ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ MSN: ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ

Συντονιστής: polvar

Άβαταρ μέλους
athina d
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αγίου Δημητρίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΜΥΝΗΜΑ ΑΠΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ

Δημοσίευση από athina d » 30 Ιαν 2013, 09:45

μολις το εστειλα σε ολους τους φιλους μου 250 ατομα(μεσα σε αυτα ειναι και απο εδω) και το κοινοποιησα και στο "μανουλες" 1009μελη. καλη επιτυχια!!!!!!!!!!!

ΖΗΤΑΩ!
ΠΑΙΔΙΚΗ ΠΑΠΛΩΜΑΤΟΘΗΚΗ- ΣΕΝΤΟΝΙΑ spiderman
viewtopic.php?f=254&t=168528&p=1656952#p1656952
ΚΑΛΟ ΦΟΡΕΜΑ ΓΙΑ ΓΑΜΟ νο.μ/λ
viewtopic.php?f=291&t=181563

εχω web banking στην ALPHA BANK και στην ΕΘΝΙΚΗ
Στέλνω με ταχυδρομειο ως δεματα!!!!!
Αποστολές γίνονται καθε 15 μερες!!! ΟΧΙ ΟΜΑΔΙΚΕΣ δεν προλαβαινω

xristin
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Νομός κατοικίας: Ν. Αχαΐας
Δήμος - Κοινότητα: Πάτρας
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από xristin » 30 Ιαν 2013, 10:03

θα προωθήσω και εγώ το μήνυμα μέσω fb
καλή συνέχεια
Έχω e-banking σε Εθνική, Πειραιώς και EUROBANK.
Αν καθυστερήσω να σας απαντήσω σε αγγελία πιθανόν δεν το έχω δει, παρακαλώ στείλτε μου πμ. Αποστολες θα γινονται καθε 15 και 30 του μηνος.

morfo212
Συντονιστής
Συντονιστής
Νομός κατοικίας: Ν. Λέσβου
Δήμος - Κοινότητα: Μυτιλήνης Λέσβου
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από morfo212 » 30 Ιαν 2013, 10:22

[quote="makis"]
ΜΠΕΙΤΕ ΕΔΩ
http://www.facebook.com/MakisW8Story/ap ... 4230283123

ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΡΟΣΚΑΛΕΣΕΤΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΑΣ !
(Καθε κλικ και 50 φιλοι) αρα αν εχετε 100 φιλους 2 κλικ !!!!!

Γιατί δεν δίνεται η δυνατότητα να επιλέξεις τους φίλους που θα καλέσεις, δεν θέλω να καλέσω κάποιους :offtopic: !!!
Έχω E- BANKING στις τράπεζες Αγροτική- Πειραιώς ,Αλφα, Eurobank και Εθνική.Όταν μου καταθέτετε παρακαλώ να γράφετε το username σας και όταν με ενημερώνετε για την κατάθεση να μου στέλνετε και τη δ/νση σας μαζί γιατί δεν κρατάω παλιά μηνύματα και διευθύνσεις. Ζητάω μαύρες μπαλαρίνες ή άλλου χρώματοςΧαρίζω κηραλοιφές με βαλσαμόλαδο και μαστίχα Χίου ιδανική για δερματικές παθήσεις επίσης χαρίζω κηραλοιφές με βάλσαμο, τζίντζερ και κανέλα για μυϊκούς πόνους και άλλα πολλά ρίξτε μια ματιά ΕΔΩ!!!
Ας προσπαθήσουμε όλοι μαζί για ένα νέο xariseto.

Άβαταρ μέλους
echelon2011
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Γαλατσίου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από echelon2011 » 30 Ιαν 2013, 10:45

makis έγραψε:Την ειδα την υπογραφη ! θα το δω το θεμα

2 (ΜΕΝ ΜΕΓΑΛΑ) ΑΛΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ (τα ειδα που τα εγραψε και τα κοινοποίησε στο Fb ενα ατομο) :

Συγχωρήστε με για το μαζικό μήνυμα - πρώτη και τελευταία φορά που το κάνω, αλλά είναι για καλό σκοπό. Πατώντας απλά like στην ακόλουθη σελίδα, http://www.facebook.com/MakisW8Story βοηθάτε την διαχείριση της ιστοσελίδας http://www.xariseto.gr να κερδίσει το έπαθλο των 5000 ευρώ για να επεκτείνει το φιλανθρωπικό της έργο. Αυτή την στιγμή είναι ένας εκ των δυο φιναλίστ στον διαγωνισμό που διοργάνωσε η Microsoft για την προώθηση των windows 8. Άρα χρειάζεται απλά να μαζέψει τα περισσότερα likes για να μπορέσει να κερδίσει το έπαθλο και στη συνέχεια να ανοίξει φιλανθρωπικό κατάστημα στην Αθήνα, σαν αυτό που λειτουργεί ήδη στην Θεσσαλονίκη. Αν θέλετε γίνετε και μέλη στο http://www.xariseto.gr και χαρίστε ότι δεν σας είναι απαραίτητο, σε ανθρώπους που το έχουν ανάγκη.

