επισκευη παλιου ανδρικου δαχτυλιδιου

Εδώ μπορείτε να γράφετε προσφορές εργασίας ή υπηρεσιών από επιχειρήσεις που γνωρίζετε ή από τις ατομικές επιχειρήσεις που τυχόν έχετε (ΜΟΝΟ προσφορές και ΟΧΙ διαφημίσεις) καθώς και ζήτηση εργασίας
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ/ΖΗΤΗΣΗ 'ΜΑΥΡΗΣ' ΕΡΓΑΣΙΑΣ
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Εδώ μπορείτε να γράφετε προσφορές εργασίας ή υπηρεσιών από επιχειρήσεις που γνωρίζετε ή από τις ατομικές επιχειρήσεις που τυχόν έχετε

-Να γράφετε σε ποια επιχείρηση υπάρχει
-Διάρκεια (απο ../.../2014 εως ../../2014
-Σε προσφορά υπηρεσιών να γράφετε τιμή προσφοράς και τιμή πριν την προσφορά. Να γράφετε όταν είναι μια πολύ καλή προσφορά και όχι μια μικρή μείωση τιμής ΚΑΙ ΣΑΦΗ ΤΙΤΛΟ !

Δεν επιτρέπονται ψεύτικες και χωρίς έκπτωση προσφορές καθώς και από δίκτυα πυραμίδας και δίκτυα affiliate. Αντίθετα θα διαγράφεται χωρίς ενημέρωση.

Τέλος είναι αυτονόητο ότι πρέπει να επιδοθούν όλα τα νόμιμα παραστατικά/ένσημα
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ/ΖΗΤΗΣΗ 'ΜΑΥΡΗΣ' ΕΡΓΑΣΙΑΣ
Απάντηση
ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ
Περιορισμένο μελος (σοβαρά παραπτώματα)
56 48
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

επισκευη παλιου ανδρικου δαχτυλιδιου

Δημοσίευση από ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ » 01 Δεκ 2016, 23:54

καλησπερα ειπα να αναφερω ενα θεμα που εχω προς επιλυση μηπως και καποιος ξερει απο κοσμηματα ή ασχολειται μ αυτα,λοιπον,εχω ενα ανδρικο χρυσο δαχτυλιδι 14 καρατιων απ οτι με ειπαν στο κοσμηματοπωλειο, ειναι δεκαετιας του 50 και ηταν του παππου μου ,με το εδωσε η γιαγια μ και εχει και ιστορικη αξια και συναισθηματικο δεσιμο αλλα το θεμα ειναι οτι το ειχανε κοψει οταν το βγαλανε γιατι ειχε πρηστει το δαχτυλο, το δικο μου θεμα ειναι οτι εσπασε ενα μικρο κομματι γιατι χαλαρωσε λογω του κοψιματος και λογω του οτι ειχε κολληθει σε αλλο σημειο ενδεχομενως σε καποια μετατροπη παλιοτερα ,εχει μεινει το 3/5 του δαχτυλιδιου εχει σπασει για να καταλαβετε απ το κατω μερος και λιγο προς το πλαι,αυτο που θελω ειναι αν υπαρχει καποιος που να μπορει να αναλαβει υπευθυνα αυτο που σκεφτομαι δηλαδη να ενσωματωθει το δαχτυλιδι πανω σε καποια βερα η κατι αλλο κομματι σαν χρυσο δακτυλιο η και ενα χρυσο κομματι σαν μισοφεγγαρο και να κολληθει ωστε να γινει γερο και να εχει σωστο σχημα για να ειναι ομορφο ,το δαχτυλιδι ειναι περιπου σαν αυτο στην φωτογραφια με μια κοκκινη πετρα,αυτο που θελω ειναι να μ πειτε αν ξερετε καποιον που μπορει να το πραγματοποιησει(οσο μπορει να ειναι εφικτο )και ποσο περιπου υπολογιζετε το κοστος ολου αυτου με υλικα και χωρις υλικα(πχ αν του παω καποιο κομματι εγω απο αλλο κοσμημα)με εργατικα κτλ,αυτα ευχαριστω και καλο βραδυ :thank:
https://eikona.info/images/2016/12/01/2 ... k14.th.jpg

ελενακι
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δήμος - Κοινότητα: Καλαμαριάς Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL
Επικοινωνία:

Re: επισκευη παλιου ανδρικου δαχτυλιδιου

Δημοσίευση από ελενακι » 02 Δεκ 2016, 00:09

Καλλινικε καλησπερα γνωμη μου να διαλεξεις
ενα καλο κοσμηματοπωλειο κ για το σιγουρο βγαλτο κ μια φωτο .πιο πολυ γισ την πετρα ..
Για το κοστος δεν ξερω... αν ειναι 14αρι δεν θα κοστισει πολλα ..καλη επιτυχια...
Ελενα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Εδώ η συλλογή μου με γραμματοσημα, νομισματα, τηλεκαρτες

-τα σκουπιδια επιστρεφονται.....
-δεν κρατω παντα σειρα προτεραιοτητας..
-δεν χαριζω σε ατομα που δε στελνουν αλλα μονο δεχονται..

Ευχαριστω!!!!
Χρωστουν ....sotos ster 0.80
Christizav 2.60

ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ
Περιορισμένο μελος (σοβαρά παραπτώματα)
56 48
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: επισκευη παλιου ανδρικου δαχτυλιδιου

Δημοσίευση από ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ » 02 Δεκ 2016, 00:37

εχουμε εναν γνωστο κοσμηματοπωλη εδω στην γειτονια αλλα αυτος ειναι ακριβος και κανει απλα πραγματα,εγω θελω να τα παω σε εργαστηρι,θα δω

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προσφορά/ζήτηση υπηρεσιών & εργασίας”