[ZHTOYNTAI] Moderator

Άβαταρ μέλους
Aria
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 23537
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011, 14:44
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περάματος Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: [ZHTOYNTAI] Moderator

Δημοσίευση από Aria » 10 Φεβ 2013, 20:59

Othon έγραψε:Όσοι εκδηλώνετε το ενδιαφέρον σας για τις θέσεις των συντονιστών, μην ξεχάσετε να σκεφτείτε το πόσα πράγματα θ' αλλάξουν:
1) Η θέση του συντονιστή δεν είναι εξουσία και όσοι πιστεύετε πως θα έχετε επιπλέον προνόμια, γελιέστε!
2) Θα πρέπει να δίνετε το καλό παράδειγμα, φροντίζοντας πρώτα τα δικά σας στατιστικά και μετά των υπολοίπων.
3) Θα πρέπει να είστε ευγενικοί. Ξεχάστε τα πλακώματα και τα ξεκατινιάσματα με τα υπόλοιπα μέλη.
4) Οι συντονιστές είναι παρεξηγημένοι εκ φύσεως. Οπλιστείτε λοιπόν με πολύ υπομονή, γιατί σας βλέπω λίαν συντόμως να κουβαλάτε κούτες με χαπάκια μαζί σας, μ' αυτά που έχετε να ακούσετε (και να διαβάσετε).
5) Ξεχάστε το ενδεχόμενο να έχετε προτεραιότητα. Σε κάποιες από τις ζητήσεις σας, να περιμένετε τα χειρότερα, ακόμα και αποκλεισμό από αγγελίες μελών!
6) Όσοι πιστεύετε πως κατέχοντας τη θέση του συντονιστή, ξεχάστε την ιδέα πως θα μπορείτε να προσφέρετε απλόχερα ban. Η συγκεκριμένη δυνατότητα είναι προνόμιο αποκλειστικά των γενικών συντονιστών και σε κάποιες περιπτώσεις, μόνο των ίδιων των διαχειριστών.
7) Σκεφτείτε μακροπρόθεσμα και όχι βραχυπρόθεσμα τη θέση που θα σας προσφερθεί. Ας μην γεμίσουμε για ακόμα μία φορά με ανενεργούς συντονιστές!
Υπάρχουν κι άλλα πολλά που πρέπει να αναφέρω, αλλά δεν θέλω να σας ξενερώσω πλήρως, οπότε σκεφτείτε αν μπορείτε να ανταποκριθείτε στις υποχρεώσεις που σας περιμένουν και μετά δηλώστε εκ νέου το ενδιαφέρον σας.
Γιατί πρέπει ΠΑΝΤΑ να υπάρχουν άτομα που σκέφτονται πονηρά στην καλή πρόθεση του άλλου να προσφέρει βοήθεια...?
Να σου απαντήσω λοιπόν προσωπικά, επειδή κι εγώ δήλωσα και με θίγουν αυτά που έγραψες.

ΣΚΑΣΙΛΑ ΜΟΥ αν θα μπορω να δίνω ban η όχι.
ΣΚΑΣΙΛΑ ΜΟΥ αν δεν έχω προνόμια
ΣΚΑΣΙΛΑ ΜΟΥ αν έχω προτεραιότητα ή όχι στις αγγελίες ή αν θα με αποκλείσουν και δεν θα μου δίνουν. άλλωστε αν δεις τα στατιστικά μου μάλλον δίνω περισσότερα παρά παίρνω.....
Δήλωσα ΜΟΝΟ για να βοηθήσω και για ΤΙΠΟΤΑ περισσότερο!! Αν δεχτεί το σαιτ την βοηθειά μου έχει καλώς, αν δεν την δεχτεί πάλι έχει καλώς! ΔΕΝ έχω ΤΙΠΟΤΑ να κερδίσω δλδ σε προσωπικό επίπεδο!!!
Δεν κατάλαβα δλδ πιο το νόημα αυτών που έγραψες...? Πετάμε γενικότητες και όποιον πάρει ο χάρος? Έλεος δλδ!!!!!!!!!!!!

