ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ MSN: ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ

Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6724
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ MSN: ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ

Δημοσίευση από makis » 30 Ιαν 2013, 00:08

Πρεπει να οργανωθουμε να μαζεψουμε Like στην FanPage ,
οπως ειπα και σε αλλο ποστ μειναμε 2 ατομα που διεκδικουμε την Νικη !

-Εμεις εχουμε περιπου 3000 Like απο εικονικους χρηστες (το ξερουν οι αρμόδιοι του διαγωνισμου).
-Ο αλλος διαγωνιζομενος εχει Like απο αληθινα ατομα , αλλα που ΔΕΝ ηξεραν οτι πατανε Like (αλλα νομιζαν οτι θα δουν καποιες γελιογραφιες).

Τυπικα θα του κοψουν σχεδον ΟΛΑ τα Like.
Αλλα για σιγουρια πρεπει να μαζεψουμε κοσμο μεχρι 1/2/13 ( μετα απο τις 10/2/13 μπορουν να φυγουν) ;)


Τυπικα ΜΟΝΟ τα ενεργα μελη να κανουν Like αρκει, αλλα επειδη δεν θα κανουν γιαυτο πρεπει να το πειτε και σε φιλους σας!
Oποιος δεν θελει να κανει Like ΠΟΛΥ ευχαριστως να καλεσει στο 2312.203040 (μεχρι τις 2:00 το βραδυ) η να ερθει στο μαγαζι και να τα πουμε (και μην απλα επειδη πιστευει οτι μπορει κατι να τρεχει να μην μας υποστηρίξει).




Πρεπει να εχουμε πολλα Like στην FanPage.
Πρεπει να εχουμε πολλα ποστ.

Μπορειτε :
Να το πειτε σε φιλους.
Να το στειλετε σε μηνυμα.
Να το βαλετε στην σελιδα σας ή οπου θελετε και μπορειτε !


Να βλεπω ποστ να οργανωθουμε, εχουμε 2 μερες !
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ


Άβαταρ μέλους
athanasiamak
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 15989
Εγγραφή: 09 Ιουν 2012, 10:07
Νομός κατοικίας: Ν. Κορινθίας
Δήμος - Κοινότητα: Σικυωνίων Κορινθίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΜΥΝΗΜΑ ΑΠΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ

Δημοσίευση από athanasiamak » 30 Ιαν 2013, 00:29

ελάτε παιδιά να κάνει ο καθένας στο face ένα μήνυμα και να το στείλει σε όλες τις επαφές του. Είναι πιο προσωπική η πρόσκληση θεωρώ από μία απλή δημοσίευση που δεν ξέρουμε πόσοι θα την προσέξουν κιόλας. ;)
δυο μέρες μόνο....... πάμε δυναμικά!!!!!

Άβαταρ μέλους
madis5
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 2603
Εγγραφή: 27 Οκτ 2011, 17:06
Νομός κατοικίας: Ν. Χαλκιδικής
Δήμος - Κοινότητα: Ζακύνθου
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΜΥΝΗΜΑ ΑΠΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ

Δημοσίευση από madis5 » 30 Ιαν 2013, 01:11

Καλησπέρα, αυτό που προτείνεις Αθανασία μου , μόλις έκανα γιατί είχα την ίδια σκέψη με εσένα!!!
Ελπίζω να έχει αποτελέσματα!!!Το ανέβασα και σε κάποιες σελίδες που είμαι και έχουν πολλά μέλη! Το τελευταίο βέβαια το κάνω μέρες τώρα, αλλά πμ τώρα το σκέφτηκα και από ότι βλέπω πιάνει...............
Το μέλος dimkar είναι η αδερφή μου!!
Επειδή οι υποχρεώσεις μου καθημερινά αυξάνονται όσο "ανοίγει" ο καιρός και συνεχώς έχω την αίσθηση ότι κάτι ξεχνάω, παρακαλώ πολύ αν ξεχάσω κάτι, είτε να απαντήσω σε αγγελία είτε να μετρήσω κάτι να μου το υπενθυμίσετε!
Δεν το κάνω επίτηδες αλλά ο χρόνος μου λιγοστεύει δραματικά μέρα με την μέρα!
Σας ευχαριστώ πολύ!

