[ΕΚΛΕΙΣΕ] ΚΟΥΤΑΒΑΚΙ ΤΟϊ ΤΕΡΙΕ, ΜΠΙΓΚΛ, ΓΟΥΕΣΤ

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Διαβάστε τους κανόνες της κατηγορίας
Αν βρείτε κάποιο θέμα που δεν ισχύει πλέον παρακαλούμε πατήστε την αναφορά για να το ελέγξουμε και να το σβήσουμε
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
magikalia
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
41 54
Δημοσιεύσεις: 507
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2009, 02:44
Νομός κατοικίας: Ν. Εύβοιας
Δήμος - Κοινότητα: Χαλκίδας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: ΧΑΛΚΙΔΑ
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] ΚΟΥΤΑΒΑΚΙ ΤΟϊ ΤΕΡΙΕ, ΜΠΙΓΚΛ, ΓΟΥΕΣΤ

Δημοσίευση από magikalia » 16 Ιούλ 2009, 03:44

Ένα μικρούλι θέλω κι εγώ... για παρεούλα και βολτούλα... Προσπαθώντας να καταλήξουμε με τον αντρούλη μου στη ράτσα του μικρού που θα υιοθετήσουμε... ιδού το αποτέλεσμα... ΤΟΪ ΤΕΡΙΕ, ΜΠΙΓΚΛ, ΓΟΥΕΣΤ ... κάτι μικρό και χαριτωμένο που να χωράει στο σπιτάκι μας και στην μικρή αυλή μας... και να κάνει ταξιδάκια χωρίς να ταλαιπωρείται. Ελπίζω κάποια στιγμή να αποκτήσουμε κι εμείς το δικό μας σκυλάκι...

Ευχαριστώ
MAGIKALIA
ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΠΡΩΤΗ ΚΑΛΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ!!!

ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ Ο,ΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ!!!

ΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ Ο,ΤΙ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ... ΤΟ ΝΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ο,ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ!!!

ΞΟΔΕΥΟΥΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ ΡΟΥΧΑ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΟΥΜΕ ΠΩΣ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΟΡΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ... !!!


ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ


bluemοon
Banned member !!
Banned member !!
8 4
Δημοσιεύσεις: 788
Εγγραφή: 09 Απρ 2008, 14:42
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Επικοινωνία:

Re: [ΖΗΤΑΩ] ΚΟΥΤΑΒΑΚΙ ΤΟϊ ΤΕΡΙΕ, ΜΠΙΓΚΛ, ΓΟΥΕΣΤ

Δημοσίευση από bluemοon » 16 Ιούλ 2009, 15:36

επειδη βλεπω οτι καταληξατε σε ρατσα παρακινουμενοι απο το κριτηριο του μεγεθους, η φυση εχει δημιουργησει για εσας πανεμορφα πλασματα απροσδιοριστης ρατσας , τα οποια φιλοξενουνται σε κεντρα και περιμενουν μια οικογενεια να τα υιοθετησει...
μια και ειστε Αθηνα..μπορειτε να επικοινωνησετε με το http://www.himaira.gr, http://www.ourdogs.gr
και φυσικά ηδη εδω, στο xariseto.gr , υπάρχουν ανακοινωσεις για σκυλάκια που αναζητουν σπιτάκι.
Τι θε λεγατε να ξεκινουσατε απο εκει;
Δίνουμε στο σκύλο μας ό,τι περισσεύει απο χρόνο, χώρο και αγάπη.Εκείνος όμως μας δίνει όλα οσα εχει...
Προς όλα τα μέλη που εχουνε να λαβουνε κατι απο εμενα: Επειδη θα λειψω για κάποιο διάστημα που δεν εχει καθοριστει ακομα, εχω αφησει τα παντα στην αδερφη μου και θα φυγουνε απο κει.Καντε τον κοπο να στειλετε μηνυμα στο blackcitty78@yahoo.gr για να ξέρει πού θα στειλει και τι.Σας ευχαριστώ!