=========================

Λοιπόν δεν συνηθίζω να κάνω μαζικές δημοσιεύσεις, αλλά αυτή τη φορά θα χρειαστώ την βοήθεια όλων, και παρακαλώ να αναδημοσιεύσετε το παραπάνω κείμενο και στον τοίχο σας. Το http://www.xariseto gr είναι μια σπουδαία κοινότητα μέσα στην οποία μπορείτε να χαρίζετε αντικείμενα που σας περισσεύουν σε ανθρώπους που τα έχουν ανάγκη.

Θα μου πείτε... τι μου περισσεύει; Εκατοντάδες αντικείμενα που δεν το καταλαβαίνουμε, αλλά βρίσκονται σπίτι μας σε κατάσταση αχρηστίας. Εκείνο το φορητό radiocd που έχετε να ανοίξετε από το 2005 και σκονίζεται σε ένα ράφι στην κουζίνα, μπορεί να γίνει το τέλειο δώρο για έναν άνεργο πατέρα που θα το δώσει στο παιδί του. Τα παιδικά ρούχα που δεν κάνουν πια στο μωρό σας, βρίσκουν την χρήση τους σε ένα άλλο μωρό. Το pentium 4 που είναι χωμένο στην ντουλάπα, είναι ιδανικό για έναν φοιτητή. Το άχρηστο αερόθερμο στο πατάρι, μπορεί να ζεστάνει ένα ηλικιωμένο ζευγάρι. Και ας μην αναλύσουμε καν τα ρούχα που βρίσκονται στις ντουλάπες μας.

Το http://www.xariseto.gr είναι η πλατφόρμα για να γίνουν αυτές οι προσφορές. Εγώ έχω ήδη χαρίσει 40 αντικείμενα και ανυπομονώ να δώσω κι άλλα. Για όσους δεν βολεύονται με τις διαδικτυακές ανταλλαγές, υπάρχει το "Χαρισομάγαζο" της Θεσσαλονίκης. Πάω πχ εγώ και αφήνω ένα παλιό μου παλτό, και την άλλη μέρα από τα ράφια το παίρνει κάποιος που το χρειάζεται, αφήνοντας κάτι συμβολικό στο ταμείο για τα έξοδα του χώρου.

Για να επεκταθεί το "Χαρισομάγαζο" και στην Αθήνα, χρειάζονται κάποια χρήματα. Κάπου εδώ βοηθά η Microsoft με τον διαγωνισμό της. Ακούγεται κάπως τετριμμένο, αλλά πρώτη φορά είναι αλήθεια. Η Microsoft Ελλάδος δίνει 5000 ευρώ έπαθλο στον νικητή του διαγωνισμού για την προώθηση των Windows 8. O Μάκης Προδρόμου, διαχειριστής του xariseto.gr έφθασε στους δυο τελευταίους υποψήφιους του διαγωνισμού "share your story". Ο άλλος φιναλίστ είναι ένας άγνωστος που μαζεύει ψήφους μέσω κεκαλυμμένων links.

Είναι απαραίτητη η συμμετοχή όλως μας, πατώντας like εδώ http://www.facebook.com/MakisW8Story

Ευχαριστώ πολύ
Xaxa, εγώ είμαι αυτός :D

Άβαταρ μέλους
Despoinakiser
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευπαλίου Φωκίδας
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Despoinakiser » 30 Ιαν 2013, 12:12

Μόλις έστειλα κι εγώ ομαδικό σε πολλούς φίλους..τώρα πόσοι θα ψηφίσουν θα φανεί!Αλλά και από 10 άτομα να φέρει ο καθείς είναι υπόθεση ;)
I MAY BE GOING TO HELL....BUT AT LEAST ALL MY FRIENDS WILL BE THERE!

Λόγω πολλών υποχρεώσεων δε συμμετέχω στο σάιτ για αυτό το διάστημα.Ελπίζω να μπορέσω να επανέλθω σύντομα

Συνάντηση με: kararizoo
Χρωστάω κατάθεση σε:
Χρωστάω αποστολή σε:
Αποστολές σε:

Άβαταρ μέλους
Αθηνά Σ
VIP Member
VIP Member
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Αθηνά Σ » 30 Ιαν 2013, 12:24

Θα πώ κάτι πάνω στο θέμα,οτι όντως η άλλη διαγωνιζόμενη,δεν εμφανίζεται σε καμία φωτό,είναι απρόσωπη,ούτε καν από την ιστορία που αναφέρει(γιατί από περιέργεια τη διάβασα) δεν έχει κάτι απτό που να τη στηρίζει.
Ας κάνουμε λοιπόν όλοι κοινοποίση τη σελίδα του Μάκη,γιατί όλοι έχουμε βοηθηθεί απο το Χαρισέτο.
Κάτι τελευταίο....αυτό που κάποιοι μπαίνουν και ποστάρουν και στους δυο διαγωνιζόμενους :- το θεωρώ τουλάχιστον αθέμιτο!!!!!!!
Ο τρόπος που δίνεις,έχει περισσότερη αξία απ' το ίδιο το δώρο!

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
Othon
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Othon » 30 Ιαν 2013, 13:33

Έχω στείλει μήνυμα στους περισσότερους από τους φίλους μου (αυτούς που υπάρχει ελπίδα να ψηφίσουν).
Επίσης, έχω κοινοποιήσει τη fanpage στη σελίδα του ραδιοφωνικού σταθμού που είχαμε παλιά με κάτι φίλους.
Τέλος, χρησιμοποίησα την εφαρμογή που μας έστειλε ο Μάκης, έτσι ώστε να προσκαλέσουμε φίλους να πατήσουν like.
Αν μου ξεφεύγει κάτι, ενημερώστε με.

Άβαταρ μέλους
athanasiamak
Συντονιστής
Συντονιστής
Νομός κατοικίας: Ν. Κορινθίας
Δήμος - Κοινότητα: Σικυωνίων Κορινθίας
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από athanasiamak » 30 Ιαν 2013, 13:41

Spoiler:
PavlitoRT έγραψε:Το xariseto.gr μας χάρισε πολλά:

1)Την ευκαιρία να ξεφορτωθούμε αντικείμενα άχρηστα για εμάς, μα χρήσιμα για κάποιους άλλους!

2)Εξοικονόμηση χρημάτων ειδικά μέσα στην κρίση, με αντικείμενα που κοστίζουν και μεις τα πήραμε δωρεάν!

3)Την δυνατότητα να γνωρίσουμε υπέροχους ανθρώπους, να αναπτύξουμε φιλίες με άτομα που δεν ξέραμε πριν!

4)Να συμβάλλουμε στην προστασία του πλανήτη μας μειώνοντας τον όγκο χρήσιμων αντικειμένων που κατέληγαν σε χωματερές!

5)Να αναπτύξουμε την φιλανθρωπία μας και την αγάπη προς τον συνάνθρωπό μας!

6)Να δούμε την χαρά ζωγραφισμένη στα πρόσωπα μικρών και μεγάλων, χαρίζοντάς τους κάτι που σε μας έμοιαζε "τίποτα"!

Για αυτά τα λίγα (και πολλά ακόμα...) αξίζει μία φορά και μεις να ευχαριστήσουμε το xariseto.gr πατώντας ένα απλό like και κάνοντας μια κοινοποίηση στους φίλους μας!

Τι λέτε;;;
Το αξίζει;;;
PavlitoRT το κλέβω........... :D

Ακόμη 5 από μένα, έστειλα και σε mail και σε skype (εκτός από face) και λογικά θα 'χουμε κι άλλους... τι να κάνω... μαζεύω κι ας είν' και ρούγες... που λέμε εδώ κάτω απ' τ' αυλάκι :z :D

Άβαταρ μέλους
JPAP
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δήμος - Κοινότητα: Ελλομένου Λευκάδας
Παπούτσι: 38
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από JPAP » 30 Ιαν 2013, 14:00

προσκάλεσα όλους τους φίλους στο Fb. καλή επιτυχία ;)
Δεν τηρώ σειρά προτεραιότητας. με ενοχλεί η αγένεια κ η ασυνέπεια. δεν επιλέγω βάσει στατιστικών. μου στέλνετε π.μ αφού σας χαρίσω κάτι, όχι πριν:)

melouzin
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
76 80
Νομός κατοικίας: Ν. Ηλείας
Δήμος - Κοινότητα: Πύργου Ηλείας
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από melouzin » 30 Ιαν 2013, 14:30

Μάκη ωραία η εφαρμογή σου! Ελπίζω να ψηφίσει έτσι κι άλλοι αλλά κ να μάθουν το σάιτ. ;)

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ-ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΩΝ”