Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Άβαταρ μέλους
Αθηνά Σ
VIP Member
VIP Member
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από Αθηνά Σ » 20 Ιουν 2010, 11:42

Το μέλος takis7 μου εχει στείλει 2 φορές κάποια ασχετα πμ τα οποία θεώρησα οτι μου τα εστειλε κατά λάθος αφού ποτέ δεν είχαμε επικοινωνήσει για κάποια αγγελία.Ρίχνοντας μια ματιά στο προφίλ του στην "Αναζήτηση δημοσιεύσεων του μέλους" κρίνω οτι η συμπεριφορά του δε συμβαδίζει με τους κανόνες του σάιτ.(Ζητήσεις μόνο,Greeklish). :spam: :spam:
takis7 :!:
Μόνο καλά για τα εξής μέλη
mersyni :D
mariamary :D
litsa-akis :D
andromachi :D
sakis276 :D
nexia :D
Ο τρόπος που δίνεις,έχει περισσότερη αξία απ' το ίδιο το δώρο!

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
elachl
VIP Member
VIP Member
Νομός κατοικίας: Ν. Λέσβου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από elachl » 22 Ιουν 2010, 09:17

καλημερα!καταγκελω το μελος palmira που μου εστειλε το φουστανι το λινο χωρις να εχει ουτε μια τσακιση!
φτου σου κοπελα μου..και ξανα φτουσου !εισαι βαρβατη νοικοκυρα.τα ματια μου ετριβα οταν ανοιξα τη σακουλα..επισης να σου πω οτι ειναι φανταστικο και αυτη τη στιγμη το φοραω!να εισαι καλα! :thank:
θα στελνω οτι θελετε με ελτα αφου παραλαβω τα γραμματοσημα.συγνωμη που δεν μπορω να ανταπεξελθω διαφορετικα αυτη τη στιγμη λογω οτι την χειμερινη περιοδο ειμαι πολυ χαμηλομισθη!

leykh
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από leykh » 26 Ιουν 2010, 16:48

Κι εγώ θέλω να καταγγείλω το μέλος MARIE διότι μου έβαλε τα γυαλιά στο σίδερο!

Και να την ενημερώσω πως τα ρούχα μπήκαν στην ντουλάπα έτσι ακριβως όπως μου τα έστειλε!
Μοσχοβόλαγαν!
Φτου σου κοπέλα μου! Ήθελα να σε πάρω και τηλέφωνο για τα συγχαρητήρια αλλά ντράπηκα...έχεις και απο την πεθερά μου η οποία εντυπωσιάστηκε (σαν να μου έλεγε κοίτα πως είναι οι νοικοκυρές νυφη μου!-αυτό δεν στο συγχωρω να το ξέρεις!)

Με όσα άλλα μέλη έκανα συναλλαγές δεν έχω κανένα παράπονο(προς το παρόν)
Απλά με παραξενευει η συμπεριφορα ενός μέλους που έστειλα πράγματα και δεν έχει δώσει σημεία ζωής...ανησυχώ όχι για τα πράγματα φυσικά αλλά για την ίδια!
Προσωρινή απενεργοποίηση λογαριασμού
[/color]
[googleads][/googleads]

Άβαταρ μέλους
katr
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από katr » 03 Ιούλ 2010, 14:34

Καλησπέρα! Θα ήθελα να ευχαριστήσω και δημόσια το μέλος nasia55 η οποία ήταν πολύ εξυπηρετική και μου άφησε τα πράγματα που ήθελε να μου χαρίσει στο δικό μου χώρο.
Επίσης-αν και καθυστερημένα-θέλω να ευχαριστήσω το μέλος saxpa για την συνέπεια και την εξυπηρετικότητά της!!!
Προτιμώ οι αποστολές να γίνονται ταχυδρομικά (με έξοδα του παραλήπτη παρακαλώ) ή παράδοση από τον χώρο εργασίας μου, στην Σταυρούπολη, διότι δυσκολεύομαι με τις συναντήσεις λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων.
Συγχωρέστε με αυτό το διάστημα, διότι δεν μπορώ εύκολα να ανταποκριθώ.

