[ΕΚΛΕΙΣΕ] Βιντεοκασέτες - VHS

(Με 'ευχαριστώ')

Συντονιστής: polvar

Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
Uka Uka
new member
new member
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Λαυρίου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 44
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Βιντεοκασέτες - VHS

Δημοσίευση από Uka Uka » 15 Αύγ 2019, 22:04

Καλησπέρα σε όλους ψάχνω παιδικές εγγραφές σε βιντεοκασέτες μεταγλωττισμένων σειρών από την τηλεόραση από οποιοδήποτε κανάλι, εποχή 90 και μετά όποιος έχει κάτι στην κατοχή του και θέλει να δώσει ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα ευχαριστώ.

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Βιντεοκασέτες - VHS

Δημοσίευση από polvar » 16 Αύγ 2019, 00:55

Παρακαλούμε διαβάστε και κατανοήστε τους όρους και κανόνες χρήσης του xariseto.gr

ΟΡΟΣ 5 : Απαγορεύονται ........ αγγελίες ή προσφορές για διάθεση απαγορευμένων από την ισχύουσα νομοθεσία αγαθών (περιλαμβάνονται αγγελίες για προϊόντα που θίγουν τους νόμους πνευματικής ιδιοκτησίας όπως αντιγραμμένες ταινίες σε DiVX, DVD-R, VCD και ηχογραφημένες εκτελέσεις μουσικών έργων σε ψηφιακά αρχεία mp3, wma, wav, φωτοτυπίες βιβλίων κλπ)

Επομενως μονο αυθεντικες κασετες εταιριων επιτρεπεται να διακινηθουν μεσω του site, μετατρέψτε τη ζήτηση σας σε αυτού του είδους

Άβαταρ μέλους
Uka Uka
new member
new member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Uka Uka » 16 Αύγ 2019, 20:27

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Βιντεοκασέτες VHS
Thanks BUTTON_REPORT
Δημοσίευση από ελενα20032003 » 30 Μάιος 2019, 10:55

Χαρίζονται 18 βιντεοκασέτες vhs παλιές γραμμένες

Εδώ μια κοπέλα πριν 3 μήνες διακίνησε βιντεοκασέτες γραμμένες από τηλεόραση και μια χαρά τις χάρισε τότε δεν ίσχυε ο "ΟΡΟΣ 5"?

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από polvar » 16 Αύγ 2019, 22:19

Είναι η γνωστη δικαιολογια: "Αφού αφήσατε αυτόν γιατί δεν αφήνετε εμένα;" υπονοώντας ότι αφού αυτός κατάφερε και παρανόμησε να παρανομήσω κι εγώ. Δεν υπάρχει λογική σε αυτό. Στις κοινωνίες παρανομούν ένα σωρό αλλά αυτοί που πιανονται τιμωρούνται παραδειγματικά για αποτροπή των υπολοίπων. Εδώ εμείς δεν μπορούμε ούτε δικαιούμαστε να τιμωρήσουμε τον οποιονδήποτε για αποτροπή των υπολοίπων. Επομένως απομένει η αποτροπή με τα λόγια

Η απαγόρευση διακίνησης αντιγραμμένου υλικού έχει να κάνει με τις επιπτώσεις από τον νόμο περί προστασίας πνευματικών δικαιωμάτων. Και τον μπελά δεν θα τον βρείτε τόσο εσείς που πιθανόν γραφτήκατε με ψεύτικα στοιχεία , όσο το site που σας επέτρεψε να παρανομήσετε

Στα πλαίσια αυτά, άμα διαβάσετε καλύτερα την αγγελία που επικαλείστε θα δείτε ότι δεν αναφέρεται καν το περιεχόμενο των κασετών επομένως κανείς δεν μπορεί να εγείρει θέμα διακίνησης πνευματικής ιδιοκτησίας του. Και εν τέλει οι κασέτες δόθηκαν εκτός site άρα το site δεν αναμίχτηκε σε κάτι.

Άβαταρ μέλους
Uka Uka
new member
new member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Uka Uka » 16 Αύγ 2019, 23:11

Τότε να γράψω και εγώ στην αγγελία μου ζητούνται βιντεοκασέτες γραμμένες για να μην υπάρχει θέμα ώστε να μην χρησιμοποιώ τη γνωστή δικαιολογία πράγμα που είναι πραγματικότητα και δεν είπε κανείς τίποτα.Επίσης όταν γράφτηκα έδωσα πραγματικά στοιχεία στο σίτε μην βγάζεις γρήγορα συμπεράσματα.Ας κλειδωθεί το topic λοιπόν μιας και δεν οδηγεί πουθενά η συζήτηση...

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΧΑΡΙΣΜΑΤΑ - ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΥΛΛΕΚΤΩΝ”