Ψάχνει κι άλλος το μέλος ΛέναΚαλλή;

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
linaefthimiadou
Diamond Member
Diamond Member
42 32
Δημοσιεύσεις: 439
Εγγραφή: 16 Ιαν 2012, 18:06
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θέρμης Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Ψάχνει κι άλλος το μέλος ΛέναΚαλλή;

Δημοσίευση από linaefthimiadou » 23 Νοέμ 2014, 10:45

Επειδή το μέλος ΛεναΚαλλη πήρε από δύο αγγελίες μου και οχι μόνο δεν έβαλε ευχαριστώ αλλά δε μου κατέβαλε ούτε τα έξοδα αποστολής και εξαφανίστηκε και το θεωρώ τρομερή "γαϊδουριά" και επειδή νομίζω έχει κάνει το ίδιο και σε άλλα μέλη, ενημερώνω πως έχω το τηλέφωνό της.


elenikaram
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 14115
Εγγραφή: 23 Αύγ 2011, 16:31
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Ψάχνει κι άλλος το μέλος ΛέναΚαλλή;

Δημοσίευση από elenikaram » 23 Νοέμ 2014, 10:48

Κακώς στέλνεις πράγματα πριν σου καταθέσουν τα μεταφορικά, ειδικά όταν πρόκειται για νέα μέλη! Έχω στείλει και εγώ πράγματα σε μέλη πριν μου καταθέσουν τα μεταφορικά αλλά σε μέλη που γνωρίζω και που εμπιστεύομαι!
Μην μου ζητάτε να σας χαρίσω εάν αργείτε να καταθέσετε τα έξοδα αποστολής!!!

Για τις καταθέσεις έχω λογαριασμό στην Εθνική.


ΖΗΤΑΩ ΤΟ ΑΡΩΜΑ HYPNOTIC POISON

-Δεν κάνω ομαδικές αποστολές-


Άβαταρ μέλους
VickyV
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 18029
Εγγραφή: 02 Σεπ 2012, 15:59
Νομός κατοικίας: Ν. Καρδίτσας
Δήμος - Κοινότητα: Καρδίτσας
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Ψάχνει κι άλλος το μέλος ΛέναΚαλλή;

Δημοσίευση από VickyV » 23 Νοέμ 2014, 10:52

το μελος απο οτι βλεπω εχει να συνδεθει απο 23/10.. τηλεφωνικη επικοινωνια επιχειρησατε μαζι της για να σας εξηγησει τι συμβαινει; μπορει να συμβαινει και κατι που δεν το βαζει ο νους μας.. και θα συμφωνησω με την ελενη οτι δεν στελνουμε κατι αν δεν μας καταβαλουν πρωτα τα μεταφορικα
ειναι ο 12 κανονας του σαιτ https://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=186&t=122858
και κακως που ανοιξατε θεμα
θα στειλω πραγματα σε:
εστειλα πραγματα σε:
περιμενω πραγματα απο:
εκανα καταθεση :
θα παρω πραγματα απο:
----------------------------------------------------------------------------------------------

εχω λογαριασμο εθνικη
δεν κανω ομαδικες, δεν προλαβαινω

Άβαταρ μέλους
linaefthimiadou
Diamond Member
Diamond Member
42 32
Δημοσιεύσεις: 439
Εγγραφή: 16 Ιαν 2012, 18:06
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θέρμης Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Ψάχνει κι άλλος το μέλος ΛέναΚαλλή;

Δημοσίευση από linaefthimiadou » 23 Νοέμ 2014, 13:54

Όχι ακόμη δεν την πήρα τηλέφωνο και στέλνω πριν μου καταθέσουν γιατί δε γνωρίζω από πριν πόσο θα κοστίσει κάτι και δε μπορώ να πηγαίνω δύο φορές στο ταχυδρομείο. Αλλά πλέον θα το κάνω και ας καθυστερούν οι αποστολές...το θέμα το άνοιξα γιατί είδα σε άλλο μέλος πως περιμένει ευχαριστώ από ΛεναΚαλλή και δε θυμάμαι ποιος ήταν. Το δικό μου θέμα θα το λύσω μόνη μου, δε ζητάω κάτι από τους συντονιστές ή άλλα μέλη.

elenikaram
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 14115
Εγγραφή: 23 Αύγ 2011, 16:31
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Ψάχνει κι άλλος το μέλος ΛέναΚαλλή;

