ΖΩΑΚΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΙΣΕΤΟ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ!!!!

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Διαβάστε τους κανόνες της κατηγορίας
Αν βρείτε κάποιο θέμα που δεν ισχύει πλέον παρακαλούμε πατήστε την αναφορά για να το ελέγξουμε και να το σβήσουμε
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
pizzicarella
Banned member !!
Banned member !!
47 46
Δημοσιεύσεις: 570
Εγγραφή: 08 Φεβ 2013, 10:09
Νομός κατοικίας: Ν. Φωκίδας
Δήμος - Κοινότητα: Γραβιάς Φωκίδας
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: Φωκίδα
Επικοινωνία:

Re: ΖΩΑΚΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΙΣΕΤΟ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ!!!!

Δημοσίευση από pizzicarella » 04 Απρ 2013, 09:56

mary_rose έγραψε:Εμένα , πάλι, το μάτι μου δεν έπεσε στο μαρούλι, αλλά στον Απειροστικό Λογισμό...!!! :oups:
Ποιός διαβάζει Μαθηματικά..??? χαχαχα!! :D
Εγω! ειναι κατι που δεν σας εχω αποκαλύψει...εχω δυο πτυχία εκτος από καθηγητρρια ξενων γλωσσων που εχω δηλωσει γιατι με αυτό ασχολούμαι τωρα. εχω τελειωσει και αλλη σχολή οπως αποκαλύφθηκε! Η φωτογραφια αυτή τραβηχτηκε σε περιοδο εξεταστικής οπως μαρτυρουν οι απεραντες σημειωσεις απο δω κι απο κει. Οταν ανεβαζα την φωτο το φανταστηκα οτι καποιανου παρατηρητικού το ματι θα επεφτε σιγουρα στο βιβλίο αυτο ηταν και μεγαλο παναθεμα το!
Μένω μακρια απο ταχυδρομειο κ τραπεζα αποστολές κ καταθέσεις γινονται ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑτην εβδομαδα

Άβαταρ μέλους
pizzicarella
Banned member !!
Banned member !!
47 46
Δημοσιεύσεις: 570
Εγγραφή: 08 Φεβ 2013, 10:09
Νομός κατοικίας: Ν. Φωκίδας
Δήμος - Κοινότητα: Γραβιάς Φωκίδας
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: Φωκίδα
Επικοινωνία:

Re: ΖΩΑΚΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΙΣΕΤΟ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ!!!!

Δημοσίευση από pizzicarella » 04 Απρ 2013, 10:49

Πολίνα μου με το καλό τα καινούργια μέλη εμεις θελουμε να παρουμε κοτούλες να εχουμε και κανενα αβγουλακι. Για να καταλάβεις τι τρελα κουβαλάω ενα από τα πρωτα ζωα που εσωσα ήταν ενας κουνελος τον αρπαξα από ενα μαντρί τους τον πηρα από τα χερια! ηταν ετοιμοι να τον σφαξουν τον καημενο ήμουν 10 χρονων περιπου τοτε. Τον ονομασα Σωτηρη!
Μένω μακρια απο ταχυδρομειο κ τραπεζα αποστολές κ καταθέσεις γινονται ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑτην εβδομαδα

Άβαταρ μέλους
mary_rose
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
45 42
Δημοσιεύσεις: 595
Εγγραφή: 03 Ιουν 2011, 17:08
Νομός κατοικίας: Ν. Ιωαννίνων
Δήμος - Κοινότητα: Ιωαννίνων
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΖΩΑΚΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΙΣΕΤΟ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ!!!!

