Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6722
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από makis » 06 Οκτ 2010, 17:26

KAROL έγραψε:απανταω στη mariamary :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( γιατι τις ειχα ζητησει ενα παιχνιδακι που δεν το ζητησε κανενας αλλος και μετα καιρο ανερεσα γιατι δεν βρηκα τροπο να το παρω και μου ειπε οτι το στερω απο ατομα που ηθελαν να το ζητησουν"στη συνεχεια αποφασησε να μου το στειλει με την γωγω και την ευχαριστησα οταν λοιπον πηγε το tsiburaki να παρει τα πραγματα απο την γωγω το παιχνιδι το ειχε δωσει αλλου"και ουτε καν απαντουσε στα πμ μου"οσο για το ευχαριστω δεν το εκανα απο οικομια απλα το ξεχασα τι να κανω ανθρωπος ειμαι δεν μπορεις να κρινεις ετσι τους ανθρωπους" :yikes:
Το ευχαριστω υπηρχε και ξαφνικα "χαθηκε" , αρα το εβαλες και για καποιο λογο το εβγαλες , αυτο δεν ειναι απλα "ξεχασα"
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Άβαταρ μέλους
kasidy
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1593
Εγγραφή: 27 Μάιος 2010, 17:06
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσπρωτίας
Δήμος - Κοινότητα: Ηγουμενίτσας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από kasidy » 07 Οκτ 2010, 20:58

:D :D :D :D :D Στην Merisini!!!
Γενικα οοολα τα μελη που ειχα συναλλαγες ηταν αψογα και δεν εχω απολυτως κανενα παραπονο! Αλλα ειδικα η Μυρσινη δεν περιγραφεται, καθε φορα μου φερνει τα αντικειμενα διπλα στο σπιτι μου, και παντα με διευκολυνει στις συναντησεις μου με αλλα μελη!!! :thank: :thank: :thank:

Άβαταρ μέλους
thaleia
Diamond Member
Diamond Member
17 48
Δημοσιεύσεις: 472
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2010, 20:42
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Φύλο: Γυναίκα
Μπλούζα: S
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από thaleia » 07 Οκτ 2010, 21:16

κι εγω να πω ενα μεγαααααααααααλο ευχαριστω στην AVILON που μου εστειλε η κοπελα το ζακετακι με δικα της εξοδα ...και φυσικα ειναι εξυπηρετικοτατη .....χιλια ευχαριστω κοριτσαρα μου...
ΖΗΤΑΩ ενα μεγαλο συγγνωμη απο τα παιδια που εχω ζητησει πραγματα αλλα δεν μπορεσα να τα παραλαβω λογω του οτι γεννησα τον οκτωβριο και οπως καταλαβαινετε η προσαρμογη με το μωρο ητανε λιγο δυσκολη.
επισης οσες αγγελιες μου εχω ανακοινωσει οτι θα δωσω πραγματα εκανα και μετακομιση προσφατα και τα πραγματα δοθηκανε οποτε κλεισαν οι αγγελιες μου σας παρακαλω...και παλι χιλια συγγνωμη
τωρα με το ξεκαθαρισμα της μετακομισης ελπιζω να βγαλω πραγματακια που θα χαρισω....
ευχαριστω πολυ για την κατανοηση

Άβαταρ μέλους
WoofNiaou
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
72 60
Δημοσιεύσεις: 722
Εγγραφή: 27 Μάιος 2010, 15:01
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Χαλανδρίου Αττικής
Φύλο: Οικογένεια
Παπούτσι: 47
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Χαλανδρι
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από WoofNiaou » 09 Οκτ 2010, 18:22

:D MERSINI
Εξυπηρετικότατη!!!
Ζητώ συγνώμη για την αργοπορία στις απαντήσεις μου.

palmira
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 2993
Εγγραφή: 12 Απρ 2009, 21:09
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑ
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από palmira » 18 Οκτ 2010, 10:53

θέλω να ενημερώσω ότι πλέον, επιθυμώ οι δοσοληψίες μου να γίνονται μέσω ταχυδρομείου, διότι ορισμένοι δεν καταλαβαίνουν, ότι το να μετακινείσαι για να χαρίσεις κάτι, είναι για δική του εξυπηρέτηση. οφείλουν να είναι πιο τυπικοί, όπως να ενημερώνουν εγκαίρως ας πούμε, ότι δεν θα μπορέσουν να έρθουν στο ραντεβού τους. η παρατήρηση αφορά το μέλος cosmic το οποίο αφού μου πρότεινε το ίδιο, την ώρα του ραντεβού( η οποία παρεπιπτόντως δεν με πολυβόλευε αλλά λόγω του ότι έχει μωρό, δέχθηκα) αναγκάστηκα να παρατήσω τη δουλειά μου και να κάνω απόσταση 5 χιλιομέτρων, (η οποία ήταν η μισή διαδρομή για το ραντεβού), για να με ενημερώσει τηλεφωνικά ότι δεν θα μπορέσει να έρθει λόγω παιδιού. καλά να είναι το παιδάκι της αλλά όταν έχουμε υποχρεώσεις δεν υποχρεώνουμε τους άλλους να τρέχουν για λογαρισμό μας. εγώ άμα δεν μπορώ να παραλάβω ή να είμαι συνεπείς, ΑΠΟΣΥΡΟΜΑΙ!!!!!! τα μέλη που έχω συνεργαστεί μέχρι τώρα, νομίζω ξέρουν ότι προσπαθώ να εξυπηρετήσω όσο μπορώ, μιας και μετακινούμαι αρκετά. αλλά δεν βλέπω διάθεση από ορισμένους να συνεργαστούν. όταν στέλνω εγώ ένα κατεβατό για το πού μπορώ να συναντηθώ και ποιές ώρες και ρωτάω το μέλος να μου πει μέρη που μπορούμε να βρεθούμε και ο άλλος μου απαντάει με ένα ξερό ναι ή όχι, τότε τι να πω? θεωρώ ότι είμαι μεγάλος ΒΛΑΚΑΣ :evil:

