Ζητάω τη γνωμη σας για το μέλος Dinaki....

Άβαταρ μέλους
VICKY1978
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 12026
Εγγραφή: 21 Δεκ 2011, 15:58
Νομός κατοικίας: Ν. Λάρισας
Δήμος - Κοινότητα: Λάρισας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Ζητάω τη γνωμη σας για το μέλος Dinaki....

Δημοσίευση από VICKY1978 » 07 Νοέμ 2016, 13:13

Aliki1984 έγραψε:Παιδια τα πραγματα ειναι απλα... βλεπεις εντονη υπερβαση και 0 χαρισμα? Σταματας να δινεις! Δεν καταλαβαινω γιατι παντου χρειαζομαστε βουρδουλα! Σε ολους εχει συμβει να ξεφυγουμε 1-2 αντικειμενα. Μα αλλο 1-2 και αλλο 10-20 . Οποιος ειναι κορόιδο και δινει, κακο του κεφαλιου του!
μπραβο αλικη! αυτο ακριβως θελω να πω. αλλο να υπαρχει υπέρβαση στο οριο , αλλά να να έχει διαθεση χαρισματοσ κ άλλο αυτο το πραγμα!
νομιζω ότι όσοι ειμαστε καιρο μέλη αυτου του site κ το σεβομαστε , θα πρέπει να ειμαστε πιο προσεκτικοι γιατι ετσι σεβομαστε κ αυτα που χαριζουμε . κ εγω εχω κάνει βλακειεσ κ εχω ζητησει πράγματα περισσότερα απο ότι θα έπρεπε καποιεσ φορεσ γιατι παρασυρομαι αλλά έχω καλη διαθεση κ ότι μπορω δινω κιλασ!
ασ κάνει ο καθενασ αυτο που νομιζει καλυτερα ........
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

χρωσταω 0,30 λεπτα απο ομαδικη σε:
marimari
Τανια

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR


Άβαταρ μέλους
VICKY1978
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 12026
Εγγραφή: 21 Δεκ 2011, 15:58
Νομός κατοικίας: Ν. Λάρισας
Δήμος - Κοινότητα: Λάρισας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Ζητάω τη γνωμη σας για το μέλος Dinaki....

Δημοσίευση από VICKY1978 » 07 Νοέμ 2016, 13:16

MarilynThess έγραψε:Η αλήθεια είναι οτι αρκετοί δίνουν σε μέλη με υπέρβαση ορίου.
Υποθέτω κι εγώ οτι το κίνητρο είναι το "ευχαριστώ" όμως θεωρώ οτι εξαρτάται και ΠΟΣΗ είναι η υπέρβαση.
Πχ. έχω δώσει κι εγώ σε μέλη με υπέρβαση ορίου που όμως είναι ελάχιστη δηλ. έχουν πάρει λίγα παραπάνω (με εμφάνιση του σήματος της υπέρβασης) ή στο παρελθόν είχαν άψογα στατιστικά και απλά τώρα έτυχε να υπερβούν και στη συνέχεια διορθώνονται.
ΑΝ ΟΜΩΣ η υπέρβαση είναι υπερβολική ή το μέλος ΜΟΝΟ έχει πάρει και δεν έχει χαρίσει τίποτα ή υπάρχει μεγάλη διαφορά στο πάρε-δώσε, εκεί υπάρχει πρόβλημα και βέβαια δεν θα πρέπει να χαρίζουμε.
Περισσότερο δε, όταν τα εν λόγω μέλη εξακολουθούν να ζητάνε και να προκαλούν.
Το συγκεκριμένος μέλος εδώ είναι όντως πρόκληση (και δεν είναι η μόνη, υπάρχουν κι άλλα μέλη όπως ανέφερε και η athina d)
Απορώ δηλαδή ΠΩΣ νιώθουν οκ με το να ζητάνε μόνο και να μην χαρίζουν τίποτα!!!! Έλεος πια! Λίγη ντροπή δεν υπάρχει?? Μιλάει κιόλας η συγκεκριμένη....... βγαίνοντας κι από πάνω και να επιτίθεται στα μέλη που έθεσαν το θέμα... :wall:
5 χρονια δεν έχω ασχοληθει με κανενα εδω μ'έσα κ όντωσ ηταν προκληση η συγκεκριμένη για αυτο έκανα ποστ! εμεισ φταιμε που χαριζουμε σε τέτοια μέλη κ όχι αυτοι που ζητανε τελικα!
τέλοσ πάντων! για να μην δικασουμε την κοπελα όπωσ ειπε κ έχω \κ τυψεισ απο πάνω...αν θέλει καποιοσ συντονιστησ ασ την κλεισει κ ελπίζω να βγηκε κάτι για τη σωστη λειτουργια του site μασ!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

χρωσταω 0,30 λεπτα απο ομαδικη σε:
marimari
Τανια

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

elenikaram
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 14115
Εγγραφή: 23 Αύγ 2011, 16:31
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Ζητάω τη γνωμη σας για το μέλος Dinaki....

Δημοσίευση από elenikaram » 07 Νοέμ 2016, 13:55

Ας τοποθετηθώ και εγώ μιας και πρόσφατα ζήτησε από αγγελία μου το συγκεκριμένο μέλος και μου έχει καταθέσει τα χρήματα και εκκρεμεί να της τα στείλω. Ζήτησε από την αγγελία μου viewtopic.php?f=293&t=153530 1 παιδικό μπουφάν το οποίο και της χάρισα και και αφού έμειναν διαθέσιμα και άλλα, μου ζήτησε και άλλο ένα και της χάρισα και εκείνο. Πραγματικά με προβλημάτισαν κι εμένα τα στατιστικά της αλλά δεν θέλησα να της αρνηθώ να της χαρίσω επειδή πρόκειται για παιδικό μπουφάν που λογικά για να το ζητάει σημαίνει ότι έχει έλλειψη το παιδί για το οποίο προορίζεται και επειδή πρόκειται για είδος πρώτης ανάγκης. Το ''ευχαριστώ'' στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν με ενδιαφέρει αν το χάσω μιας και θα ξέρω ότι τα μπουφάν πήγαν σε κάποιο παιδάκι που προφανώς τα έχει ανάγκη και επειδή τα στατιστικά μου είναι καλά.
Εχθές ανέβασα αγγελία να χαρίσω ένα πάπλωμα καινούργιο viewtopic.php?f=19&t=154132 το οποίο και μου ζήτησε και δημόσια αλλά και με πμ και φυσικά την έχω αποκλείσει από την πρώτη στιγμή να της το χαρίσω, λόγω των στατιστικών της.
Τον τελευταίο καιρό έχω κάνει 2-3 αναφορές σε αγγελίες αλλά δεν υπήρξε παρέμβαση από κάποιον συντονιστή και απλά μου ήρθε η ειδοποίηση ότι ''έκλεισε'' και έτσι θα το σκεφτώ πολύ να ξανά κάνω αναφορά.
Μην μου ζητάτε να σας χαρίσω εάν αργείτε να καταθέσετε τα έξοδα αποστολής!!!

Για τις καταθέσεις έχω λογαριασμό στην Εθνική.


ΖΗΤΑΩ ΤΟ ΑΡΩΜΑ HYPNOTIC POISON

-Δεν κάνω ομαδικές αποστολές-


Άβαταρ μέλους
athina d
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 15165
Εγγραφή: 09 Μάιος 2012, 18:31
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αγίου Δημητρίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Ζητάω τη γνωμη σας για το μέλος Dinaki....