numismat
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2426
Εγγραφή: 19 Απρ 2012, 18:46
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: [ZHTOYNTAI] Moderator

Δημοσίευση από numismat » 10 Φεβ 2013, 21:05

ar_ia έγραψε:
Othon έγραψε:Όσοι εκδηλώνετε το ενδιαφέρον σας για τις θέσεις των συντονιστών, μην ξεχάσετε να σκεφτείτε το πόσα πράγματα θ' αλλάξουν:
1) Η θέση του συντονιστή δεν είναι εξουσία και όσοι πιστεύετε πως θα έχετε επιπλέον προνόμια, γελιέστε!
2) Θα πρέπει να δίνετε το καλό παράδειγμα, φροντίζοντας πρώτα τα δικά σας στατιστικά και μετά των υπολοίπων.
3) Θα πρέπει να είστε ευγενικοί. Ξεχάστε τα πλακώματα και τα ξεκατινιάσματα με τα υπόλοιπα μέλη.
4) Οι συντονιστές είναι παρεξηγημένοι εκ φύσεως. Οπλιστείτε λοιπόν με πολύ υπομονή, γιατί σας βλέπω λίαν συντόμως να κουβαλάτε κούτες με χαπάκια μαζί σας, μ' αυτά που έχετε να ακούσετε (και να διαβάσετε).
5) Ξεχάστε το ενδεχόμενο να έχετε προτεραιότητα. Σε κάποιες από τις ζητήσεις σας, να περιμένετε τα χειρότερα, ακόμα και αποκλεισμό από αγγελίες μελών!
6) Όσοι πιστεύετε πως κατέχοντας τη θέση του συντονιστή, ξεχάστε την ιδέα πως θα μπορείτε να προσφέρετε απλόχερα ban. Η συγκεκριμένη δυνατότητα είναι προνόμιο αποκλειστικά των γενικών συντονιστών και σε κάποιες περιπτώσεις, μόνο των ίδιων των διαχειριστών.
7) Σκεφτείτε μακροπρόθεσμα και όχι βραχυπρόθεσμα τη θέση που θα σας προσφερθεί. Ας μην γεμίσουμε για ακόμα μία φορά με ανενεργούς συντονιστές!
Υπάρχουν κι άλλα πολλά που πρέπει να αναφέρω, αλλά δεν θέλω να σας ξενερώσω πλήρως, οπότε σκεφτείτε αν μπορείτε να ανταποκριθείτε στις υποχρεώσεις που σας περιμένουν και μετά δηλώστε εκ νέου το ενδιαφέρον σας.
Γιατί πρέπει ΠΑΝΤΑ να υπάρχουν άτομα που σκέφτονται πονηρά στην καλή πρόθεση του άλλου να προσφέρει βοήθεια...?
Να σου απαντήσω λοιπόν προσωπικά, επειδή κι εγώ δήλωσα και με θίγουν αυτά που έγραψες.

ΣΚΑΣΙΛΑ ΜΟΥ αν θα μπορω να δίνω ban η όχι.
ΣΚΑΣΙΛΑ ΜΟΥ αν δεν έχω προνόμια
ΣΚΑΣΙΛΑ ΜΟΥ αν έχω προτεραιότητα ή όχι στις αγγελίες ή αν θα με αποκλείσουν και δεν θα μου δίνουν. άλλωστε αν δεις τα στατιστικά μου μάλλον δίνω περισσότερα παρά παίρνω.....
Δήλωσα ΜΟΝΟ για να βοηθήσω και για ΤΙΠΟΤΑ περισσότερο!! Αν δεχτεί το σαιτ την βοηθειά μου έχει καλώς, αν δεν την δεχτεί πάλι έχει καλώς! ΔΕΝ έχω ΤΙΠΟΤΑ να κερδίσω δλδ σε προσωπικό επίπεδο!!!
Δεν κατάλαβα δλδ πιο το νόημα αυτών που έγραψες...? Πετάμε γενικότητες και όποιον πάρει ο χάρος? Έλεος δλδ!!!!!!!!!!!!
:bow: :bow: :bow: πες το ρε κοριτσι μου, να μην μας λεει οτι τα πάντα παίρνουμε προσωπικά! :twisted:
και να εχουμε καλη ερωτηση γιατί δεν προσφέρεις εσύ (othon) την υποψηφιότητα σου μιας και ξέρεις τόσο καλά το σαιτ, το τι θέλουν οι καινούριοι και πως να χειρίζεσαι κάθε περίπτωση?
Καλό βράδυ!