Δημοσίευση από elenikaram » 23 Νοέμ 2014, 14:46

linaefthimiadou έγραψε:Όχι ακόμη δεν την πήρα τηλέφωνο και στέλνω πριν μου καταθέσουν γιατί δε γνωρίζω από πριν πόσο θα κοστίσει κάτι και δε μπορώ να πηγαίνω δύο φορές στο ταχυδρομείο. Αλλά πλέον θα το κάνω και ας καθυστερούν οι αποστολές...το θέμα το άνοιξα γιατί είδα σε άλλο μέλος πως περιμένει ευχαριστώ από ΛεναΚαλλή και δε θυμάμαι ποιος ήταν. Το δικό μου θέμα θα το λύσω μόνη μου, δε ζητάω κάτι από τους συντονιστές ή άλλα μέλη.
Μέχρι 3 κιλά δέμα κοστίζει 1,50 ευρώ. πιστεύω πως το ξέρεις αυτό και έτσι δεν είναι δύσκολο να υπολογίσεις πόσο ζυγίζει το κάθε δέμα. μπορείς και στο σπίτι σου αν έχεις ζυγαριά να το ζυγίσεις. Και κανονικά έπρεπε να της τηλεφωνήσεις πριν ανοίξεις το θέμα αφού έχεις το τηλέφωνο της γιατί άνθρωποι είμαστε και μπορεί να της έχει τύχει κάτι.
Και πάλι αυτός που λες και αν είναι ο λόγος πάλι κακώς έστειλες σε νέο μέλος πριν λάβεις τα μεταφορικά!
Μην μου ζητάτε να σας χαρίσω εάν αργείτε να καταθέσετε τα έξοδα αποστολής!!!

Για τις καταθέσεις έχω λογαριασμό στην Εθνική.


ΖΗΤΑΩ ΤΟ ΑΡΩΜΑ HYPNOTIC POISON

-Δεν κάνω ομαδικές αποστολές-


Άβαταρ μέλους
linaefthimiadou
Diamond Member
Diamond Member
42 32
Δημοσιεύσεις: 439
Εγγραφή: 16 Ιαν 2012, 18:06
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θέρμης Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Ψάχνει κι άλλος το μέλος ΛέναΚαλλή;

Δημοσίευση από linaefthimiadou » 23 Νοέμ 2014, 15:25

Αφού πρέπει να το αναλύσουμε τόσο να σου πω πως το ταχυδρομείο στο χωριό μου δε στέλνει δέματα αλλά μόνο επιστολές ακανόνιστου μεγέθους οπότε δε ξέρω κάθε φορά πόσο θα μου πάρει (για πορτοφόλι ζήτησε 1,60 και για θήκη κινητού 3,60) και τέλος πάντων δε ξέρω πως βρέθηκα να φταίω και από επάνω!
Δεν την πήρα γιατί το τηλέφωνο δε μου το έδωσε αυτή αλλά το βρήκα με αναζήτηση σε τηλεφωνικούς καταλόγους και επομένως δεν περιμένει πως θα την πάρω.
Τέλος εξαφανίστηκε αφού πρώτα διάβασε το μήνυμα πως "το πακέτο έφυγε κοστίζει τόσο και αυτά είναι τα στοιχεία μου".
Είπα πως θέλω να ενημερώσω και το άλλο μέλος αν θέλει να τη βρει, γιατί με ζαλίζετε δε ξέρω.

elenikaram
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 14115
Εγγραφή: 23 Αύγ 2011, 16:31
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Ψάχνει κι άλλος το μέλος ΛέναΚαλλή;

Δημοσίευση από elenikaram » 23 Νοέμ 2014, 15:30

linaefthimiadou έγραψε:Αφού πρέπει να το αναλύσουμε τόσο να σου πω πως το ταχυδρομείο στο χωριό μου δε στέλνει δέματα αλλά μόνο επιστολές ακανόνιστου μεγέθους οπότε δε ξέρω κάθε φορά πόσο θα μου πάρει (για πορτοφόλι ζήτησε 1,60 και για θήκη κινητού 3,60) και τέλος πάντων δε ξέρω πως βρέθηκα να φταίω και από επάνω!
Δεν την πήρα γιατί το τηλέφωνο δε μου το έδωσε αυτή αλλά το βρήκα με αναζήτηση σε τηλεφωνικούς καταλόγους και επομένως δεν περιμένει πως θα την πάρω.
Τέλος εξαφανίστηκε αφού πρώτα διάβασε το μήνυμα πως "το πακέτο έφυγε κοστίζει τόσο και αυτά είναι τα στοιχεία μου".
Είπα πως θέλω να ενημερώσω και το άλλο μέλος αν θέλει να τη βρει, γιατί με ζαλίζετε δε ξέρω.
Το μόνο που έχω να σου απαντήσω απ όσα λες παραπάνω είναι πως από τη στιγμή που άνοιξες θέμα μιλώντας δημόσια για κάποιο μέλος, θα πρέπει να περιμένεις και να σε ζαλίζουμε!
αν σου απαντούσαμε πχ ''α τι πράγματα είναι αυτά'' ''α δεν είναι σωστό'' τότε δεν θα το θεωρούσες ζαλάδα!
Καλή συνέχεια!
Μην μου ζητάτε να σας χαρίσω εάν αργείτε να καταθέσετε τα έξοδα αποστολής!!!

Για τις καταθέσεις έχω λογαριασμό στην Εθνική.


ΖΗΤΑΩ ΤΟ ΑΡΩΜΑ HYPNOTIC POISON

-Δεν κάνω ομαδικές αποστολές-


Άβαταρ μέλους
linaefthimiadou
Diamond Member
Diamond Member
42 32
Δημοσιεύσεις: 439
Εγγραφή: 16 Ιαν 2012, 18:06
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θέρμης Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Ψάχνει κι άλλος το μέλος ΛέναΚαλλή;

Δημοσίευση από linaefthimiadou » 24 Νοέμ 2014, 15:27

Βρε παιδιά δε περιμένω να μου απαντήσετε και να μου εξηγήσετε τι έπρεπε να κάνω ή τι έχει συμβεί, θέλω απλά αν υπάρχει και άλλο μέλος που ψάχνει την κοπέλα να μου το πει αν θέλει, όπως δήλωσα εξ αρχής. Απλά περιέγραψα τι έγινε και γιατί μπορεί να την ψάχνει.
Τέλος πάντων, καλή συνέχεια και σε εσένα...

JaneDoe
VIP Member
VIP Member
75 64
Δημοσιεύσεις: 911
Εγγραφή: 06 Αύγ 2013, 01:37
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Ψάχνει κι άλλος το μέλος ΛέναΚαλλή;

Δημοσίευση από JaneDoe » 24 Μαρ 2015, 14:33

Καλησπέρα!

Δεν ξέρω εάν εννοείς εμένα, πάντως έχω κι εγώ το παρόμοιο θέμα εδώ:
Βιβλία, Cds, Dvds, Οικιακά, Ηλεκτρονικά, Αξεσουάρ 4/12/2

Εμένα δε μου χρωστάει λεφτά, αλλά έχει παραλάβει κανονικά και δεν έχει βάλει "ευχαριστώ".

Και για να πάρω κι εγώ θέση για το θέμα "στέλνω χωρίς να έχω λάβει πρώτα τα χρήματα" να πω ότι κι εγώ έχω στείλει δέματα χωρίς να πάρω πρώτα χρήματα και μου έχουν στείλει αρκετές φορές. Από ένα μέλος, μάλιστα, ακόμα περιμένω το €1,5. Το έκανα, όμως, συνειδητά και δεν απευθύνθηκα σε κανέναν για να μου επιλύσει το θέμα αυτό, όπως άλλωστε δεν το κάνει ούτε το μέλος linaefthimiadou. Είμαστε μέλη καιρό και γνωρίζουμε τους κανόνες, επομένως δεν βρίσκω το λόγο να επισημαίνεται "είναι ο κανόνας τάδε ότι δεν στέλνουμε δέματα πριν λάβουμε χρήματα από νέα μέλη". Προσωπικά, όσες φορές έστειλα το έκανα πρωτίστως επειδή έτσι με βόλευε σε σχέση και με άλλες αποστολές που είχα και δεύτερον επειδή θεώρησα ότι έχω απέναντί μου άτομα τίμια, που στην τελική τους χαρίζεται κάτι και θα το εκτιμήσουν. Εάν ο άλλος/άλλη δεν έχει σοβαρό θέμα που δεν μπαίνει και θέλει να ξεφτιλιστεί μη βάζοντας "ευχαριστώ" ή μη στέλνοντας €1,5, χαλάλι του/της. Τουλάχιστον σ' εμένα θα μπει στη μαύρη λίστα και τέλος το θέμα.

:!: Παραδίδω μόνο ΧΕΡΙ ΜΕ ΧΕΡΙ σε Θεσσαλονίκη (κι ενίοτε σε Σέρρες) :!:

Παρακαλώ οι συναλλαγές να γίνονται σύντομα λόγω έλλειψης χώρου.

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39399
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Ψάχνει κι άλλος το μέλος ΛέναΚαλλή;

Δημοσίευση από polvar » 04 Ιουν 2015, 20:44

Τελικά τι έγινε με το μέλος αυτό; Επικοινωνήσατε μήπως;

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”