ΖΗTΩ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣTΗΝ ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗ

Εδώ μπορείτε να γράφετε προσφορές εργασίας ή υπηρεσιών από επιχειρήσεις που γνωρίζετε ή από τις ατομικές επιχειρήσεις που τυχόν έχετε (ΜΟΝΟ προσφορές και ΟΧΙ διαφημίσεις) καθώς και ζήτηση εργασίας
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ/ΖΗΤΗΣΗ 'ΜΑΥΡΗΣ' ΕΡΓΑΣΙΑΣ
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Εδώ μπορείτε να γράφετε προσφορές εργασίας ή υπηρεσιών από επιχειρήσεις που γνωρίζετε ή από τις ατομικές επιχειρήσεις που τυχόν έχετε

-Να γράφετε σε ποια επιχείρηση υπάρχει
-Διάρκεια (απο ../.../2014 εως ../../2014
-Σε προσφορά υπηρεσιών να γράφετε τιμή προσφοράς και τιμή πριν την προσφορά. Να γράφετε όταν είναι μια πολύ καλή προσφορά και όχι μια μικρή μείωση τιμής ΚΑΙ ΣΑΦΗ ΤΙΤΛΟ !

Δεν επιτρέπονται ψεύτικες και χωρίς έκπτωση προσφορές καθώς και από δίκτυα πυραμίδας και δίκτυα affiliate. Αντίθετα θα διαγράφεται χωρίς ενημέρωση.

Τέλος είναι αυτονόητο ότι πρέπει να επιδοθούν όλα τα νόμιμα παραστατικά/ένσημα
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ/ΖΗΤΗΣΗ 'ΜΑΥΡΗΣ' ΕΡΓΑΣΙΑΣ
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Άννα1989
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
60 83
Νομός κατοικίας: Ν. Ιωαννίνων
Δήμος - Κοινότητα: Ιωαννίνων
Φύλο: Οικογένεια
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: XXL
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

ΖΗTΩ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣTΗΝ ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗ

Δημοσίευση από Άννα1989 » 30 Δεκ 2017, 02:00

Είμαι απόφοιτη του Ιστορικού Ιωαννίνων, με μεταπτυχιακό στο ίδιο τμήμα, ετήσιο σεμινάριο επιμόρφωσης στην Ειδική Αγωγή από το Πανεπιστήμιο Αιγαίου. Ενδιαφέρομαι να διδάξω παιδιά δημοτικού,γυμνασίου,λυκείου με: ελαφρά νοητική καθυστέρηση, ΔΕΠΥ, προβλήματα όρασης και παιδιά με αυτισμό υψηλής λειτουργικότητας. Στα Ιωάννινα.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Αυτον τον καιρό ο υπολογιστής μου έχει προβλημα οπότε παρακαλώ για την υπομονή σας!
εκρεμμοτητα: mattypocket.
Σε μέλη που ποτέ δεν έχουν χαρίσει τίποτα δεν χαρίζω
Χρωσταω:0,20 vaggosdespoina

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προσφορά/ζήτηση υπηρεσιών & εργασίας”