Δημοσίευση από athina d » 07 Νοέμ 2016, 16:08

VICKY1978 έγραψε:
MarilynThess έγραψε:Η αλήθεια είναι οτι αρκετοί δίνουν σε μέλη με υπέρβαση ορίου.
Υποθέτω κι εγώ οτι το κίνητρο είναι το "ευχαριστώ" όμως θεωρώ οτι εξαρτάται και ΠΟΣΗ είναι η υπέρβαση.
Πχ. έχω δώσει κι εγώ σε μέλη με υπέρβαση ορίου που όμως είναι ελάχιστη δηλ. έχουν πάρει λίγα παραπάνω (με εμφάνιση του σήματος της υπέρβασης) ή στο παρελθόν είχαν άψογα στατιστικά και απλά τώρα έτυχε να υπερβούν και στη συνέχεια διορθώνονται.
ΑΝ ΟΜΩΣ η υπέρβαση είναι υπερβολική ή το μέλος ΜΟΝΟ έχει πάρει και δεν έχει χαρίσει τίποτα ή υπάρχει μεγάλη διαφορά στο πάρε-δώσε, εκεί υπάρχει πρόβλημα και βέβαια δεν θα πρέπει να χαρίζουμε.
Περισσότερο δε, όταν τα εν λόγω μέλη εξακολουθούν να ζητάνε και να προκαλούν.
Το συγκεκριμένος μέλος εδώ είναι όντως πρόκληση (και δεν είναι η μόνη, υπάρχουν κι άλλα μέλη όπως ανέφερε και η athina d)
Απορώ δηλαδή ΠΩΣ νιώθουν οκ με το να ζητάνε μόνο και να μην χαρίζουν τίποτα!!!! Έλεος πια! Λίγη ντροπή δεν υπάρχει?? Μιλάει κιόλας η συγκεκριμένη....... βγαίνοντας κι από πάνω και να επιτίθεται στα μέλη που έθεσαν το θέμα... :wall:
5 χρονια δεν έχω ασχοληθει με κανενα εδω μ'έσα κ όντωσ ηταν προκληση η συγκεκριμένη για αυτο έκανα ποστ! εμεισ φταιμε που χαριζουμε σε τέτοια μέλη κ όχι αυτοι που ζητανε τελικα!
τέλοσ πάντων! για να μην δικασουμε την κοπελα όπωσ ειπε κ έχω \κ τυψεισ απο πάνω...αν θέλει καποιοσ συντονιστησ ασ την κλεισει κ ελπίζω να βγηκε κάτι για τη σωστη λειτουργια του site μασ!
πηρες απαντηση παντως απο το μελος........... "και κάντε κατι πιο επωφελές απο το να χαζεύετε και να κατακρίνετε τα προφιλ και τις αγγελίες καθενός..."!!!! :lol: και εγω η "χαζη" ρωταω......το επωφελες γιαυτην θα ηταν μονο να ζηταμε και να μην χαριζαμε τπτ???
-φυσικα και ναι....οσο υπαρχουν κοροιδα που μου χαριζουν....γιατι οχι! :yikes:



εχω web banking στην ALPHA BANK και στην ΕΘΝΙΚΗ
Στέλνω με ταχυδρομειο ως δεματα!!!!!
Αποστολές γίνονται καθε 15 μερες!!! ΟΧΙ ΟΜΑΔΙΚΕΣ δεν προλαβαινω

Άβαταρ μέλους
athina d
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 15165
Εγγραφή: 09 Μάιος 2012, 18:31
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αγίου Δημητρίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: τη γνωμη σας....

Δημοσίευση από athina d » 07 Νοέμ 2016, 16:13

polvar έγραψε:
athina d έγραψε:ΝΟμιζω η διαχειρηση πρεπει να αναλαβει λιγο τα ηνια!
Η διαχείριση κυνηγούσε μέχρι πρότινος τα μέλη που ζητούσαν συνέχεια και το αποτέλεσμα ήταν να γινόμαστε δυσάρεστοι και να εισπράττουμε γκρίνιες
Καιρός είναι να γίνει η κοινότητα αυτορυθμιζόμενη!
Και η μπάρα καταμέτρησης των στατιστικών που αναβοσβήνει και η ένταξη σε ομάδες περιορισμού αυτόν τον σκοπό εξυπηρετούν, να επισημάνουν στα άλλα μέλη ότι το συγκεκριμένο μέλος έχει ξεφύγει.
Και στην Dinaki... έχουν μπει και οι δύο επισημάνσεις
Από εκεί και πέρα επαφίεται στα μέλη να αποφασίσουν τι θα κάνουν αλλά όπως εύστοχα είπατε , για κάποιους σημασία έχει μόνο το 'ευχαριστώ'
δεν ξερω ποια ειναι τα ορια για να μπει καποιος σε ομαδα περιορισμου ή να απομακρυνθει απο την ομαδα......αλλα καποιος με 134 ζητησεις...0 χαρισμα και προσωπικες ενοχλησεις στα μελη, δεν ειναι λογοι θα επρεπε να ειναι ηδη αποκλεισμενος?
δεν εχω κατι προσωπικο με το συγκεκριμενο μελος....απλα αναφερθηκε το ονομα της και την φερνω ως παραδειγμα....οπως προ ειπα υπαρχουν πολλα μελη με αναλογη συμπεριφορα



εχω web banking στην ALPHA BANK και στην ΕΘΝΙΚΗ
Στέλνω με ταχυδρομειο ως δεματα!!!!!
Αποστολές γίνονται καθε 15 μερες!!! ΟΧΙ ΟΜΑΔΙΚΕΣ δεν προλαβαινω

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39399
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Ζητάω τη γνωμη σας για το μέλος Dinaki....

