maristef - ΠΟΥΛΑΕΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΧΑΡΙΖΟΥΜΕ ΕΔΩ!!!

Άβαταρ μέλους
tigra
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 8378
Εγγραφή: 02 Μάιος 2014, 00:08
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καπανδριτίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: maristef - ΠΟΥΛΑΕΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΧΑΡΙΖΟΥΜΕ ΕΔΩ!!!

Δημοσίευση από tigra » 01 Απρ 2015, 02:47

Μόλις τώρα τα είδα!!!!! :yikes: Είδα και όλα τα λούτρινα που της είχα δώσει!!!!!!!
Τις έχω δώσει παρα πολλά πράγματα....απο πορσελάνινα σετ με τσαγιέρα....από διάφορα είδη σπιτιού....απο τσάντες & νεσεσέρ.....απο παιδικά ρούχα και παπούτσια....κτλ...κτλ...
Απίστευτο!!!! Δεν έχω λόγια....έχω μείνει άφωνη!!!!!!!!!!! :-
:welcome: ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Για κατάθεση έχω Πειραιώς, Εθνική, Eurobank & paypal.
Χρωστάω:
Μου χρωστάνε:


Άβαταρ μέλους
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 11349
Εγγραφή: 22 Σεπ 2010, 11:24
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: maristef - ΠΟΥΛΑΕΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΧΑΡΙΖΟΥΜΕ ΕΔΩ!!!

Δημοσίευση από ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ » 01 Απρ 2015, 12:27

Κρίμα, λυπάμαι πολύ για ότι έκανε, εύχομαι να είναι το τελευταίο μέλος και να μην έχουμε άλλα παρόμοια κρούσματα.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR
Αναστάσιος-Ξανθίππη
Η ΣΥΛΛΟΓΗ ΜΟΥ ΜΕ ΚΟΜΙΞ ΚΑΙ ΦΙΓΟΥΡΕΣ *DISNEY*
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΑΜΕΣΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗ, ΕΑΝ ΣΕ 5 ΗΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΔΙΝΩ ΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΤΟ ΜΕΛΟΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ.

Άβαταρ μέλους
Aria
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 23547
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011, 14:44
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περάματος Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: maristef - ΠΟΥΛΑΕΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΧΑΡΙΖΟΥΜΕ ΕΔΩ!!!

Δημοσίευση από Aria » 01 Απρ 2015, 13:05

Τελικά ισχύει όντως η παροιμία που λέει μια του κλέφτη δυο του κλέφτη.....

Άβαταρ μέλους
titaki24
VIP Member
VIP Member
99 90
Δημοσιεύσεις: 978
Εγγραφή: 01 Φεβ 2015, 17:33
Νομός κατοικίας: Ν. Κοζάνης
Δήμος - Κοινότητα: Πτολεμαϊδας Κοζάνης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: maristef - ΠΟΥΛΑΕΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΧΑΡΙΖΟΥΜΕ ΕΔΩ!!!

Δημοσίευση από titaki24 » 01 Απρ 2015, 16:55

Ήμουν μέλος αυτού του γκρουπ και λέω ήμουν, γιατί έφαγα ένα ωραιότατο μπλόκ λόγω του οτι σχολίασα σε μια ανάρτηση της, στην όποια άλλαξε την ομάδα της απο κλειστή σε μυστική... που μπορεί να φτάσει κάποιος για να βάλει στην τσέπη του λίγα ευρώ;! πραγματικά είναι λυπηρό :(
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Παρακαλώ να μου υπενθυμίσετε αν τύχει και ξεχάσω κάποια αποστολή η κατάθεση χρημάτων.

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39399
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: maristef - ΠΟΥΛΑΕΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΧΑΡΙΖΟΥΜΕ ΕΔΩ!!!

Δημοσίευση από polvar » 01 Απρ 2015, 18:53

Και γιατί δεν μας πληροφορήσατε νωρίτερα;

Άβαταρ μέλους
maristef
Banned member !!
Banned member !!
Δημοσιεύσεις: 7722
Εγγραφή: 17 Οκτ 2009, 13:10
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ακάνθου-Σταγείρων Χαλκιδικής
Φύλο: Γυναίκα
Μπλούζα: XL
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Re: maristef - ΠΟΥΛΑΕΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΧΑΡΙΖΟΥΜΕ ΕΔΩ!!!