MARIE
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Νομός κατοικίας: Ν. Δράμας
Δήμος - Κοινότητα: Δοξάτου Δράμας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από MARIE » 13 Ιούλ 2010, 18:00

Ευχαριστώ πολύ το μέλος leykh :D γιά τα καλά της λόγια.
Χίλια ευχαριστώ και στην Ανδρομάχη :D γιά την εξυπηρέτηση
και την καλή της διάθεση.
Όλα τα μέλη με τα οποία εχω συναλλαγή μέχρι τώρα είναι άψογα :D
Συγχαρητήρια σ΄αυτούς που σκέφτηκαν τη δημιουργία αυτού του site
και φροντίζουν γιά την καλή λειτουργία του. :D

Έχω γάτες και σκύλο.

Άβαταρ μέλους
νικακι
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
11 5
Νομός κατοικίας: Ν. Χανίων
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από νικακι » 31 Ιούλ 2010, 18:36

καλησπερα!θα ηθελα να πω κι εγω την αποψη μου για καποιο μελος που ειχαμε βρεθει και ειχε ζητησει απο καποια αγγελια μου μια πορσελανινη κουκλα και σαν ανταλαγγη θα μου εφερνε κατι παιδικα ρουχα τα οποια δε παρελαβα ποτε βεβαια παρολο που της εδωσα τη κουκλα!κι ενω της εχω στειλει απειρα μην...και στο κινητο τηλεφωνο ολο μου λεει θα σε παρω τηλεφωνο να βρεθουμε αλλα περασε μηνας και ακομα τιποτα!ολο με κοροιδευε...τι να πω....τουλαχιστον οταν καποιος το μετανιωνει η δε ξερω και εγω τι ,ας λεει την αληθεια,,,,οχι να κοροιδευει και να εχει τον αλλο στο περιμενε!!

το μελος αυτο ειναι
Della Vavoule :evil:
Δεν χρειάζεται να είσαι μεγάλος άνθρωπος. Φτάνει και περισσεύει να είσαι μόνο άνθρωπος.................

Άβαταρ μέλους
Despoinakiser
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δήμος - Κοινότητα: Ευπαλίου Φωκίδας
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Despoinakiser » 12 Αύγ 2010, 05:02

Εγώ δεν έχω σκοπό να κατηγορήσω κανέναν!!!Όλοι ως τώρα ήτα αψογοι και πραγματικά συγγνώμη για οποιαδήποτε ατέλεια μου προς οποιοδήποτε μέλος!!!Το μόνο που θέλω να πω είναι αν το μέλος viktoria_erm έχει δώσει κάποιο σημείο ζωής βρε παιδί μου!!Μου έχει ζητήσει 13 πράγματα και σε ένα ταξίδι αστραπή για ποδοσφαιρικό αγώνα που έκανα Θεσσαλονίκη της είχα στείλει πμ μέρες νωρίτερα αν μπορεί να έρθει να τα πάρει γιατί ήταν πολλά να τα δίνω σιγά σιγά γιατί τον επόμενο μήνα έχω εξεταστική και δεν μπορώ να τρέχω ... μου απάντησε μου έδωσε το κινητό της να της στείλω μήνυμα,της έστειλα όταν πήγα Θεσσαλονίκη και δεν μου απάντησε...Και της έστειλα πμ να επικοινωνήσει μαζί μου να βρεθούμε μετά τις 17 που θα είμαι Θεσσαλονίκη και πάλι δεν απάντησε...Θα κάνω άλλη μία προσπάθεια στο κινητό όταν πάω Θεσσαλονίκη μόνιμα από βδομάδα ή αν τη βρει κάποιος ας μου το πει απλά για να της δώσω τα πραγματάκια της σύντομα γιατί έχω πολλές υποχρεώσεις!Να είστε καλά και πραγματικά σας ευχαριστώ όλους σας για ότι προσφέρετε και ειδικά σε τόσο δύσκολους καιρούς!
I MAY BE GOING TO HELL....BUT AT LEAST ALL MY FRIENDS WILL BE THERE!

Λόγω πολλών υποχρεώσεων δε συμμετέχω στο σάιτ για αυτό το διάστημα.Ελπίζω να μπορέσω να επανέλθω σύντομα

Συνάντηση με: kararizoo
Χρωστάω κατάθεση σε:
Χρωστάω αποστολή σε:
Αποστολές σε:

Άβαταρ μέλους
thaleia
Diamond Member
Diamond Member
17 48
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Μπλούζα: S
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από thaleia » 12 Αύγ 2010, 11:58

εγω ειμαι νεο μελος και προς το παρων εχω παραλαβει μονο απο το μελος MKOK :D :D :D :D :D
πιστευω οτι τα χαμογελακια τ αλενε ολα ....ειναι αψογη η κοπελα εξυπηρετικοτατη πεντακαθαρη κι επισης εχει και πολυ ομορφη κορουλα....εγω προσωπικα θα συνεχισω να εχω επικοινωνια μαζι της .
ΖΗΤΑΩ ενα μεγαλο συγγνωμη απο τα παιδια που εχω ζητησει πραγματα αλλα δεν μπορεσα να τα παραλαβω λογω του οτι γεννησα τον οκτωβριο και οπως καταλαβαινετε η προσαρμογη με το μωρο ητανε λιγο δυσκολη.
επισης οσες αγγελιες μου εχω ανακοινωσει οτι θα δωσω πραγματα εκανα και μετακομιση προσφατα και τα πραγματα δοθηκανε οποτε κλεισαν οι αγγελιες μου σας παρακαλω...και παλι χιλια συγγνωμη
τωρα με το ξεκαθαρισμα της μετακομισης ελπιζω να βγαλω πραγματακια που θα χαρισω....
ευχαριστω πολυ για την κατανοηση

leykh
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από leykh » 12 Αύγ 2010, 14:03

Despoinakiser έγραψε:Το μόνο που θέλω να πω είναι αν το μέλος viktoria_erm έχει δώσει κάποιο σημείο ζωής βρε παιδί μου!!
Στην συγκεκριμένη έχω στείλει πράγματα και είναι εξαφανισμένη...Κάτι πρέπει να κάνει η διαχείρηση.Όταν μπήκε τα ζητούσε όλα και προφανως θα έχουν κι άλλα παιδιά πρόβλημα που της έστειλαν πράγματα όπως εγω! :wall:
Προσωρινή απενεργοποίηση λογαριασμού
[/color]
[googleads][/googleads]

Άβαταρ μέλους
Despoinakiser
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δήμος - Κοινότητα: Ευπαλίου Φωκίδας
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Despoinakiser » 12 Αύγ 2010, 14:36

leykh έγραψε:
Despoinakiser έγραψε:Το μόνο που θέλω να πω είναι αν το μέλος viktoria_erm έχει δώσει κάποιο σημείο ζωής βρε παιδί μου!!
Στην συγκεκριμένη έχω στείλει πράγματα και είναι εξαφανισμένη...Κάτι πρέπει να κάνει η διαχείρηση.Όταν μπήκε τα ζητούσε όλα και προφανως θα έχουν κι άλλα παιδιά πρόβλημα που της έστειλαν πράγματα όπως εγω! :wall:
Εγω δεν της τα έδωσα ακόμη γιατί όπως εξηγώ πιο πάνω δεν μπόρεσα να τη βρω!!!Αν δεν μπρέσω να τη βρω να πω ότι είναι διαθέσιμα!!Είναι και 13 πράγματα δεν είναι και λιγα!! :up:
I MAY BE GOING TO HELL....BUT AT LEAST ALL MY FRIENDS WILL BE THERE!

Λόγω πολλών υποχρεώσεων δε συμμετέχω στο σάιτ για αυτό το διάστημα.Ελπίζω να μπορέσω να επανέλθω σύντομα

Συνάντηση με: kararizoo
Χρωστάω κατάθεση σε:
Χρωστάω αποστολή σε:
Αποστολές σε:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”