αν δεν έχεις λεφτά και γνωστούς γιατρούς στην ελλάδα πεθαίνε

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Διαβάστε τους κανόνες της κατηγορίας
Αν βρείτε κάποιο θέμα που δεν ισχύει πλέον παρακαλούμε πατήστε την αναφορά για να το ελέγξουμε και να το σβήσουμε
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
siοupop
Banned member !!
Banned member !!
Δημοσιεύσεις: 909
Εγγραφή: 29 Νοέμ 2009, 23:22
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: ΛΗΤΗ
Επικοινωνία:

Re: αν δεν έχεις λεφτά και γνωστούς γιατρούς στην ελλάδα πεθαίνε

Δημοσίευση από siοupop » 22 Ιαν 2010, 12:24

:welcome: περαστικά σου και άλλο κακό να μη βρει εσένα και την οικογένειά σου. Πραγματικά ήταν συγκλονιστικά αυτά που έζησες όμως η ζωή και η ειδικότητά μου(παραιατρική) μου δίδαξε να μην εμπιστεύομαι ποτέ κανένα γιατρό όσο υψηλή θέση και να κατέχει. Όλοι τους είναι άνθρωποι που κάποια στιγμή μπορεί να κάνουν λάθος..... απλά το λάθος σε κάποιες περιπτώσεις μπορεί να στοιχοίσει τη ζωή ενός ανθρώπου. Πάντα λοιπόν επιβάλλεται να ζητάμε και 2η 3η ίσως και 4η γνώμη στην περίπτωση που βλέπουμε συμπτώματα να επιμένουν...
Ελπίζω να ξεπεράσεις όλα αυτά που έζησες ΟΧΙ να ξεχάσεις, αλλά να προχωρήσεις μπροστά και να χαρείς κάθε στιγμή με την οικογένειά σου σαν να ναι η τελευταία
Σιδερένια :wink:
Εκπαίδευση είναι ό,τι επιβιώνει όταν όλα όσα μάθαμε έχουν ξεχαστεί

xaristeas
Silver Member
Silver Member
9 2
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: 30 Απρ 2009, 14:36
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Επικοινωνία:

Re: αν δεν έχεις λεφτά και γνωστούς γιατρούς στην ελλάδα πεθαίνε

Δημοσίευση από xaristeas » 22 Ιαν 2010, 22:31

Περαστικά σου!
Εύχομαι όλα να πάνε καλά από εδώ και πέρα

Άβαταρ μέλους
Vanila
Gold Member
Gold Member
1
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: 29 Μάιος 2009, 19:18
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Επικοινωνία:

Re: αν δεν έχεις λεφτά και γνωστούς γιατρούς στην ελλάδα πεθαίνε

Δημοσίευση από Vanila » 23 Ιαν 2010, 00:26

Πραγματικά με συγκίνησε η αγάπη σας. Όχι τα ονόματα των γιατρών δεν μπορώ να τα ανακοινώσω μετά από συμβουλή του δικηγόρου. ο γιατρός από το θεαγένειο με έστειλε έξω για γρηγορότερα και οικονομικότερα. Η άλλη λύση ήταν το διααλκανικό αλλά τα 30000 δεν θα έφταναν ούτε για γάζες. επειδή έχω γεννηθεί στο εξωτερικό βρήκα άκρη με ιδιωτική ασφαλιστική να καλύψει κάποιο ποσό. Δν πρόκειται να το αφήσω να περάσει έτσι. εγώ ήμουν τυχερή μέσα στην ατυχία μου και είμαι εδώ. κάποιοι άλλοι όμως;;;;
.
.:Θα λείπω για λιγο καιρό , αγγελίες που εχω σε ΕΚΚΡΕΜΟΤΗΤΑ θα τις τακτοποιήσω σύντομα:.
Ευχαριστω

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ιατρική και υγεία”