maristef - ΠΟΥΛΑΕΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΧΑΡΙΖΟΥΜΕ ΕΔΩ!!!

Άβαταρ μέλους
Sophia7i
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2690
Εγγραφή: 28 Φεβ 2013, 00:02
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 36
Επικοινωνία:

Re: maristef - ΠΟΥΛΑΕΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΧΑΡΙΖΟΥΜΕ ΕΔΩ!!!

Δημοσίευση από Sophia7i » 31 Μαρ 2015, 21:06

Εγώ απορώ, πως και ρισκάρισε να πουλήσει μέσω facebook και να βάλει φωτογραφίες; Δεν ήξερε ότι αργά ή γρήγορα κάποιος θα το καταλάβαινε;
Μ' αυτό συμπεραίνω ότι είναι αφελής, ή ότι απλά δεν την ένοιαζε και να πιαστεί και να αποχωρήσει απ' το χάρισέ το.
Αλήθεια ξέρει κανείς πότε την άνοιξε την σελίδα στο facebook?


Άβαταρ μέλους
kateuro
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 6252
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 15:51
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θέρμης Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: maristef - ΠΟΥΛΑΕΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΧΑΡΙΖΟΥΜΕ ΕΔΩ!!!

Δημοσίευση από kateuro » 31 Μαρ 2015, 22:37

νομιζω καποτε ειχα διαβασει ενα θεμα εδω απο τους διαχειριστες (αν δεν κανω λαθος) που ελεγε πως υπαρχει καποιο προγραμμα(;) το οποιο βρισκει αν πουλανε τα μελη σε αλλες σελιδες...αν ισχυει αυτο πως και δεν βρεθηκε νωριτερα;;
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΜΕ ΕΛΤΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΟΝΟ ΣΕ ΓΝΩΣΤΑ ΜΕΛΗ
ΟΧΙ ΠΑΡΑΛΑΒΗ Ή ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ ΜΕΣΩ ΤΡΙΤΩΝ
Tηρώ Black list

Άβαταρ μέλους
Dimitris&Alice
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 7757
Εγγραφή: 07 Οκτ 2010, 12:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Ηλιούπολη
Επικοινωνία:

Re: maristef - ΠΟΥΛΑΕΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΧΑΡΙΖΟΥΜΕ ΕΔΩ!!!

Δημοσίευση από Dimitris&Alice » 31 Μαρ 2015, 22:39

Στο fb υπάρχουν χιλιάδες ομάδες τέτοιου τύπου αλλά σε μερικές είναι ανοιχτές,κλειστές και μυστικιές και για αυτό υπήρξε η αγοραπωλησία εμπιστοσύνης.
Η σελίδα από ότι είδαμε έχει ανοιχτεί εδώ και δυο μήνες μόνο,αλλά αυτό δεν πάει να πει ότι δεν υπήρχε άλλος λογαριασμός στο fb,διότι η παροιμία λέει ''Ποιος έβαλε το δάχτυλο στο μέλι και δεν το έγλειψε.''


Επίσης υπάρχουν και άλλα που πούλησε - πουλάει.
Όπως εδώ
viewtopic.php?f=212&t=108218
Εικόνα

viewtopic.php?f=213&t=12703&p=71718
Εικόνα

viewtopic.php?f=212&t=125924&p=1161237
Εικόνα

katerinaxaidari
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1210
Εγγραφή: 13 Μαρ 2014, 13:18
Νομός κατοικίας: Ν. Ζακύνθου
Δήμος - Κοινότητα: Ζακύνθου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: maristef - ΠΟΥΛΑΕΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΧΑΡΙΖΟΥΜΕ ΕΔΩ!!!

Δημοσίευση από katerinaxaidari » 31 Μαρ 2015, 22:51

melomakarono έγραψε:Αισχος ειλικρινα!!! Καποιοι ανθρωποι συμμετεχουν με οσα πραγματακια μπορουν στο χαρισετο, επειδη εχουν αναγκη αυτα που ζητανε, και η αλλη εχει στησει μαγαζι και τα πουλαει!!! Νομιζει οτι ειναι και εξυπνη.. Μπροστα της θα το βρει, οτι δινεις παιρνεις αργα η γρηγορα!!!
Κι εγω της ειχα χαρισει καποια αρωματα καινουρια, φανταζομαι θα τα εβαλε κατ'ευθειαν προς πωληση..
Και που ξερουμε οτι δεν εχει αλλους 5 λογαριασμους εδω να συνεχιζει ακαθεκτη..?
Ειλικρινα, εκνευριζομαι πολυ!!! Η εντιμοτητα ειναι πολυ σημαντικο χαρακτηριστικο για εναν ανθρωπο και δυστυχως τιποτα δεν ειναι αυτονοητο!!
Κριμα..
Καθε φορα που απογοητευομαι απο τους ανθρωπους λεω μακαρι να καταφερω στην ζωη μου να μεινω η ιδια αλλα ειναι τελικα πολυ δυσκολο. Ξεκιναμε ολοι τοσο αθωοι και καταλήγουμε καχυποπτοι και κλεισμενοι στα καβουκια μας απο κατι τετοιους.Θα το βρουνε μπροστα τους να εισαι σιγουρη.Ο ψευτης και ο κλεφτης τον πρωτο χρονο χαιρεται!!!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Έχω λογαριασμό e-banking στην Πειραιώς και paypal και λόγω μωρού μπορεί να καθυστερώ λιγάκι στις αποστολές-παραλαβές.
Με βολευουν κυρίως τα ελτα στις συναλλαγές μου, να είστε καλά και να χαμογελάτε!!!

katerinaxaidari
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1210
Εγγραφή: 13 Μαρ 2014, 13:18
Νομός κατοικίας: Ν. Ζακύνθου
Δήμος - Κοινότητα: Ζακύνθου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: maristef - ΠΟΥΛΑΕΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΧΑΡΙΖΟΥΜΕ ΕΔΩ!!!

Δημοσίευση από katerinaxaidari » 31 Μαρ 2015, 23:01

Dimitris&Alice έγραψε:Στο fb υπάρχουν χιλιάδες ομάδες τέτοιου τύπου αλλά σε μερικές είναι ανοιχτές,κλειστές και μυστικιές και για αυτό υπήρξε η αγοραπωλησία εμπιστοσύνης.
Η σελίδα από ότι είδαμε έχει ανοιχτεί εδώ και δυο μήνες μόνο,αλλά αυτό δεν πάει να πει ότι δεν υπήρχε άλλος λογαριασμός στο fb,διότι η παροιμία λέει ''Ποιος έβαλε το δάχτυλο στο μέλι και δεν το έγλειψε.''


Επίσης υπάρχουν και άλλα που πούλησε - πουλάει.
Όπως εδώ
viewtopic.php?f=212&t=108218
Εικόνα

viewtopic.php?f=213&t=12703&p=71718
Εικόνα

viewtopic.php?f=212&t=125924&p=1161237
Εικόνα
Είναι και γενανιοδωρη ετσι; Δεν μπορεις να πεις!!! Κανει και δωράκια :rofl: :D :D :D
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Έχω λογαριασμό e-banking στην Πειραιώς και paypal και λόγω μωρού μπορεί να καθυστερώ λιγάκι στις αποστολές-παραλαβές.
Με βολευουν κυρίως τα ελτα στις συναλλαγές μου, να είστε καλά και να χαμογελάτε!!!

Άβαταρ μέλους
athina d
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 15165
Εγγραφή: 09 Μάιος 2012, 18:31
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αγίου Δημητρίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: maristef - ΠΟΥΛΑΕΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΧΑΡΙΖΟΥΜΕ ΕΔΩ!!!

Δημοσίευση από athina d » 31 Μαρ 2015, 23:47

της εχω δωσει απο 30 τουλαχιστον αγγελιες μου πραγματα (και καινουρια). επεσα απο τα συννεφα σημερα που το διαβασα! οχι οτι την ηξερα προσωπικα.....αλλα φοβομαστε τα καινουρια μελη......μεχρι να δουμε τι μερους του λογου ειναι........και την παθαμε απο παλιο!!!!!! :evil: :evil: :evil:
και τι νομιζει οτι καταφερε τωρα? σωθηκε? ή θα συνεχισει την ζωη της με λαμογιες????
ειλικρινα την λυπαμαι!



εχω web banking στην ALPHA BANK και στην ΕΘΝΙΚΗ
Στέλνω με ταχυδρομειο ως δεματα!!!!!
Αποστολές γίνονται καθε 15 μερες!!! ΟΧΙ ΟΜΑΔΙΚΕΣ δεν προλαβαινω

lena s
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 7641
Εγγραφή: 07 Φεβ 2014, 21:51
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: maristef - ΠΟΥΛΑΕΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΧΑΡΙΖΟΥΜΕ ΕΔΩ!!!

Δημοσίευση από lena s » 01 Απρ 2015, 00:12

Κι εγώ της έχω χαρίσει στο παρελθόν!Από τα Link που φαίνονται παραπάνω,δε μπόρεσα να βρω κάτι,αλλά σε πολλά δεν έχω πρόσβαση μιας και δεν είμαι μέλος.Αλλά απ αυτά που διάβασα,πιστεύω ότι και τα δικά μου είχαν την ίδια τύχη :x
Τι να πω.....
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Σε αναμονή παραλαβής
Περιμένω κατάθεση από xavanaz,
Θα δωσω σε rialeon
Χρωστάω 0,30 σε Morfo212,katrinZ,,Marrianagr,fotini11,chrismother,Vicky_f

Άβαταρ μέλους
vayia81
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5808
Εγγραφή: 19 Φεβ 2014, 11:25
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: maristef - ΠΟΥΛΑΕΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΧΑΡΙΖΟΥΜΕ ΕΔΩ!!!

Δημοσίευση από vayia81 » 01 Απρ 2015, 00:42

katerinaxaidari έγραψε:
Dimitris&Alice έγραψε:Στο fb υπάρχουν χιλιάδες ομάδες τέτοιου τύπου αλλά σε μερικές είναι ανοιχτές,κλειστές και μυστικιές και για αυτό υπήρξε η αγοραπωλησία εμπιστοσύνης.
Η σελίδα από ότι είδαμε έχει ανοιχτεί εδώ και δυο μήνες μόνο,αλλά αυτό δεν πάει να πει ότι δεν υπήρχε άλλος λογαριασμός στο fb,διότι η παροιμία λέει ''Ποιος έβαλε το δάχτυλο στο μέλι και δεν το έγλειψε.''


Επίσης υπάρχουν και άλλα που πούλησε - πουλάει.
Όπως εδώ
viewtopic.php?f=212&t=108218
Εικόνα

viewtopic.php?f=213&t=12703&p=71718
Εικόνα

viewtopic.php?f=212&t=125924&p=1161237
Εικόνα
Είναι και γενανιοδωρη ετσι; Δεν μπορεις να πεις!!! Κανει και δωράκια :rofl: :D :D
Ε τι μας πέρασες!!! ψιλικατζήδες??? Διαθέτουμε και ενα prestige :hump:

Εν τω μεταξύ κάτι πήρε το μάτι μου στο fcb της για δημοπρασίες... Ηλεκτρονικό κατ/μα με τα ολα του... Εεεμ έτσι γίνονται οι bussiness παιδάκι μου... :P
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος vayia81 την 01 Απρ 2015, 02:06, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Εικόνα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Παρακαλώ μη μου χαρίζετε τα σκουπίδια σας, ο κάδος ανακύκλωσης είναι πιο κοντά σας!Εικόνα

-Δεν κανω ομαδικές αποστολές
-Εχουμε γάτο πλέον :z

-Καμιά φορά πουλάω αντικείμενα δικά μας στo: Marketplace

Άβαταρ μέλους
vayia81
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5808
Εγγραφή: 19 Φεβ 2014, 11:25
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: maristef - ΠΟΥΛΑΕΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΧΑΡΙΖΟΥΜΕ ΕΔΩ!!!

