με τα μάτια του Άρη

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Διαβάστε τους κανόνες της κατηγορίας
Αν βρείτε κάποιο θέμα που δεν ισχύει πλέον παρακαλούμε πατήστε την αναφορά για να το ελέγξουμε και να το σβήσουμε
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
panos
Συντονιστής
Συντονιστής
4 1
Δημοσιεύσεις: 265
Εγγραφή: 03 Μαρ 2008, 17:12
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ελλομένου Λευκάδας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 47
Μπλούζα: XL
Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: με τα μάτια του Άρη

Δημοσίευση από panos » 14 Οκτ 2009, 15:22

τοσα χρονια ζουσα σε χωριο (και γυρισα σε πολλα )

σε κανενα χωριο δεν πεινουσε και δεν διψουσε ζωο (ουτε καν τα αδεσποτα)

αν βρω το εμαιλ που ειχα λαβει 4-6 χρονια θα στο κοινοποιησω !!
δεν θυμαμε ακριβως το κειμενο , αλλαζε το ονομα , παλι σε χωριο ΜΕ ΑΠΟΘΗΚΗ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ! Ειχε πολλα κοινα σημεια , η ιστορια !

αλλα εμενα ΔΕΝ μου αρεσει η υπερβολη ! Γιατι η υπερβολη σκοτωνει !!

Δεν πιστευα ποτε οτι την εγραψες εσυ , γιατι πιστευω να καταλαβενεις οτι οι 2 αποθηκες (που δεν το ταιζαν)
δεν θα ειχαν σκυλοτροφη , ουτε μπριζολες , αλλα αλλου ειδους τροφης (καλαμποκι σιταρι) κ.α

Γενικα εχει πολλες "ψευτικες" υπερβολες και οποιος το βλεπει συγκηνητε αλλα καταλαβενει οτι ειναι ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ !

Καταλαβενεις ?
Μερικοί ΚΑΝΟΝΕΣ
-Να απαντάτε ΠΡΩΤΑ στην ΑΓΓΕΛΙΑ και με pm ΜΟΝΟ τηλέφωνό ΑΝ τελικα το πάρετε εσείς !
-Παρακαλώ τα μηνύματα να τα γράφετε με μικρά ελληνικά και οχι ΚΕΦΑΛΑΙΑ ή greeklish.
-Να είστε ευγενικοί , αναλυτική στην δημοσίευση, συνεπής στα ραντεβού , να ελέγχετε της απαντήσεις στις αγγελίες σας και ΜΗΝ ζητάτε ΣΥΝΕΧΕΙΑ !
- Ξεκινάμε τον τίτλο με [ΧΑΡΙΖΩ] ΤΑΔΕ ή [ΖΗΤΑΩ] ΤΑΔΕ ,μαζί με της αγκύλες !
- Οταν πάρουμε ή δώσουμε , ποστάρουμε και ευχαριστούμε το μέλος (αν έχουμε ζητήσει) για να κλειδώσει κάποιος mod την αγγελία.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους !

ΜΗΝ στέλνετε pm για απορίες ! Υπάρχει ανάλογο ΘΕΜΑ ! Ωστε να μαθαίνουν και άλλοι !


bluemοon
Banned member !!
Banned member !!
8 4
Δημοσιεύσεις: 788
Εγγραφή: 09 Απρ 2008, 14:42
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Επικοινωνία:

Re: με τα μάτια του Άρη

Δημοσίευση από bluemοon » 14 Οκτ 2009, 17:06

gogo έγραψε:bluemoon απο περιεργεια σε ποιο χωριο? :D
θα σου το πω κατ' ιδιαν γωγω, δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι αυτου του χωριου μεμπτοί για τετοιες συμπεριφορες
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος bluemοon την 14 Οκτ 2009, 20:10, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Δίνουμε στο σκύλο μας ό,τι περισσεύει απο χρόνο, χώρο και αγάπη.Εκείνος όμως μας δίνει όλα οσα εχει...
Προς όλα τα μέλη που εχουνε να λαβουνε κατι απο εμενα: Επειδη θα λειψω για κάποιο διάστημα που δεν εχει καθοριστει ακομα, εχω αφησει τα παντα στην αδερφη μου και θα φυγουνε απο κει.Καντε τον κοπο να στειλετε μηνυμα στο blackcitty78@yahoo.gr για να ξέρει πού θα στειλει και τι.Σας ευχαριστώ!

bluemοon
Banned member !!
Banned member !!
8 4
Δημοσιεύσεις: 788
Εγγραφή: 09 Απρ 2008, 14:42
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Επικοινωνία:

Re: με τα μάτια του Άρη

Δημοσίευση από bluemοon » 14 Οκτ 2009, 17:10

αυτη η ιστορια ειναι αληθινη, το ιδιο και αυτο το πλάσμα που τα περασε.
Αν εσυ δεν την πιστευεις δεν μπορω να σε πεισω γι αυτο και δεν εχει και νοημα καθως θα χαθει η ουσια της.
Μαλλον ζεις σε εναν κοσμο οπου ολοι ειναι χαρουμενοι και ολα τα πλασματα χορτατα και ευτυχισμενα, υπαρχουνε ομως πολλοι απο εμας που βλεπουνε το αντιθετο, ισως θα ηθελες να μας βοηθησεις σ αυτο, ωστε να γινουνε κι εκεινα οπως αυτα που ζουνε στο χωριο σου.
Τι λες;
θα μας βοηθησεις;
Δίνουμε στο σκύλο μας ό,τι περισσεύει απο χρόνο, χώρο και αγάπη.Εκείνος όμως μας δίνει όλα οσα εχει...
Προς όλα τα μέλη που εχουνε να λαβουνε κατι απο εμενα: Επειδη θα λειψω για κάποιο διάστημα που δεν εχει καθοριστει ακομα, εχω αφησει τα παντα στην αδερφη μου και θα φυγουνε απο κει.Καντε τον κοπο να στειλετε μηνυμα στο blackcitty78@yahoo.gr για να ξέρει πού θα στειλει και τι.Σας ευχαριστώ!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ζώα - κατοικίδια”