Κερδίστε χρήματα βλέποντας διαφημίσεις

Απάντηση
agelos13
Platinum Member
Platinum Member
15 14
Δημοσιεύσεις: 193
Εγγραφή: 16 Μάιος 2011, 15:00
Νομός κατοικίας: Ν. Αχαΐας
Δήμος - Κοινότητα: Ολύμπου Καρπάθου Δωδεκανήσου
Επικοινωνία:

Re: Κερδίστε χρήματα λαμβάνοντας email !

Δημοσίευση από agelos13 » 24 Φεβ 2012, 18:16

δοκιμασμενα ολα τα παραπανω που υποτιθεται σε πληρωνουν αλλα ποτε δεν με πληρωσε κανενα τους και καλα εχουν πολυ δουλεια και αργουν στο checkout

ΤΡΙΧΕΣ

Άβαταρ μέλους
panos
Συντονιστής
Συντονιστής
4 1
Δημοσιεύσεις: 265
Εγγραφή: 03 Μαρ 2008, 17:12
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ελλομένου Λευκάδας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 47
Μπλούζα: XL
Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: Κερδίστε χρήματα λαμβάνοντας email !

Δημοσίευση από panos » 24 Φεβ 2012, 22:37

agelos13 έγραψε:δοκιμασμενα ολα τα παραπανω που υποτιθεται σε πληρωνουν αλλα ποτε δεν με πληρωσε κανενα τους και καλα εχουν πολυ δουλεια και αργουν στο checkout

ΤΡΙΧΕΣ
Για να δοκιμασες ολα τα παραπανω πρεπει επι 4 μηνες να εμπενες σε ολα , αρα ολοι μερα να εισαι μεσα σε αυτες τις σελιδες

:lol: :lol: :lol: :lol:

Αν και δεν νομιζω , αλλα πρεπει να μαζευτει ενα ποσο για να πληρωθεις , ανεβασε μια φωτο απο καποιο λογαρισμο που εχεις μαζεψει αυτα τα χρηματα , και ΑΝ εχεις πατησει κλικ μεσω των λινκ που ηταν εδω , θα μαθουμε ποτε θα πληρωθεις (δεν εχουμε σχεση με τα δικτυα αλλα επειδη εχω λογαρισμο μπορω να μαθω αμεσα με tiket)
Μερικοί ΚΑΝΟΝΕΣ
-Να απαντάτε ΠΡΩΤΑ στην ΑΓΓΕΛΙΑ και με pm ΜΟΝΟ τηλέφωνό ΑΝ τελικα το πάρετε εσείς !
-Παρακαλώ τα μηνύματα να τα γράφετε με μικρά ελληνικά και οχι ΚΕΦΑΛΑΙΑ ή greeklish.
-Να είστε ευγενικοί , αναλυτική στην δημοσίευση, συνεπής στα ραντεβού , να ελέγχετε της απαντήσεις στις αγγελίες σας και ΜΗΝ ζητάτε ΣΥΝΕΧΕΙΑ !
- Ξεκινάμε τον τίτλο με [ΧΑΡΙΖΩ] ΤΑΔΕ ή [ΖΗΤΑΩ] ΤΑΔΕ ,μαζί με της αγκύλες !
- Οταν πάρουμε ή δώσουμε , ποστάρουμε και ευχαριστούμε το μέλος (αν έχουμε ζητήσει) για να κλειδώσει κάποιος mod την αγγελία.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους !

ΜΗΝ στέλνετε pm για απορίες ! Υπάρχει ανάλογο ΘΕΜΑ ! Ωστε να μαθαίνουν και άλλοι !

Άβαταρ μέλους
nikoletta09
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1485
Εγγραφή: 23 Ιουν 2011, 19:01
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ελληνικού Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Επικοινωνία:

ΕΔΩ πληρώνουν για το χρόνο σου !!!

Δημοσίευση από nikoletta09 » 10 Φεβ 2014, 20:45

Αναζητώντας δουλίτσα και στο Ιντερνετ , βρήκα πολύ ωραίο γερμανικό σάιτ , που σε πληρώνει για να βλέπεις εσύ της διαφημίσεις τους.
Υπάρχουν εκεί πολύ μέλοι από όλο το κόσμο, που έτσι βγάζουν τα χαρτζιλίκια τους.
Αν θέλετε , δοκιμάστε και εσείς !!!
ΚΛΙΚ ΕΔΩ
:welcome: :welcome: :welcome:
Έχω PAYPAL και Εθνική

Άβαταρ μέλους
loukia1981
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 7052
Εγγραφή: 04 Φεβ 2014, 16:04
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ πληρώνουν για το χρόνο σου !!!