Δημοσίευση από mary_rose » 04 Απρ 2013, 12:56

pizzicarella έγραψε:
mary_rose έγραψε:Εμένα , πάλι, το μάτι μου δεν έπεσε στο μαρούλι, αλλά στον Απειροστικό Λογισμό...!!! :oups:
Ποιός διαβάζει Μαθηματικά..??? χαχαχα!! :D
Εγω! ειναι κατι που δεν σας εχω αποκαλύψει...εχω δυο πτυχία εκτος από καθηγητρρια ξενων γλωσσων που εχω δηλωσει γιατι με αυτό ασχολούμαι τωρα. εχω τελειωσει και αλλη σχολή οπως αποκαλύφθηκε! Η φωτογραφια αυτή τραβηχτηκε σε περιοδο εξεταστικής οπως μαρτυρουν οι απεραντες σημειωσεις απο δω κι απο κει. Οταν ανεβαζα την φωτο το φανταστηκα οτι καποιανου παρατηρητικού το ματι θα επεφτε σιγουρα στο βιβλίο αυτο ηταν και μεγαλο παναθεμα το!
χαχαχα!! Καλά κανεις, μπράβο σου!!! Μετά από 4 διαφορετικούς Απειροστικούς που είδα στη σχολή, καταλαβαίνεις ότι το μάτι πέφτει από μόνο του σε κάτι τέτοια..!! :lol: :lol:

Άβαταρ μέλους
pizzicarella
Banned member !!
Banned member !!
47 46
Δημοσιεύσεις: 570
Εγγραφή: 08 Φεβ 2013, 10:09
Νομός κατοικίας: Ν. Φωκίδας
Δήμος - Κοινότητα: Γραβιάς Φωκίδας
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: Φωκίδα
Επικοινωνία:

Re: ΖΩΑΚΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΙΣΕΤΟ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ!!!!

Δημοσίευση από pizzicarella » 04 Απρ 2013, 12:58

mary_rose έγραψε:
pizzicarella έγραψε:
mary_rose έγραψε:Εμένα , πάλι, το μάτι μου δεν έπεσε στο μαρούλι, αλλά στον Απειροστικό Λογισμό...!!! :oups:
Ποιός διαβάζει Μαθηματικά..??? χαχαχα!! :D
Εγω! ειναι κατι που δεν σας εχω αποκαλύψει...εχω δυο πτυχία εκτος από καθηγητρρια ξενων γλωσσων που εχω δηλωσει γιατι με αυτό ασχολούμαι τωρα. εχω τελειωσει και αλλη σχολή οπως αποκαλύφθηκε! Η φωτογραφια αυτή τραβηχτηκε σε περιοδο εξεταστικής οπως μαρτυρουν οι απεραντες σημειωσεις απο δω κι απο κει. Οταν ανεβαζα την φωτο το φανταστηκα οτι καποιανου παρατηρητικού το ματι θα επεφτε σιγουρα στο βιβλίο αυτο ηταν και μεγαλο παναθεμα το!
χαχαχα!! Καλά κανεις, μπράβο σου!!! Μετά από 4 διαφορετικούς Απειροστικούς που είδα στη σχολή, καταλαβαίνεις ότι το μάτι πέφτει από μόνο του σε κάτι τέτοια..!! :lol: :lol:
Κατάλαβα ομοιοπαθής! :lol:
Μένω μακρια απο ταχυδρομειο κ τραπεζα αποστολές κ καταθέσεις γινονται ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑτην εβδομαδα

Άβαταρ μέλους
Aria
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 23537
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011, 14:44
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περάματος Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΖΩΑΚΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΙΣΕΤΟ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ!!!!

Δημοσίευση από Aria » 04 Απρ 2013, 13:49

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Spitha
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 2860
Εγγραφή: 01 Μάιος 2009, 11:10
Νομός κατοικίας: Ν. Κυκλάδων
Τοποθεσία: Σύρος
Επικοινωνία:

Re: ΖΩΑΚΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΙΣΕΤΟ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ!!!!

Δημοσίευση από Spitha » 04 Απρ 2013, 22:25

Κι εγω να μην ξεχάσω να βάλω τα γλυκά μου τα σκυλάκια!!

Η πρώτη είναι η Σπίθα, που την βρήκαμε μωρό στο δρόμο παρατημένη και τώρα είναι γιαγιά 12 ετών
Εικόνα

Και η δεύτερη αγκαλιά με μια από τις τρεις γάτες μου, η Κανέλλα, που με βρήκε, κυνηγημένη, δαρμένη και κοκκαλιάρα από την "καλή" μεταχείριση από κάπου... από όπου την παρατήσανε.
Εικόνα


Η ζωή χωρίς την συντροφιά των σκυλιών μου θα ήταν πολύ φτωχότερη!

