[ZHTOYNTAI] Moderator

Απάντηση
numismat
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2426
Εγγραφή: 19 Απρ 2012, 18:46
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: [ZHTOYNTAI] Moderator

Δημοσίευση από numismat » 10 Φεβ 2013, 12:40

Καλημέρα! Θα μπορούσα να βοηθήσω σε συντονισμό αγγελιών και με το eikona.info (Διαγραφή διπλών φωτογραφιών κ.α.). Ευχαριστώ!


elenikaram
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 14115
Εγγραφή: 23 Αύγ 2011, 16:31
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: [ZHTOYNTAI] Moderator

Δημοσίευση από elenikaram » 10 Φεβ 2013, 12:49

Μπορώ και εγώ να βοηθήσω στον συντονισμό των αγγελιών.
Μην μου ζητάτε να σας χαρίσω εάν αργείτε να καταθέσετε τα έξοδα αποστολής!!!

Για τις καταθέσεις έχω λογαριασμό στην Εθνική.


ΖΗΤΑΩ ΤΟ ΑΡΩΜΑ HYPNOTIC POISON

-Δεν κάνω ομαδικές αποστολές-


Άβαταρ μέλους
Aria
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 23547
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011, 14:44
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περάματος Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: [ZHTOYNTAI] Moderator

Δημοσίευση από Aria » 10 Φεβ 2013, 13:05

Για συντονισμό αγγελιών, είχα προσφερθεί και παλαιότερα.....

Άβαταρ μέλους
fightwoman
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1968
Εγγραφή: 03 Οκτ 2010, 22:55
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλιώτιδος Φθιώτιδας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: [ZHTOYNTAI] Moderator

Δημοσίευση από fightwoman » 10 Φεβ 2013, 13:17

με χαρα μου να βοηθησω κι εγω μια που αυτο το site μας βοηθαει στο να αποκτησουμε καποια πραγματα που τα εχουμε αναγκη :}
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΜΕΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΩΝ.ΕΙΝΑ ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ ΝΑ ΖΗΤΑΣ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΣAI.ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΧΑΡΙΖΩ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΜΕΛΗ.ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΑ ΣΕ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ.

Άβαταρ μέλους
Othon
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 2392
Εγγραφή: 13 Μάιος 2008, 12:50
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Τοποθεσία: Κάτω Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: [ZHTOYNTAI] Moderator

Δημοσίευση από Othon » 10 Φεβ 2013, 14:02

Όσοι εκδηλώνετε το ενδιαφέρον σας για τις θέσεις των συντονιστών, μην ξεχάσετε να σκεφτείτε το πόσα πράγματα θ' αλλάξουν:
1) Η θέση του συντονιστή δεν είναι εξουσία και όσοι πιστεύετε πως θα έχετε επιπλέον προνόμια, γελιέστε!
2) Θα πρέπει να δίνετε το καλό παράδειγμα, φροντίζοντας πρώτα τα δικά σας στατιστικά και μετά των υπολοίπων.
3) Θα πρέπει να είστε ευγενικοί. Ξεχάστε τα πλακώματα και τα ξεκατινιάσματα με τα υπόλοιπα μέλη.
4) Οι συντονιστές είναι παρεξηγημένοι εκ φύσεως. Οπλιστείτε λοιπόν με πολύ υπομονή, γιατί σας βλέπω λίαν συντόμως να κουβαλάτε κούτες με χαπάκια μαζί σας, μ' αυτά που έχετε να ακούσετε (και να διαβάσετε).
5) Ξεχάστε το ενδεχόμενο να έχετε προτεραιότητα. Σε κάποιες από τις ζητήσεις σας, να περιμένετε τα χειρότερα, ακόμα και αποκλεισμό από αγγελίες μελών!
6) Όσοι πιστεύετε πως κατέχοντας τη θέση του συντονιστή, ξεχάστε την ιδέα πως θα μπορείτε να προσφέρετε απλόχερα ban. Η συγκεκριμένη δυνατότητα είναι προνόμιο αποκλειστικά των γενικών συντονιστών και σε κάποιες περιπτώσεις, μόνο των ίδιων των διαχειριστών.
7) Σκεφτείτε μακροπρόθεσμα και όχι βραχυπρόθεσμα τη θέση που θα σας προσφερθεί. Ας μην γεμίσουμε για ακόμα μία φορά με ανενεργούς συντονιστές!
Υπάρχουν κι άλλα πολλά που πρέπει να αναφέρω, αλλά δεν θέλω να σας ξενερώσω πλήρως, οπότε σκεφτείτε αν μπορείτε να ανταποκριθείτε στις υποχρεώσεις που σας περιμένουν και μετά δηλώστε εκ νέου το ενδιαφέρον σας.

