ΑΠΑΤΕΣ ΔΙΑΔΙΚΤΙΑΚΕΣ ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΛΟΣ Tusis

guzelina
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5096
Εγγραφή: 19 Σεπ 2010, 12:04
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Πιερίων Πιερίας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΑΠΑΤΕΣ ΔΙΑΔΙΚΤΙΑΚΕΣ ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΛΟΣ Tusis

Δημοσίευση από guzelina » 17 Δεκ 2013, 19:56

Το συγκεκριμενο μελος επειδη και εγω του χαρισα δεν μπορουμε να πουμε οτι ειναι ζητουλας.Πηρε 3 φορες και εδωσε 2.Δεν φαινεται κατι τετοιο απο τα στατιστικα του.Επιπλεον δεν ζητησε αντικειμενα μεγαλης αξιας αλλα ρουχα και μαλιστα καποια απο αυτα ηταν "χωρις ευχαριστω".Επισης να προσθεσω οτι ολοι υπηρξαμε νεα μελη και καποιοι επρεπε να μας χαρισουν πριν μας γνωρισουν καλα.Και εγω προβληματιστηκα με τη συμπεριφορα του αλλα παντως δεν ηταν μελος που να σε υποψιαζει για κατι τετοιο.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
"Ο ΕΛΕΩΝ ΠΤΩΧΟΝ ΔΑΝΕΙΖΕΙ ΘΕΩ"
As you grow older you will discover that you have 2 hands.One for helping yourself,the other for helping others.

Εχω σοβαρο θεμα υγειας, παρακαλω υπομονη αν αργω.Στειλτε και πμ ,μπαινω βιαστικα και δεν εχω το χρονο να τσεκαρω ολες τις αγγελιες που δημοσιευω, επισης ξεχνω.
http://www.oramaelpidas.gr ΑΣ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΔΟΤΕΣ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΣΩΣΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΖΩΕΣ

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥΣ! ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΖΗΤΩ ΕΙΝΑΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑ, ΚΑΛΗ ΠΡΟΘΕΣΗ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΧΑΡΙΖΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΟΥΝ


Άβαταρ μέλους
katerina eyripidis
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 20127
Εγγραφή: 28 Φεβ 2012, 12:38
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θέρμης Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΑΠΑΤΕΣ ΔΙΑΔΙΚΤΙΑΚΕΣ ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΛΟΣ Tusis

Δημοσίευση από katerina eyripidis » 17 Δεκ 2013, 20:42

το σαιτ δεν φταιει σιγουρα. το θεμα με καινουρια μελη ειναι σαφως οτι δεν τα ξερουμε και πανω σε αυτο θα πω αυτος ειναι και ενας λογος που προτιμουνται συνηθως τα ιδια και ιδια ατομα σε αγγελιες για αποφυγη τετοιων καταστασεων, αλλα δεν σημαινει οτι δεν θα πρεπει να τους χαριζουμε. σαφως και δεν θα εστελνα με δικα μου εξοδα σε τετοιο μελος, οπως το κανω με μελη που συνεργαζομαστε δυο χρονια τωρα και ποτε δεν ειχαμε το παραμικρο προβλημα με εξοδα κτλ. οταν ομως σου λεει συνεργαζομαι με την γενικη και στελνει κουριερ για παραλαβη με δικη του χρεωση, που να φανταστεις οτι δινει ψευτικη διευθυνση για να μην τα παραλαβει. ποιος ο λογος να μπει και αγγελια ζητησης.....
στην συγκεκριμενη περιπτωση, γιατι οντως προκειται για μεγαλη περιπτωση τι να πω. απλα δεν στελνω ξανα με κουριερ!!!!
ο ανθρωπος προφανως εκανε πλακα εις βαρος αλλων.
εχω γραψει πλεον στην υπογραφη μου εδω και καιρο οτι δεν κανω μαζικες αποστολες και παραλαβες. ο λογος ειναι παρεμφερης. δεν σημαινει οτι δεν θελω να συνεργαζομαι, αλλα εχω βαρεθει να ειμαι εγω το μελος που θα πληρωνει τα μεταφορικα και μετα σου λενε ποτε θα κατεβεις προς τα κατω; αν εγω ειμαι εκτος θεσσαλονικης και μακρια για ατομα που ειναι θεσσαλονικη , το ιδιο ισχυει και για μενα οταν ειναι να παραλαβω. οποτε λεω ας αναλαβει ο καθενας την ευθυνη και τα εξοδα για τα πραγματα που χρειαζεται. και εμεις καιμε βενζινη και δεν μας περισευουν. αν μου περισευαν θα πηγαινα κατευθειαν στα μαγαζια να τα επαιρνα και τελος. το σαιτ καλως υπαρχει και μας εχει βοηθησει αφανταστα αλλα δεν μας χρωσταει κανενας τα πραγματα που χαριζει ουτε ειναι υποχρεωμενος να μας τα φερει και στην πορτα μας
Eδω ολες οι ενεργες αγγελιες μου

Εχω λογαριασμο σε εθνικη. ΔΕΝ κανω συναντησεις(εκτος αν κριθει απαραιτητο λογω ογκου κτλ)!στελνω με ελτα!

μου χρωστανε0,30 απο ομαδικη:tonia1990,marcor,marialena1992
χρωσταω:alikigr(0,80)
μου χρωστανε:katerina22 (0.40),αποστολια γρεβενα (0.50), Nancy.v(1.50),ΜΕΛΑΓΚΕΛ(0,50),tatis(3.10)
μου χρωστανε ευχαριστω:

Άβαταρ μέλους
georgia_7
Diamond Member
Diamond Member
46 44
Δημοσιεύσεις: 439
Εγγραφή: 21 Μαρ 2013, 13:07
Νομός κατοικίας: Ν. Λάρισας
Δήμος - Κοινότητα: Κροκεών Λακωνίας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΑΠΑΤΕΣ ΔΙΑΔΙΚΤΙΑΚΕΣ ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΛΟΣ Tusis

Δημοσίευση από georgia_7 » 17 Δεκ 2013, 21:17

Να ρωτησω κατι.δε γινετε να γινουμε ολοι πιστοποιημενα μελη και το ιδιο να κανουν και τα νεα μελη?
Όταν ζητάτε κάτι να είστε συνεπείς και να στέλνετε άμεσα πμ

Παρακαλώ όταν μου στέλνετε φακέλους να βάζετε μέσα και ένα σημείωμα με το username σας και το αντικείμενο που ζητήσατε

Άβαταρ μέλους
Mary07
Περιορισμένο μελος (σοβαρά παραπτώματα)
57 52
Δημοσιεύσεις: 633
Εγγραφή: 18 Ιούλ 2013, 00:58
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Παιανίας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: ΑΠΑΤΕΣ ΔΙΑΔΙΚΤΙΑΚΕΣ ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΛΟΣ Tusis

Δημοσίευση από Mary07 » 17 Δεκ 2013, 22:39

Πραγματικά με αυτά που διαβάζω κατά καιρούς κοντέβω να καραφλιάσω !!! χαχα , μα με πια λογική να ζητήσεις κάτι, να δηλώσεις ψευδή στοιχεία και να χρεώσεις τον άλλον??? ΤΡΑΓΙΚΟ για να μην το χαρακτηρίσω διαφορετικά !!!

Αυτό που έχω καταλάβει επί της ουσίας είναι το εξής.... πολύ λίγος κόσμος διαβάζει πραγματικά τους κανόνες κάποιου σαιτ πρωτού το κάνει χρήση. και αυτό είναι το αρνητικό της υπόθεσης. Ας βρούμε μια λύση... κάτι.... ώστε να είναι σύγουρο ότι ο άλλος όντως διάβασε τους κανόνες πρωτού εγγραφεί... το μόνο που μπορώ να σκευτώ είναι κάτι που πιθανό να αποδειχθεί χρονοβόρο.... αυτό ειν το εξής...