Άβαταρ μέλους
andromachi
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 12952
Εγγραφή: 09 Απρ 2009, 22:50
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Καλαμαριάς Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΖΩΑΚΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΙΣΕΤΟ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ!!!!

Δημοσίευση από andromachi » 05 Απρ 2013, 09:22

Πόσο συμφωνώ μαζί σου κορίτσι!
Η ζωή όλων των ανθρώπων, που δεν σέβονται τα τετράποδα, επειδή δεν έχουν τίτλους ιδιοκτησίας και βιβλιάριο τραπέζης, είναι πολύ φτωχότερη, αλλά είναι αρκετά κοντόφθαλμοι, για να μπορέσουν να το δούν!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Έχω 3 εμβολιασμένες γάτες, οπότε, θα βρείτε τριχούλες στα αντικείμενα που χαρίζω.
Να το έχετε υπ' όψιν σας, αν είστε αλλεργικοί ή αν σιχαίνεστε.


Δεν κάνω αποστολές, πριν μου καταθέσουν, γιατί την έχω πατήσει.
Επίσης δεν χαρίζω, σε όσους χαρίζουν αποκλειστικά χέρι με χέρι, στον τάδε σταθμό, αλλά ζητούν, να πάρουν πράγματα από άλλες πόλεις, μέσω ταχυδρομείου.


Εδώ οι συλλογές μου με γραμματόσημα και μεταλλικά κουτιά και του γιου μου με ρολόγια

Άβαταρ μέλους
polina27
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 5581
Εγγραφή: 06 Φεβ 2013, 13:26
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Επανομής Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: ΖΩΑΚΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΙΣΕΤΟ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ!!!!

Δημοσίευση από polina27 » 05 Απρ 2013, 09:39

pizzicarella έγραψε:Πολίνα μου με το καλό τα καινούργια μέλη εμεις θελουμε να παρουμε κοτούλες να εχουμε και κανενα αβγουλακι. Για να καταλάβεις τι τρελα κουβαλάω ενα από τα πρωτα ζωα που εσωσα ήταν ενας κουνελος τον αρπαξα από ενα μαντρί τους τον πηρα από τα χερια! ηταν ετοιμοι να τον σφαξουν τον καημενο ήμουν 10 χρονων περιπου τοτε. Τον ονομασα Σωτηρη!
:lol: :lol:
αχ και εγώ έτσι με τα ζωα τρέλααααααα
ειχε η μάνα μου μαγαζι με ρουχα και ότι αδέσποτο έβρισκα το πήγαινα εκει :lol: νευρα να δεις η μάνα μου αχαχαχαχα
ασε που κοιμομουν αγκαλια με τα ζωα μας όταν ήταν αρρωστουλίκα .. ειχα θυμαμαι ενα χασκι γέννησε και επαθε μολυνση 1 μηνα δεν έφυγα απο πάνω του ταιζα με μπιμπερο τα κουτάβια...
πεθανε πριν 3 χρονια στα χερια μου εμενα περίμενε να ερθει στην αγκαλια μου να αφησει την τελευταια του πνοη... κλαμα να δεις εγώ.. τεσπα..
εμενα είχε ο πατερας μου ζωα απο τότε που θυμαμαι τον εαυτό μου έτσι έμαθα και εγώ ... θυμάμαι της κοτες της έπερνα στο κυνηγι για να της παρω αγκαλια αλλά με έπερνε χαμπάρι ο κοκορας και με κυνηγουσε... αχαχαχ μέχρι που κάποια στιγμη κατάφερα και τσάκωσα μια και την εχωσα στο δωματιο μου φρικαρε η μανα μου μολις την είδε :lol:
τα μονα ζωα που δεν καταφερα να εχω ήταν γατες.. μου ειχαν πάρει μια και τελικά κατεληξα στο νοσοκομειο λόγω αλλεργιας.. μονο που εγώ δεν εβαλα μυαλλο και αποτέλεσμα να πάω μια μέρα στο κτηνιατρο και εκεί είχε ενα γατακι το χαιδεψα και άντε πάλι ξανα τα ίδια και τότε έπαθα και το τοξοπλασμα το ανακαλυψαμε στην εγκυμοσυνη μου στις εξετάσεις που έκανα...
πωπω σεντόνι εγραψα... :rofl:
Αποστολές κάνω 2 φορες τον μήνα!
Εχω 3 μωρά,το τελευταιο ειναι ακομα βρεφος
ΖΗΤΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΑΣ ΛΟΙΠΌΝ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΖΗΤΆΤΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΘΑ ΤΟ ΛΑΜΒΆΝΕΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΜΕ 1.5 ΜΗΝΑ!