Άβαταρ μέλους
stopouthena
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 1691
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2008, 13:29
Νομός κατοικίας: Εκτός Ελλάδας
Δήμος - Κοινότητα: ΕΚΤΟΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: L
Τοποθεσία: Geldrop, Netherlands
Επικοινωνία:

Re: [ΖΗΤΑΩ] ΚΟΥΤΑΒΑΚΙ ΤΟϊ ΤΕΡΙΕ, ΜΠΙΓΚΛ, ΓΟΥΕΣΤ

Δημοσίευση από stopouthena » 21 Ιούλ 2009, 15:06

Υιοθετησα και εγω την φριντα που ηταν ημιαιμο πομερανιαν 6κιλα και μια χαρα χωραγε στο διαμερισμα και ταξιδευε..ας μην κοροιδευομαστε και μ ολο το θαρρος αλλα κανενας δεν θα σας χαρισει ενα τετοιο σκυλι..και επειδη θελετε να υιοθετησετε οπως λετε παρτε καμμια φιλοζωικη τηλεφωνο γτ δεν εχουν μονο "κτηνοι" αλλα και μικρα σκυλια και σε ηλικια και σ μεγεθος....αλλα φυσικα δεν θα εχουν τις "δυσκολες"ρατσες τις οποιες διαλεξατε και ερχονται στην ελλαδα μεσω παραγγελιας..ριξτε λιγο τον πηχη..υπαρχουν 250.000 αδεσποτα ζωα στην ελλαδα ΚΑΤΑΓΕΓΡΑΜΜΕΝΑ.....buemoon δν αντεξα να ειμαι τοσο ευγενικη οσο εσυ!!

Φιλικα και συγνωμη αν τα παρεξηγησετε αυτα που γραφω αλλα ειναι η αληθεια.....
Ηallo from Athens!

Είμαι ξανά Αθήνα και μένω σε 2 φίλους, γι αυτό και περισσότερο ζητάω παρά χαρίζω!
Δεν έχω συνεχή πρόσβαση στο internet γι αυτό για καλύτερη επικοινωνία κάντε μου μία κλήση στο τηλέφωνο που σας στέλνω!(what's up)
Αν δεν έχω κλειδώσει σωστά την αγγελία είναι ΕΠΕΙΔΗ δεν μπορώ να το κάνω από το κινητό. Αντί για "συμβουλές" αφήστε την ως έχει και θα την φτιάξω όταν βρω laptop.
χΑΡΙΖΩ σε ανθρώπους που χαρίζουν..... Όχι όμως σε εκείνους που χαρίζουν ένα δεξί παπούτσι και ζητάνε λιμουζίνα!

Καλώς σας βρήκα!
Ήλι

Άβαταρ μέλους
magikalia
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
41 54
Δημοσιεύσεις: 507
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2009, 02:44
Νομός κατοικίας: Ν. Εύβοιας
Δήμος - Κοινότητα: Χαλκίδας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: ΧΑΛΚΙΔΑ
Επικοινωνία:

Re: [ΖΗΤΑΩ] ΚΟΥΤΑΒΑΚΙ ΤΟϊ ΤΕΡΙΕ, ΜΠΙΓΚΛ, ΓΟΥΕΣΤ

Δημοσίευση από magikalia » 20 Αύγ 2009, 14:41

Καλά βρε παιδιά... μη βαράτε... έχετε δίκιο!!! Η αλήθεια είναι ότι περισσότερο για το μέγεθος ανέφερα τις ράτσες και όχι δεν είμαι χαζή να πιστεύω ότι κάποιος θα μου χαρίσει ένα γνήσιο με χαρτιά ΠΟΛΥΤΙΜΟ σκυλάκι (όχι πως είναι και απίθανο... αλλά στην Ελλάδα ζω). Και επίσης θα σας πω την αλήθεια... δεν σκέφτηκα ποτέ να δοκιμάσω να ψάξω σε κάποια φιλοζωική... βλακεία μου αλλά μόλις το γράψατε άστραψε ένα λαμπάκι στο κεφάλι μου... κάλλιο αργά παρά ποτέ. Ευχαριστώ και σόρρυ... δεν ήθελα να φανώ τόσο επιπόλαιη...!
ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΠΡΩΤΗ ΚΑΛΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ!!!

ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ Ο,ΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ!!!

ΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ Ο,ΤΙ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ... ΤΟ ΝΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ο,ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ!!!

ΞΟΔΕΥΟΥΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ ΡΟΥΧΑ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΟΥΜΕ ΠΩΣ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΟΡΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ... !!!


ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Ζώα - κατοικίδια”