Δημοσίευση από polvar » 07 Νοέμ 2016, 18:09

Δεν κάνουμε πλέον αποκλεισμό στα μέλη που συνέχεια ζητάνε και μόνο παίρνουν

Εξαγγέλθηκε από τον διαχειριστή όταν έγραψε το θέμα viewtopic.php?f=302&t=139395 γιατί παρατηρήθηκε ότι "υπαρχουν χιλιαδες αντικειμενα απο αναπάντητες αγγελιες που δεν τα ζηταει κανεις και πανε στα σκουπιδια αντι να αλλαζουν χερια" και από την άλλη υπάρχουν μέλη που δεν έχουν να χαρίσουν γιατί βρίσκονται σε έκτακτες συνθήκες.
Το μόνο που κάνουμε είναι η τοποθέτηση των ειδικών άβαταρ και της μπάρας που αναβοσβήνει ώστε να επισημαίνεται ευκρινώς στα άλλα μέλη ποιος υπερέβη το όριο ώστε να μην του χαρίζουν εκτός κι αν πρόκειται για μέλος που έχει ανάγκη.
Και φαίνεται ποια μέλη έχουν ανάγκη καθώς ζητάνε πράγματα για επιβίωση και ποια ζητάνε για να ικανοποιήσουν την καταναλωτική μανία τους.
Επίσης φαίνονται όλες οι δοσοληψίες των μελών αναλυτικά στο προφίλ τους οπότε όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να τις δει (σε κάποια στιγμή θα αντικατασταθεί η φράση "for post" από τον τίτλο της αγγελίας στην οποία πατήθηκε το 'ευχαριστώ')

Ετσι επαφίεται πλέον στην κοινότητα να κρίνει κατά περίπτωση ή/και να απομονώσει τους ζήτουλες και δεν θα τρέχει η διαχείριση πίσω από τον καθένα
Τα όρια αναγράφονται στο viewtopic.php?f=2&t=53070

Άβαταρ μέλους
MarilynThess
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 4946
Εγγραφή: 18 Φεβ 2013, 18:48
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Ζητάω τη γνωμη σας για το μέλος Dinaki....

Δημοσίευση από MarilynThess » 07 Νοέμ 2016, 18:34

Καλησπέρα,
Από τη στιγμή που δεν υπάρχει συναίσθηση από κάποια μέλη και συνεχίζουν το βιολί τους, η λύση είναι να μην τους χαρίζονται αντικείμενα!
Δείτε εδώ στατιστικά.... το μέλος ΝΙΚΟΣ 222... είναι δυνατόν?????????????????? :yikes:
206 ΠΉΡΕ - 58 ΕΔΩΣΕ :yikes: viewtopic.php?f=21&t=150001&p=1449746#p1443425
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Λόγω 4 μικρών παιδιών, ενδέχεται κάποιες φορές να καθυστερώ λίγο με τις συναλλαγές μου... Ζητώ την κατανόησή σας!

Μόνο μεμονωμένες αποστολές
gvtg : οφείλει 0.50
[/bΟφείλει 1.50 ευρώ η Arigata
Οφείλω :1.50 "xxristinoula

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

Άβαταρ μέλους
Aliki1984
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 2786
Εγγραφή: 30 Μαρ 2014, 01:22
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ζωγράφου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Ζητάω τη γνωμη σας για το μέλος Dinaki....

Δημοσίευση από Aliki1984 » 07 Νοέμ 2016, 18:58

polvar έγραψε:Δεν κάνουμε πλέον αποκλεισμό στα μέλη που συνέχεια ζητάνε και μόνο παίρνουν