Δημοσίευση από maristef » 01 Απρ 2015, 20:02

Καλησπέρα, είμαι η Μαρία για όσους δε με γνωρίζουν και είμαι μέλος του χαρισετο εδώ και 5,5 χρόνια. Δεν εχω δώσει ποτέ δικαίωμα μέχρι τώρα να σπιλωθεί το ονομα μου και πάντα προσπαθούσα να ειμαι τυπική στις συναλλαγές μου σ'αυτή τη σελίδα. Δυστυχώς σας απογοήτευσα αλλά αυτό έγινε άθελά μου. Έχω χαρίσει εδώ μέσα πολλά και ακριβά αντικείμενα και δεν είναι ειδικότητα μου ,όπως μου προσάπτουν κάποιοι, να πουλάω ότι μου χαρίζεται. Σε αλλα site άρχιζα να μπαίνω τους τελευταίους 2-3 μήνες μετά από το πρόβλημα υγείας που μου έτυχε ,επειδή εδώ λόγω του avatar που μου βάλατε, ένιωθα παρείσακτη και ανεπιθυμητη. Εδω και λίγο καιρό έχω ένα σοβαρότατο θέμα υγείας. Χρειάστηκε να κανω μια επέμβαση που μου άφησε ένα χρέος 2.500 ευρώ. (έχω όλα τα αποδεικτικά στοιχεία στη διάθεση του χαρισέτο) Στη δύσκολη στιγμή που βρέθηκα αποφάσισα να πουλήσω και να ανταλλάξω κάποια δικά μου αντικειμενα . Καλές μου φίλες μου προσέφεραν επίσης αρκετά πραγματα για να με ενισχύσουν μιας και οικονομικά αδυνατούσαν αφού είμαστε πανω-κάτω όλοι στην ίδια κατάσταση. Ανάμεσα στα πραγματα αυτά, ήταν και κάποια που είχα ζητήσει από τη σελίδα αυτή για μία φίλη μου, η οποία μου τα επέστρεψε μετά από πολύ καιρό μαζί με δικά τις πράγματα. Επειδή δεν τα είχα ζητήσει για μένα αλλά για εκείνη ειλικρινά δεν το θυμόμουν καθόλου ότι ήταν μέσα απο αυτή τη σελίδα (π.χ. τα ρουχαλάκια της Κατερίνας τα οποία υπάρχουν ). Δεν είχα καμία πρόθεση να εξαπατήσω κανεναν και αν είχα τέτοιο σκοπό, πιστέψτε με δεν θα το έκανα μετά από σχεδόν 6 χρόνια! Έχω χαρίσει κιέγω με τη σειρά μου πολλά πράγματα καινούρια και με ετικέτες που άνετα θα μπορουσα να τα πουλήσω.
Προσπαθώντας να θυμηθώ αν πραγματικά υπήρχε καποιο αντικειμενο τρίτου, και μετά από όλη αυτή την ιστορία, ρώτησα την φίλη μου και συνειδητοποίησα ότι από το χαρισετο τα πραγματα που είναι στις φωτογραφίες σας , ήταν ενα μωβ φορεματάκι, κάτι πεδιλάκια(άσπρα ) οποια μου τα επέστρεψε μετά από καιρό φιλη, και τα μπιμπερό (τα οποία και υπάρχουν βεβαίως),τα λούτρινα είναι δικά μου,και 2 apo to site
Το κινητό το πήγα για σερβις και αγορασα επιπλεον και φορτιστη και μπαταρια γιατί δεν είχε, δεν λειτουργούσε,το έφτιαξα και δεν με βόλεψε .Αυτό ήταν το κόστος των εξόδων μου και μόνο αυτό ζητούσα χωρίς να θελήσω να βγάλω κέρδος όπως καποιοι μπορεί να πίστεψαν. Δεν το έχω κάνει επάγγελμα όπως κάποιοι θεωρούν. Το τελευταίο δίμηνο μετά τον αποκλεισμό μου από το χαρισετο λόγω του avatar, άρχισα να μπαίνω σε διάφορες ομάδες, ανταλλαγών, χαριστικές και πωλήσεων. Ευχαριστώ πολύ για όσα πραγματα μου έχετε δώσει. Δεν έχω κλέψει τίποτα. Οτι είχα ζητήσει για μένα ή την οικογένεια μου, συνεχίζω φυσικά να τα έχω. Οσα ζήτησα για άλλα άτομα που είχαν ανάγκη, τα έχω χαρίσει όλα (εκτος ελαχίστων εξαιρέσεων που μου τα επέστρεψαν .Παρακαλώ πολύ όλα τα μέλη να δεχτείτε την ειλικρινή συγνώμη μου και σαφώς περιμένω τα μηνυματα από όλα τα μέλη που επιθυμούν να τους επιστρέψω οτιδήποτε μου έχουν χαρίσει από αυτή τη σελίδα. Φυσικά αποχωρώ από το site μιας και (άθελα μου) φέρθηκα ανάρμοστα, αφού πρώτα τακτοποιήσω οποιαδήποτε εκκρεμότητα και αφού επιστρέψω οτιδήποτε μου ζητηθεί. Zητώ συγνώμη άλλη μία φορά και εύχομαι να μη βρεθείτε ποτέ στην ίδια θέση που βρέθηκα εγώ.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος maristef την 01 Απρ 2015, 21:08, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39399
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: maristef - ΠΟΥΛΑΕΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΧΑΡΙΖΟΥΜΕ ΕΔΩ!!!

Δημοσίευση από polvar » 01 Απρ 2015, 20:20

Και για τον δεύτερο λογαριασμό georgegeorge (http://www.xariseto.gr/profile.php?u=7547) στο όνομα του συζύγου που έγινε παράλληλα με τον δικό σας και τον διαχειριζόσασταν εσείς (τρανή απόδειξη το https://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f ... 0#p1078920 οπου δημοσιεύσατε με διαφορά 5' από την ιδια ΙΡ) τα ίδια έχετε να πείτε;

Άβαταρ μέλους
maristef
Banned member !!
Banned member !!
Δημοσιεύσεις: 7722
Εγγραφή: 17 Οκτ 2009, 13:10
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ακάνθου-Σταγείρων Χαλκιδικής
Φύλο: Γυναίκα
Μπλούζα: XL
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Re: maristef - ΠΟΥΛΑΕΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΧΑΡΙΖΟΥΜΕ ΕΔΩ!!!

Δημοσίευση από maristef » 01 Απρ 2015, 20:26

το λογαριασμο έχει γίνει τέμα από το 2009 ,και το γνωρίζει ο μάκης ,είναι άνεργο λογαριαμσό εχει μπει ελαχιστες φορες φορες για τα 5,5 χρονια.γιατί δεν τo έχετε διαγράψει αν σας ενοχλούσε.τότε δεν το γνωρίζαμε ότι δεν γίνετε δεύτερο λογαριαμσό ,και εγώ δόση εξήγες τότε πριν χρονια......

Άβαταρ μέλους
kateuro
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 6252
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 15:51
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θέρμης Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: maristef - ΠΟΥΛΑΕΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΧΑΡΙΖΟΥΜΕ ΕΔΩ!!!

Δημοσίευση από kateuro » 01 Απρ 2015, 20:35

μη πας να δικαιολογησεις τα αδικαιολογητα...κι εμεις εχουμε αναγκες αλλα δεν αρχισαμε να πουλαμε τα πραγματα που περνουμε απο δω..
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΜΕ ΕΛΤΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΟΝΟ ΣΕ ΓΝΩΣΤΑ ΜΕΛΗ
ΟΧΙ ΠΑΡΑΛΑΒΗ Ή ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ ΜΕΣΩ ΤΡΙΤΩΝ
Tηρώ Black list

Άβαταρ μέλους
ioannagr
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3137
Εγγραφή: 13 Ιούλ 2012, 22:37
Νομός κατοικίας: Ν. Δωδεκανήσου
Δήμος - Κοινότητα: Πάτμου Δωδεκανήσου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: maristef - ΠΟΥΛΑΕΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΧΑΡΙΖΟΥΜΕ ΕΔΩ!!!

Δημοσίευση από ioannagr » 01 Απρ 2015, 21:13

maristef έγραψε:το λογαριασμο έχει γίνει τέμα από το 2009 ,και το γνωρίζει ο μάκης ,είναι άνεργο λογαριαμσό εχει μπει ελαχιστες φορες φορες για τα 5,5 χρονια.γιατί δεν τo έχετε διαγράψει αν σας ενοχλούσε.τότε δεν το γνωρίζαμε ότι δεν γίνετε δεύτερο λογαριαμσό ,και εγώ δόση εξήγες τότε πριν χρονια......
Το 8 και 9 απο αυτην την αγγελια που ειναι?
viewtopic.php?f=245&t=125614
Θα ηθελα να δω φωτο εαν τα κρατησες η καλυτερα να επιστραφουν και αυτα.

Το μοβ φορεμα, νουμερο 14 εδω, https://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f ... ef#p628383 και ασπρα παπουτσακια εναι δικα μου και τα θυμασαι...ειμαι σιγουρη.Απαιτω να επιστραφουν! Δεν ξερω τι σου εγινε αλλα σε καθε περιπτωση επρεπε να μας ενημερωσεις....εγω προσωπικα επεσα απο τα συννεφα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ioannagr την 01 Απρ 2015, 21:26, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”