[ΖΗΤΑΩ] POLLY POCKET ΑΠΟ ΤΑ 90s

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
Trina ♥
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 13 Μάιος 2021, 06:28
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αχαρνών Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] POLLY POCKET ΑΠΟ ΤΑ 90s

Δημοσίευση από Trina ♥ » 13 Μάιος 2021, 07:48

Εικόνα

Γεια σας! Λατρευω τα παλια Πολι Ποκετ με τα απαλα χρωματα, μου ζεσταινουν την ψυχη! Δεν με απασχολουν τοσο οι φιγουρες εκτος αν τυχει και καποιος τις εχει, τοτε τελεια! Πιο πολυ τρελαινομαι για τα σπιτακια ♥ Πρωτη φορα κανω αναρτηση εδω, παρακαλω αν κανω κατι λαθος πειτε μου τι να αλλαξω!

Επισης μου αρεσουν πολυυυ τα λουτρινα. Κουκλιτσες, κουνελακια, σκυλακια! Ολα τα μαλακα, χνουδωτα, με απαλα χρωματακια.Οτιδηποτε παστελ και παιχνιδακια γενικα.

Ακομα και τα Μικρα μου Πονυ!

Λογω μιας παθησης πανε μερικα χρονια που δεν μπορω πλεον να βγαινω εξω. Αποφασισα αντι να απογοητευτω να μετατρεψω το χωρο μου στο δωματιο των ονειρων μου!

Ομως χρειαζομαι καποιον να μου εξηγησει τι Θα πρεπει να κανω διοτι βασιζομαι πολυ στην μαμα μου και εαν πρεπει κατι να πληρωσω θα πρεπει να της το πω για να παει εκεινη στην τραπεζα. Η μηπως δεχεστε Paypal? Δεν γνωριζω λεπτομερειες, αν καποιος εχει υπομονη να μου μιλησει θα το εκτιμουσα πολυ.

Ευχαριστω! :D

Joan.supernova
Diamond Member
Diamond Member
50 58
Δημοσιεύσεις: 592
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2019, 12:16
Νομός κατοικίας: Ν. Κοζάνης
Δήμος - Κοινότητα: Πτολεμαϊδας Κοζάνης
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: POLLY POCKET ΑΠΟ ΤΑ 90s

Δημοσίευση από Joan.supernova » 13 Μάιος 2021, 23:05

Καλησπέρα και καλώς ήρθες στο χωριό μας 😆
Γενικά έβαλα έναν κανόνα στον εαυτό μου ότι δεν θα ξαναχαρισω σε νέο μέλος γιατί πήγε στραβά η συναλλαγή και δεν θέλω να την ξαναπατήσω. Αλλά η ανάρτηση σου ήταν πολύ γλυκιά οπότε αν προκύψει συναλλαγή και πάει κάτι στραβά χαλάλι σου!!
Είχα πολλά πολύ ποκετ όταν είχαν πρωτοβγει, αλλά δεν εχω κρατήσει κανένα καθώς χάριζα όλα τα παιχνίδια μου όταν τα βαριόμουν στην μικρότερη ξαδέρφη μου. Έχουμε πάντως πολλααα λούτρινα να στολίσεις ολόκληρο σπίτι, αν σε ενδιαφέρει μπορώ να ανεβάσω φωτό.
Έχουμε 🐱γατούλη🐱στο σπίτι οπότε οι γατοτριχουλες του μπορεί να βρεθούν οπουδήποτε...🌍

~~>>ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ<<~~

Δεν χαρίζω σε νέα μέλη που δεν έχουν χάρισει κάτι, και προπάντων δεν έχουν διαβάσει τους κανόνες!

Άβαταρ μέλους
Trina ♥
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 13 Μάιος 2021, 06:28
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αχαρνών Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: POLLY POCKET ΑΠΟ ΤΑ 90s

Δημοσίευση από Trina ♥ » 14 Μάιος 2021, 00:59

Τυχερουλα η ξαδερφη σας! ♥ Και ευχαριστω πολυ που απαντησατε! Εννοειται οτι θα ηθελα να δω φωτο.

Μην ανησυχειτε δεν θα ηθελα ποτε να κανω κακο η να αδικησω κανεναν. Καταλαβαινω απολυτα οτι ειναι δυσκολο να εμπιστευτει κανεις νεα μελη και ανθρωπους γενικα. Sad but true

Σκεφτηκα ακομη οτι αν δεν καταφερω να βρω κατι, αν δεν τα εχει κανενας τοτε θα μπορουσα να βρω ομορφες φωτο απο Πολι Ποκετ στο ιντερνετ και να τις εκτυπωσω να τις κανω ποστερ για τον τοιχο! Θα δειξει.

Και κατι που σκεφτηκα μολις ειναι οτι αν καποιος ενδιαφερεται για ανταλλαγη, ειμαι καλη στην ζωγραφικη. Θα μπορουσατε να μου ζητησετε κατι να σας ζωγραφισω (σε στυλ anime/cartoon/chibi) κι ετσι μπορω κι εγω να χαρισω κατι με εναν τροπο.

kathytrolldoll
VIP Member
VIP Member
69 54
Δημοσιεύσεις: 837
Εγγραφή: 10 Ιουν 2012, 11:40
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέας Σμύρνης Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: POLLY POCKET ΑΠΟ ΤΑ 90s

Δημοσίευση από kathytrolldoll » 14 Μάιος 2021, 10:04

Καλημέρα!δεν ξέρω αν είσαι Αθήνα αλλά μέσα στον ερχόμενο μήνα λογικά θα κάνω μια μικρή εκκαθάριση οπότε ίσως έχω κάποια λουτρινα για εσένα για να στολίσεις το δωμάτιο σου! Σχετικά με τα Polly pocket,επειδή πρέπει να είμαστε κοντά στην ηλικία κι.εμενα Μ αρέσουν αυτά τα ωραία τα παστέλ χρώματα των 90ς, να ξέρεις έχουν κυκλοφορήσει επίσης χαριτωμένα μινι σπιτάκια πολύ σε διάφορα σχήματα όπως διαστημόπλοιο γκειμποι κλπ,αν τα ψάξεις στο ίντερνετ θα τα δεις και γίνονται κ μεμταγιον,πιστεύω θα σ αρέσουν! Anyway, σύντομα θα έχω λούτρινα...
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
**
Ψάχνω Cookie Monster (μπλε μπισκοτοτέρας από Sesame Street), Βραδυποδες, πράγματα 80ς-90ς
**
Μυνηματα διαβάζω στα ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΑ,σπάνια μπαίνω να δω σχόλια στις αγγελίες άρα αν θέλετε να ρωτήσετε η ζητήσετε θα στέλνετε ΠΜ.Το γράφω χρονια κ εξακολουθούν άνθρωποι να μου κάνουν γκρίνιες και μανουρα που δν τους απάντησα ενώ γράφω ξεκάθαρα ότι βλέπω κυρίως INBOX κ οχι τα σχόλια. :oops:
**
Έχω άλφα,PayPal, στο πειπαλ δέχομαι πληρωμή μέσω "αποστολή χρημάτων σε φίλο" γτ η "αποστολή χρημάτων για αγαθά" έχει κράτηση προμηθειας από την PayPal.Οποίος προτιμά αγαθά θα επωμίζεται ο ίδιος την προμήθεια γιατί δεν μπορω να επιβαρύνομαι έξοδα,είμαι άνεργη.

Άβαταρ μέλους
Trina ♥
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 13 Μάιος 2021, 06:28
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αχαρνών Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: POLLY POCKET ΑΠΟ ΤΑ 90s

Δημοσίευση από Trina ♥ » 14 Μάιος 2021, 17:54

Καλησπερα! Ειμαι Αθηνα ναι και εχετε απολυτο δικιο οτι μου αρεσουν τα σπιτακια που περιγραφετε γιαυτο και τα εχω ηδη καποια! Χαχα ^__^
Ειναι τα πιο καινουρια Ποκετ αυτα αλλα νιωθω οτι ξεφυγαν απο την κλασικη συνταγη και εχουν πιο σκληρα χρωματα και γωνιες και πολυ λιγοτερες λεπτομερειες απο τα παλιοτερα. Εχετε δει Shopkins Secrets? Πιστευω θα ξετρελαθειτε γιατι παρολο που ειναι και αυτα καινουρια μοιαζουν παρα πολυ με τα Πολι Ποκετ! Οριστε φωτο απο μερικα ♥ https://i5.walmartimages.com/asr/eb1801 ... nBg=ffffff και βγαινουν σε πολλα διαφορετικα μεγεθη και σχεδια

Ευχαριστω πολυ πολυ για το μνμ σας!

kathytrolldoll
VIP Member
VIP Member
69 54
Δημοσιεύσεις: 837
Εγγραφή: 10 Ιουν 2012, 11:40
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέας Σμύρνης Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: POLLY POCKET ΑΠΟ ΤΑ 90s

Δημοσίευση από kathytrolldoll » 16 Μάιος 2021, 11:02

Καλημέρα,όχι δεν το έχω δει αλλά θα το τσεκαρω,σ ευχαριστώ για την πρόταση! Όσο για τα χρώματα στα πιο σύγχρονα παιχνίδια έχεις πολύ δικιο ,όντως είναι κάπως πιο έντονα και σκληρά ,το μόνο που θεωρώ κράτησε τα.ωραια παστέλ.χρωματακια είναι το Καρδουλινι μαμ αλλά και αυτό με διαφοροποιήσεις από το ορίτζιναλ των 90ς... Να ναι καλά η ρετρό αισθητική που τα.ξαναφερνει συχνά στην επιφάνεια!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
**
Ψάχνω Cookie Monster (μπλε μπισκοτοτέρας από Sesame Street), Βραδυποδες, πράγματα 80ς-90ς
**
Μυνηματα διαβάζω στα ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΑ,σπάνια μπαίνω να δω σχόλια στις αγγελίες άρα αν θέλετε να ρωτήσετε η ζητήσετε θα στέλνετε ΠΜ.Το γράφω χρονια κ εξακολουθούν άνθρωποι να μου κάνουν γκρίνιες και μανουρα που δν τους απάντησα ενώ γράφω ξεκάθαρα ότι βλέπω κυρίως INBOX κ οχι τα σχόλια. :oops:
**
Έχω άλφα,PayPal, στο πειπαλ δέχομαι πληρωμή μέσω "αποστολή χρημάτων σε φίλο" γτ η "αποστολή χρημάτων για αγαθά" έχει κράτηση προμηθειας από την PayPal.Οποίος προτιμά αγαθά θα επωμίζεται ο ίδιος την προμήθεια γιατί δεν μπορω να επιβαρύνομαι έξοδα,είμαι άνεργη.

Άβαταρ μέλους
Trina ♥
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 13 Μάιος 2021, 06:28
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αχαρνών Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: POLLY POCKET ΑΠΟ ΤΑ 90s

Δημοσίευση από Trina ♥ » 18 Μάιος 2021, 01:02

Αα ναι τα εχω δει τα καινουρια καρδουλινια! Ωραια τα εκαναν δεν ξεφυγαν τοοοσο απο τα κλασικα. Για λιγο εφεραν και μερικα απο τα παλιοτερα My Little Pony αλλα τα καινουρια ειναι blehh!

Joan.supernova
Diamond Member
Diamond Member
50 58
Δημοσιεύσεις: 592
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2019, 12:16
Νομός κατοικίας: Ν. Κοζάνης
Δήμος - Κοινότητα: Πτολεμαϊδας Κοζάνης
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: POLLY POCKET ΑΠΟ ΤΑ 90s

Δημοσίευση από Joan.supernova » 24 Μάιος 2021, 00:25

Χθες τα ξεδιαλεξαμε με τις μικρές μου, και μπορούν να σου χαρίσουν αυτά

1. Minnie, κλασσικος αρκούδος, λιονταράκι, προβατάκι που κοιμάται
Εικόνα
2. Σκυλάκι, αρκουδάκι από τα ρεζερβα αν τα θυμάσαι, και τα δύο Δώρα Αγίου Βαλεντίνου από τα προϊστορικά μου χρόνια 😂, και ο καροτένιος μας.
Εικόνα
3. Σκυλάκι μεγάλο, αρκουδάκι, και αυτά δώρα Άγιου Βαλεντίνου, και ένα πόνυ
Εικόνα
4. Μαξιλαράκι argoodaki goodys που από πίσω άνοιγει και γίνεται αρκουδάκι
Εικόνα

Όπως καταλαβαίνεις τα δικά τους θα θέλουνε και τα δικά μου τους είναι περιττά 😅🤣
Αν σ ενδιαφέρει κάτι μου λες.
Έχουμε 🐱γατούλη🐱στο σπίτι οπότε οι γατοτριχουλες του μπορεί να βρεθούν οπουδήποτε...🌍

~~>>ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ<<~~

Δεν χαρίζω σε νέα μέλη που δεν έχουν χάρισει κάτι, και προπάντων δεν έχουν διαβάσει τους κανόνες!

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39712
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: POLLY POCKET ΑΠΟ ΤΑ 90s

Δημοσίευση από polvar » 16 Φεβ 2022, 09:41

Η αγγελία πάει στο αρχείο λόγω μη ανταπόκρισης του αγγελιοδότη.
Αν θελήσει να επανέλθει να στείλει πμ σε μένα ή να γράψει στο Εδώ βοήθεια

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κλειστές αγγελίες)”