Εχω και εγώ paypal!!
Προσωπικοι λογοι με κρατησαν εκτος πολυυυυ καιρο!!! Τωρα που σιγα σιγα ολα στρωνουν επιστρεφω δριμύτερη!!
Επειδη δεν θυμαμαι αν χρωσταω κατι σε καποιον παρακαλω πολυ να μου στειλει ενα μνμ!
Ευχαριστω πολυ και καλως σας ξαναβρηκα!!!!!!!

Άβαταρ μέλους
PavlitoRT
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
80 30
Δημοσιεύσεις: 14898
Εγγραφή: 24 Μάιος 2009, 18:51
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευπαλίου Φωκίδας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: M
Τοποθεσία: Περαία
Επικοινωνία:

Re: ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΜΥΝΗΜΑ ΑΠΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ

Δημοσίευση από PavlitoRT » 30 Ιαν 2013, 01:19

Το xariseto.gr μας χάρισε πολλά:

1)Την ευκαιρία να ξεφορτωθούμε αντικείμενα άχρηστα για εμάς, μα χρήσιμα για κάποιους άλλους!

2)Εξοικονόμηση χρημάτων ειδικά μέσα στην κρίση, με αντικείμενα που κοστίζουν και μεις τα πήραμε δωρεάν!

3)Την δυνατότητα να γνωρίσουμε υπέροχους ανθρώπους, να αναπτύξουμε φιλίες με άτομα που δεν ξέραμε πριν!

4)Να συμβάλλουμε στην προστασία του πλανήτη μας μειώνοντας τον όγκο χρήσιμων αντικειμένων που κατέληγαν σε χωματερές!

5)Να αναπτύξουμε την φιλανθρωπία μας και την αγάπη προς τον συνάνθρωπό μας!

6)Να δούμε την χαρά ζωγραφισμένη στα πρόσωπα μικρών και μεγάλων, χαρίζοντάς τους κάτι που σε μας έμοιαζε "τίποτα"!

Για αυτά τα λίγα (και πολλά ακόμα...) αξίζει μία φορά και μεις να ευχαριστήσουμε το xariseto.gr πατώντας ένα απλό like και κάνοντας μια κοινοποίηση στους φίλους μας!

Τι λέτε;;;
Το αξίζει;;;
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6724
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΜΥΝΗΜΑ ΑΠΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ

Δημοσίευση από makis » 30 Ιαν 2013, 03:44

ΜΠΕΙΤΕ ΕΔΩ
http://www.facebook.com/MakisW8Story/ap ... 4230283123

ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΡΟΣΚΑΛΕΣΕΤΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΑΣ !
(Καθε κλικ και 50 φιλοι) αρα αν εχετε 100 φιλους 2 κλικ !!!!!

Ακομα ποιο εευκολο !!!!
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Άβαταρ μέλους
echelon2011
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 2429
Εγγραφή: 15 Δεκ 2011, 23:01
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Γαλατσίου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΜΥΝΗΜΑ ΑΠΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ

Δημοσίευση από echelon2011 » 30 Ιαν 2013, 04:15

Οργάνωσα μια πρόκληση εκδήλωσης στο facebook και κάλεσα όλους τους φίλους μου να κάνουν like, περίπου 180 άτομα. Είναι ένας εύκολος τρόπος για να στείλετε μηνύματα σε πολλούς ταυτόχρονα. Το κόλπο του Μάκη ακριβώς από πάνω, το είδα μόλις τώρα.
Επίσης παραθέτω το μήνυμα που έβαλα στον τοίχο μου, για όσους θέλουν να δημοσιεύσουν κάτι αντίστοιχο.
Πατώντας απλά like στην ακόλουθη σελίδα, http://www.facebook.com/MakisW8Story βοηθάτε την διαχείριση της ιστοσελίδας http://www.xariseto.gr να κερδίσει το έπαθλο των 5000 ευρώ για να επεκτείνει το φιλανθρωπικό της έργο. Αυτή την στιγμή είναι ένας εκ των δυο φιναλίστ στον διαγωνισμό που διοργάνωσε η Microsoft για την προώθηση των windows 8. Άρα χρειάζεται απλά να μαζέψει τα περισσότερα likes για να μπορέσει να κερδίσει το έπαθλο και στη συνέχεια να ανοίξει φιλανθρωπικό κατάστημα στην Αθήνα, σαν αυτό που λειτουργεί ήδη στην Θεσσαλονίκη. Αν θέλετε γίνετε και μέλη στο http://www.xariseto.gr και χαρίστε ότι δεν σας είναι απαραίτητο, σε ανθρώπους που το έχουν ανάγκη.
Μάκη δες την υπογραφή μου :D
Ελπίζω να κάνεις κάτι!

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6724
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΜΥΝΗΜΑ ΑΠΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ

Δημοσίευση από makis » 30 Ιαν 2013, 05:13

Την ειδα την υπογραφη ! θα το δω το θεμα

2 (ΜΕΝ ΜΕΓΑΛΑ) ΑΛΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ (τα ειδα που τα εγραψε και τα κοινοποίησε στο Fb ενα ατομο) :

Συγχωρήστε με για το μαζικό μήνυμα - πρώτη και τελευταία φορά που το κάνω, αλλά είναι για καλό σκοπό. Πατώντας απλά like στην ακόλουθη σελίδα, http://www.facebook.com/MakisW8Story βοηθάτε την διαχείριση της ιστοσελίδας http://www.xariseto.gr να κερδίσει το έπαθλο των 5000 ευρώ για να επεκτείνει το φιλανθρωπικό της έργο. Αυτή την στιγμή είναι ένας εκ των δυο φιναλίστ στον διαγωνισμό που διοργάνωσε η Microsoft για την προώθηση των windows 8. Άρα χρειάζεται απλά να μαζέψει τα περισσότερα likes για να μπορέσει να κερδίσει το έπαθλο και στη συνέχεια να ανοίξει φιλανθρωπικό κατάστημα στην Αθήνα, σαν αυτό που λειτουργεί ήδη στην Θεσσαλονίκη. Αν θέλετε γίνετε και μέλη στο http://www.xariseto.gr και χαρίστε ότι δεν σας είναι απαραίτητο, σε ανθρώπους που το έχουν ανάγκη.


=========================


Λοιπόν δεν συνηθίζω να κάνω μαζικές δημοσιεύσεις, αλλά αυτή τη φορά θα χρειαστώ την βοήθεια όλων, και παρακαλώ να αναδημοσιεύσετε το παραπάνω κείμενο και στον τοίχο σας. Το http://www.xariseto gr είναι μια σπουδαία κοινότητα μέσα στην οποία μπορείτε να χαρίζετε αντικείμενα που σας περισσεύουν σε ανθρώπους που τα έχουν ανάγκη.

Θα μου πείτε... τι μου περισσεύει; Εκατοντάδες αντικείμενα που δεν το καταλαβαίνουμε, αλλά βρίσκονται σπίτι μας σε κατάσταση αχρηστίας. Εκείνο το φορητό radiocd που έχετε να ανοίξετε από το 2005 και σκονίζεται σε ένα ράφι στην κουζίνα, μπορεί να γίνει το τέλειο δώρο για έναν άνεργο πατέρα που θα το δώσει στο παιδί του. Τα παιδικά ρούχα που δεν κάνουν πια στο μωρό σας, βρίσκουν την χρήση τους σε ένα άλλο μωρό. Το pentium 4 που είναι χωμένο στην ντουλάπα, είναι ιδανικό για έναν φοιτητή. Το άχρηστο αερόθερμο στο πατάρι, μπορεί να ζεστάνει ένα ηλικιωμένο ζευγάρι. Και ας μην αναλύσουμε καν τα ρούχα που βρίσκονται στις ντουλάπες μας.

