Επισκευή Η/Υ με ελεύθερη χρέωση

ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΖΗΤΗΣΗ 'ΜΑΥΡΗΣ' ΕΡΓΑΣΙΑΣ
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Εδώ μπορείτε να γράφετε ζητήσεις εργασίας ή προσφοράς υπηρεσιών από μέρους σας
-Εννοείται ότι πρέπει να εκδοθούν όλα τα νόμιμα παραστατικά/ένσημα
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΖΗΤΗΣΗ 'ΜΑΥΡΗΣ' ΕΡΓΑΣΙΑΣ
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
BaCh
VIP Member
VIP Member
57 36
Δημοσιεύσεις: 866
Εγγραφή: 28 Ιούλ 2010, 20:44
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Ζευγάρι
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Επισκευή Η/Υ με ελεύθερη χρέωση

Δημοσίευση από BaCh » 07 Νοέμ 2014, 11:40

Προσφέρω τεχνική υποστήριξη σε ότι αφορά τους Ηλεκτρονικούς υπολογιστές, στο χώρο μου (Αγ. Βαρβάρα) ή στο χώρο σας.
Μπορώ επίσης να βοηθήσω διαδικτυακά μέσω team viewer ή δίνοντας τηλεφωνικές οδηγίες.

Format, εγκατάσταση προγραμμάτων, καθαρισμός από ιούς, πρώτη εγκατάσταση router-διαδικτύου στο χώρο σας, βοήθεια σε διαδικτυακές πλατφόρμες (Gmail, YouTube, facebook, twitter, blogspot κλπ) και πολλά άλλα.

Δουλεύω σε τηλεπικοινωνιακό πάροχο οπότε στο κομμάτι του internet έχω επιπλέον εξειδίκευση.

Η χρέωση είναι ελεύθερη και επαφίεται στη οικονομική δυνατότητα και το φιλότιμο του καθενός :)
Για βοήθεια εξ' αποστάσεως μπορεί να γίνει πληρωμή με paypal ή τραπεζική κατάθεση.
Δεκτή η όποια ανταλλαγή (με υπηρεσίες ή προϊόντα).
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος BaCh την 05 Δεκ 2016, 17:51, έχει επεξεργασθεί 3 φορές συνολικά.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Όταν κάποι@ δηλώνει ενδιαφέρον για κάποιο αντικείμενο παρακαλούμε να ελέγχει την αγγελία! Αν του δοθεί και δεν απαντήσει εντός 48 ωρών το αντικείμενο θα τίθεται και πάλι διαθέσιμο.

Παραλαβές χερί-χέρι από Αγ. Βαρβάρα και Μοναστηράκι.

Αποστολές κάνουμε μέσω Speedex σε όλη την Ελλάδα:
3€ τα δυο πρώτα κιλά + 1,24€ για κάθε επιπλέον κιλό.
Υπάρχει επιβάρυνση 2,48€ για την ζώνη απομακρυσμένων προορισμένων (Α.Π). Βλέπετε αν η περιοχή σας θεωρείται Α.Π. εδώ.
Ορισμένα ογκώδη αντικείμενα έχουν επιπλέον κόστος μεταφορικών, θα ενημερώνουμε σχετικά.


Άβαταρ μέλους
Λίτσα Γιούτη
Diamond Member
Diamond Member
41 37
Δημοσιεύσεις: 740
Εγγραφή: 03 Δεκ 2014, 00:49
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Επισκευή Η/Υ με ελεύθερη χρέωση

Δημοσίευση από Λίτσα Γιούτη » 06 Ιαν 2015, 13:05

Και εξ αποστάσεως πως θα κόψεις απόδιξη;;;; ρε παιδιά συγγνώμη κιόλας αλλά εντάξει , δλδ ο ντιλιβεράς που πηγαινοφέρνει αντικείμενα και παίρνει χαρτζιλίκι εδώ κόβει και απόδιξη;; τραβηγμένο αλλά οκ.. τί να πω;
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Η Ευγένεια και η Ειλικρίνεια πάντα με κερδίζει.

Δίνω προτεραιότητα σε ανθρώπους με θέματα υγείας!

υγ- Δεν μπορώ τις κλάψες ... τύπου "είμαι άνεργη με 15 παιδιά, το έχει ανάγκη ο αντρούλης μου να το κανει δώρο στον προπάππου του προπάππου του παππού του που είναι ετοιμοθάνατος κτλ κτλ"

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

Άβαταρ μέλους
BaCh
VIP Member
VIP Member
57 36
Δημοσιεύσεις: 866
Εγγραφή: 28 Ιούλ 2010, 20:44
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Ζευγάρι
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Επισκευή Η/Υ με ελεύθερη χρέωση

Δημοσίευση από BaCh » 06 Ιαν 2015, 13:10

Λίτσα Γιούτη έγραψε:Και εξ αποστάσεως πως θα κόψεις απόδιξη;;;; ρε παιδιά συγγνώμη κιόλας αλλά εντάξει , δλδ ο ντιλιβεράς που πηγαινοφέρνει αντικείμενα και παίρνει χαρτζιλίκι εδώ κόβει και απόδιξη;; τραβηγμένο αλλά οκ.. τί να πω;
Προς τί ο προβληματισμός; Κόπτεσαι για τα έσοδα του κράτους;
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Όταν κάποι@ δηλώνει ενδιαφέρον για κάποιο αντικείμενο παρακαλούμε να ελέγχει την αγγελία! Αν του δοθεί και δεν απαντήσει εντός 48 ωρών το αντικείμενο θα τίθεται και πάλι διαθέσιμο.

Παραλαβές χερί-χέρι από Αγ. Βαρβάρα και Μοναστηράκι.

Αποστολές κάνουμε μέσω Speedex σε όλη την Ελλάδα:
3€ τα δυο πρώτα κιλά + 1,24€ για κάθε επιπλέον κιλό.
Υπάρχει επιβάρυνση 2,48€ για την ζώνη απομακρυσμένων προορισμένων (Α.Π). Βλέπετε αν η περιοχή σας θεωρείται Α.Π. εδώ.
Ορισμένα ογκώδη αντικείμενα έχουν επιπλέον κόστος μεταφορικών, θα ενημερώνουμε σχετικά.

Άβαταρ μέλους
Λίτσα Γιούτη
Diamond Member
Diamond Member
41 37
Δημοσιεύσεις: 740
Εγγραφή: 03 Δεκ 2014, 00:49
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Επισκευή Η/Υ με ελεύθερη χρέωση

Δημοσίευση από Λίτσα Γιούτη » 06 Ιαν 2015, 13:29

δεν παει σε εσενα το μηνυμα μου..
κι εγω τεχνικος ειμαι και για αμεα παιρνω τπτ απο χρηματα με κερνανε ενα καφε που λεει ο λογος και τελος αναφερομαι στους κανονες που αν τους διαβασεις θα δεις οτι γραφει για νομιμα παραστατικα κτλ κτλ..

λοιπον εγω δηλωνω οτι επειδη δεν εχω ουτε ρουχα να παρω και επειδη εχω τα πτυχια να καθονται κανω ειδικες τιμες σε αμεα. ως τεχνικος πληροφορικης εντος θεσσαλονικης.
και επειδη απο τα χρηματα προτιμω ενα ευχαριστω να παρω τπτ για το σπιτι που ειναι αδειο αντι για ελευθερη χρεωση πατατε ευχαριστω.
δεν κοβω αποδιξεις γιατι δεν ανηκω σε καμια εταιρια και γιατι δεν ειμαι επιχειρηματιας.

ευχαριστω!!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Η Ευγένεια και η Ειλικρίνεια πάντα με κερδίζει.

Δίνω προτεραιότητα σε ανθρώπους με θέματα υγείας!

υγ- Δεν μπορώ τις κλάψες ... τύπου "είμαι άνεργη με 15 παιδιά, το έχει ανάγκη ο αντρούλης μου να το κανει δώρο στον προπάππου του προπάππου του παππού του που είναι ετοιμοθάνατος κτλ κτλ"

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

Άβαταρ μέλους
BaCh
VIP Member
VIP Member
57 36
Δημοσιεύσεις: 866
Εγγραφή: 28 Ιούλ 2010, 20:44
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Ζευγάρι
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Επισκευή Η/Υ με ελεύθερη χρέωση

Δημοσίευση από BaCh » 06 Ιαν 2015, 21:01

Τι να πω. Έχει ο καθένας τα προβλήματά του.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Όταν κάποι@ δηλώνει ενδιαφέρον για κάποιο αντικείμενο παρακαλούμε να ελέγχει την αγγελία! Αν του δοθεί και δεν απαντήσει εντός 48 ωρών το αντικείμενο θα τίθεται και πάλι διαθέσιμο.

Παραλαβές χερί-χέρι από Αγ. Βαρβάρα και Μοναστηράκι.

Αποστολές κάνουμε μέσω Speedex σε όλη την Ελλάδα:
3€ τα δυο πρώτα κιλά + 1,24€ για κάθε επιπλέον κιλό.
Υπάρχει επιβάρυνση 2,48€ για την ζώνη απομακρυσμένων προορισμένων (Α.Π). Βλέπετε αν η περιοχή σας θεωρείται Α.Π. εδώ.
Ορισμένα ογκώδη αντικείμενα έχουν επιπλέον κόστος μεταφορικών, θα ενημερώνουμε σχετικά.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αγγελίες όπου εσείς ζητάτε εργασία ή προσφέρετε υπηρεσίες”