις πυραμίδες, αυτοί που γράφονται πρώτοι παίρνουν λεφτά. Αυτοί που γράφονται τελευταίοι χάνουν τα λεφτά τους (και είναι ευνόητα πολύ περισσότεροι από αυτούς που πήραν). Το πότε θα σκάσει η πυραμίδα ώστε να χαθούν τα λεφτά κανείς δεν το ξέρει. Όμως συνήθως οι πυραμίδες σκάνουν όταν φθάσει να το μάθουν πολλά άτομα, οπότε γράφονται πολλοί και μετά δεν υπάρχουν άλλοι να γραφτούν. Μήπως υποψιάζεστε λοιπόν πότε θα σκάσει αυτή;

Άβαταρ μέλους
kriari213
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 13648
Εγγραφή: 24 Σεπ 2010, 09:18
Νομός κατοικίας: Ν. Μαγνησίας
Δήμος - Κοινότητα: Αλμυρού Μαγνησίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Επικοινωνία:

Re: Προσφορά εργασίας με πολύ καλές αποδοχές

Δημοσίευση από kriari213 » 19 Ιουν 2014, 09:33

αμα ειχα λεφτα ν αγορασω χρυσο .........δε θα ψαχνα για δουλεια!!!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Προτιμώ αποστολή με BOX NOW


ΚΟΙΤΑΞΤΕ Κ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39708
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Προσφορά εργασίας με πολύ καλές αποδοχές

Δημοσίευση από polvar » 19 Ιουν 2014, 09:46

Αυτό που με εκνευρίζει είναι ότι αυτά τα κόλπα ληστείας και της τελευταίας σταγόνας αίματος και μόχθου του απελπισμένου από την οικονομική κατάσταση πολίτη, αφήνονται να δρουν ελεύθερα και ανεξέλεγκτα από το "κράτος" μας (και το κάθε κράτος, δεν είναι ελληνικό φαινόμενο μόνο οι πυραμίδες) αποδεικνύοντας περίτρανα από την μια μεριά την ανικανότητα των μηχανισμών και από την άλλη αφήνοντας να εννοηθεί ότι δεν είναι εκτός του colpo grosso κάποια από τα γρανάζια των μηχανισμών.

Άβαταρ μέλους
twilight
Platinum Member
Platinum Member
13 14
Δημοσιεύσεις: 189
Εγγραφή: 11 Μάιος 2010, 02:42
Νομός κατοικίας: Ν. Ημαθίας
Δήμος - Κοινότητα: Νάουσας Ημαθίας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Επικοινωνία:

Re: Προσφορά εργασίας με πολύ καλές αποδοχές

Δημοσίευση από twilight » 19 Ιουν 2014, 10:54

polvar έγραψε:Αν μιλάμε για επένδυση σε χρυσό, πρέπει ο καθένας που θα προβεί σε αυτήν να ξέρει ότι ως μέταλλο υπόκειται σε σκαμπανεβάσματα της τιμής επομένως αναλαμβάνει το ρίσκο.
Πχ το 2005 είχε $500 η ουγγιά, το 2011 έφθασε τα $1850 και σήμερα είναι στα $1277
Εικόνα


Εγώ δεν μίλησα για την καθαυτού τιμή του χρυσού, αλλά για το πρόγραμμα bonus της εταιρίας emgoldex. Η τιμή του χρυσού επηρεάστηκε σαφώς μόνο και μόνο επειδή συνέβει η παγκόσμια χρηματοπιστωτική οικονομική ύφεση, για κανένα άλλο λόγο. Η τιμή υπόκεινται σε ρίσκο, αυτό που υπόκειται σε ρίσκο είναι το bonus πρόγραμμα της εταιρίας.

polvar έγραψε:
Η εργασία στην οποία αναφέρεστε αφορά το bonus της εγγραφής 2 επιπλέον ατόμων, αν κατάλαβα καλά. Καλώς. Όμως θα πρέπει να αναφερθούν λεπτομέρειες του τι κερδίζει αυτός που θα ασχοληθεί και τι και πώς θα πρέπει να κάνει.
Ή πείτε τα εδώ ή παραθέστε ένα link που να εξηγεί
Όπως είπα αδυνατώ να αποδώσω εδώ με γραπτό λόγο σε μερικές παραγράφους πως λειτουργεί το πρόγραμμα. Μπορώ να σας δώσω όσους συνδέσμους θέλετε, video και παρουσιάσεις slideshare. Όμως ο κόσμος μπορεί να έχει απορίες, ερωτήσεις και θέλει κάτι πιο άμεσο. Θα θέλει ένα άτομο που συμμετέχει ήδη στο πρόγραμμα και γνωρίζει το αντικείμενο να εξηγηθεί από κοντά. Αν είναι να τα γράψω εδώ και να κάθεται ο καθένας από τον καναπέ του, δεν έχει νόημα.
polvar έγραψε: Πάντως εγώ έχω ήδη βρει το http://www.emgoldexgreece.com/ στο οποίο είδα διάφορα βίντεο και διάβασα αρκετά πράγματα. Επειδή δεν υπάρχει καμιά επιχείρηση που να χαρίζει λεφτά και τίποτα που να είναι όλοι ευχαριστημένοι και όλοι να πληρώνονται χωρίς κανένας να πληρώνει, το συμπέρασμά μου είναι ότι αφορά καθαρά ένα ακόμα σύστημα πυραμίδας απλά αναμεμιγμένο με το χρυσό που από την μια θαμπώνει τα μάτια (για να προσελκύσει κοινό) και από την άλλη έχει και αρκετά μεγάλη προμήθεια 7% στην αγορά/πώληση και στηρίζει οικονομικά την ύπαρξη της εταιρίας για αρκετό διάστημα.
Καμία βιώσιμη εταιρία δεν πρόκειται να χαρίσει λεφτά και σε κανέναν. Δεν είμαστε φιλανθρωπική οργάνωση. Στην emgoldex δεν είμαστε υπάλληλοι, ούτε πουλάμε τον χρόνο μας για κάποιο χρηματικό αντίκρυσμα. Είμαστε πελάτες και κάνουμε διαφήμιση βρίσκοντας δύο νέους πελάτες. Απλό πράγμα. Την γνώμη σας μπορείτε να την κρατήσετε για τον εαυτό σας. Μην στερείτε όμως την ευκαιρία από τα μέλη σας να κατανοήσουν την απλότητα του προγράμματος στο οποίο αναφέρομαι και αν θέλουν να συμμετάσχουν να αυξήσουν το εισόδημά τους, η να αποκτήσουν αν δεν είχαν μέχρι τώρα. Η προμήθεια στην οποία αυτή στην οποία αναφέρεστε έχει να κάνει με την συμμετοχή του προγράμματος και ο τρόπος εξηγείται στις παρουσιάσεις που γίνονται. Πως αλλιώς θα καταλάβει ο κόσμος; Δεν την ζητάει η εταιρία απευθείας από τους πελάτες της.
polvar έγραψε: Σε κάποια στιγμή λοιπόν, όταν θα γραφτούν πολλοί και δεν θα βρίσκονται άλλοι να γραφτούν, η πυραμίδα αυτή όπως και όλες οι προηγούμενες θα "σκάσει" και όσοι θα έχουν δώσει 540€ για να γραφτούν χωρίς να έχουν κερδίσει ακόμα το bonus, θα μείνουν με άδεια χέρια ως κορόιδα
Οι υπόλοιποι που θα έχουν συμπληρώσει τα €7000, αν δεν τα έχουν πάρει εγκαίρως και σε φυσική μορφή χρυσού στα χέρια τους αλλά θα τα έχουν αφήσει για να τα κάνουν περισσότερα εξαιτίας της απληστίας τους ή για να τους τα "φυλάξει" η εταιρία, θα είναι ακόμα μεγαλύτερα κορόιδα
5 δισεκατομμύρια πληθυσμός στον κόσμο και λέτε ότι οι γνωστοί θα τελειώσουν; Δεν μου άρεσε το ανέκδοτό σας. Η λεγόμενή σας πυραμίδα, η οποία δεν υφίσταται, δεν πρόκειται να σκάσει γιατί οι γνωστοί δεν τελειώνουν ποτέ. Και ούτε σας ζήτησα να δώσετε "προκαταβολή". Θα αγοράσετε/επενδύσετε σε χρυσό, αυτό είναι το απλό της υπόθεσης. Η εταιρία μέσω του bonus προγράμματος εγγυάται την σταθερότητα της αξίας, προσέξτε όχι τιμής, αλλά αξίας του χρυσού ως διαχρονικό προϊόν, γιατί είναι το μόνο που ΔΕΝ ΧΑΝΕΙ ΠΟΤΕ. Όποιοι επένδυσαν σε ακίνητα έχασαν, όποιοι επένδυσαν σε αυτοκίνητα μέσω του εμπορίου τους έχασαν και άλλα πόσα παραδείγματα. Κανένας δεν πιάνεται κορόιδο, γιατί ΟΛΟΙ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ.