Δημοσίευση από loukia1981 » 10 Φεβ 2014, 20:51

Καλησπέρα!Καλό φαίνεται!Το έχεις κάνει?Πως λειτουργεί και πως πληρώνεσαι?
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
ΕΙΜΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΔΙΟΤΙ ΧΩΡΙΣΑ,ΜΕΝΩ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΜΟΥ Κ ΟΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΟΘΗΚΗ..ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ ΣΥΝΤΟΜΑ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ
ΖΗΤΑΩ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΓΙΑ LAPTOP TOSHIBA SATELLITE L300
Το μέλος tonia1990 είναι αδερφή μου
Περιμένω κατάθεση απο:
Χρωστάω δέμα σε:
Χρωστάω κατάθεση σε:
Περιμένω δέμα απο:
Έχω στείλει σε:
Xρωσταω: Anast(0.50),palleta(0.50),polvar,give(απο 0,30)atikiv (1.20)zoethessaloniki (1.70)trypokarydos(0.50)
Μου χρωστανε:ΓΙΩΤΑ Μ.(0.50)
Σε αναμονή συναντησης με:

Άβαταρ μέλους
nikoletta09
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1485
Εγγραφή: 23 Ιουν 2011, 19:01
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ελληνικού Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ πληρώνουν για το χρόνο σου !!!

Δημοσίευση από nikoletta09 » 10 Φεβ 2014, 21:11

Πληρώνεσαι στο PayPal.
Μετά από την εγγραφή πας στο EARN WATCHING ADS ==> PAID TO CLICK ADS και πατάς εκεί σε διαθέσιμα λινκ με διαφήμιση (όχι ταυτόχρονα - ένα και ένα ;) ).
Εγώ, προσωπικά, μέχρι τώρα έβλεπα διαφήμισης σε πολλά παρόμοια σάιτ , αλλά στα ρώσικα. Σήμερα γράφτηκα και σε αυτό το ωραίο σάιτ , επειδή το διαφήμισαν πολύ οι άλλοι μέλοι :welcome: .
Έχω PAYPAL και Εθνική

Άβαταρ μέλους
loukia1981
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 7052
Εγγραφή: 04 Φεβ 2014, 16:04
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ πληρώνουν για το χρόνο σου !!!

Δημοσίευση από loukia1981 » 10 Φεβ 2014, 22:03

Ευχαριστώ για την απάντηση!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
ΕΙΜΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΔΙΟΤΙ ΧΩΡΙΣΑ,ΜΕΝΩ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΜΟΥ Κ ΟΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΟΘΗΚΗ..ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ ΣΥΝΤΟΜΑ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ
ΖΗΤΑΩ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΓΙΑ LAPTOP TOSHIBA SATELLITE L300
Το μέλος tonia1990 είναι αδερφή μου
Περιμένω κατάθεση απο:
Χρωστάω δέμα σε:
Χρωστάω κατάθεση σε:
Περιμένω δέμα απο:
Έχω στείλει σε:
Xρωσταω: Anast(0.50),palleta(0.50),polvar,give(απο 0,30)atikiv (1.20)zoethessaloniki (1.70)trypokarydos(0.50)
Μου χρωστανε:ΓΙΩΤΑ Μ.(0.50)
Σε αναμονή συναντησης με:

Άβαταρ μέλους
ελενακι25
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
8 18
Δημοσιεύσεις: 198
Εγγραφή: 02 Μαρ 2016, 15:07
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Σαλαμίνας Πειραιά
Φύλο: Οικογένεια
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Alpha Bank
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ πληρώνουν για το χρόνο σου !!!

Δημοσίευση από ελενακι25 » 05 Απρ 2016, 13:36

nikoletta09 έγραψε:Αναζητώντας δουλίτσα και στο Ιντερνετ , βρήκα πολύ ωραίο γερμανικό σάιτ , που σε πληρώνει για να βλέπεις εσύ της διαφημίσεις τους.
Υπάρχουν εκεί πολύ μέλοι από όλο το κόσμο, που έτσι βγάζουν τα χαρτζιλίκια τους.
Αν θέλετε , δοκιμάστε και εσείς !!!
ΚΛΙΚ ΕΔΩ
:welcome: :welcome: :welcome:
Καλημέρα!! Γράφτηκα σε αυτό το site αλλά δε ξέρω που να πατήσω να δω διαφημίσεις.ασχολείσαι ακόμα να με βοηθήσεις?