Άβαταρ μέλους
vadaris
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 6805
Εγγραφή: 21 Μαρ 2010, 13:49
Νομός κατοικίας: Ν. Ηρακλείου
Δήμος - Κοινότητα: Αρχανών Ηρακλείου
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: [ZHTOYNTAI] Moderator

Δημοσίευση από vadaris » 10 Φεβ 2013, 15:49

Othon έγραψε:Όσοι εκδηλώνετε το ενδιαφέρον σας για τις θέσεις των συντονιστών, μην ξεχάσετε να σκεφτείτε το πόσα πράγματα θ' αλλάξουν:
1) Η θέση του συντονιστή δεν είναι εξουσία και όσοι πιστεύετε πως θα έχετε επιπλέον προνόμια, γελιέστε!
2) Θα πρέπει να δίνετε το καλό παράδειγμα, φροντίζοντας πρώτα τα δικά σας στατιστικά και μετά των υπολοίπων.
3) Θα πρέπει να είστε ευγενικοί. Ξεχάστε τα πλακώματα και τα ξεκατινιάσματα με τα υπόλοιπα μέλη.
4) Οι συντονιστές είναι παρεξηγημένοι εκ φύσεως. Οπλιστείτε λοιπόν με πολύ υπομονή, γιατί σας βλέπω λίαν συντόμως να κουβαλάτε κούτες με χαπάκια μαζί σας, μ' αυτά που έχετε να ακούσετε (και να διαβάσετε).
5) Ξεχάστε το ενδεχόμενο να έχετε προτεραιότητα. Σε κάποιες από τις ζητήσεις σας, να περιμένετε τα χειρότερα, ακόμα και αποκλεισμό από αγγελίες μελών!
6) Όσοι πιστεύετε πως κατέχοντας τη θέση του συντονιστή, ξεχάστε την ιδέα πως θα μπορείτε να προσφέρετε απλόχερα ban. Η συγκεκριμένη δυνατότητα είναι προνόμιο αποκλειστικά των γενικών συντονιστών και σε κάποιες περιπτώσεις, μόνο των ίδιων των διαχειριστών.
7) Σκεφτείτε μακροπρόθεσμα και όχι βραχυπρόθεσμα τη θέση που θα σας προσφερθεί. Ας μην γεμίσουμε για ακόμα μία φορά με ανενεργούς συντονιστές!
Υπάρχουν κι άλλα πολλά που πρέπει να αναφέρω, αλλά δεν θέλω να σας ξενερώσω πλήρως, οπότε σκεφτείτε αν μπορείτε να ανταποκριθείτε στις υποχρεώσεις που σας περιμένουν και μετά δηλώστε εκ νέου το ενδιαφέρον σας.
ΘΑ έπρεπε να είχαμε like..... :bow: :bow: :bow: :bow:
Συμφωνώ και επαυξάνω...
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
ΕΔΩ ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΤΗΛΕΚΑΡΤΕΣ

Δεν χαρίζω με σειρά προτεραιότητας. Κρατάω πάντα αναμονή 2-3 μέρες
Έχω Paypal και Πειραιώς

Μπορώ να σας βοηθήσω και σε αγορές από το ebay
Φιλικά Γιάννης


"Ποτέ μην τα βάζεις με έναν ηλίθιο.Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας"
:gr:

Χρωστάω 1,50€ σε Mishkalito και 0,50€ σε xeniachr

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39418
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: [ZHTOYNTAI] Moderator

Δημοσίευση από polvar » 10 Φεβ 2013, 16:59

Α, ρε othon δεν παιζεσαι

Άβαταρ μέλους
zaxarenia
Diamond Member
Diamond Member
77 61
Δημοσιεύσεις: 726
Εγγραφή: 28 Δεκ 2010, 20:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Αμφιλοχίας Αιτωλοακαρνανίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: [ZHTOYNTAI] Moderator

Δημοσίευση από zaxarenia » 10 Φεβ 2013, 18:09

καλησπερα .ειχα δηλωσει και παλιοτερα οτι μπορω να σας βοηθησω αλλα λογω καλοκαιριου τελικα απεσυρα την βοηθεια μου.τωρα ομως ειμαι ξανα διαθεσιμη. :D
Να δίνετε και οι άνθρωποι θα σας δώσουν.

τα ελτα στην περιοχη μου καθυστερουν λογω ελλειψης προσωπικου,ζητω συγγνωμη απο τα μελη που εχω συναλλαγες.