Αν ΔΕΝ ΔΩΣΕΤΕ κάτι, δεν θα πάρετε... Θα αναφερθώ σε ένα παράδειγμα... Ο υπάλληλος πουλάει τον χρόνο του... ο ελεύθερος επαγγελματίας πουλάει τον χρόνο στον εαυτό του... Για να πάτε στην δουλειά σας θα βάλετε 5 ευρώ την ημέρα βενζίνη και σε 30 μέρες θα έχετε χάσει 150 Ε! Πως θα σας φαινόταν αυτά τα 150 Ευρώ να τα δώσετε προκειμένου να συμμετάσχετε στον προκαταρκτικό πίνακα της εταιρίας και έπειτα από ένα χρονικό διάστημα να πολλαπλασιαστεί η αρχική σας επένδυση;
polvar έγραψε: Έτσι έχουν τα πράγματα λοιπόν, όποιος έχει αντίρρηση είναι ελεύθερος να την εκφράσει αφού όμως έχει μελετήσει τα συστήματα "πυραμίδας" καλά.
Μην βγει δηλαδή να μου πει κανείς ότι ο τάδε πήρε τόσα λεφτά κλπ.
Ναι, σε όλες τις πυραμίδες, αυτοί που γράφονται πρώτοι παίρνουν λεφτά. Αυτοί που γράφονται τελευταίοι χάνουν τα λεφτά τους (και είναι ευνόητα πολύ περισσότεροι από αυτούς που πήραν). Το πότε θα σκάσει η πυραμίδα ώστε να χαθούν τα λεφτά κανείς δεν το ξέρει. Όμως συνήθως οι πυραμίδες σκάνουν όταν φθάσει να το μάθουν πολλά άτομα, οπότε γράφονται πολλοί και μετά δεν υπάρχουν άλλοι να γραφτούν. Μήπως υποψιάζεστε λοιπόν πότε θα σκάσει αυτή;
Κανένας δεν χάνει λεφτά και δεν υπάρχει ούτε πρώτος ούτε τελευταίος, ανα πάσα ώρα και στιγμή μπορείτε να γραφτείτε και να κερδίσετε ότι κερδίζουν ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ. Είναι το όνειρο ορισμένων "παλιών" ανθρώπων το να έχουν όλοι τις ίδιες αποδοχές.

Η Ευρώπη θέλει να φέρει τον χρυσό στο έδαφός της, γιατί πρόκειται που αδιαμφισβήτητα δεν χάνει αξία. Ενώ για παράδειγμα το πετρέλαιο κάποια στιγμή θα τελειώσει, ο χρυσός θα υπάρχει ΠΑΝΤΑ, είτε το θέλουμε είτε όχι. Πάντα θα υπάρχουν άνθρωποι να γραφτούν. Δεν πρόκειται να σκάσει ΠΟΤΕ.

Εκεί που ο κόσμος δεν μπορεί από πουθενά να αποκτήσει εισόδημα, και σπαταλάει τον χρόνο και χρήμα τρέχοντας από εδώ κι από εκεί, έρχεται η EMGOLDEX με το πρόγραμμά της να βοηθήσει κόσμο και παρ' όλα αυτά συνεχίζουν κάποιοι να εθελοτυφλούνε. Στο κάτω κάτω δεν ζητήθηκε από κανέναν με το πιστόλι στον κρόταφο να δώσει "προκαταβολή". Έρχεται παρακολουθεί την παρουσίαση από κοντά, λύνει τις όποιες απορίες του και αν θέλει μπορεί να αποδεχτεί τους όρους της εταιρίας. Κανείς δεν πρόκειται να σας χαρίσει λεφτά.

Αν κάποιοι άνθρωποι εξακολουθούν να έχουν φοβίες να κατέβουν στο κέντρο της Θεσσαλονίκης να πιούνε έναν καφέ που δεν στοιχίζει τίποτα, τι να πω... ας καθίσουν στον καναπέ τους... κάποια στιγμή επενδύοντας τον χρόνο τους θα κάνουν μεγαλύτερη λακούβα...

Έχω βρει ένα καταπληκτικό ιστολόγιο, επισκεφθείτε το και διαβάσετε ότι θέλετε εκεί...

http://emgoldexkafkas.blogspot.gr
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Όρεξη να έχεις να δίνεις πράγματα.

Άβαταρ μέλους
twilight
Platinum Member
Platinum Member
13 14
Δημοσιεύσεις: 189
Εγγραφή: 11 Μάιος 2010, 02:42
Νομός κατοικίας: Ν. Ημαθίας
Δήμος - Κοινότητα: Νάουσας Ημαθίας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Επικοινωνία:

Re: Προσφορά εργασίας με πολύ καλές αποδοχές

Δημοσίευση από twilight » 19 Ιουν 2014, 10:59

polvar έγραψε:Αυτό που με εκνευρίζει είναι ότι αυτά τα κόλπα ληστείας και της τελευταίας σταγόνας αίματος και μόχθου του απελπισμένου από την οικονομική κατάσταση πολίτη, αφήνονται να δρουν ελεύθερα και ανεξέλεγκτα από το "κράτος" μας (και το κάθε κράτος, δεν είναι ελληνικό φαινόμενο μόνο οι πυραμίδες) αποδεικνύοντας περίτρανα από την μια μεριά την ανικανότητα των μηχανισμών και από την άλλη αφήνοντας να εννοηθεί ότι δεν είναι εκτός του colpo grosso κάποια από τα γρανάζια των μηχανισμών.
Αυτό εμένα που με εκνευρίζει είναι αυτοί που βιάζονται και ταμπελοποιούνε τις όποιες προσπάθειες χωρίς να κάτσουν οι ίδιοι να κάνουν την έρευνα.

Η εταιρία EMGOLDEX έχει περάσει όλα τα τεστ αντοχής και από νομική και από οικονομική πλευρά, σε 150 χώρες σε όλο τον κόσμο. Όλα γίνονται με απόλυτα νόμιμο τρόπο και εκδίδονται πιστοποιητικά και αποδείξεις για τις κινήσεις.

Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι εγώ και η οικογένειά μου έχουμε να φάμε, γιατί αν περίμενα από τα δήθεν βύσματα να με "χώσουν" κάπου και να βγάζω 20 Ευρώ την ημέρα χωρίς ένσημα, λυπάμαι πολύ, αλλά θα υπέφερα...
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Όρεξη να έχεις να δίνεις πράγματα.

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Διάφορα θέματα σχετικά με εργασία”