Μελος despoinaki1990!!!!!!

despoinaki1990
Platinum Member
Platinum Member
9
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: 09 Ιαν 2016, 09:40
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Καλαμαριάς Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Επικοινωνία:

Re: Μελος despoinaki1990!!!!!!

Δημοσίευση από despoinaki1990 » 09 Δεκ 2016, 14:23

signomi sas zitaw den exw lefta kai ntrepomai giauto den apantisa xilia signomi alla eimai poli xalia oikonomika


Άβαταρ μέλους
mamaka35
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2722
Εγγραφή: 11 Ιαν 2016, 15:39
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Μελος despoinaki1990!!!!!!

Δημοσίευση από mamaka35 » 09 Δεκ 2016, 14:34

despoinaki1990 έγραψε:signomi sas zitaw den exw lefta kai ntrepomai giauto den apantisa xilia signomi alla eimai poli xalia oikonomika
Αυτό που λες το καταλαβαίνω... το άλλο που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί πας σε νέες αγγελίες και γράφεις ότι ενδιαφέρεσαι, αφού και να στο χαρίσουν δεν πρόκειται να τους καταθέσεις τα μεταφορικά, οπότε και δεν θα πάρεις τα πράγματα. :z

Καλύτερα στις αγγελίες που ζητάς να γράφεις ότι δεν έχεις τη δυνατότητα να πληρώσεις τα μεταφορικά και αν θέλει ο άλλος να τα βάλει από την τσέπη του.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Μου χρωστάει το μέλος:
pgeorgo μια κατάθεση (1,50 ευρω) στην Eurobank.

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Vagmary
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2146
Εγγραφή: 01 Σεπ 2016, 11:37
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Οικογένεια
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Μελος despoinaki1990!!!!!!

Δημοσίευση από Vagmary » 09 Δεκ 2016, 19:39

despoinaki1990 έγραψε:signomi sas zitaw den exw lefta kai ntrepomai giauto den apantisa xilia signomi alla eimai poli xalia oikonomika
Λυπαμαι πολυ μα δε χρειάζεται να δίνεις εξηγήσεις εδώ δεν εινσι δικαστήριο απλά πρέπει να προσέχουμε τι κάνουμε για να ειμαστε σωστοί σαν ομάδα. εμένα με πείραξε που δε μου απαντουσες τίποτα άλλο. Εντάξει για τα μεταφορικά κ αυτό που είπε η mamaka35 έχει δίκιο, ζητά μα συνεννοησου πρώτα μήπως μπορουμε να τα στειλουμε με δικά μας έξοδα.Για τα ευχαριστώ όμως που χρωστάς δεν υπάρχει λόγος να μη το κανεις κ να σε βάζουν στα περιορισμένα μέλη,απλα σε ότι παραλαμβανεις πάτα μετά το χεράκι που ειναι στην αρχή της αγγελίας μόνο αυτό πρέπει να κάνεις κ να είσαι συνεπής κ ειλικρινής κ θα σε βοηθήσουν όλοι.Στα λέω με πολύ καλή διάθεση.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Συγνωμη για τα στατιστικα μου.Προσπαθώ να τα φτιάξω .

Εδώ η συλλογη μου απο μικρα κουκλακια disney
Εδώ η συλλογή μου με παιχνίδια & κουκλες 80's & 90's
Εχω αγγελιες με δικα μου πραγματα σε διαφορα αλλα site!
Ειμαι μελος κ σε αλλες χαριστικες ομαδες!!!!
Ειμαι γραμμενη σε site με ρετρο παιχνιδια, με το ιδιο username!!!

Άβαταρ μέλους
Giorgoslitsa
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 5965
Εγγραφή: 20 Ιαν 2015, 20:55
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περιστερίου Αττικής
Φύλο: Ζευγάρι
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Περιστέρι
Επικοινωνία:

Re: Μελος despoinaki1990!!!!!!

Δημοσίευση από Giorgoslitsa » 09 Δεκ 2016, 20:44

despoinaki1990 έγραψε:signomi sas zitaw den exw lefta kai ntrepomai giauto den apantisa xilia signomi alla eimai poli xalia oikonomika
Καλησπέρα, στις μέρες που διανύουμε δεν χρειάζεται να ντρέπεστε για τα οικονομικά. Απλά πρέπει να είστε ειλικρινής με τα μέλη που είναι πρόθυμα να σας χαρίσουν. Αν μου είχατε πει τότε σε πμ ότι δεν έχετε την δυνατότητα να καταθεσετε τα έξοδα αποστολής και όχι ότι πήγατε στην τράπεζα αλλά σας είχα δώσει λάθος λογαριασμό θα σας τα έστελνα με δικά μου έξοδα. Επίσης να είστε και συνεπής, όταν παραλαμβανετε το δέμα να πατάτε το κουμπί του ευχαριστώ.
i-banking Εθνική
Να σταλεί-να παραδοθεί σε vaggosdespina
Οφείλουν argiroulini0.50. [/color][/b]
Οφείλω Root60 zoe2401 Κωνσταντίνα Δημήτρης agis68Από 0,30€ dim-nik1.50 Euphoria9
(Εθνική)0.20€ eleniv(Εθνική)1.40€
Xelonaki 8816 ΙASOΑπό 0,50€

Άβαταρ μέλους
peggouliny
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1972
Εγγραφή: 20 Οκτ 2010, 13:07
Νομός κατοικίας: Ν. Ημαθίας
Δήμος - Κοινότητα: Αλεξάνδρειας Ημαθίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Επικοινωνία:

Re: Μελος despoinaki1990!!!!!!

Δημοσίευση από peggouliny » 09 Δεκ 2016, 21:26

καλησπερα και απο εμενα πιστευω οτι τα οικονομικα των περισσοτερων δεν ειναι και τοσο καλα αλλα αν τους πεις ειλικρινα οτι χρειαζεσαι τα πραγματα και δεν μπωρεις να στειλεις τα μεταφορικα θα σου τα εστελναν, αλλα ετσι εγινε ενα μπαχαλο.τωρα οσο για το ευχαριστω μπωρεις να το πατησεις διοτι δεν χρειαζεται χρηματα..απλα ειναι ενα ευχαριστω για οτι σου προσφερε το καθε μελος.....
Εικόνα

Λόγω έλλειψης χώρου θα ήθελα να γίνονται γρήγορα οι συναλλαγές μας !

Έχω λογαρισμό στην εθνικη στέλνω με Κούριερ αλλα στέλνω και Ταχυδρομικά!

peggouliny και ισα είμαστε αδερφές!!!
αν ξεχασω ...στειλτε μου πμ.

Άβαταρ μέλους
Aliki1984
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 2786
Εγγραφή: 30 Μαρ 2014, 01:22
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ζωγράφου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Μελος despoinaki1990!!!!!!

Δημοσίευση από Aliki1984 » 09 Δεκ 2016, 21:40

despoinaki1990 έγραψε:signomi sas zitaw den exw lefta kai ntrepomai giauto den apantisa xilia signomi alla eimai poli xalia oikonomika
Κοριτσι μου δεν υπαρχει λογος να ντρεπεσαι. Αν στις αγγελιες που ζητας, πεις οτι δεν μπορεις να καταθεσεις μεταφορικα , σιγουρα θα βρεθουν μελη να σου χαρισουν. Ουτε θα πλουτισουμε ουτε θα φτωχυνουμε με 1.5 ευρω.
Αυτο που εμενα σαν Αλίκη μου χτυπαει ασχημα ειναι οτι δεν εχεις πατησει ευχαριστώ σε 2 αγγελίες (το γραφει στο προφιλ σου) σε 2 μελη που ειχαν την καλη διαθεση να σου χαρισουν.
Μου εχει συμβει κι εμενα να στειλω χωρις να παρω μεταφορικα. Δεν ειναι τοσο σοβαρο. Αλλα αυτο με τα ευχαριστω και αυτο που ειπαν τα μελη πιο πανω (οτι πας τις καταθεσεις απο αυριο σε αυριο) μετραει αρνητικα.
Σου γραφω με καθε καλη διαθεση. Καλες γιορτες !
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Εδώ οι συλλογές μου με νομίσματα, γραμματόσημα, αλληλογραφίες, κάρτες, κτλ

Προτιμώ το ταχυδρομείο λόγω φορτωμένου προγράμματος.
Έχω Πειραιώς. Μπορώ και Εθνική, αλλά πρέπει να βάλω άλλον.
Αν δείτε καθυστερώ κάποια αποστολή ή κατάθεση, σημαίνει το ξέχασα! Σας παρακαλώ στείλτε μου ένα πμ να μου το θυμίσετε! 'Ενα μυαλό είναι αυτό!
(να στείλω πιατάκι μπλε στο μέλος olem)
Κατά καιρους [απαγορευετε η πωληση] καποια πραγματα σε διαφορες σελιδες (χειροποίητα ή 2ο χερι ρουχα μου και παπουτσια)

Άβαταρ μέλους
demigian
Diamond Member
Diamond Member
22 78
Δημοσιεύσεις: 744
Εγγραφή: 01 Απρ 2015, 20:04
Νομός κατοικίας: Ν. Αχαΐας
Δήμος - Κοινότητα: Πάτρας
Φύλο: Οικογένεια
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

Re: Μελος despoinaki1990!!!!!!

Δημοσίευση από demigian » 09 Δεκ 2016, 22:14

despoinaki1990 έγραψε:signomi sas zitaw den exw lefta kai ntrepomai giauto den apantisa xilia signomi alla eimai poli xalia oikonomika
Ειλικρίνεια χρειάΖεται και τίποτα παραπάνω...πάτησε τα Ευχαριστώ που δε στοιχίζουν κάτι για να βγεις απο τον περιορισμο Και να ξέρεις ότι υπάρχουν άνθρωποι και μέλη που θα σε βοηθήσουν .

despoinaki1990
Platinum Member
Platinum Member
9
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: 09 Ιαν 2016, 09:40
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Καλαμαριάς Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Επικοινωνία:

Re: Μελος despoinaki1990!!!!!!

Δημοσίευση από despoinaki1990 » 10 Δεκ 2016, 20:34

Χίλια συγγνώμη απλά δεν είχα λεφτά να καταθέσω έπρεπε να σάς το πω... Καλές γιορτές

Άβαταρ μέλους
Aliki1984
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 2786
Εγγραφή: 30 Μαρ 2014, 01:22
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ζωγράφου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Μελος despoinaki1990!!!!!!

Δημοσίευση από Aliki1984 » 10 Δεκ 2016, 21:13

despoinaki1990 έγραψε:Χίλια συγγνώμη απλά δεν είχα λεφτά να καταθέσω έπρεπε να σάς το πω... Καλές γιορτές
Ποια λεφτα καλη μου? Για τα 2 ευχαριστώ που χρωστας σε 2 αγγελιες σου λεμε. Αυτα σε βαλανε σε περιορισμό και αποτρεπουν τους αλλους απο το να σου χαρισουν. Οχι τα χρηματα...
Το ευχαριστώ ειναι η ηθικη ικανοποιηση αυτου που χαριζει. Του δειχνει οτι εκτιμας αυτο που σου εδωσε. Οχι το 1.5 ευρω.
Τωρα φανηκε οτι τα πατησες!! Παντως ακου τη συμβουλη μας. Λεγε οτι δεν εχεις για μεταφορικα, βαλε κι εσυ κατι για χαρισμα και ολα θα ειναι καλα απο δω και περα!! Καλες γιορτες!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Aliki1984 την 10 Δεκ 2016, 21:55, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Εδώ οι συλλογές μου με νομίσματα, γραμματόσημα, αλληλογραφίες, κάρτες, κτλ

Προτιμώ το ταχυδρομείο λόγω φορτωμένου προγράμματος.
Έχω Πειραιώς. Μπορώ και Εθνική, αλλά πρέπει να βάλω άλλον.
Αν δείτε καθυστερώ κάποια αποστολή ή κατάθεση, σημαίνει το ξέχασα! Σας παρακαλώ στείλτε μου ένα πμ να μου το θυμίσετε! 'Ενα μυαλό είναι αυτό!
(να στείλω πιατάκι μπλε στο μέλος olem)
Κατά καιρους [απαγορευετε η πωληση] καποια πραγματα σε διαφορες σελιδες (χειροποίητα ή 2ο χερι ρουχα μου και παπουτσια)

Άβαταρ μέλους
ΛΑΡΙΣΑ
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 8510
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2013, 18:48
Νομός κατοικίας: Ν. Άρτας
Δήμος - Κοινότητα: Άρτας
Φύλο: Οικογένεια
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Μελος despoinaki1990!!!!!!

Δημοσίευση από ΛΑΡΙΣΑ » 10 Δεκ 2016, 21:52

Καλησπέρα σε όλους!
Μάλλον δεν το προσέξατε ότι μέλος despoinaki 1990 είχε διορθώσει το λάθη της,πατώντας το ευχαριστώ εκεί που ξέχασε να πατήσει,για αυτό το λόγο και βγηκε από το περιορισμένο μέλος.
Επομενος ζήτησε συγνώμη με το τρόπο της,αλλα πιστεύω αρκει!
Όλη μας κάναμε λάθη και κανένας μας δεν ειναι άγγελος!!!
Καλή συνέχεια και καλές γιορτές με υγεία!!!
Εικόνα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ


Έχω 3 γιους,είμαστε 5 μέλη οικογένειας.
Μετακομίσαμε στο χωριό,οποίο απέχει 3 χιλιόμετρα από την πόλη.
:oups: Στο χωριό δεν υπάρχει ταχυδρομείο και επειδή εργάζομαι καθημερινά από το πρωί ως το
βράδυ και δεν έχω σχεδόν καθόλου ελεύθερο χρόνο η αποστολη&παραλαβή με ΕΛΤΑ Θα γίνει μια φορά σε
2-3 εβδομάδες.
:arrow: Μερικές φορές ζητάω αντικείμενα για τους ανθρώπους που τα έχουν ανάγκη και έχουν οικονομικές δυσκολίες :idea:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”