ΕΧΩ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΕ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΑΙ PAYPAL
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

επομενη αποστολη θα γινει 1 ή 4/4

Άβαταρ μέλους
polina27
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 5581
Εγγραφή: 06 Φεβ 2013, 13:26
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Επανομής Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: ΖΩΑΚΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΙΣΕΤΟ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ!!!!

Δημοσίευση από polina27 » 05 Απρ 2013, 09:41

σπιθα τα ζωακια σου είναι μουρλια ........................... !!!!!!!!!!!
Αποστολές κάνω 2 φορες τον μήνα!
Εχω 3 μωρά,το τελευταιο ειναι ακομα βρεφος
ΖΗΤΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΑΣ ΛΟΙΠΌΝ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΖΗΤΆΤΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΘΑ ΤΟ ΛΑΜΒΆΝΕΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΜΕ 1.5 ΜΗΝΑ!


ΕΧΩ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΕ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΑΙ PAYPAL
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

επομενη αποστολη θα γινει 1 ή 4/4

Άβαταρ μέλους
pizzicarella
Banned member !!
Banned member !!
47 46
Δημοσιεύσεις: 570
Εγγραφή: 08 Φεβ 2013, 10:09
Νομός κατοικίας: Ν. Φωκίδας
Δήμος - Κοινότητα: Γραβιάς Φωκίδας
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: Φωκίδα
Επικοινωνία:

Re: ΖΩΑΚΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΙΣΕΤΟ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ!!!!

Δημοσίευση από pizzicarella » 05 Απρ 2013, 09:55

Συμφωνώ κορίτσια εγώ όταν ήρθα να μείνω με τον άντρα μου του είχα βάλει ως μοναδικό όρο να έχουμε ζωάκια.Δεν μπορω να ζήσω χωρις ζωάκια. Πολίνα μου σε καταλαβαινω απόλυτα ο μπαμπας μου επειδη σχεδον όλα τα ζωα που εχω στο δρομο τα βρίσκω ή μου τα χαριζουνε μολις ερθει σπιτι μου και τα βλέπει μου λέει "Κουτσοι, στραβοί ολοι στον Αγιο Παντελεήμονα!" Βεβαια κι αυτός δεν παει πισω τωρα παλί βρήκε δυο σετερ στο βουνό σε αθλια κατασταση και τα μαζεψε. Τα ζωα είναι ψυχες με μεγαλη καρδιά. Η γάτα της μαμάς μου γενικά ειναι μοναχική δεν θελει πολλα πολλα όμως είναι η πρωτη που καταλαβαινει αν κάποιος είναι αρρωστος και παει και κάθεται πάνω του! Ο σκυλος μας συνοδευει τον αντρα μου καθε μερα οταν φευγει για την δουλεια... είναι τοσο όμορφο να τους βλέπεις μαζι αντροπαρεα! Τα ζωα τα προικισε ο θεος με τη μεγαλυτερη αγαπη στην ψυχη αυτό πιστευω και το βλέπω δεν χρειαζομαι αποδειξεις τις εχω μπροστα μου. Τυχεροι όσοι το 'χουν καταλάβει.
Μένω μακρια απο ταχυδρομειο κ τραπεζα αποστολές κ καταθέσεις γινονται ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑτην εβδομαδα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ζώα - κατοικίδια”