Εξαγγέλθηκε από τον διαχειριστή όταν έγραψε το θέμα viewtopic.php?f=302&t=139395 γιατί παρατηρήθηκε ότι "υπαρχουν χιλιαδες αντικειμενα απο αναπάντητες αγγελιες που δεν τα ζηταει κανεις και πανε στα σκουπιδια αντι να αλλαζουν χερια" και από την άλλη υπάρχουν μέλη που δεν έχουν να χαρίσουν γιατί βρίσκονται σε έκτακτες συνθήκες.
Το μόνο που κάνουμε είναι η τοποθέτηση των ειδικών άβαταρ και της μπάρας που αναβοσβήνει ώστε να επισημαίνεται ευκρινώς στα άλλα μέλη ποιος υπερέβη το όριο ώστε να μην του χαρίζουν εκτός κι αν πρόκειται για μέλος που έχει ανάγκη.
Και φαίνεται ποια μέλη έχουν ανάγκη καθώς ζητάνε πράγματα για επιβίωση και ποια ζητάνε για να ικανοποιήσουν την καταναλωτική μανία τους.
Επίσης φαίνονται όλες οι δοσοληψίες των μελών αναλυτικά στο προφίλ τους οπότε όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να τις δει (σε κάποια στιγμή θα αντικατασταθεί η φράση "for post" από τον τίτλο της αγγελίας στην οποία πατήθηκε το 'ευχαριστώ')

Ετσι επαφίεται πλέον στην κοινότητα να κρίνει κατά περίπτωση ή/και να απομονώσει τους ζήτουλες και δεν θα τρέχει η διαχείριση πίσω από τον καθένα
Τα όρια αναγράφονται στο viewtopic.php?f=2&t=53070
Καλησπερα ! Πολυ καλα τα λετε. Οπως ειπα και πιο πανω δεν θα επρεπε να χρειαζομαστε βουρδουλα. Μυαλο εχουμε να κρινουμε. Το προβλημα ειναι (και το γραφω εδω γιατι τωρα μου δινεται η ευκαιρια μια και το αναφερατε) οτι αυτη η μπαρα φαινεται μονο σε υπολογιστη. Εγω που πλεον μπαινω κατα κυριο λογο απο κινητο δεν βλεπω καν τι πηρε και τι εδωσε ο καθενας. Βλεπω μονο το αβαταρ. Νομιζω θα επρεπε σε μελλοντικη αναβαθμιση να λυθει κι αυτο για διευκολυνση των μελων.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Εδώ οι συλλογές μου με νομίσματα, γραμματόσημα, αλληλογραφίες, κάρτες, κτλ

Προτιμώ το ταχυδρομείο λόγω φορτωμένου προγράμματος.
Έχω Πειραιώς. Μπορώ και Εθνική, αλλά πρέπει να βάλω άλλον.
Αν δείτε καθυστερώ κάποια αποστολή ή κατάθεση, σημαίνει το ξέχασα! Σας παρακαλώ στείλτε μου ένα πμ να μου το θυμίσετε! 'Ενα μυαλό είναι αυτό!
(να στείλω πιατάκι μπλε στο μέλος olem)
Κατά καιρους [απαγορευετε η πωληση] καποια πραγματα σε διαφορες σελιδες (χειροποίητα ή 2ο χερι ρουχα μου και παπουτσια)

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39399
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Ζητάω τη γνωμη σας για το μέλος Dinaki....

Δημοσίευση από polvar » 07 Νοέμ 2016, 20:17

Να ξέρετε ότι υπάρχουν browsers κινητών που την δείχνουν και άλλοι που δεν την δείχνουν. Δοκιμάστε κάποιον εναλλακτικό

Άβαταρ μέλους
Dinaki......
Περιορισμένο μελος (σοβαρά παραπτώματα)
48
Δημοσιεύσεις: 465
Εγγραφή: 29 Σεπ 2016, 22:03
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Βούλας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Ζητάω τη γνωμη σας για το μέλος Dinaki....

Δημοσίευση από Dinaki...... » 07 Νοέμ 2016, 20:23

Σεβαστές όλες οι γνώμες ζήτω συγνωμη απο τα μέλη που παρενοχληθηκαν, απλα ζητάω αν ειναι δυνατόν να κλειδώσει πλέον το θέμα απο καποιο συντονιστή δεν μπορει να μην εχει τελος αυτη η διαπόμπευση...Ζήτω για αλλη μια φορα συγνωμη....
Οφείλει χρήματα στο viewtopic.php?f=177&t=155164

Μέλος ΑΠΑΤΗ!!!Η όλη σημασία της λέξεως ΖΗΤΟΥΛΑΣ με 5 λογαριασμους!!!
Dinaki......
Dinaki-
ΜαράκιMan
MarakiMA
Μαράκι

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”