μαζί με τα όσα βήματα ακολουθεί η εγγραφή να υπάρχει μια φόρμα που να καλεί κάθε νέο μέλος να γράψει συνοπτικά τι κατάλαβε από τους κανόνες. πριν ενεργοποιηθεί ο λογαριασμός να περνά προέγγριση με βάση την φόρμα αυτή. αυτό μπορώ να σκεςυτώ και να προτείνω, και δηλώνω και διαθεσιμότητα στο να διαβάζω τις φόρμες!!! και κοπυ πειστ να κάνει ο άλλος θα φανεί....
(επειδή δηλώνω και διαθεσιμότητα αμέσως αμέσως, να ζητήσω συγγνώμη από τον Μάκη που άφησα την βοήθεια στην μέση - θα εξηγήσω με μνμ γιατί συνέβει και φυσικά δεν περιμένω κανένα ευχαριστώ - και καθαρά αυτοκριτικά έχω να πω ότι δεν θεωρώ ότι είμαι και το καλύτερο μελος του σαιτ κλπ, αλλά προσπαθώ να τηρώ κανόνες και σέβομαι τους γύρω μου).

επιστρέφοντας σε αυτό το θέμα...

δεδομένης μιας τέτοιας φόρμας θα πρότεινα αμέσως μπαν σε όποιον παραβεί κανόνα (ε άμα έχει συμπληρώσει τέτοια φόρμα δεν παίζει να μην πρόσεξε....) μπορεί να ακουστεί λίγο σκληρό, αλλά δεν βρήσκω άλλη ιδέα επί της παρούσης...

πραγματικά δεν είναι δυνατόν σε ένα σαιτ που στόχο έχει την αλληλεγγύη και αλληλοβοήθεια να παίζουν τέτοια πράγματα... έλεος!!!! και συμφωνώ με την πολίνα στο να μην είμαστε και τόοοσο καχύποπτοι με νέα μέλη..
Το μέλος μπαίνει στην ομάδα περιορισμένης πρόσβασης εξαιτίας της οφειλής του στις αγγελίες viewtopic.php?f=258&t=124601 και viewtopic.php?f=19&t=124463&start=10. Θα βγει από την ομάδα αν και όταν αποκαταστήσει τις εκκρεμότητες

Άβαταρ μέλους
Arigata
Περιορισμένο μελος (σοβαρά παραπτώματα)
78 87
Δημοσιεύσεις: 982
Εγγραφή: 06 Νοέμ 2011, 14:07
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ακάνθου-Σταγείρων Χαλκιδικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 36
Μπλούζα: S
Επικοινωνία:

Re: ΑΠΑΤΕΣ ΔΙΑΔΙΚΤΙΑΚΕΣ ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΛΟΣ Tusis

Δημοσίευση από Arigata » 17 Δεκ 2013, 23:41

Ο μόνος τρόπος να κρατηθεί το site καθαρό από απατεώνες είναι να ζητηθεί το τηλέφωνο του χρήστη κατά την εγγραφή του. Να του αποσταλεί με sms ο κωδικός πρόσβασης και έτσι γίνεται αυτόματα και η ενεργοποίηση του λογαριασμό του. Θα υπάρχει στην βάση δεδομένων του site το τηλ του (οπότε βρίσκεις εύκολα πλέον το ονοματεπώνυμό του) και έτσι τον ελέγχεις ανά πάσα στιγμή. Ούτε πιστοποίηση, ούτε δεν έχουμε χρόνο να σας πιστοποιήσουμε ούτε τίποτα. Αν είναι εύκολο στο καινούργιο site κάτι τέτοιο θα πρότεινα να γίνει. Αυτή την τακτική έχουν ακολουθήσει πολλά "σοβαρά" sites προς αποφυγήν των spam χρηστών.
To μέλος μπαίνει στην ομάδα Περιορισμένη πρόσβαση μέχρι να τακτοποιήσει τις εκκρεμότητες που έχει στις αγγελίες
viewtopic.php?f=250&t=124677
viewtopic.php?f=212&t=122427

Άβαταρ μέλους
marimari
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 4659
Εγγραφή: 01 Μαρ 2011, 13:26
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΑΠΑΤΕΣ ΔΙΑΔΙΚΤΙΑΚΕΣ ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΛΟΣ Tusis

Δημοσίευση από marimari » 18 Δεκ 2013, 00:52

Αυτό με τα ...νέα μέλη ! (που συζητάτε πάντα) δεν το καταλαβα ποτέ!!!
Ολοι υπήρξαμε ..νέα μέλη , κάποτε! Διαβάσαμε κανόνες, κάναμε εγγραφη,
χαρίσαμε 5 πραγματα ωστε να βοηθήσουμε 2 ανθρώπους να καλύψουν τις ανάγκες τους
και μετά ..σύμφωνα με τις δικές μας ανάγκες, ζητήσαμε κ εμεις άλλα τόσα!
"Χάρισετο" λέγεται το site αυτό, ΟΧΙ .."ζήτησετο" !

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6724
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: ΑΠΑΤΕΣ ΔΙΑΔΙΚΤΙΑΚΕΣ ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΛΟΣ Tusis

Δημοσίευση από makis » 18 Δεκ 2013, 00:54

georgia_7 έγραψε:Να ρωτησω κατι.δε γινετε να γινουμε ολοι πιστοποιημενα μελη και το ιδιο να κανουν και τα νεα μελη?
Θελει ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ χρονο , κοστος (για τις κλησεις) , και συνεννόηση (πχ πολλες φορες ετυχε να παρω τηλ. για πιστοποιηση και περνούσα εγω πληρες πιστοποιηση για το ποιος ειμαι εγω που θελω την κορη ή γυναικα αυτου που απαντησε στο τηλεφωνο) :wall:

ΔΕΝ λεω να μην χαριζετε σε νεα μελη , αλλα αφου ΠΡΩΤΑ δειτε αν το μελος εχει κανει 10 ζητησεις σε μια μερα (οπως το μελος που λεω τωρα) και αφου παρετε τα εξοδα αποστολης .

Arigata έγραψε:Ο μόνος τρόπος να κρατηθεί το site καθαρό από απατεώνες είναι να ζητηθεί το τηλέφωνο του χρήστη κατά την εγγραφή του. Να του αποσταλεί με sms ο κωδικός πρόσβασης και έτσι γίνεται αυτόματα και η ενεργοποίηση του λογαριασμό του.
Σε αυτο το σιτε θελει δουλεια να γινει , στο νεο γινετε (υπαρχει προσθετο με κοστος 150€) αλλα το μεγαλυτερο προβλημα ειναι το κοστος των sms , το σκέφτηκα πολλες φορες , αλλα με τα εσοδα απο τις διαφημησεις δεν βγαινει ΟΥΤΕ ΚΑΝ το κοστος του σερβερ καθε μηνα , που να υπαρχει και αλλο κοστος του sms

Mary07 έγραψε: μαζί με τα όσα βήματα ακολουθεί η εγγραφή να υπάρχει μια φόρμα που να καλεί κάθε νέο μέλος να γράψει συνοπτικά τι κατάλαβε από τους κανόνες. πριν ενεργοποιηθεί ο λογαριασμός να περνά προέγγριση με βάση την φόρμα αυτή. αυτό μπορώ να σκεςυτώ και να προτείνω, και δηλώνω και διαθεσιμότητα στο να διαβάζω τις φόρμες!!! και κοπυ πειστ να κάνει ο άλλος θα φανεί....
ΔΕΝ το διαβαζουν ΟΥΤΕ καν αυτο !
Ξερεις ποσοι εχουν κανει εγγραφη και την εχουν σταματησει ; Ξερεις οτι καθε μερα με παιρνουν 3-4 ατομα και με ρωτανε τι να απαντησουν ;
Πολλες φορες σκεφτηκα να βαλω ενα ενα κανονα να ρωταει και να πρεπει να απανταει :yikes: (εγγραφη-διαγωνισμα) :wall:
Φυσικα πολλα ατομα βαζουν ψευτικα στοιχεια , και στελνουμε μυνημα να τα αλλαξουν και μας δουλευουν κιολλας !!
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Άβαταρ μέλους
xxristinoula
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 1578
Εγγραφή: 17 Μαρ 2013, 21:02
Νομός κατοικίας: Ν. Κοζάνης
Δήμος - Κοινότητα: Κοζάνης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: ΑΠΑΤΕΣ ΔΙΑΔΙΚΤΙΑΚΕΣ ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΛΟΣ Tusis

Δημοσίευση από xxristinoula » 18 Δεκ 2013, 01:40

makis έγραψε: ΜΗΝ στελνετε με γραμματοσημα (ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ)
τι εννοειται? για ποιον λογο οχι με γραμματοσημα?
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Δεν χαρίζω πλέον σε νέα μέλη και σε μέλη που έχουν υπερβεί το όριο ζήτησης.

εχω 3 παιδια ζητάω κυριως παιδικα!
Έχω i-bank εθνική τράπεζα και PayPal.

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6724
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: ΑΠΑΤΕΣ ΔΙΑΔΙΚΤΙΑΚΕΣ ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΛΟΣ Tusis

Δημοσίευση από makis » 18 Δεκ 2013, 02:11

xxristinoula έγραψε:
makis έγραψε: ΜΗΝ στελνετε με γραμματοσημα (ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ)
τι εννοειται? για ποιον λογο οχι με γραμματοσημα?

1. Γιατι ειναι ακριβοτερα απο πρoπληρωμενο και απο δεμα
2. Γιατι μπορει να χαθουν κατα την αποστολη προς το μελος
3. Γιατι μπορει να χαθει το θεμα οταν θα ερχετε

Αρα ΠΡΩΤΑ δεμα που βγανει πιο οικονομικα , και ξερεις που ειναι ανα πασα στιγμη
εκτος αν ειναι κατι μικρο που μπαινει σε φακελο
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Άβαταρ μέλους
VickyV
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 18029
Εγγραφή: 02 Σεπ 2012, 15:59
Νομός κατοικίας: Ν. Καρδίτσας
Δήμος - Κοινότητα: Καρδίτσας
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: ΑΠΑΤΕΣ ΔΙΑΔΙΚΤΙΑΚΕΣ ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΛΟΣ Tusis

Δημοσίευση από VickyV » 18 Δεκ 2013, 08:54

καλημερα. πιστευω αυτος που θελει να συμμετεχει πραγματικα καπου και τους κανονες φροντιζει να μαθει απο την αρχη, και συνεπης προσπαθει να ειναι μαζι τους. και αυτο φαινεται απο τη σταση που κρατα και για αυτο δεν εχει προβλημα και μπορει να ρωτησει και κατι και να τον δουν με κατανοηση οι παλιοτεροι. τωρα αν σαν νεο μελος τα "ακουσει" και λιγο ενω πραγματικα προσπαθει να ειναι σωστο ε, δεν πειραζει μες στη ζωη ειναι και αυτα :D :D
αντε και καλες γιορτες να εχουμε
:poze: :poze:
θα στειλω πραγματα σε:
εστειλα πραγματα σε:
περιμενω πραγματα απο:
εκανα καταθεση :
θα παρω πραγματα απο:
----------------------------------------------------------------------------------------------

εχω λογαριασμο εθνικη
δεν κανω ομαδικες, δεν προλαβαινω

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”