elenikaram
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 14126
Εγγραφή: 23 Αύγ 2011, 16:31
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: [ZHTOYNTAI] Moderator

Δημοσίευση από elenikaram » 10 Φεβ 2013, 21:10

ar_ia έγραψε:
Othon έγραψε:Όσοι εκδηλώνετε το ενδιαφέρον σας για τις θέσεις των συντονιστών, μην ξεχάσετε να σκεφτείτε το πόσα πράγματα θ' αλλάξουν:
1) Η θέση του συντονιστή δεν είναι εξουσία και όσοι πιστεύετε πως θα έχετε επιπλέον προνόμια, γελιέστε!
2) Θα πρέπει να δίνετε το καλό παράδειγμα, φροντίζοντας πρώτα τα δικά σας στατιστικά και μετά των υπολοίπων.
3) Θα πρέπει να είστε ευγενικοί. Ξεχάστε τα πλακώματα και τα ξεκατινιάσματα με τα υπόλοιπα μέλη.
4) Οι συντονιστές είναι παρεξηγημένοι εκ φύσεως. Οπλιστείτε λοιπόν με πολύ υπομονή, γιατί σας βλέπω λίαν συντόμως να κουβαλάτε κούτες με χαπάκια μαζί σας, μ' αυτά που έχετε να ακούσετε (και να διαβάσετε).
5) Ξεχάστε το ενδεχόμενο να έχετε προτεραιότητα. Σε κάποιες από τις ζητήσεις σας, να περιμένετε τα χειρότερα, ακόμα και αποκλεισμό από αγγελίες μελών!
6) Όσοι πιστεύετε πως κατέχοντας τη θέση του συντονιστή, ξεχάστε την ιδέα πως θα μπορείτε να προσφέρετε απλόχερα ban. Η συγκεκριμένη δυνατότητα είναι προνόμιο αποκλειστικά των γενικών συντονιστών και σε κάποιες περιπτώσεις, μόνο των ίδιων των διαχειριστών.
7) Σκεφτείτε μακροπρόθεσμα και όχι βραχυπρόθεσμα τη θέση που θα σας προσφερθεί. Ας μην γεμίσουμε για ακόμα μία φορά με ανενεργούς συντονιστές!
Υπάρχουν κι άλλα πολλά που πρέπει να αναφέρω, αλλά δεν θέλω να σας ξενερώσω πλήρως, οπότε σκεφτείτε αν μπορείτε να ανταποκριθείτε στις υποχρεώσεις που σας περιμένουν και μετά δηλώστε εκ νέου το ενδιαφέρον σας.
Γιατί πρέπει ΠΑΝΤΑ να υπάρχουν άτομα που σκέφτονται πονηρά στην καλή πρόθεση του άλλου να προσφέρει βοήθεια...?
Να σου απαντήσω λοιπόν προσωπικά, επειδή κι εγώ δήλωσα και με θίγουν αυτά που έγραψες.