Δημοσίευση από vayia81 » 01 Απρ 2015, 02:03

lena s έγραψε:Κι εγώ της έχω χαρίσει στο παρελθόν!Από τα Link που φαίνονται παραπάνω,δε μπόρεσα να βρω κάτι,αλλά σε πολλά δεν έχω πρόσβαση μιας και δεν είμαι μέλος.Αλλά απ αυτά που διάβασα,πιστεύω ότι και τα δικά μου είχαν την ίδια τύχη :x
Τι να πω.....

Ναι, κι εγω απ αυτά τα link δε μπόρεσα να βρω κάτι απ αυτά που της χάρισα... θα έχουν μάλλον την ίδια τύχη... :z
Εικόνα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Παρακαλώ μη μου χαρίζετε τα σκουπίδια σας, ο κάδος ανακύκλωσης είναι πιο κοντά σας!Εικόνα

-Δεν κανω ομαδικές αποστολές
-Εχουμε γάτο πλέον :z

-Καμιά φορά πουλάω αντικείμενα δικά μας στo: Marketplace

Άβαταρ μέλους
vayia81
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5808
Εγγραφή: 19 Φεβ 2014, 11:25
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: maristef - ΠΟΥΛΑΕΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΧΑΡΙΖΟΥΜΕ ΕΔΩ!!!

Δημοσίευση από vayia81 » 01 Απρ 2015, 02:10

elenikaram έγραψε:Δυστυχώς δεν θα σταματήσουν να υπάρχουν άτομα που νομίζουν ότι είναι έξυπνοι! Μάλλον δεν γνωρίζουν το ''μια του κλέφτη, δυο του κλέφτη, τρεις και τον τσακώσανε!'' ούτε το ''ουδέν κρυπτόν υπό τον ήλιον'' !
Aπ ότι βλέπω ολόκληρο μαγαζί είχε στήσει!
Kαι εγώ είχα αρκετές συναλλαγές μαζί της και της είχα χαρίσει καινούργια γυναικεία παπούτσια και πολλά παιδικά πράγματα, για την φίλη της που έχει ανάγκη όπως έλεγε!

'Oσο για το θέμα που θίχτηκε με τους αλλοδαπούς, έχω να πω πως προσωπικά δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα να χαρίσω σε μέλη που είναι από ξένη χώρα. και να σημειώσω πως ποτέ στις συναλλαγές μου εδώ δεν είχα κανένα θέμα με κανένα μέλος που είναι από ξένη χώρα. Η αξιοπρέπεια και η τιμιότητα, είναι στον άνθρωπο και δεν εξαρτάται από τον τόπο καταγωγής του καθένα!

Θέλω να ελπίζω οτι η maristef θα συνδεθεί και θα βγει να ζητήσει μια ''συγνώμη'' έστω αν και δεν θα είναι τίποτα πια όπως πρίν! απλά να το κάνει για τον εαυτό της και για τα μέλη που της χάρισαν ότι της χάρισαν, με όλη την καλή τους διάθεση!
Ναι,συμφωνώ απόλυτα....έτσι είναι... Παντού υπάρχουν καλοί&κακοί... Οπως λες...η αξιοπρέπεια και η τιμιότητα, είναι στον άνθρωπο και δεν εξαρτάται από τον τόπο καταγωγής του καθένα! :}
Κι εγω δεν είχα ποτέ πρόβλημα με κανένα μέλος απο ξένη χώρα...και τους υποστηρίζω οσο μπορώ γενικά...

Ας ελπίσουμε πως δε θα γίνει κτ τέτοιο ξανά.... :z
Εικόνα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Παρακαλώ μη μου χαρίζετε τα σκουπίδια σας, ο κάδος ανακύκλωσης είναι πιο κοντά σας!Εικόνα

-Δεν κανω ομαδικές αποστολές
-Εχουμε γάτο πλέον :z

-Καμιά φορά πουλάω αντικείμενα δικά μας στo: Marketplace

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”