Άβαταρ μέλους
Aliki1984
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 2780
Εγγραφή: 30 Μαρ 2014, 01:22
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ζωγράφου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Κερδίστε χρήματα βλέποντας διαφημίσεις

Δημοσίευση από Aliki1984 » 05 Απρ 2016, 14:11

makis έγραψε:Διάφορα site για να βγάζετε χρήματα κάνοντας κλικ σε λινκ μέσω της ιστοσελίδας τους
Πατήστε κλικ στα παράκατω banner και κάντε εγγραφή ! Eπιλέξα για εσάς τα καλυτέρα και ποιο αξιόπιστα.Paypal και το Alertpay.

Γιαυτο καλα ειναι να γραφεστε μεσω εμας και οχι σκετη εγραφη (χωρις refresh) γιατι αντι εμας θα τα παρει παλι καποιος αλλος
ΑΥΤΑ τα χρηματα τα δινουν σαν μπονους επειδη τους ''στελνουμε'' νεα μελη !


Εικόνα



Εικόνα
Πληρωμή 0,1 με 0,10 ανα κλικ και 100% για κάθε Click μέλους που προτείνετε. Πληρωμή απο 3 ευρώ μέσω Paypal!!!!!
Ελληνικό


Εικόνα\
Ενα καλο πρόγραμμα δίνει 10 adds την ημέρα, πληρώνει 0,01$ ανά click και έχει payout 10$. Bonus εγγραφής 0,05$



Εικόνα
5 δολάρια μόνο για την εγγραφή σου! Ισχυρό κίνητρο; :) Πληρωμή απο τα 30 δολάρια



αλλα site :

http://bux.to/?r=viatherm



Φανταστείτε ότι υπάρχουν πάνω από 2000 pay per click sites στο internet. Εμείς επιλέξαμε τα "καλυτέρα" και ποιο αξιόπιστα.
Σχεδόν όλα τα Pay per Click sites συνεργάζονται με το Paypal και το Alertpay. Επειδή κατά την εγγραφή σας σε κάποιο από τα προγράμματα θα σας ζητηθεί ο λογαριασμός του Paypal ή Alertpay, μπείτε για να ανοίξετε έναν τώρα( αλλα μπορείτε να βάλετε όποτε θέλετε στοιχειά λογαριασμού).

ΚΕΡΔΙΣΤΕ χρήματα, εμείς με τα χρήματα που θα παίρνουμε θα πληρώνουμε το domain και άλλα έξοδα του xariseto.gr !
δηλ. Αμα γραφτείτε μέσω εμας θα παίρνετε να λεφτά που λεει κάθε "pay rer click sites'' και δίνουν και σε εμας κάποιο πόσο σαν refresh
καθώς και μετα όποιος γραφτεί μέσω εσας.
Γι΄αυτο καλά ειναι να γράφεστε μέσω εμάς και οχι σκέτη εγράφη (χωρίς refresh) γιατί αντί εμάς θα τα πάρει πάλι κάποιος άλλος
ΑΥΤΑ τα χρήματα τα δίνουν σαν μπόνους επειδή τους ''στέλνουμε'' νεα μέλη , AN και ΔΕΝ ειναι μεγαλα ποσα .
Μάκη!!!!Βοήθεια!!! Χαζή ξανθιά εδώ!!! έχω ήδη paypal οπότε πες ότι βρήκα τρόπο και έκανα την εγγραφή! Μετά τι κάνω;;;; Πώς λειτουργεί δηλαδή αυτό;; όσο πιο απλά μπορείς σε παρακαλώ γιατί μου φαίνεται βουνό!!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Εδώ οι συλλογές μου με νομίσματα, γραμματόσημα, αλληλογραφίες, κάρτες, κτλ

Προτιμώ το ταχυδρομείο λόγω φορτωμένου προγράμματος.
Έχω Πειραιώς. Μπορώ και Εθνική, αλλά πρέπει να βάλω άλλον.
Αν δείτε καθυστερώ κάποια αποστολή ή κατάθεση, σημαίνει το ξέχασα! Σας παρακαλώ στείλτε μου ένα πμ να μου το θυμίσετε! 'Ενα μυαλό είναι αυτό!
(να στείλω πιατάκι μπλε στο μέλος olem)
Κατά καιρους [απαγορευετε η πωληση] καποια πραγματα σε διαφορες σελιδες (χειροποίητα ή 2ο χερι ρουχα μου και παπουτσια)

Απάντηση

Επιστροφή στο “Διάφορα θέματα σχετικά με εργασία”