ΣΚΑΣΙΛΑ ΜΟΥ αν θα μπορω να δίνω ban η όχι.
ΣΚΑΣΙΛΑ ΜΟΥ αν δεν έχω προνόμια
ΣΚΑΣΙΛΑ ΜΟΥ αν έχω προτεραιότητα ή όχι στις αγγελίες ή αν θα με αποκλείσουν και δεν θα μου δίνουν. άλλωστε αν δεις τα στατιστικά μου μάλλον δίνω περισσότερα παρά παίρνω.....
Δήλωσα ΜΟΝΟ για να βοηθήσω και για ΤΙΠΟΤΑ περισσότερο!! Αν δεχτεί το σαιτ την βοηθειά μου έχει καλώς, αν δεν την δεχτεί πάλι έχει καλώς! ΔΕΝ έχω ΤΙΠΟΤΑ να κερδίσω δλδ σε προσωπικό επίπεδο!!!
Δεν κατάλαβα δλδ πιο το νόημα αυτών που έγραψες...? Πετάμε γενικότητες και όποιον πάρει ο χάρος? Έλεος δλδ!!!!!!!!!!!!
επειδη και εγω διαβασα το ποστ του Οθωνα νωριτερα και εγω θιχτηκα με οσα εγραψε ο Οθωνας και μεχρι τωρα σκεφτομουν να απαντησω, εχω να πω πως με καλυψες απολυτα χρυσοστομη! ολα οσα ηθελα να πω τα ειπες!
θελησαμε να βοηθησουμε απλα και οχι με την πονηραδα κατα νου! εγω προσωπικα ουτε καν σκεφτηκα οτι θελω να δωσω μπαν σε καποιον.
αντι δηλαδη να πουμε παλι καλα που υπαρχουν ατομα που προσφερονται να βοηθησουν, παμε να πεταξουμε και να ξεστομισουμε οτι να ναι!
δηλαδη εσυ Οθωνα, δεν δεχεσαι οτι προσφερθηκαν καποια ατομα με την καλη τους διαθεση? πιστευεις οτι το καναμε με σκοπο να κερδισουμε κατι???
Για τις καταθέσεις έχω λογαριασμό στην Alpha Bank + Iris .

-Στέλνω και παραλαμβάνω με Box Now-


elenikaram
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 14126
Εγγραφή: 23 Αύγ 2011, 16:31
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: [ZHTOYNTAI] Moderator

Δημοσίευση από elenikaram » 10 Φεβ 2013, 21:16

Othon έγραψε:Ο λόγος του προηγούμενου post μου είχε σκοπό να ενημερώσει τα μέλη πως θα ήταν κρίμα να γεμίσουμε εκ νέου με ανενεργούς συντονιστές και ακόμα χειρότερα με μέλη τα οποία έχουν την εντύπωση πως θα τους δοθεί κάποιου είδους εξουσία.
Το χάρισέ το έχει ανάγκη από τάξη, όχι από εικονικούς εξουσιαστές.
Γιατι να γεμισουμε εκ νεου με ανενεργους συντονιστες?
πιστευεις πως θα δουμε οτι δεν θα εχουμε ΤΑ προνομια και θα αποχωρησουμε????
ε, οχι μην τα βλεπεις ολα κακοπροεραιτα!!!!
Για τις καταθέσεις έχω λογαριασμό στην Alpha Bank + Iris .

-Στέλνω και παραλαμβάνω με Box Now-


elenikaram
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 14126
Εγγραφή: 23 Αύγ 2011, 16:31
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: [ZHTOYNTAI] Moderator

Δημοσίευση από elenikaram » 10 Φεβ 2013, 21:20

Othon έγραψε:εξουσία.
:shock: :wall: :lol:
Για τις καταθέσεις έχω λογαριασμό στην Alpha Bank + Iris .

-Στέλνω και παραλαμβάνω με Box Now-


Άβαταρ μέλους
Othon
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 2392
Εγγραφή: 13 Μάιος 2008, 12:50
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Τοποθεσία: Κάτω Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: [ZHTOYNTAI] Moderator

Δημοσίευση από Othon » 10 Φεβ 2013, 21:23

Κακοπροαίρετος δεν είμαι, επιφυλακτικός όμως ναι.
Όπως θα δείτε, δεν αναφέρομαι μόνο σε προνόμια (εξουσία), αλλά και σε συνέπεια.
Εσείς όμως κρατήσατε μόνο αυτό το κομμάτι και αυτό τα λέει όλα...

numismat
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2426
Εγγραφή: 19 Απρ 2012, 18:46
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: [ZHTOYNTAI] Moderator