αυτά τα ολίγα και ευχαριστώ που με διαβάσατε :)

Άβαταρ μέλους
MERSINI
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 3766
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2009, 19:48
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Τεμένους Ηρακλείου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: L
Τοποθεσία: ΧΑΙΔΑΡΙ ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από MERSINI » 20 Οκτ 2010, 22:38

εγώ θα πω οτι σας αγαπώ ολους, δεν έχω παράπονο από κανέναν και θα ήθελα στο μέλλον να γνωριστώ με όλους.. :lol: όσο για την kasidy που ειναι και γειτονισσά μου χαίρομαι να τη συναντώ γιατι φέρνει και ένα ομορφο σκυλάκι μαζί της.. που το λατρεύω... φιλιά σε όλους και προσπαθώ να κάνω οτι μπορώ για όλους σας...και θα προσπαθώ γιατί μου άρεσε από την αρχή η ιδέα να μπορώ να δίνω πράγματα σε ανθρώπους που τα χρειάζονται και οχι να τα πετάω...καλό σας βράδυ...
ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣ, ΜΗΝ ΚΑΤΣΟΥΦΙΑΖΕΙΣ. ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΣΟΥ

Άβαταρ μέλους
elachl
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1103
Εγγραφή: 31 Μαρ 2009, 11:58
Νομός κατοικίας: Ν. Λέσβου
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από elachl » 20 Οκτ 2010, 22:57

τι γλυκια κοπελα που εισαι μυρσινη!το εχει το νησι μας φαινετε!βγαζει καλα παιδια! :hump:
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
θα στελνω οτι θελετε με ελτα αφου παραλαβω τα γραμματοσημα.συγνωμη που δεν μπορω να ανταπεξελθω διαφορετικα αυτη τη στιγμη λογω οτι την χειμερινη περιοδο ειμαι πολυ χαμηλομισθη!

Άβαταρ μέλους
kasidy
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1593
Εγγραφή: 27 Μάιος 2010, 17:06
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσπρωτίας
Δήμος - Κοινότητα: Ηγουμενίτσας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από kasidy » 22 Οκτ 2010, 00:43

Θελω να δωσω αυτα στην arial :D :D :D :D :D :D , γιατι εκει που η κοπελα κλεινει, ψαχνει αγγελιες, μεσα στον χαμο, εχει και εμενα να της στελνω μνμ με αποριες, μιας και ειναι η μονη απο τους συντονιστες που εχω γνωρισει!!!
Υ.Γ. Μυρσινη και ο Benny σε λατρευει, φαινεται πως κανει καθε φορα που σε βλεπουμε!

Για να μην τα γραφω σε καινουριο να συμπληρωσω : :D :D :D xristinak89 :D :D :D πολυ γλυκια κοπελα και καθε φορα τρεχει για αν εξυπηρετησει :D
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος kasidy την 10 Δεκ 2010, 21:09, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
mariamary
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 7886
Εγγραφή: 27 Μαρ 2009, 15:56
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ναρθακίου Λάρισας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Τοποθεσία: περαια θεσσαλονικης
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από mariamary » 10 Νοέμ 2010, 14:06

πολλά αρνητικά στο μέλος mengre :{ :{ :{ :{ :{ :{ :{ :{ , γιατί ενώ είχε ζητήσει ένα αντικείμενο που χάριζα από μένα, και είχε ενημερωθεί τους λόγους που αποφάσισα να το δώσω σε άλλο μέλος, του έστειλε πμ, και του ζήτησε να αποσύρει το ενδιαφέρον του, για να πάρει το αντικείμενο η ίδια, εxουν ενημερωθεί και οι διαχειριστές του Site .
οτι σκεφτεσαι για μενα το ιδιο ευχομαι και εγω για σενα!!
Προτιμάτε τους φακελους ταχυδρομειου είναι πολύ οικονομικοί και χωρανε απίστευτα πράγματα μέσα!!!
ΕικόναΣΤΕΛΝΩ ΜΟΝΟ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ XARISETO.GR !!

Άβαταρ μέλους
andromachi
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 12958
Εγγραφή: 09 Απρ 2009, 22:50
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Καλαμαριάς Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από andromachi » 11 Νοέμ 2010, 15:53

Πρέπει να το πω, γιατί θα σκάσω, ότι το μέλος Παλμύρα είναι ένας άγγελος! Θα πρέπει να έχουν τη φωτογραφία της στα λεξικά, δίπλα στις λέξεις γλυκιά, ευγενική, εξυπηρετική, αυτοθυσιαζόμενη και όλες τις συναφείς! Νάσαι καλά, βρε Παλμύρα μου!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Έχω 3 εμβολιασμένες γάτες, οπότε, θα βρείτε τριχούλες στα αντικείμενα που χαρίζω.
Να το έχετε υπ' όψιν σας, αν είστε αλλεργικοί ή αν σιχαίνεστε.


Δεν κάνω αποστολές, πριν μου καταθέσουν, γιατί την έχω πατήσει.
Επίσης δεν χαρίζω, σε όσους χαρίζουν αποκλειστικά χέρι με χέρι, στον τάδε σταθμό, αλλά ζητούν, να πάρουν πράγματα από άλλες πόλεις, μέσω ταχυδρομείου.


Εδώ οι συλλογές μου με γραμματόσημα και μεταλλικά κουτιά και του γιου μου με ρολόγια

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”