Άβαταρ μέλους
onyx_girl
Diamond Member
Diamond Member
38 46
Δημοσιεύσεις: 589
Εγγραφή: 05 Οκτ 2010, 19:09
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 42
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Επικοινωνία:

Re: [ZHTOYNTAI] Moderator

Δημοσίευση από onyx_girl » 10 Φεβ 2013, 20:36

Othon έγραψε:Όσοι εκδηλώνετε το ενδιαφέρον σας για τις θέσεις των συντονιστών, μην ξεχάσετε να σκεφτείτε το πόσα πράγματα θ' αλλάξουν:
1) Η θέση του συντονιστή δεν είναι εξουσία και όσοι πιστεύετε πως θα έχετε επιπλέον προνόμια, γελιέστε!
2) Θα πρέπει να δίνετε το καλό παράδειγμα, φροντίζοντας πρώτα τα δικά σας στατιστικά και μετά των υπολοίπων.
3) Θα πρέπει να είστε ευγενικοί. Ξεχάστε τα πλακώματα και τα ξεκατινιάσματα με τα υπόλοιπα μέλη.
4) Οι συντονιστές είναι παρεξηγημένοι εκ φύσεως. Οπλιστείτε λοιπόν με πολύ υπομονή, γιατί σας βλέπω λίαν συντόμως να κουβαλάτε κούτες με χαπάκια μαζί σας, μ' αυτά που έχετε να ακούσετε (και να διαβάσετε).
5) Ξεχάστε το ενδεχόμενο να έχετε προτεραιότητα. Σε κάποιες από τις ζητήσεις σας, να περιμένετε τα χειρότερα, ακόμα και αποκλεισμό από αγγελίες μελών!
6) Όσοι πιστεύετε πως κατέχοντας τη θέση του συντονιστή, ξεχάστε την ιδέα πως θα μπορείτε να προσφέρετε απλόχερα ban. Η συγκεκριμένη δυνατότητα είναι προνόμιο αποκλειστικά των γενικών συντονιστών και σε κάποιες περιπτώσεις, μόνο των ίδιων των διαχειριστών.
7) Σκεφτείτε μακροπρόθεσμα και όχι βραχυπρόθεσμα τη θέση που θα σας προσφερθεί. Ας μην γεμίσουμε για ακόμα μία φορά με ανενεργούς συντονιστές!
Υπάρχουν κι άλλα πολλά που πρέπει να αναφέρω, αλλά δεν θέλω να σας ξενερώσω πλήρως, οπότε σκεφτείτε αν μπορείτε να ανταποκριθείτε στις υποχρεώσεις που σας περιμένουν και μετά δηλώστε εκ νέου το ενδιαφέρον σας.
Φίλε Othon, έχεις δίκιο αλλά πιστεύω -ότι όποιος κι εγώ- όσοι προσφέρθηκαν δεν έχουν "δόλιους σκοπούς" αλλά ενδιαφέρον για τη διαδικτυακή αυτή γωνιά... Προσωπικά έχω μικρό προβληματάκι με τα στατιστικά μου το οποίο προσπαθώ να επιλύσω έτσι κι αλλιώς κι αν δεν επιλεχθώ λόγω αυτού θα καταλάβω... Όμως αν δεν δοκιμάσουμε πώς θα δούμε ποιοι κάνουν και ποιοί όχι; ??? :8
Τσα! Επέστρεψα μάχιμη! Αυτό το διάστημα όμως, ο ελεύθερος χρόνος μου είναι ελάχιστος και ζητώ τη κατανόηση σας εάν αργώ να απαντήσω. Ευχαριστώ.
Δίνω προτεραιότητα σε μέλη που μου χάρισαν.
Ενδέχεται να βρείτε σκυλότριχες ή γατότριχες στα δέματα μου, εάν έχετε αλλεργία παρακαλώ ενημερώστε. :oups:
Έχω Paypal, Eurobank, Revolut & Εθνική. Θα βρείτε αγγελίες μου και σε metabook, marketplace, vendora, xe.gr κ.α.

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
Othon
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 2392
Εγγραφή: 13 Μάιος 2008, 12:50
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Τοποθεσία: Κάτω Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: [ZHTOYNTAI] Moderator

Δημοσίευση από Othon » 10 Φεβ 2013, 20:45

Ο λόγος του προηγούμενου post μου είχε σκοπό να ενημερώσει τα μέλη πως θα ήταν κρίμα να γεμίσουμε εκ νέου με ανενεργούς συντονιστές και ακόμα χειρότερα με μέλη τα οποία έχουν την εντύπωση πως θα τους δοθεί κάποιου είδους εξουσία.
Το χάρισέ το έχει ανάγκη από τάξη, όχι από εικονικούς εξουσιαστές.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Έσοδα - Έξοδα - Τρόποι υποστήριξης”