Δημοσίευση από numismat » 10 Φεβ 2013, 21:26

Othon έγραψε:Κακοπροαίρετος δεν είμαι, επιφυλακτικός όμως ναι.
Όπως θα δείτε, δεν αναφέρομαι μόνο σε προνόμια (εξουσία), αλλά και σε συνέπεια.
Εσείς όμως κρατήσατε μόνο αυτό το κομμάτι και αυτό τα λέει όλα...
μιλώντας την δική σου γλωσσά - ΑΗΔΊΑΣΑ με όσα έγραψες και συνεχίζεις να γράφεις!

anastasia poly
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
92 78
Δημοσιεύσεις: 1435
Εγγραφή: 12 Σεπ 2012, 16:28
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ομαλών Κεφαλληνίας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: [ZHTOYNTAI] Moderator

Δημοσίευση από anastasia poly » 10 Φεβ 2013, 21:26

καλησπερα σας!!!πεταγομαι αλλα βρε κοριτσια μηπως επιτεθηκατε αδικως???ο Οθωνας πηρε ολες τις παραμετρους απο μεσα-εξω και αναμεσα.Δεν νομιζω να προσβαλλε κανενα κοριτσι απο εσας.Εγω καταλαβα οτι στην πορεια των συντονιστων γινοταν χαμος και εχουν βγει καποια συμπερασματα οχι ομως οτι ισχυουν για εμας-εσας.

εγω νομιζω οτι τα μελη που εχουν γνωμη καλη η κακη οπως εσεις-εμεις-εγω ειμαστε τα πιο ενταξει...Αλλωστε πιστευω αλλου να χτυπησαν οι καμπανες!!!!

χιλια συγγνωμη κοριτσοπουλα και σας εχω και αδυναμια...που ανακατευτηκα...

ο καθενας απο την πλευρα του εχει δικιο παντως..και ο Οθωνας γιατι εχει δει και διαβασει πολλα και εσεις που ξερετε ποιες ειστε,τι μπορειτε να δωσετε,τι να κανετε και που μπορειτε να φτασετε...

Σας φιλω γλυκα!!!!Η Αναστασια που δεν μπορει να γινει συντονιστρια γιατι ειναι αγρια,ανυπομονη,αγχωτικη,νευρικη και παλαβη.....μακια!!!
Προς αποφυγήν παρεξηγήσεων ''Εχω κατοικίδιο''

elenikaram
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 14126
Εγγραφή: 23 Αύγ 2011, 16:31
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: [ZHTOYNTAI] Moderator

Δημοσίευση από elenikaram » 10 Φεβ 2013, 21:28

Λοιπον, επειδη δεν θα ειμαι σωστη και δεν θα μπορω να ανταπεξελθω στις υποχρεωσεις μου, ΑΝΑΙΡΩ την καλη μου διαθεση να βοηθησω στη σωστη λειτουργια του σαιτ, γιατι μερικοι αρχισαν να κρινουν χωρις πρωτα να περιμενουν να δουν! κριμα που δεν θα εχω το προνομιο της εξουσιας!!! :judge: :judge: :evil: :evil:
Για τις καταθέσεις έχω λογαριασμό στην Alpha Bank + Iris .

-Στέλνω και παραλαμβάνω με Box Now-


Άβαταρ μέλους
Othon
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 2392
Εγγραφή: 13 Μάιος 2008, 12:50
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Τοποθεσία: Κάτω Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: [ZHTOYNTAI] Moderator

Δημοσίευση από Othon » 10 Φεβ 2013, 21:29

numismat έγραψε:
Othon έγραψε:Κακοπροαίρετος δεν είμαι, επιφυλακτικός όμως ναι.
Όπως θα δείτε, δεν αναφέρομαι μόνο σε προνόμια (εξουσία), αλλά και σε συνέπεια.
Εσείς όμως κρατήσατε μόνο αυτό το κομμάτι και αυτό τα λέει όλα...
μιλώντας την δική σου γλωσσά - ΑΗΔΊΑΣΑ με όσα έγραψες και συνεχίζεις να γράφεις!
Εξακολουθείς να το πηγαίνεις σε προσωπικό επίπεδο...
Συνέχισε...

Απάντηση

Επιστροφή στο “Έσοδα - Έξοδα - Τρόποι υποστήριξης”