Το http://www.xariseto.gr είναι η πλατφόρμα για να γίνουν αυτές οι προσφορές. Εγώ έχω ήδη χαρίσει 40 αντικείμενα και ανυπομονώ να δώσω κι άλλα. Για όσους δεν βολεύονται με τις διαδικτυακές ανταλλαγές, υπάρχει το "Χαρισομάγαζο" της Θεσσαλονίκης. Πάω πχ εγώ και αφήνω ένα παλιό μου παλτό, και την άλλη μέρα από τα ράφια το παίρνει κάποιος που το χρειάζεται, αφήνοντας κάτι συμβολικό στο ταμείο για τα έξοδα του χώρου.

Για να επεκταθεί το "Χαρισομάγαζο" και στην Αθήνα, χρειάζονται κάποια χρήματα. Κάπου εδώ βοηθά η Microsoft με τον διαγωνισμό της. Ακούγεται κάπως τετριμμένο, αλλά πρώτη φορά είναι αλήθεια. Η Microsoft Ελλάδος δίνει 5000 ευρώ έπαθλο στον νικητή του διαγωνισμού για την προώθηση των Windows 8. O Μάκης Προδρόμου, διαχειριστής του xariseto.gr έφθασε στους δυο τελευταίους υποψήφιους του διαγωνισμού "share your story". Ο άλλος φιναλίστ είναι ένας άγνωστος που μαζεύει ψήφους μέσω κεκαλυμμένων links.

Είναι απαραίτητη η συμμετοχή όλως μας, πατώντας like εδώ http://www.facebook.com/MakisW8Story

Ευχαριστώ πολύ
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

voulab
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 17 Δεκ 2012, 14:26
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ακάνθου-Σταγείρων Χαλκιδικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΜΥΝΗΜΑ ΑΠΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ

Δημοσίευση από voulab » 30 Ιαν 2013, 06:24

Αν δεν είμαστε στο Facebook και δεν θέλουμε να γίνουμε και μέλη του, τι μπορούμε να κάνουμε για να βοηθήσουμε για τη νίκη?

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6724
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΜΥΝΗΜΑ ΑΠΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ

Δημοσίευση από makis » 30 Ιαν 2013, 09:02

voulab έγραψε:Αν δεν είμαστε στο Facebook και δεν θέλουμε να γίνουμε και μέλη του, τι μπορούμε να κάνουμε για να βοηθήσουμε για τη νίκη?
O μονος τροπος που μπορεις να βοηθήσεις ειναι , μονο αν εχεις φιλους που εχουν Fb μπορεις να τους στειλεις email
ή μεσω αλλλου δικτύου αν εισαι (google+, twitter κ.α) για να τους πεις να μας κανουν Like στην σελιδα

http://1gr.me/facebook
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Άβαταρ μέλους
VickyV
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 18029
Εγγραφή: 02 Σεπ 2012, 15:59
Νομός κατοικίας: Ν. Καρδίτσας
Δήμος - Κοινότητα: Καρδίτσας
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΜΥΝΗΜΑ ΑΠΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ

Δημοσίευση από VickyV » 30 Ιαν 2013, 09:04

καλημερα. εκανα επικολληση το δευτερο κειμενο στον "τοιχο" του fb μου και καλεσα και φιλους . καλη επιτυχια :D
θα στειλω πραγματα σε:
εστειλα πραγματα σε:
περιμενω πραγματα απο:
εκανα καταθεση :
θα παρω πραγματα απο:
----------------------------------------------------------------------------------------------

εχω λογαριασμο εθνικη
δεν κανω ομαδικες, δεν προλαβαινω

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ-ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΩΝ”