ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ "ΓΡΑΨΕ ΙΣΤΟΡΙΑ" ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥ XARISETO.GR

Άβαταρ μέλους
panteleon1
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 6990
Εγγραφή: 01 Αύγ 2010, 14:48
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέου Ηρακλείου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 44
Μπλούζα: XXXL
Επικοινωνία:

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

Δημοσίευση από panteleon1 » 29 Ιαν 2013, 09:59

απλώς να ξέρετε ότι ενώ ψήφιζα και έγραφα και βοηθούσα αδαής πώς να ψηφίσουν ξαφνικά αποκόπηκα από το σαιτ κλείνοντας το και το παράτησα μιας και δεν έχω φίλους από εδώ μέσα στο fb. Δίκοπο το μαχαίρι πάντα
να βλέπετε και τις ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ μπορεί να βρείτε και κάτι άλλο που σας ενδιαφέρει

Για τα ταχυδρομικά έξοδα έχω λογαριασμό Πειραιώς, Εθνικής
------------------------------------------
24 ώρες καθυστέρηση απάντησης

theosve
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 9560
Εγγραφή: 28 Απρ 2010, 01:59
Νομός κατοικίας: Ν. Δράμας
Δήμος - Κοινότητα: Δοξάτου Δράμας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: XXL
Επικοινωνία:

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

Δημοσίευση από theosve » 29 Ιαν 2013, 10:00

apothiki έγραψε:
palleta έγραψε:ΣΗΜΕΡΑ 28/01/13 ΗΤΑΝ Η ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΑΘΛΟ ΤΩΝ 5.000 ΕΥΡΩ !!!!!

ΠΗΡΑΜΕ την 2η ΘΕΣΗ , φυσικα ΔΕΝ τελειωσαμε εδω , ΜΟΝΟ ο ενας απο τους 2 θα παρει το επαθλο , οι αλλοι 5 θα παρουμε τα δωρα.

ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΟΥ ΧΑΡΙΣΕΤΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟΥ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ , ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΙΡΟΙ !!

ΟΠΟΤΕ :
1. ΚΑΝΤΕ FB LIKE ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ http://1gr.me/fb (εχουμε 4263 like)
2. ΚΑΝΤΕ ΠΟΛΛΑ ΠΟΣΤ που να λετε για το xariseto.gr και το τι κανει
3. ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΤΕ ΤΟ ΣΤΟ ΤΟΙΧΟ ΣΑΣ (σε fb, twitter, google+ κ.α)
4. ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΑΖΙΚΟ ΜΥΝΗΜΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΑΣ NA KANOYN LIKE

Αν δεν δω συμμετοχη θα κλεισω το site


EYXAΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΣΕ ΟΛΟΥς !
Καλημέρα Σας! Ο αδαής ρωτάει: Τι εννοεί το μέλος "palleta" γάφοντας με έντονα στοχεία ότι Αν δεν δω συμμετοχη θα κλεισω το site ?? Αξίωμα έχει, ΣΕΒΑΣΜΟ προς τα υπόλοιπα μέλη έχει?? Οι Γκεμπελικές (αναζητήστε το στο ggl) μέθοδοι και απειλές περνάνε μόνο σε βλαχαδερά και χαχόλους. Επειδή για κανένα αντάλλαγμα δεν της επιτρέπω, εμένα τουλάχιστον, να με συγκαταλέγει εκεί, την καλώ να ζητήσει με τον ίδιο τρόπο, δημόσια και με έντονα γράμματα, ΣΥΓΝΩΜΗ. Μέχρι τότε "κλεινω" για τον εαυτό μου το site από μόνος μου και αυτόβουλα, ευχαριστόντας τον Μάκη και όσους πολλούς και καλούς φίλους απόκτησα τα τέσσερα και πλέον χρόνια που είμαι μέλος του XariseTo.gr. Το τί θα κάνουν τα υπόπλοιπα 40.000 ενεργά (?) μελη, είναι δικό τους πρόβλημα.
Προφανως ο Μακης εγραψε κατα λαθος χωρις να προσεξει οτι εγραφε με τον λογαριασμο της Palleta.
Εγω εχω να πω το εξης και το εχω ξαναπει.
Δεν με νιαζει αν καποιος αποκομιζει 2 δεκαρες (γιατι τοσες ειναι,οχι παραπανω) απο αυτο το site.
ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ ΟΛΗ ΤΟΥ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ ΕΝΑ SITE ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΜΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ?
Για την ψυχη του παπου του?
Και εχει αναρρωτηθει κανεις, τελικα, αυτος ο ανθρωπος που αφιερωνει τοσες ωρες σάυτη την ιστοσελιδα, πως ζει?
Δεν ενδιαφερει κανεναν?
ΠΛηρωνουμε 300 κηφηνες για να μας οδηγησουν στον γκρεμο και ασχολουμαστε με πενταροδεκαρες για μια ιστοσελιδα που στο κατω-κατω και σε μας προσφερει.
Ειλικιρνα δεν τον καταλαβαινω αυτον τον πολεμο.
Με τον Μακη δεν εχω ιδιαιτερες σχεσεις μιας και μικα φορα τον εχω δει στη ζωη μου ολη κι'όλη. Οποιος κιάν ηταν ομως στη θεση του, το ιδιο ακξριβως θα υποστηριζα.
Σε ολα τα site που επισκεπτομαστε, καποιο οφελος θα υπαρχει απο τον ιδιοκτητη.
Πρωτη φορα βλεπω ομως να συμβαινει αυτου του ειδους ο ελεγχος.
Απο το παρεντς ηρθαμε εδω παρα πολλα ατομα.Εχετε ιδεα ποσα κερδιζει το παρεντς απο διαφημισεις???
Ποιος ασχοληθηκε ποτε για το ποιος τα βαζει στην τσεπη του?
Γιατι συμβαινει αυτο?
θα επιστρεψω την Πεμπτη 25/5

Οφείλει σταλτικά στο viewtopic.php?f=173&t=129786

Άβαταρ μέλους
panteleon1
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 6990
Εγγραφή: 01 Αύγ 2010, 14:48
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέου Ηρακλείου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 44
Μπλούζα: XXXL
Επικοινωνία:

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

Δημοσίευση από panteleon1 » 29 Ιαν 2013, 10:22

ariel2010 έγραψε:Θα πρόσφερα είτε like είτε ένα μικρό ποσό αν ήξερα σίγουρα που πηγαίνουν
ariel2010 κάνε πέτρα την καρδιά σου και στήριξε το Μάκη. Σου ζήτησε ποτέ τπτ; Εμένα προσωπικά μια φορά μου ζήτησε να μην ποστάρω τις εικόνες στο imageshack αλλά στο eikona.info για να μην ζητάει ο σέρβερ εξωτερικά λίνκ και χρεώνεται επιπλέον τράφικ. Θέλεις να συμμετέχεις με κάποιο τρόπο στην διαχείριση του σάιτ είτε διαχειρίζοντας την είτε συνεισφέροντας οικονομικά? Αν όχι κάνε πιο μετριοπαθείς δηλώσεις και κάτσε στην παρέα του φόρουμ που αποκομίζεις περισσότερα οφέλη παρά κακά. Και όταν λέω οφέλη δεν εννοώ αντικείμενα γιατί οπως λέει και ο ANT1 τα καλύτερα πράγματα στη ζωή δεν είναι πράγματα
να βλέπετε και τις ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ μπορεί να βρείτε και κάτι άλλο που σας ενδιαφέρει

Για τα ταχυδρομικά έξοδα έχω λογαριασμό Πειραιώς, Εθνικής
------------------------------------------
24 ώρες καθυστέρηση απάντησης

morfo212
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 11195
Εγγραφή: 05 Ιαν 2010, 16:53
Νομός κατοικίας: Ν. Λέσβου
Δήμος - Κοινότητα: Μυτιλήνης Λέσβου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

Δημοσίευση από morfo212 » 29 Ιαν 2013, 10:33

theosve έγραψε: Δεν με νιαζει αν καποιος αποκομιζει 2 δεκαρες (γιατι τοσες ειναι,οχι παραπανω) απο αυτο το site.
ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ ΟΛΗ ΤΟΥ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ ΕΝΑ SITE ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΜΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ?
Για την ψυχη του παπου του?
Και εχει αναρρωτηθει κανεις, τελικα, αυτος ο ανθρωπος που αφιερωνει τοσες ωρες σάυτη την ιστοσελιδα, πως ζει?
Δεν ενδιαφερει κανεναν?
ΠΛηρωνουμε 300 κηφηνες για να μας οδηγησουν στον γκρεμο και ασχολουμαστε με πενταροδεκαρες για μια ιστοσελιδα που στο κατω-κατω και σε μας προσφερει.
Ειλικιρνα δεν τον καταλαβαινω αυτον τον πολεμο.
Απο το παρεντς ηρθαμε εδω παρα πολλα ατομα.Εχετε ιδεα ποσα κερδιζει το παρεντς απο διαφημισεις???
Ποιος ασχοληθηκε ποτε για το ποιος τα βαζει στην τσεπη του?
Γιατι συμβαινει αυτο?
Συμφωνώ απόλυτα!!!
Έχω E- BANKING στις τράπεζες Αγροτική- Πειραιώς ,Αλφα, Eurobank και Εθνική.Όταν μου καταθέτετε παρακαλώ να γράφετε το username σας και όταν με ενημερώνετε για την κατάθεση να μου στέλνετε και τη δ/νση σας μαζί γιατί δεν κρατάω παλιά μηνύματα και διευθύνσεις. Ζητάω μαύρες μπαλαρίνες ή άλλου χρώματοςΧαρίζω κηραλοιφές με βαλσαμόλαδο και μαστίχα Χίου ιδανική για δερματικές παθήσεις επίσης χαρίζω κηραλοιφές με βάλσαμο, τζίντζερ και κανέλα για μυϊκούς πόνους και άλλα πολλά ρίξτε μια ματιά ΕΔΩ!!!
Ας προσπαθήσουμε όλοι μαζί για ένα νέο xariseto.

Άβαταρ μέλους
panteleon1
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 6990
Εγγραφή: 01 Αύγ 2010, 14:48
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέου Ηρακλείου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 44
Μπλούζα: XXXL
Επικοινωνία:

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

Δημοσίευση από panteleon1 » 29 Ιαν 2013, 10:47

ΠΛΗΓΕΣ

Άγγιξα τις νωπές πληγές,
ο πόνος οξύς κόβει την ανάσα

Ψηλάφησα τις παλιές,
ο πόνος γλυκός σχεδόν ηδονικός

Είναι ο χρόνος που τις σκέπασε στο πέρασμα του

Οι μεγάλες συμφορές μας βρίσκουν πάντα
απροετοίμαστους

Ανοίγουν ρήγματα
και περιμένουν τον χρόνο
σιγά σιγά να τα καλύψει

Μόνο κάποιες φορές με νοτιά
η με φεγγάρι αιμορραγούν
να βλέπετε και τις ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ μπορεί να βρείτε και κάτι άλλο που σας ενδιαφέρει

Για τα ταχυδρομικά έξοδα έχω λογαριασμό Πειραιώς, Εθνικής
------------------------------------------
24 ώρες καθυστέρηση απάντησης

Άβαταρ μέλους
tolis287
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3098
Εγγραφή: 08 Μάιος 2009, 13:41
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευόσμου Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

Δημοσίευση από tolis287 » 29 Ιαν 2013, 10:52

τι φορουμ ειναι αυτο!!!

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39725
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

Δημοσίευση από polvar » 29 Ιαν 2013, 11:03

Εμ, αυτή είναι η ουσία του!
Δεν είναι φόρουμ αγγελιών, είναι φόρουμ ψυχής!
Και όπου υπάρχει κατάθεση ψυχής υπάρχει και ανάπτυξη ανθρώπινων σχέσεων.
Γι αυτό και δεν είμαστε πια απλά μέλη, είμαστε μια μεγάλη κοινότητα φίλων ή μια μεγάλη οικογένεια!

Θα πρέπει όμως όλοι να αναρρωτηθούμε: Μας αρέσει αυτό; Θέλουμε να είμαστε μέλη μιας τέτοιας οικογένειας; Αν ναι, τότε όπως σε όλες τις οικογένειες θα πρέπει να μάθουμε να τηρούμε κάποιους κανόνες και κάποιες υποχρεώσεις αλλά και να μικρύνουμε τον εγωισμό μας. Αλλιώς η οικογένεια διαλύεται....

Άβαταρ μέλους
Othon
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 2392
Εγγραφή: 13 Μάιος 2008, 12:50
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Τοποθεσία: Κάτω Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

Δημοσίευση από Othon » 29 Ιαν 2013, 11:06

Λοιπόν, επειδή κυριολεκτικά μ' έχει κουράσει το να ακούω ποιες ή όχι είναι οι αποδοχές του Μάκη και του κάθε Μάκη, θέλω να εκφράσω την άποψή μου γι' αυτό το θέμα.
Κατά τη γνώμη μου, η δουλειά του διαχειριστή του χάρισέ το, ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ, απλά πράγματα!
Μακάρι για μένα, να μπορούσε να τα παίρνει απ' όπου βρίσκει, είναι δικό του το θέμα και δεν αφορά εμάς.
Εφόσον δεν υποχρεώνει τα μέλη του με κάποια συνδρομή, ας τα οικονομάει ακόμα και από τα σκουπίδια, το ζόρι μας ποιο είναι;

Μας παρέχεται η δυνατότητα να ανταλλάσουμε τα παλιά μας αντικείμενα χωρίς κόστος, έχουμε τη δυνατότητα να ζητάμε κάποια πράγματα που δεν μπορούμε ή ακόμα αν θέλετε δεν υπάρχει λόγος να μπαίνουμε σε περιττά έξοδα και καθόμαστε και ψαχνόμαστε με το πόσα κερδίζει ο Μάκης;
Είμαστε σοβαροί;

Και εν πάση περιπτώσει, εδώ συζητάμε για το θέμα της ψηφοφορίας, όχι για τη φορολογική δήλωση του διαχειριστή!

Και για να μην βρεθούν μερικοί και με κατονομάσουν (όπως συχνά συνηθίζουν) γλυφτράκι, επαναλαμβάνω πως η τακτική που ακολουθήθηκε στο θέμα της ψηφοφορίας, με βρίσκει κάθετα αντίθετο.
Η άποψη των υπολοίπων ποια είναι;

elenikaram
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 14127
Εγγραφή: 23 Αύγ 2011, 16:31
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

Δημοσίευση από elenikaram » 29 Ιαν 2013, 11:28

Εμένα δεν με απασχολεί καν αν ο Μάκης βγάζει κάποια χρήματα από αυτή τη δουλειά η όχι! και αν βγάζει, καλά κάνει!
Και στην τελική γιατί να μην βγάλει, αφού τόση δουλειά κάνει και ξενυχτάει, για ένα σάιτ που μας αρέσει και έχουμε και εμείς όφελος από αυτό?
Για να είναι ο Μάκης διαχειριστής αυτού του σάιτ, ξοδεύει πάρα πολλές ώρες καθημερινά για να είναι εδώ.
Αν βγάζει χρήματα, τα παίρνει απο την τσέπη μας? μας στερεί κάτι? μας κλέβει?
νομίζω πως κανένας από εμάς δεν θα καθόταν να ασχοληθεί με ένα σαιτ χωρίς να έχει κέρδος. και να είναι διαχειριστής και να πρέπει να περνάνε τα πάντα από αυτόν.
Όσο για το κλείσιμο του σάιτ εχτές, θα πω πως εγώ προσωπικά, αν ήμουν στη θέση σου Μάκη, δεν θα το έκανα, αν και τελικά αποδείχτηκε πως είχες δίκιο.
Θέλω μόνο να σου κάνω μία ερώτηση: Δεν σκέφτηκες πως ίσως αυτό να σου γυρίσει μπούμερανγκ?
Δεν σκέφτηκες πως ίσως με αυτή την κίνηση σου, ίσως να νευριάσουν πάρα πολλά μέλη και δεν ψηφήσουν?
Μάλλον πήρες ρίσκο! έτσι λέω εγώ τουλάχιστον...

Καλή επιτυχία στην επόμενη φάση! θα είμαστε εδώ και θα ξαναψηφήσουμε!
Για τις καταθέσεις έχω λογαριασμό στην Alpha Bank + Iris .

-Στέλνω και παραλαμβάνω με Box Now-


numismat
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2426
Εγγραφή: 19 Απρ 2012, 18:46
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

Δημοσίευση από numismat » 29 Ιαν 2013, 11:38

Εγώ την απειλή να "κλείσει το σαιτ" δεν βρήκα ως προσωπική, αλλά ως μήνυμα προς αδιάφορους και μην ενεργά μελή. Άλλωστε ενεργά μέλη είμαστε το πολύ 100 άτομα, τα υπόλοιπα κατά περιόδους φεύγουν και ξαναγυρίζουν στο σαιτ. Τώρα, στο σαιτ της ψηφοφορίας έβλεπα μόνιμα μονο 30 άτομα.... γιατί δεν ψήφιζαν αλλά τόσα? Αρα ηταν αδικο αυτο που εγραψε ο ΜΑκης? δεν ξερω και δεν με νοιαζει.
Εδω είμαστε να βοηθάμε ο ένας στον αλλο (εκτός από τις συναλλαγες). Προσωπικά το κάνω και αθόρυβα (όσο μπορώ) και δεν περιμένω να μου πουν ευχαριστώ γι'αυτό .
είναι άδικο να κατηγορούμε τον Μάκη για απειλές, αλλά και είναι άδικα να μας εκβιάζει ο Μάκης με το κλείσιμο το σαιτ.
Ας κάνουμε οτι μπορούμε όλοι μας για το σαιτ που μας βοηθάει και με αγαθά που χρειαζόμαστε, και που βρίσκουμε φίλους εδώ μέσα!
Ο καθένας βγάζει συμπέρασμα για τον εαυτό του.

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ-ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΩΝ”